NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

İngilizce Eğitim Setleri

Eğitim setlerimizde Bahar Kampanyası %49'a varan indirimler ve peşin fiyatına 9 ay taksit imkanı 26 Mayıs akşamına kadar sürüyor

LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 6 Ay Online İngilizce Kursu

LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 6 Ay Online İngilizce Kursu

%45
İndirim
1.080 TL 594 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 66 TL x 9
İNCELESATIN AL
LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 12 Ay Online İngilizce Kursu

LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 12 Ay Online İngilizce Kursu

%49
İndirim
1.746 TL 882 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 98 TL x 9
İNCELESATIN AL
Konuşarak İngilizce kursu

Konuşarak İngilizce kursu

%5
İndirim
1.580 TL 1.497 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 166 TL x 9
İNCELESATIN AL
LN 1.Kur İngilizce Eğitim Seti

LN 1.Kur İngilizce Eğitim Seti

%34
İndirim
451 TL 297 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 33 TL x 9
İNCELESATIN AL
LN İngilizce Eğitim Seti 3 Kur Bir Arada

LN İngilizce Eğitim Seti 3 Kur Bir Arada

%41
İndirim
817 TL 486 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 54 TL x 9
İNCELESATIN AL
Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seti + 6 Ay Çocuklar için Online İngilizce Kursu

Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seti + 6 Ay Çocuklar için Online İngilizce Kursu

%18
İndirim
396 TL 324 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 36 TL x 9
İNCELESATIN AL

Sizi kutlarız, İngilizce öğrenmek için en doğru sitedesiniz. Türkiye'nin 67 yıllık en köklü eğitim kuruluşuna ulaştınız.

Size en uygun İngilizce eğitim setlerimizi nasıl seçmelisiniz?

İngilizce öğrenmek veya İngilizcenizi mükemmele ulaştırmak için yukarıda görmekte olduğunuz İngilizce eğitim seti seçeneklerimizin detaylarını incele butonlarına tıklayarak etraflıca inceleyebilirsiniz. Size en uygun setimizi tercih ederek, 9 aya kadar peşin fiyatına aylık taksitlerle, %49'a varan indirim ve kolay ödeme imkanları ile setlerimize sahip olabilirsiniz. 
Şunu önemle hatırlatmak isteriz ki, günümüzde hibrit eğitim olarak adlandırılan, eğitim setlerimizi ve online İngilizce kursumuzu bir arada çalışma imkanını sunmaktayız. 3 kur İngilizce eğitim setlerimizi, 6 ay veya 12 ay süreli online İngilizce kursumuz ile bir arada sahip olmak, hem en ekonomik hem de en kapsamlı imkandır. 

Tüm eğitim setlerimiz için geçerli olan bahar kampanyamızın %49'a varan indirim ve peşin fiyatına 9 taksit imkanı 26 Mayıs akşamına kadar sürüyor. Bayram günlerinde yapılan siparişler 17 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.

İngilizce öğrenim metodu seçerken önemli 7 soru ve cevapları

Günümüzde İngilizce konuşabilmenin önemini bildiğinizden hiç şüphemiz yok. Bu nedenle İngilizceyi sadece en kolay, en hızlı, en mükemmel nasıl öğrenebileceğiniz veya seviyenizi nasıl mükemmele ulaştırabileceğiniz konusunda, en sık sorulan soruları cevaplayarak size yardımcı olmaya çalışacağız.

1- İngilizce çalışırken, öğretim metodu neden çok önemlidir?

2- Günümüzün en iyi İngilizce öğretim metodu olan hibrit eğitim nedir?

3- İngilizce eğitim setleri ile Online İngilizce eğitimini (hibrit eğitim) birlikte yapmak neden daha yararlıdır?

4- İngilizce konuşabilmek için gramer bilgisi ne kadar önemlidir?

5- İngilizce çalışma süremi nasıl ayarlayacağım?

6- Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın özelliği ve farkı nedir?

7- Limasollu Naci Öğretim Yayınları setleri, neden Türkiye de en çok satılan eğitim setleridir?

1 - İngilizce çalışırken, öğretim metodu neden çok önemlidir?

Biliyorsunuz bazı kişiler İngilizceyi kolayca öğrenirken, bazı kişiler ise zorlanmaktadırlar. Bu konuda çok çeşitli araştırmalar yapılmıştır. Uzmanların dil öğreniminde IQ (klasik zekâ) düzeyinin mi, yoksa dil öğrenimine karşı kişideki özel kabiliyetin mi (genetik yatkınlık), yoksa hafıza (bellek tutma) yeteneğinin mi, önemli olduğuna hala kesin bir karara varamamışlardır. Ancak kesin olan şudur ki, doğru bir metot ve sistemli bir çalışma, herkes için en geçerli yöntemdir. Kimimiz daha kolay, kimimiz daha zor öğrenebiliriz ama doğru metot ve sistemli bir çalışma ile hepimiz İngilizce öğrenebiliriz.

İşte kuruluşumuz uzun yıllardır öğrencilerine, İngilizce eğitim setleri ile bu imkânı sunmaktadır. Limasollu Naci İngilizce eğitim setleri özellikle ana dili Türkçe olanlar için hazırlanmıştır. Bugüne kadar İngilizce eğitim setlerimiz ve online İngilizce kurslarımız ile onbinlerce kişi, İngilizce öğrenerek geleceklerini sağlam temellere dayandırmış, kazançlarını ve başarılarını arttırmışlardır.

2- Günümüzün en iyi İngilizce öğretim metodu olan hibrit eğitim nedir?

Günümüzde, İngilizce eğitim setleri ve Online İngilizce kursları ile bir arada çalışmaya hibrit eğitim adı verilmektedir. Bugünkü dijital çağda, online eğitim, interaktif çalışmalar, videolar, onları destekleyen kitaplar ile öğrenim ve bu imkanları kullanan İngilizce eğitim setleri ile çalışmak en doğru, en eğlenceli ve en mükemmel yöntemdir. Yaratılan yeni teknolojik imkanlar ile, evinde bir İngilizce eğitim seti ve Online İngilizce kursu ile çalışan öğrenci, hem istediği saatte, istediği sürelerde tekrar edebileceği bir kurs imkanını bulmakta, hem de İngilizce konuşulan herhangi bir ülkeye gitmiş ve yerel insanlarla kaynaşarak, konuşarak İngilizce öğreniyormuş gibi olmaktadır. Hibrit eğitim, İngilizce eğitim setleri ve online İngilizce kursları, interaktif çalışmalar, videolar ve kitaplardan oluşan bir bütündür ve bu imkan günümüzde İngilizce öğrenmeyi eskisinden çok daha kolay ve eğlenceli hale getirmektedir.

Yabancı dil eğitimi alanında Türkiye’nin en köklü kuruluşu olan Limasollu Naci Öğretim Yayınları, bu konuda İngilizce eğitim setleri ve Online İngilizce kursları, Almanca, İspanyolca ve Rusça eğitim setleri ile öncülük yapmaktadır.

3- İngilizce eğitim setleri ile Online İngilizce eğitimini (hibrit eğitim) birlikte yapmak neden daha yararlıdır?

Günümüzde hibrit eğitim olarak adlandırılan online eğitim imkanları ile eğitim setlerinin birbirini tamamlayıcı metotlar olarak eğitime bir bütünlük getirmesi öğrencilerimize ilave bir motivasyon sağlamaktadır. Ayrıca yabancı dil öğrenimi konusunda her kişinin birbirinden farklı yetenekleri vardır. Dolayısıyla farklı metotlar farklı kişilere daha uygun gelebilir. Hibrit eğitimde her türlü öğrenim yetisine sahip kişilere uygun seçenekler mevcuttur. Öğrenci istediği tarza göre çalışma programını yönlendirebilir. 
 

Aşağıda İngilizce eğitim setlerimizin gramer öğretim videolarından Present Continuous Tense'i  anlatan bir örnek görmektesiniz.
 

4- İngilizce konuşabilmek için gramer bilgisi ne kadar önemlidir?

İngilizceyi güzel konuşabilmek için sadece gramer bilgisi veya sadece pratik konuşma çalışmaları yapmak yeterli değildir. Mutlaka hem gramer yapısını mükemmel öğrenmek, hem de bu gramer bilgisinin üstüne bol bol pratik konuşma çalışması yapmak gereklidir.  İşte hibrit eğitimin önemi burada da ön plana çıkmaktadır. Hibrit eğitimde bu iki öğrenim sistemini bir araya getirmek çok mükemmel bir şekilde gerçekleşmektedir. Kuruluşumuzun tüm eğitim programlarında okuma, yazma, anlama ve konuşma becerileri bir arada geliştirilmektedir. Başarının en önemli nedenlerinden biri budur.

5- İngilizce çalışma süresi nasıl ayarlanmalıdır?

Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın tüm İngilizce eğitim programları ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan çalışma kılavuzları gönderilmektedir. Kılavuzlarımızdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, öğrenim için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır.

Ancak önemle belirtiriz ki, İngilizce çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi programlarımız ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza, kendi temposunda fazla vakit ayırarak, kısa bir sürede İngilizceyi mükemmel öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza uyarak ancak sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir. Uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi ise, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. İngilizce eğitim sistemlerimiz ile ve böyle bir çalışma temposuyla, yaklaşık 6 ayda mükemmel bir şekilde, İngilizce öğrenmek mümkün olmaktadır.

6- Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın özelliği ve farkı nedir?

Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri, öğrencinin evinde çalışacağı esas olarak hazırlanmış bir metoda sahiptir. İngiliz eğitmenler ve Türk eğitmenlerle ortaklaşa yapılan çalışmalar sonucunda, İngilizce eğitim setleri içeriği belirlenmiştir. Öğrencinin İngilizce öğrenirken nelere ihtiyaç duyulabileceği araştırılmış, gelişen son teknolojik gelişmeler de göz önüne alınarak, görsel ve duysal materyaller setlerimize ilave edilmiştir. İngilizce eğitim setleri ve online kursları ile (hibrit eğitim) İngilizce öğrenimi için ihtiyaç olacak tüm öğrenim malzemesi, birbirini tamamlayacak şekilde, bir bütün olarak sunulmaktadır.

Ayrıca kuruluşumuz tüm bu imkanları, birbiriyle koordine ederek bir bütün haline getirmekte ve öğrencilerine birleşik eğitim programları şeklinde sunarak bir fark yaratmaktadır. 3 Kur İngilizce Eğitim Seti + Online İngilizce Kursu Bir Arada   programlarımız ile bu yeniliklere bütünüyle sahip olmaktasınız.

7- Limasollu Naci Öğretim Yayınları setleri, neden Türkiye de en çok satılan eğitim setleridir?

Bugüne kadar çok değişik İngilizce kurs çalışması yapmış birçok İngilizce dersi almış ama İngilizceyi mükemmel öğrenememiş olabilirsiniz. Göz önünde bulundurunuz ki, bu sizin hatanız değil, çalıştığınız yöntemlerin eksikliği olabilir. Limasollu Naci Öğretim Yayınları İngilizce eğitim setleri, 67 yıldır Türkiye de en çok satılan İngilizce eğitim setleridir. Bunun nedeni, öğretim metodumuzun mükemmelliğidir. Siz de İngilizce eğitim setlerimiz ve online İngilizce kurslarımız ile İngilizceyi kısa sürede mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz.

 

LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + Online İngilizce Kursu Tanıtım Videosu

 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Salih Kuyucu / Balgat/Ankara

Hibrit eğitim modelini ilk defa sizden duydum. Önce anlayamamıştım. İngilizce setlerimin materyalleri ve online İngilizce kursunu bir arada çalışınca çok yönlülüğün ve farklı imkanların yararını anladım. Tamamlayınca eğiitim bir bütünlük kazandı. Çok çalıştım. Ama boşa gitmedi. Programları hazırlayanlara çok teşekkürler.

 

Sercan Büyüktan / İzmir

İngilizce eğitim setleri ile planlı programlı çalıştım. 6 ay sonunda çok büyük bir ilerleme kaydettim. Çok teşekkürler

Burcu Karayurt / Bornova/İzmir

Teşekkürler, çok özenle hazırlanmış setler. Elime çok çabuk ulaştı, hemen çalışmaya başladım.

 

Sinem Saatçi / Kırklareli

Herkese tavsiye ederim. Çok zengin dopdolu bir içerik. Öğreneceğim inşallah. Ama çok çalışmak lazım. Herkese kolay gelsin.

 

Özgür Kahraman / Kocaeli

Ben yabancı dil öğrenmeyi çok seviyorum. Elime tam istediğim gibi bir kaynak geldi. Herkese tavsiye ederim. Ancak çok çalışmak gerekli, bunu da unutmayalım arkadaşlar.

Melek Sönmez / Beşiktaş/İstanbul

Dil öğrenmenin bir görev değil aslında çok güzel bir hobi bir eğlence olduğu setleriniz sayesinde anladım. Hem de her açıdan çok yararlı. İyi ki varsınız.

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL