NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

LN Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seti ve Online İngilizce Kursu Bir arada

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 36 TL x 9
%18
İndirim
396 TL 324 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Büyük Kasım İndirimi Kampanyamız 7 Aralık tarihine kadar uzatıldı

Peşin fiyatına taksitle

 

LN Çocuklar için İngilizce Eğitim Setimiz ile çocuğunuz İngilizce'yi nasıl öğrenecek?

10-16 yaştaki çocuklar için hazırlanmış bulunan setimizdeki çalışma programımız, çocukların eğlenerek İngilizce öğrenmesi amacıyla titizlikle hazırlanmıştır. Türk ve İngiliz dil uzmanları tarafından hazırlanmış içeriklerimizde, çocukların ilgisini çekebilecek konular seçilmiştir. Renkli görseller kullanılarak yapılan anlatımlarda, görsel-kelime eşleştirmesi içerikleri sayesinde oyun oynar gibi İngilizce öğrenmeleri sağlanmaktadır.

Tüm kitaplarımız İngilizce eğitmenlerimiz tarafından seslendirilmiştir. Podcast formatında öğrenci panelinizden erişebileceğiniz seslendirme dosyalarını istediğiniz cihaza yükleyebilirsiniz. Çocuğunuzun yapacağı dinleme çalışmaları kulak dolgunluğu yaratır. Çocuklar İngilizce ile ne kadar ilgilenir ise o hızla bilgi birikimleri çoğalır ve İngilizcelerinin geliştirmesi kolaylaşır.

İnteraktif çalışmalarda çocuklar, günlük hayatta kullanılan İngilizce kelimeleri dijital kart çalışmaları ile öğrenecektir. Oyunlaştırılmış formatta hazırlanan içeriğimiz, çocukların eğlenerek yeni kelimeler öğrenmesini sağlamaktadır.

Karşılıklı konuşmalardan oluşan içeriği ile akıcı konuşmayı geliştirmek için hazırlanan diğer interaktif programımızda, çocukların, yaşıtları İngiliz öğrencilerin hayat hikayelerini kısaca anlatan röportajlarını dinlemesi sağlanmaktadır. İngilizcenin pratikteki kullanımını izleyebileceği videolarda, hem İngiliz eğitim sistemi ile ilgili  bilgileri edinecek hem de konuşma İngilizcesi temposunu öğrenmiş olacaklar.

LN Çocuklar için İngilizce Setimizin Kitapları

LN Çocuklar için İngilizce setimizde yer alan kitaplarımızda renkli görseller kullanılmıştır. Kitaplarımızın eğitiminde Jenny adlı bir kahramamız bulunmaktadır. Jenny'nin yaşantısından kesitlerle anlatılan konular ve kelime çalışmaları, çocukların hikaye kitabı gibi severek okuyacağından emin olabilirsiniz.

Kelime öğretiminde Jenny'nin aile bireyleri, evi, evdeki mobilyaları, gibi yüzlerce kelime görseller üzerinden öğretilmektedir. Böylece bir kelimeyi öğrenirken, onu temsil eden görseli de görmesi, kelimeyi kalıcı olarak öğrenmesini sağlamaktadır. İlk iki kitabımızda kelime öğrenme odaklı içerikler mevcuttur. Diğer kitaplarımızda İngilizce konuşma çalışmaları yönünde içerikler sunulmuştur. Çocuklarınız, son kitaba kadar Jenny'nin maceralarını severek takip edecek, Sibiryalı arkadaşı ile tanışacak ve Sibirya'daki yaşam ile ilgili yeni bilgiler edinecektir.

Kitaplarımızın son bölümlerinde kelime listesi oluşturulmuş, İngilizce ve Türkçe karşılıklarının bir arada verilen listelerde, kitaptaki yeni kelimelerin bir arada tekrar gözden geçirilmesi sağlanmıştır. Çocuklar, tüm metot kitaplarımızın İngilizce içeriklerini sesli olarak dinleyebilecektir.

Yardımcı Hikaye Kitapları

Milo’s Birthday Party - Say Cheese! (4-6 yaş)

İngiltere merkezli Holmwood's Online Learning firması tarafından hazırlanan İngilizce hikaye kitaplarımız, ilginç konulardan oluşmaktadır. Yaş gruplarına göre özel olarak oluşturulmuş kitaplarımız A4 boyutunda, tamamı renkli ve kuşe kağıda basılıdır. Her kitabımızda iki hikayemiz bulunmaktadır. Tamamen İngilizce olarak hazırlanmış bulunan kitaplarımızdaki hikayelerimizi, kapak arkasındaki karekodu (QR) okutarak İngiliz eğitmenimizin sesinden dinleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmetimiz için kitaplarımızın arka kapaklarını kontrol etmeniz yeterlidir.

Kitabımızın ilk bölümünde doğum gününü kutlamak isteyen kirpimiz Milo'nun hikayesi anlatılmaktadır. Kitabın ikinci hikayesinde ailedeki tüm fertlerinin fotoğrafını çekmek isteyen kahmanımız Lizzy'nin eğlenceli serüveni anlatılmaktadır. 

Back To School - Every Day Tom (6-7 yaş)

İkinci yardımcı hikaye kitabımızda yine iki ayrı hikaye bulunmaktadır.

İlk bölümümüzde sınıf öğretmenimiz, okul tatili sonrası sınıflarına dönen öğrencilerine tatilde hangi ülkeleri ziyaret ettiğini anlatmaktadır. Ziyaret ettiği ülkelerin belirli özellikleri öğrencilerine anlatan öğretmenimizin verdiği bilgiler sayesinde çocuklarınız, birçok Avrupa ülkesi ile ilgili genel kültür bilgileri öğrenmiş olacaktır. 

İkinci bölümümüzde dedesi tarafından gelecekte ne olmak istediğini sorduğu soruya cevap veren Tom'un mesleklerle ilgili düşüncelerini okuyacaksınız. Farklı meslekleri sıralayan Tom'un hangi mesleği seçeceği konusunu kitabımızda görebilirsiniz.

İnteraktif Eğitim Materyalleri

İnteraktif çalışmalarımızda 2.000 kelime öğrenme ve günlük akıcı konuşma çalışmalarıyla ilgili içerikler sunulmaktadır. İnteraktif çalışmalar ile çocuklarınız, eğlenceli içerikleriyle İngilizce öğrenmeye devam edecekler. 

Çocuklar İçin Online İngilizce Kursumuzun Faydaları Nelerdir?

İngilizce Eğitim Setimiz ile birlikte sahip olacağınız çocuklar için hazırlanmış bulunan özel Online İngilizce kursu çalışmamızda, aile fertleri ve yaşanan çevre ile ilgili kelimelerden başlayıp, ilerleyen konularda konuşma seviyesine getirecek bir akışta eğitim verilmektedir. Tablet için özel uygulaması olan Online İngilizce kursumuzda, çocukların resimlerle İngilizce eğitimi yapması sağlanmaktadır. Kursumuzda Rebecca adında İngiliz bir çocuğun hayat hikayesi anlatılmaktadır. Yaşadığı maceralar üzerinden yapılan alıştırmalar, çocukların kursumuzu bir ders gibi değil, eğlenceli bir hobi gibi severek takip etmesini sağlamaktadır.

LN Çocuklar için İngilizce Setimizi Tamamladıktan Sonra Çocuğunuzun Seviyesi Nasıl Olacak?

  • İletişim kurabilmesi için ihtiyaç duyacağı temel İngilizce kelime bilgisine sahip olacaktır.
  • Kendisini tanıtabilecek, hobilerinden bahsedebilecek, çevresindeki objeleri İngilizce olarak ifade edebilecektir.
  • Dinleme çalışmalarıyla duyduğu kelime ve cümleleri tekrarlayarak, telaffuz becerisini geliştirecektir.
  • Okul İngilizcesi müfredatındaki birçok konuları fazlasıyla öğrenmiş olacak ve sınavlardan kolayca yüksek not alabilecektir.
  • Setimiz ile çalışmasını tamamladığında sertifika alabilecektir.

 

LN Çocuklar için İngilizce eğitim setlerimizin içerik materyallerinin listesini aşağıda görmektesiniz.

Kitaplar
4 Adet Çalışma Kitabı (Tamamı renkli kuşe kağıda basılı -320 sayfa)
Milo's Birthday Party ve Say Cheese (Tamamı renkli 350 gram kuşe kağıda basılı -34 sayfa)
Back to School ve Every Day Tom (Tamamı renkli 350 gram kuşe kağıda basılı -34 sayfa)
Çalışma Kılavuzu

Podcast
Çalışma kitapları seslendirme dosyaları

İnteraktif Eğitim Materyalleri
Wordpal (Dijital kelime kartları ile bilgi ve kelime yarışması)
Teentalk British (İngiliz öğrenciler ile güncel hayattaki  pratik İngilizce konuşma öğretimi)

Öğrenci Paneli
Podcast Dosyaları
İnteraktif Program Dosyaları
Testler
Raporlar

6 Ay Çocuklar için Online İngilizce Kursu
Çizgi resimlerle zenginleştirilmiş içerikler
3.000 sesli kelime öğretimi
Gramer konuları anlatım videoları
Çeşitli güncel konularda videolar
5.000 alıştırma
Çalışma performansı raporları

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Alihan Yavuzoğlu / Ataşehir-İstanbul

Çocuklar için İngilizce eğitim seti nasıl olur demiştim. Anladım hakikatten çocuklar için hazırlanmış ve mükemmel hazırlanmış, tebrik ederim.

Necla Selçuk / Bornova-İzmir

Online eğitim gerçekten bu günün kuşağı için bir nimet. Biz başka bir dünyaya doğduk. Bugünküler başka bir dünyaya doğuyor. Gelecekte neler olacak tasavvur edemiyorum.

Yavuz Sonaylı / Kalkan-Antalya

Çok başarılı bir grup öğretim çalışması, birbirini çok iyi tamamlıyor. Planlayanlara şükranlarımı iletirim.

Tuğçe Kaynak / İstanbul

Çocuklarımın İngilizce bilmesi çok önemli. Ben hassas bir anneyim. Eski bir firma olmanızdan dolayı size güvenerek, okuldaki eğitimlerine destek olması için setinizi aldım. Memnunum, severek kitapları çalışıyorlar. Setteki tüm kelimeleri neredeyse ezbere biliyorlar

Hasan / Rize

Çocuklar için çok iyi bir metodunuz var yeni aldık cok begendik

Hülya Keskiner / Adana

Çocuğum için İngilizce setinizi aldım. Birlikte sunduğunuz online İngilizce kursu çocuğumun çok hoşuna gitti, her gün çalışıyor. Resimleri güzel düzenlemişsiniz. Temel İngilizce kelimeleri öğreniyor. Artık anne, baba, kızkardeş gibi kelimeleri İngilizce söylemeye başladı :-). Emeğinize teşekkürler...

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL