NE ARAMIŞTINIZ?

İspanyolca

İspanyolca Faydalı Bilgiler


Sitemizin İspanyolca bölümünde, İspanyolca ile ilgili faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Bu dilin öneminden başlayarak, ister seviyenizi test edebilir, ister ücretsiz öğrenim yöntemlerimizin örneklerinden faydalanabilirsiniz. Arzu ederseniz kolay ödeme imkanları ile Limasollu Naci Öğretim Yayınları  İspanyolca eğitim seti   sahibi olmak için sipariş verebilirsiniz. Ayrıca İspanyolca tüm konularımızı  İspanyolca konu listesi   sayfamızda inceleyebilirsiniz.

İspanyolca öğrenirken bilmeniz gereken önemli noktalar

1- İspanyolca bilmenin faydaları nelerdir?

İspanyolca, bilindiği gibi İspanya’dan başka, Brezilya’nın dışındaki tüm Güney Amerika ülkelerinde anadildir. Dolayısıyla tüm dünya genelinde İngilizceden sonra en çok geçerli olan ticaret dilidir. Ayrıca Latin kültürünün dünya üzerindeki etkisi nedeniyle çok önemli bir kültür ve sanat dili de olmaktadır.
Ülkemizde İspanyolca dilinin önemi her gün artmaktadır. Yukarıda belirtilen küresel nedenlere ülkemizi çok sayıda İspanyol turist ziyaret etmektedir. İspanya ile ülkemiz arasındaki yoğun ticari ilişkiler mevcuttur.  Dolayısıyla İspanyolca bilen kişi gereksinimi her gün artmakta İspanyolca bilmek önemli bir avantaj haline gelmektedir.

2- İspanyolca seviyemi nasıl öğrenirim?

İspanyolca seviyenizi kolay ve eğlenceli olarak test etmeniz için, sitemizde ücretsiz  İspanyolca seviye tespit sınavı  mevcuttur.

İspanyolca eğitim seti

3- Kısa sürede öğrenimimi tamamlamak için ne yapmalıyım?

İspanyolca öğrenmenin en kolay yolu olarak, size sitemizdeki Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın  İspanyolca eğitim seti   detaylarını  incelemenizi içtenlikle tavsiye ediyoruz.

4- İspanyolca alfabesi nasıldır?

İspanyolca alfabesinde 28 harf bulunmaktadır. İspanyolca, Türkçe'ye benzer şekilde yazıldığı gibi okunmaktadır. Okunuşlarda bazı istisna kullanımları vardır. Bu istisnaları öğrenmek basittir ve kısa sürede öğrenilmektedir. Bu nedenle İspanyolca öğrenirken konuşma, yazma ve okuma becerilerini geliştirmek oldukça kolaydır. Alfabe listesini İspanyolca alfabe sayfamızda görebilirsiniz.
 

LN İspanyolca Eğitim Seti Tanıtım Videosu (Süresi: 1:04)

 

5- İspanyolca gramer en kolay nasıl öğrenilir?

Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın İspanyolca eğitim seti ile, gramer yapısı özetlenerek ve kolaylaştırılarak öğretilmektedir. Setimizde bulunan gramer kitabımızda İspanyolca grameri başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan konuları içermektedir. Türkçe anlatımlı ve pekiştirme örnekleri ile hazırlanmış kitabımızda İspanyolca gramer alt yapınızı oluşturmak için gerekli tüm bilgiler verilmiştir.

 

İspanyolca gramer konularıyla ilgili özet bilgileri İspanyolca gramer sayfamızda bulabilirsiniz. İlginize çekebilecek diğer  İspanyolca gramer  konularından bazılarının başlıklarını aşağıda görmektesiniz. Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

İspanyolca Sıfatlar - El Adjectivo
İspanyolca Şahıs Zamirleri - Pronombres Personales
İspanyolca Zarflar - El Adverbio
İspanyolca Fiiller - Verbos
İspanyolca Geniş Zaman ve Şimdiki Zaman - Presente De Indicativo
İspanyolca Gelecek Zaman - Futuro Imperfecto
İspanyolca Di’li Geçmiş Zaman - Preterito Indefinido
İspanyolca Geçmiş Zaman - Preterito Perfecto
İspanyolca Preterito Indefinido ve Preterito Perfecto Karşılaştırılması

6- İspanyolca'da en çok kullanılan kelimeleri nasıl kolayca öğrenebilirim?

İspanyolca'yı akıcı konuşabilmek için kelime dağarcığının zengin olması önemli bir detaydır. Bu nedenle mümkün olduğu kadar fazla kelime öğrenmeye çalışmak, konuşmanızı kolaylaştıracağı gibi, İspanyolca'yı güzel konuşmanızı da sağlar. Kelime haznenizi geliştirmenin birçok yolu vardır. Bu konuda size yardımcı olacağını düşündüğümüz bir liste hazırladık. İspanyolca'da en çok kullanılan 1.000 kelimeyi seçerek gruplar haline getirdik ve bu bilgiyi İspanyolca kelimeler sayfamızda yayınladık. İspanyolca kelimeler linkimize tıklayarak sayfamıza erişebilirsiniz. Listedeki kelimeleri öğrenmeniz, günlük İspanyolca konuşmalarında rahatlıkla kendinizi ifade edebilmenize ve karşınızdaki anlayabilmenize yardımcı olacaktır.

 

İspanyolca alanında bazı önemli konu başlıklarımız
İspanyolca Sayılar
İspanyolca Aylar
İspanyolca Günler
İspanyolca Mevsimler
İspanyolca Renkler
İspanyolca Yönler

 

 

Tüm diğer konularımızı  İspanyolca Konu Listesi  sayfamızda bulabilirsiniz.

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Sibel / İzmir

Güzel hazırlanmış sağolun

Burcu Yaka / Adana

İspanyolca bana müzik gibi geliyor, seviyorum, öğreneceğim.

Gökhan Kır / Manisa

Teşekkür, İspanyolca ile ilgili her şey çok güzel özetlenmiş.

Sami Çatık / Isparta

Çok faydalandım. Hazırlayanlara teşekkürler.

Emine Yıldırım / Muğla

İspanyoca, eğitim site ile öğrenilir mi diye düşünüyordum. Bu sayfayı görünce öğrenebilirim gibi geldi. İyiki hazırlamışsınız. Teşekkürler.

Yaşar Özden / Giresun

İspanyolca şarkılara bayılıyorum. Dizileri de seviyorum. Onun için sayfanıza girdim, çok faydalandım.

Murat Karateker / Bursa

Senorita kelimesini sormak için sözlüğünüze girdim. Oradan bu sayfaya ulaştım. Şimdi İspanyolca öğrenmeye karar verdim, sağolun.

Zerrin keni / Aydın

Mükemmel herşeyi öğreniyorum bu site sayesinde isteğim şeylere ulaştırıyor bundan dolayı 5 yıldızı hak ediyo HERKESE ÖNERİRİM...

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL