NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

İngilizce Eğitim Setleri

Büyük Kasım İndirimi Kampanyamız 7 Aralık tarihine kadar uzatıldı

LN İngilizce Eğitim Seti 3 Kur Bir Arada

LN İngilizce Eğitim Seti 3 Kur Bir Arada

%38
İndirim
817 TL 504 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 56 TL x 9
İNCELESATIN AL
LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur + 6 Ay Online İngilizce Kursu

LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur + 6 Ay Online İngilizce Kursu

%40
İndirim
1.095 TL 657 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 73 TL x 9
İNCELESATIN AL
LN İngilizce Eğitim Setleri + 6 Ay Online İngilizce + Konuşma Kursu

LN İngilizce Eğitim Setleri + 6 Ay Online İngilizce + Konuşma Kursu

%44
İndirim
2.989 TL 1.674 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 186 TL x 9
İNCELESATIN AL

 Yukarıdaki 3 seçenekten 1'ini tercih edebilirsiniz. 
 

LN İngilizce Eğitim Setlerimizde ödeme kolaylıkları

  • LN İngilizce eğitim setlerimiz ve Online kurslarımız ile ilgilendiğiniz için sizi kutlarız, İngilizce öğrenmek için en doğru sitedesiniz. Türkiye'nin 67 yıllık en köklü eğitim kurumuna ulaştınız.
  • Kasım Ayı İndirim Kampanyasımızda İngilizce eğitim setlerimizi, 9 aya kadar peşin fiyatına aylık taksitlerle, %44'e kadar varan indirimler ve kolay ödeme imkanları ile alabilir ve mükemmel İngilizce öğrenebilirsiniz.

Garantili öğretim ve İngiltere'den sertifika

  • Bu fırsatlara ilaveten kuruluşumuz, garantili öğrenim imkanını da sizlere sunmaktadır. Eğer setlerimiz ile birlikte çalışacağınız, İngiltere'den yayınlanmakta olan Holmwood's Online İngilizce kursumuzun sonundaki sınavda başarılı olamaz ve sertifika alamazsanız, çalışmanıza 6 ay daha ücretsiz devam edeceksiniz. Böylece kurslarımızda başarı ile İngilizceyi öğrenmeniz ve İngiltere'den sertifika almanız garanti altına alınmaktadır.
     

LN İngilizce eğitim setlerimizin açıklama sayfalarına yukarıdaki  İNCELE  butonlarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Aşağıda İngilizce eğitim setleri gramer öğretim videolarından Present Continuous Tense'i  anlatan bir örnek görmektesiniz.
 

gramervideosu
 

İngilizce öğrenim metodu seçerken önemli 5 soru ve cevapları

1- Günümüzde İngilizce'yi eğitim setleri ve online eğitim programları (hibrit eğitim) ile öğrenmek neden en doğru yöntemdir?

2- İngilizce eğitim seti ve öğretim programlarını doğru seçmek neden çok önemlidir?

3- Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın özelliği ve farkı nedir?

4- Limasollu Naci Öğretim Yayınları setlerimiz ve Online İngilizce kurslarımız neden Türkiye de en çok satılan eğitim programlarıdır?

5- Setlerimizin öğretim garantisi ve İngiltere'den sertifika nasıl oluşmaktadır?

6- İngilizce eğitim setlerimiz ve online İngilizce programlarımız ile çalışma süresi ne kadar olmalıdır?

1- Günümüzde İngilizce'yi eğitim setleri ve online eğitim programları (hibrit eğitim) ile öğrenmek neden en doğru yöntemdir?

Bugünkü dijital çağda, dünyada blended (birleştirilmiş)  eğitim olarak adlandırılan, eğitim setleri, interaktif çalışmalar, videolar, onları destekleyen kitaplar ile öğrenim ve bu imkanları kullanan İngilizce eğitim setleri ile çalışmak en doğru, en eğlenceli ve en mükemmel yöntemdir. Yaratılan yeni teknolojik imkanlar sayesinde, evinde İngilizce eğitim seti ile çalışan öğrenci, hem istediği saatte istediği sürelerde tekrar edebileceği bir kurs imkanını bulmakta, hem de İngilizce konuşulan herhangi bir ülkeye gitmiş ve yerel insanlarla kaynaşarak, konuşarak İngilizce öğreniyormuş gibi olmaktadır. İngilizce eğitim setleri, interaktif çalışmalar, videolar ve kitaplardan oluşan bir bütündür ve bu imkan günümüzde İngilizce öğrenmeyi eskisinden çok daha kolay ve eğlenceli hale getirmektedir.

2- İngilizce eğitim seti ve öğretim programlarını doğru seçmek neden çok önemlidir?

Biliyorsunuz bazı kişiler İngilizce'yi kolayca öğrenirken, bazı kişiler ise zorlanmaktadırlar. Bu konuda çok çeşitli araştırmalar yapılmıştır. Uzmanların dil öğreniminde IQ (klasik zekâ) düzeyinin mi, yoksa dil öğrenimine karşı kişideki özel kabiliyetin mi (genetik yatkınlık), yoksa hafıza (bellek tutma) yeteneğinin mi, önemli olduğuna hala kesin bir karara varamamışlardır. Ancak kesin olan şudur ki, doğru bir metot ve sistemli bir çalışma, herkes için en geçerli yöntemdir. Bazı kişiler daha kolay, bazı kişiler daha zor öğrenebilir ancak doğru metot ve sistemli bir çalışma ile herkes İngilizce öğrenebilmektedir.

3- Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın özelliği ve farkı nedir?

Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri ve online İngilizce kursları, öğrencinin evinde çalışacağı esas olarak hazırlanmış bir metoda sahiptir. İngiliz eğitmenler ve Türk eğitmenlerle ortaklaşa yapılan çalışmalar sonucunda, İngilizce eğitim setleri içeriği belirlenmiştir. Öğrencinin İngilizce öğrenirken nelere ihtiyaç duyulabileceği araştırılmış, gelişen son teknolojik gelişmeler de göz önüne alınarak, görsel ve duysal materyaller setlerimize ilave edilmiştir. İngilizce eğitim setleri ve online kursları ile (hibrit eğitim) İngilizce öğrenimi için ihtiyaç olacak tüm öğrenim malzemesi, birbirini tamamlayacak şekilde, bir bütün olarak sunulmaktadır.

Ayrıca kuruluşumuz tüm bu imkanları, birbiriyle koordine ederek bir bütün haline getirmekte ve öğrencilerine birleşik eğitim programları şeklinde sunarak bir fark yaratmaktadır. LN İngilizce Eğitim Setleri + Online İngilizce + Konuşma Kursu programlarımız ile bu yeniliklere bütünüyle sahip olmaktasınız.

4- Limasollu Naci Öğretim Yayınları setlerimiz ve Online kurslarımız neden Türkiye de en çok satılan eğitim programlarıdır?

Bugüne kadar çok değişik İngilizce kurs çalışması yapmış birçok İngilizce dersi almış ama İngilizceyi mükemmel öğrenememiş olabilirsiniz. Göz önünde bulundurunuz ki, bu sizin hatanız değil, çalıştığınız yöntemlerin eksikliği olabilir. Limasollu Naci Öğretim Yayınları İngilizce eğitim setleri, 67 yıldır Türkiye de en çok satılan İngilizce eğitim programlarıdır. Bunun nedeni, öğretim metodumuzun mükemmelliğidir. Siz de İngilizce eğitim setlerimiz ve online İngilizce kurslarımız ile İngilizceyi kısa sürede mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz.

5- Setlerimizin öğretim garantisi ve İngiltere'den sertifika nasıl oluşmaktadır?

Kuruluşumuzun Limasollu Naci İngilizce eğitim setlerine sahip olan öğrencilerimiz, setlerimiz ile birlikte 6 ay çalışacakları, İngiltere'den yayınlanmakta olan Holmwood's Online İngilizce programımızın sonunda, yapılacak genel sınavda başarılı olamaz ve bitirme sertifikası alamazlar ise, kursumuza 6 ay daha ücretsiz katılma imkanına sahip olacaklardır. Böylece setlerimiz ve Online kursumuz ile İngilizce öğrenmeniz garanti altına alınmaktadır.

6- İngilizce eğitim setlerimiz ve online İngilizce programlarımız ile çalışma süresi ne kadar olmalıdır?

İngilizce eğitim setlerimiz ve online İngilizce kurslarımız ile çalışırken, çalışma temposu ve süresi tamamen öğrencinin şartlarına ve arzusuna bağlıdır. Öğrenci eğitim seti  ile birlikte verilen çalışma kılavuzunda, kendi temposunda  vakit ayırarak, kısa bir sürede İngilizce'yi mükemmel öğrenebilir, isteyen öğrenci ise yine çalışma kılavuzuna uyarak  sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposu ile, daha uzun bir sürede tamamlayabilir. Dil uzmanlarımızın önerdiği  haftalık  çalışma süresi ise, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. İngilizce eğitim setlerimiz ile ve böyle bir çalışma temposu ile yaklaşık 6 ayda mükemmel bir şekilde, İngilizce öğrenmek mümkün olmaktadır.
 

Setlerimizin açıklama sayfalarını yukarıdaki  İNCELE  butonlarına tıklayarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Sercan Büyüktan / İzmir

İngilizce eğitim setleri ile planlı programlı çalıştım. 6 ay sonunda çok büyük bir ilerleme kaydettim. Çok teşekkürler

Salih Kuyucu / Balgat/Ankara

Hibrit eğitim modelini ilk defa sizden duydum. Önce anlayamamıştım. İngilizce setlerimin materyalleri ve online İngilizce kursunu bir arada çalışınca çok yönlülüğün ve farklı imkanların yararını anladım. Tamamlayınca eğiitim bir bütünlük kazandı. Çok çalıştım. Ama boşa gitmedi. Programları hazırlayanlara çok teşekkürler.

 

Burcu Karayurt / Bornova/İzmir

Teşekkürler, çok özenle hazırlanmış setler. Elime çok çabuk ulaştı, hemen çalışmaya başladım.

 

Sinem Saatçi / Kırklareli

Herkese tavsiye ederim. Çok zengin dopdolu bir içerik. Öğreneceğim inşallah. Ama çok çalışmak lazım. Herkese kolay gelsin.

 

Özgür Kahraman / Kocaeli

Ben yabancı dil öğrenmeyi çok seviyorum. Elime tam istediğim gibi bir kaynak geldi. Herkese tavsiye ederim. Ancak çok çalışmak gerekli, bunu da unutmayalım arkadaşlar.

Melek Sönmez / Beşiktaş/İstanbul

Dil öğrenmenin bir görev değil aslında çok güzel bir hobi bir eğlence olduğu setleriniz sayesinde anladım. Hem de her açıdan çok yararlı. İyi ki varsınız.

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL