NE ARAMIŞTINIZ?

İngilizce Eğitim Setleri

LN İngilizce Eğitim Seti 3 Kur Bir Arada

LN İngilizce Eğitim Seti 3 Kur Bir Arada

%44
İndirim
771 TL 432 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 48 TL x 9
İNCELESATIN AL
LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 6 Ay Online İngilizce Kursu

LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 6 Ay Online İngilizce Kursu

%40
İndirim
960 TL 576 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 64 TL x 9
İNCELESATIN AL
LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 12 Ay Online İngilizce Kursu

LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 12 Ay Online İngilizce Kursu

%46
İndirim
1.474 TL 792 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 88 TL x 9
İNCELESATIN AL
LN 1.Kur İngilizce Eğitim Seti

LN 1.Kur İngilizce Eğitim Seti

%25
İndirim
396 TL 297 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 33 TL x 9
İNCELESATIN AL
Turizm ve Otel İngilizcesi eğitim seti + 6 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu

Turizm ve Otel İngilizcesi eğitim seti + 6 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu

%40
İndirim
630 TL 378 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 42 TL x 9
İNCELESATIN AL
Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seti

Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seti

%38
İndirim
360 TL 225 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 25 TL x 9
İNCELESATIN AL

Sizi kutlarız, İngilizce öğrenmek için en doğru sitedesiniz. Türkiye'nin 66 yıllık en köklü eğitim kuruluşuna ulaştınız.

İngilizce eğitim setlerinizi nasıl seçmelisiniz?

İngilizce öğrenmek veya İngilizcenizi mükemmele ulaştırmak için yukarıda görmekte olduğunuz İngilizce eğitim seti seçeneklerimizin detaylarını incele butonlarına tıklayarak etraflıca inceleyebilirsiniz. Size en uygun setimizi tercih ederek, 9 aya kadar peşin fiyatına aylık taksitlerle kolay ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Kuruluşumuzun İngilizce setleri, her türlü seçeneği içermektedir.
Günümüzde hibrit eğitim olarak adlandırılan, eğitim setlerimizi ve online İngilizce kursumuzu bir arada çalışma imkanını öğrencilerimize sunmaktayız. 3 kur İngilizce eğitim setlerimizi, 6 ay veya 12 ay süreli online İngilizce kursumuz ile bir arada almak, hem ekonomik hem de en kapsamlı tercihtir.

İngilizce öğrenim metodu seçerken önemli 7 soru ve cevapları

Günümüzde İngilizce konuşabilmenin önemini bildiğinizden hiç şüphemiz yok. Bu nedenle İngilizceyi sadece en kolay, en hızlı, en mükemmel nasıl öğrenebileceğiniz veya seviyenizi nasıl mükemmele ulaştırabileceğiniz konusunda, en sık sorulan soruları cevaplayarak size yardımcı olmaya çalışacağız.

1- İngilizce çalışırken, öğretim metodu neden çok önemlidir?

2- En iyi İngilizce öğretim metodu nedir?

3- İngilizce eğitim setleri ile Online İngilizce eğitimini (hibrit eğitim) birlikte yapmak neden daha yararlıdır?

4- İngilizce konuşabilmek için gramer bilgisi ne kadar önemlidir?

5- İngilizce çalışma süremi nasıl ayarlayacağım?

6- Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın özelliği ve farkı nedir?

7- Limasollu Naci Öğretim Yayınları setleri, neden Türkiye de en çok satılan eğitim setleridir?

1- İngilizce çalışırken, öğretim metodu neden çok önemlidir?

Biliyorsunuz bazı kişiler İngilizceyi kolayca öğrenirken, bazı kişiler ise zorlanmaktadırlar. Bu konuda çok çeşitli araştırmalar yapılmıştır. Uzmanların dil öğreniminde IQ (klasik zekâ) düzeyinin mi, yoksa dil öğrenimine karşı kişideki özel kabiliyetin mi (genetik yatkınlık), yoksa hafıza (bellek tutma) yeteneğinin mi, önemli olduğuna hala kesin bir karara varamamışlardır. Ancak kesin olan şudur ki, doğru bir metot ve sistemli bir çalışma, herkes için en geçerli yöntemdir. Kimimiz daha kolay, kimimiz daha zor öğrenebiliriz ama doğru metot ve sistemli bir çalışma ile hepimiz İngilizce öğrenebiliriz.

İşte kuruluşumuz uzun yıllardır öğrencilerine, İngilizce eğitim setleri ile bu imkânı sunmaktadır. Bugüne kadar Limasollu Naci Öğretim Yayınları İngilizce eğitim setleri ve online İngilizce kursları ile onbinlerce kişi, İngilizce öğrenerek geleceklerini sağlam temellere dayandırmış, kazançlarını ve başarılarını arttırmışlardır.

2- En iyi İngilizce öğretim metodu nedir?

Bugünkü dijital çağda İngilizce eğitim setleri ve online İngilizce kursları ile İngilizce öğrenmek neden en başarılı yöntemdir? İngilizce eğitimi alanında çok önemli bir güncel konu, bugünkü dünyamızda hangi eğitim metodunun İngilizce öğrenmek için en geçerli yöntem olduğudur. Dünyamızda, çok uzun yıllardır süre gelen klasik öğrenim yolları, günümüzde hızla değişmektedir. Buna karşılık bugünkü dijital çağda, online eğitim, interaktif çalışmalar, videolar, onları destekleyen kitaplar ile öğrenim ve bu imkanları kullanan İngilizce eğitim setleri ile çalışmak en doğru, en eğlenceli ve en mükemmel yöntemdir. Yaratılan yeni teknolojik imkanlar ile, evinde bir İngilizce eğitim seti ve online İngilizce kursu ile çalışan öğrenci, hem istediği saatte, istediği sürelerde tekrar edebileceği bir kurs imkanını bulmakta, hem de İngilizce konuşulan herhangi bir ülkeye gitmiş ve yerel insanlarla kaynaşarak, konuşarak İngilizce öğreniyormuş gibi olmaktadır. İngilizce eğitim setleri ve online İngilizce kursları, interaktif çalışmalar, videolar ve kitaplardan oluşan bir bütündür ve bu imkan günümüzde İngilizce öğrenmeyi eskisinden çok daha kolay ve eğlenceli hale getirmektedir.

Yabancı dil eğitimi alanında Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Limasollu Naci Öğretim Yayınları, bu konuda İngilizce eğitim setleri ve online İngilizce kursları, Almanca, İspanyolca ve Rusça eğitim setleri ile öncülük yapmaktadır.

3- İngilizce eğitim setleri ile Online İngilizce eğitimini (hibrit eğitim) birlikte yapmak neden daha yararlıdır?

Günümüzde hibrit eğitim olarak adlandırılan online eğitim imkanları ile eğitim setlerinin birbirini tamamlayıcı unsurlar olarak eğitime bir bütünlük getirmesi öğrencilerimize ilave bir motivasyon sağlamaktadır.

4- İngilizce konuşabilmek için gramer bilgisi ne kadar önemlidir?

İngilizceyi güzel konuşabilmek için sadece gramer bilgisi veya sadece pratik konuşma çalışmaları yapmak yeterli değildir. Mutlaka hem gramer yapısını mükemmel öğrenmek, hem de bu gramer bilgisinin üstüne bol bol pratik konuşma çalışması yapmak gereklidir. Kuruluşumuzun tüm eğitim programlarında okuma, yazma, anlama ve konuşma becerileri bir arada geliştirilmektedir. Başarının en önemli nedeni budur.

5- İngilizce çalışma süremi nasıl ayarlayacağım?

Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın tüm İngilizce eğitim programları ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan çalışma kılavuzları gönderilmektedir. Kılavuzlarımızdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, öğrenim için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır.

Ancak önemle belirtiriz ki, İngilizce çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi programlarımız ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza, kendi temposunda fazla vakit ayırarak, kısa bir sürede İngilizceyi mükemmel öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza uyarak ancak sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir. Uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi ise, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. İngilizce eğitim sistemlerimiz ile ve böyle bir çalışma temposuyla, yaklaşık 6 ayda mükemmel bir şekilde, İngilizce öğrenmek mümkün olmaktadır.

6- Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın özelliği ve farkı nedir?

Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri, öğrencinin evinde çalışacağı esas olarak hazırlanmış bir metoda sahiptir. İngiliz eğitmenler ve Türk eğitmenlerle ortaklaşa yapılan çalışmalar sonucunda, İngilizce eğitim setleri içeriği belirlenmiştir. Öğrencinin İngilizce öğrenirken nelere ihtiyaç duyulabileceği araştırılmış, gelişen son teknolojik gelişmeler de göz önüne alınarak, görsel ve duysal materyaller setlerimize ilave edilmiştir. İngilizce eğitim setleri ve online kursları ile evinizde İngilizce öğrenimi için ihtiyaç olacak tüm öğrenim malzemesi, birbirini tamamlayacak şekilde, bir bütün olarak sunulmaktadır.

Ayrıca kuruluşumuz tüm bu imkanları, birbiriyle koordine ederek bir bütün haline getirmekte öğrencilerine birleşik eğitim programları şeklinde sunarak bir fark yaratmaktadır. 3 Kur İngilizce Eğitim Seti + Online İngilizce Kursu Bir Arada   programlarımız ile bu yeniliklere bütünüyle sahip olmaktasınız.

7- Limasollu Naci Öğretim Yayınları setleri, neden Türkiye de en çok satılan eğitim setleridir?

Bugüne kadar çok değişik İngilizce kurs çalışması yapmış birçok İngilizce dersi almış ama İngilizceyi mükemmel öğrenememiş olabilirsiniz. Göz önünde bulundurunuz ki, bu sizin hatanız değil, çalıştığınız yöntemlerin eksikliği olabilir. Limasollu Naci Öğretim Yayınları İngilizce eğitim setleri, 66 yıldır Türkiye de en çok satılan İngilizce eğitim setleridir. Bunun nedeni, öğretim metodumuzun mükemmelliğidir. Siz de İngilizce eğitim setlerimiz ile İngilizceyi kısa sürede mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz.

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL