NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

İngilizce Eğitim Setleri

İngilizce Eğitim Setlerimiz ve Online İngilizce Kurslarımız Bir Arada

Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada

Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada

%30
İndirim
3.471 TL 2.430 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 810 TL
İNCELESATIN AL
Komple İngilizce Eğitim Seti + Dijital Çalışma Paneli

Komple İngilizce Eğitim Seti + Dijital Çalışma Paneli

2.190 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 730 TL
İNCELESATIN AL
İngilizce Seti ve Almanca Seti + Online Kurslar Bir Arada

İngilizce Seti ve Almanca Seti + Online Kurslar Bir Arada

%45
İndirim
6.382 TL 3.510 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 1.170 TL
İNCELESATIN AL
İngilizce Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve Rusça Seti Bir Arada

İngilizce Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve Rusça Seti Bir Arada

%45
İndirim
6.000 TL 3.300 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 1.100 TL
İNCELESATIN AL
İngilizce  Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve İspanyolca Seti Bir Arada

İngilizce Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve İspanyolca Seti Bir Arada

%45
İndirim
5.836 TL 3.210 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 1.070 TL
İNCELESATIN AL
İngilizce, Almanca , Rusça, İspanyolca Setleri Bir Arada

İngilizce, Almanca , Rusça, İspanyolca Setleri Bir Arada

%60
İndirim
13.500 TL 5.400 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 1.800 TL
İNCELESATIN AL

İngilizce Eğitim Setlerimizin açıklama sayfalarına yukarıdaki  İNCELE  butonlarına tıklayarak, diğer dillere ise aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 Almanca Eğitim Setleri                 Rusça Eğitim Seti                 İspanyolca Eğitim Seti

MAYIS KAMPANYAMIZDA SON HAFTA


Kampanyamızda, Setlerimize ve Online Kurslarımıza Peşin Fiyatına 3 Ay Taksitle ve Ücretsiz Hızlı Kargo ile Sahip Olabilirsiniz.
 


Setlerimiz ile İngilizce öğrenme hedefinizi hem kolay hem de en ekonomik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıdaki İngilizce ve diğer Yabancı Dil Eğitim Setlerimiz, peşin fiyatına 3 aya kadar taksit imkanı ile sizlere sunulmaktadır. Eğitim Setlerimizden istediğinizi seçerek, kolayca sahip olabilir ve mükemmel bir Yabancı Dil seviyesine ulaşabilirsiniz. İncele butonlarını tıklayarak tüm setlerimizin açıklama sayfalarını dikkatle incelemenizi içtenlikle öneririz.
 

LN Komple İngilizce Eğitim Seti + Online İngilizce Kursu Bir Arada Tanıtım Videosu

Video süresi: 2:45


Ayrıca aşağıda "İngilizce öğrenim metodu seçerken en önemli 7 soru ve cevapları" bölümümüzde de İngilizce öğrenimi ile ilgili her sorunun cevabını bulabilirsiniz.

 Blended Eğitim Sistemimiz ile İngilizce Öğrenme Garantili Eğitim Alın ve İngiltere'den Sertifika Sahibi Olun!

Kuruluşumuz peşin fiyatına taksitle gibi ödeme kolaylıklarına ilaveten, İngilizce'yi öğrenme garantisini de sizlere sunmaktadır. İngilizce Eğitim Setlerimiz ile birlikte çalışacağınız, İngiltere'den yayınlanmakta olan Holmwood's Online İngilizce Kursumuzun sonundaki sınavda başarılı olamaz ve sertifika alamazsanız, çalışmanıza 6 ay daha ücretsiz devam edeceksiniz. Kurslarımızda başarı ile İngilizceyi öğrenmeniz ve İngiltere'den sertifika almanız garanti altına alınmaktadır.

TOEFL, YDS, YÖKDİL veya IELTS Sınavlarında İstediğiniz Başarıya Ulaşın!

Eğer TOEFL, YDS, YÖKDİL ve IELTS sınavlarına hazırlanıyorsanız, setlerimiz ve Online Kursumuz bu sınavlarda başarılı olmanızı sağlamaktadır.
İngilizce Eğitim Setlerimiz ve Online Kursumuz Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEF) programına %100 uyumludur ve tüm seviyeleri kapsamaktadır.


Şimdi size İngilizce öğrenirken seçilecek metot hakkında en çok merak edilen soruların cevaplarını açıklayalım.

İngilizce Öğrenim Metodu Seçerken en Önemli 7 Soru ve Cevapları

1- İngilizce Eğitim Seti ve Öğretim Metotlarını Doğru Seçmek Neden Çok Önemlidir?

Biliyorsunuz bazı kişiler İngilizce'yi kolayca öğrenirken, bazı kişiler ise zorlanmaktadırlar. Bu konuda çok çeşitli araştırmalar yapılmıştır. Uzmanların dil öğreniminde IQ (klasik zekâ) düzeyinin mi, yoksa dil öğrenimine karşı kişideki özel kabiliyetin mi (genetik yatkınlık), yoksa hafıza (bellek tutma) yeteneğinin mi, önemli olduğuna hala kesin bir karara varamamışlardır. Ancak kesin olan şudur ki, doğru bir metot ve sistemli bir çalışma, herkes için en geçerli yöntemdir. Bazı kişiler daha kolay, bazı kişiler daha zor öğrenebilir ancak doğru metot ve sistemli bir çalışma ile herkes İngilizce öğrenebilmektedir.

2- İngilizce'yi Limasollu Naci İngilizce Setlerimiz ve Online Kurslarımız ile Öğrenmek Neden En Doğru Yöntemdir?

Bugünkü dijital çağda, dünyada Blended (birleştirilmiş)  eğitim olarak adlandırılan, İngilizce Eğitim Setleri, Online eğitim, interaktif çalışmalar, videolar, onları destekleyen kitaplar ile öğrenim ve bu imkanları kullanan İngilizce Eğitim Setleri ile çalışmak en doğru, en eğlenceli ve en mükemmel yöntemdir. Yaratılan yeni teknolojik imkanlar sayesinde, evinde İngilizce eğitim seti ile çalışan öğrenci, hem istediği saatte istediği sürelerde tekrar edebileceği bir kurs imkanını bulmakta, hem de İngilizce konuşulan herhangi bir ülkeye gitmiş ve yerel insanlarla kaynaşarak, konuşarak İngilizce öğreniyormuş gibi olmaktadır. İngilizce Eğitim Setleri, interaktif çalışmalar, videolar ve kitaplardan oluşan bir bütündür ve bu imkan İngilizce öğrenmeyi çok daha kolay ve eğlenceli hale getirmektedir.  Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu

3- Limasollu Naci İngilizce Eğitim Setlerimizin Özelliği ve Farkı Nedir?

İngilizce Eğitim Setlerimiz ve Online İngilizce Kurslarımız, öğrencinin evinde çalışacağı esas olarak hazırlanmış bir metoda sahiptir. İngiliz eğitmenler ve Türk eğitmenlerle ortaklaşa yapılan çalışmalar sonucunda, İngilizce Eğitim Setleri içeriği belirlenmiştir. Öğrencinin İngilizce öğrenirken nelere ihtiyaç duyulabileceği araştırılmış, gelişen son teknolojik gelişmeler de göz önüne alınarak, görsel ve duysal materyaller setlerimize ilave edilmiştir. İngilizce Eğitim Setleri ve Online Kursları ile (Blended eğitim) İngilizce öğrenimi için ihtiyaç olacak tüm öğrenim malzemesi, birbirini tamamlayacak şekilde, bir bütün olarak sunulmaktadır.
 

Aşağıda İngilizce Eğitim Setleri Gramer Öğretim Videolarımızdan Present Continuous Tense'i  anlatan bir örnek görmektesiniz.

Video Süresi: 3:15
 

4- İngilizce Eğitim Setlerimiz ve Online Kurslarımız Neden Türkiye'de En Çok Satılan Eğitim Programlarıdır?

Bugüne kadar çok değişik İngilizce kurs çalışması yapmış birçok İngilizce dersi almış ancak İngilizceyi mükemmel öğrenememiş olabilirsiniz. Göz önünde bulundurunuz ki, bu sizin hatanız değil, çalıştığınız yöntemlerin eksikliği olabilir. Limasollu Naci İngilizce Eğitim Setlerimiz, 70 yıldır Türkiye de en çok satılan İngilizce eğitim programlarıdır. Bunun nedeni, öğretim metodumuzun mükemmelliğidir. Siz de İngilizce Eğitim Setlerimiz ve Online İngilizce Kurslarımız ile İngilizceyi kısa sürede mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz.

5- Setlerimizin Öğrenim Garantisi ve İngiltere'den Sertifika Nasıl Oluşmaktadır?

Limasollu Naci İngilizce Eğitim Setlerimize sahip olan öğrencilerimiz, setlerimiz ile birlikte 6 ay veya 12 ay çalışacakları, İngiltere'den yayınlanmakta olan Holmwood's Online İngilizce Kursumuzun sonunda, yapılacak genel sınavda başarılı olamaz ve bitirme sertifikası alamazlar ise, kursumuza 6 ay daha ücretsiz katılma imkanına sahip olacaklardır. Böylece setlerimiz ve Online İngilizce Kursumuz ile İngilizce öğrenmeniz ve İngiltere'den sertifika almanız garanti altına alınmaktadır.

6- İngilizce Setlerimiz, TOEFL, YDS, YÖKDİL veya IELTS İngilizce Dil Yeterlilik Sınavlarında Başarılı Olmanızı Sağlar mı?

Evet, İngilizce Eğitim Setlerimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda TOEFL, YDS veya YÖKDİL sınavlarında hedeflediğiniz puanları almanız çok kolaylaşacaktır. Online İngilizce Kursumuzun eğitim sistemi, sınavlarda uygulanan sistem ile paralel hazırlanmıştır. 8.000’den fazla alıştırma ve 50 farklı alıştırma modeli ile, 4 beceriyi (okuma, yazma, konuşma, dinleme) geliştiren Online İngilizce Kursumuz ile sınavlara mükemmel hazırlanabilirsiniz.

7- İngilizce Eğitim Setlerimiz ve Online İngilizce Kurslarımız ile Çalışma Süresi Ne Kadar Olmalıdır?

İngilizce Eğitim Setlerimiz ve Online İngilizce Kurslarımız ile çalışırken, çalışma temposu ve süresi tamamen öğrencinin şartlarına ve arzusuna bağlıdır. Öğrencimiz, İngilizce eğitim seti  ile birlikte verilen çalışma kılavuzunda, kendi temposunda  vakit ayırarak, kısa bir sürede İngilizce'yi mükemmel öğrenebilir, isteyen öğrenci ise yine çalışma kılavuzuna uyarak  sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposu ile, daha uzun bir sürede tamamlayabilir. Dil uzmanlarımızın önerdiği  haftalık  çalışma süresi ise, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. İngilizce Eğitim Setlerimiz ile ve böyle bir çalışma temposu ile yaklaşık 6 ayda mükemmel bir şekilde, İngilizce öğrenmek mümkün olmaktadır.

 

Setlerimizin açıklama sayfalarını yukarıdaki  İNCELE  butonlarına tıklayarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Saime Yıldırım / Florya-İstanbul

Setleriniz ile tanışmadan önce İngilizce öğrenmek gözümde büyüyordu. Öğrenebileceğimden şüphem vardı. 3 Kur İngilizce eğitim setiniz ve Online İngilizce kursu bir arada paketinizi aldım. Gramer kitaplarının anlatım şekline hayran kaldım. İngilizce öğrenmenin sandığım kadar zor olmadığını gördüm. Hele Online İngilizce kursuna başlayınca İngilizce öğrenmek benim için ders çalışmak değil, çok eğlenceli bir hobi haline geldi. Kuruluşunuz ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Keşke herkes bu imkanı bilse. Bu kursları hazırlayan tüm hocalarıma içtenlikle teşekkür ederiyorum.

Salih Kuyucu / Balgat/Ankara

Hibrit eğitim modelini ilk defa sizden duydum. Önce anlayamamıştım. İngilizce setlerimin materyalleri ve online İngilizce kursunu bir arada çalışınca çok yönlülüğün ve farklı imkanların yararını anladım. Tamamlayınca eğiitim bir bütünlük kazandı. Çok çalıştım. Ama boşa gitmedi. Programları hazırlayanlara çok teşekkürler.

 

Burcu Karayurt / Bornova/İzmir

Teşekkürler, çok özenle hazırlanmış setler. Elime çok çabuk ulaştı, hemen çalışmaya başladım.

 

Sinem Saatçi / Kırklareli

Herkese tavsiye ederim. Çok zengin dopdolu bir içerik. Öğreneceğim inşallah. Ama çok çalışmak lazım. Herkese kolay gelsin.

 

Özgür Kahraman / Kocaeli

Ben yabancı dil öğrenmeyi çok seviyorum. Elime tam istediğim gibi bir kaynak geldi. Herkese tavsiye ederim. Ancak çok çalışmak gerekli, bunu da unutmayalım arkadaşlar.

aydın çitiloğlu / istanbul

Orta ikide hayatımı değiştirenlerden biriydi limasollu naci yayınları, okulumuzdaki ingilizce dersleri boş geçmeye başlayınca keşfetmiştim...Ufak bir mucizeydi benim için.

Bulent Hin / Istanbul

Limasollu Naci yayinlarina ve Holmwoods online İngilizce ogretim modeline tesekkur ederim.Su anda baslangic seviyesinde olmama ragmen gayet sistematik ve ogretici bir set...Bu setle İngilizceyi ogrenecegimi dusunuyorum.Sette listening writing grammer vocabulary 4 adimda sizi ogretiyor.Ingilizce gelisimi adina muazzam.Hedefim upper indermedite bitirmek mesleki İngilizceyi almak.tesekkurler Limasollu Naci,tesekkurler Holmwoods.

Yorum yazmak için tıklayınız

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL