NE ARAMIŞTINIZ?

Rusça Eğitim Seti

Rusça Eğitim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 21 TL x 12
%27
İndirim
346 TL
252 TL

PEŞİN FİYATINA 12 AY TAKSİT VE ÜCRETSİZ KARGO

LN Rusça Eğitim Seti İçeriği

3 Adet Gramer Kitabı
6 Adet Metot Kitabı
1 Adet MP3 (6 Kitabın Seslendirme Dosyaları)
2 Adet Kolay Konuşma Kılavuzu Kitapları
Rusça-Türkçe Sözlük 
Çalışma Kılavuzu

LN Rusça Eğitim Seti İçerik Açıklaması

LN Rusça eğitim setimiz, şüphesiz Türkiye'de, Rusça öğrenmek için yapılacak en doğru tercihtir. Setimiz Rus ve Türk dil uzmanları tarafından öğrencinin kendi kendine çalıştığı esasına göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir.

Nasıl Bir Eğitim Programı ile Çalışacaksınız?

- Kısa sürede Rusça konuşabilecek seviyeye geleceksiniz.
- MP3 seslendirme dosyalarımız ve kitaplarla istediğiniz yerde, istediğiniz kadar çalışma imkânınız olacak.
- Setimiz ile 3.000’in üzerinde Rusça kelime öğreneceksiniz.
- Rus eğitmenlerin seslendirdiği MP3 dosyaları ile doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.
- Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
- Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

LN Rusça Eğitim Seti Anlatım Dili Türkçe'dir

LN Rusça eğitim seti metot kitaplarında Rusçanın gramer konuları kuralları anlatılarak açıklanmıştır. Konuların gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük yaşantıdaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır. Rusçada kullanılan alfabeye Kiril adı verilmektedir. Çalışmalarınızı bu alfabe ile yapacak, hem o dili daha iyi anlayacak, hem de okuma yazma becerisini elde edeceksiniz.

Rusça'yı Kolayca Öğrenmenin Yolu

Geçmişte, en doğru yabancı dil öğrenme yönteminin sadece, o ülkede kalarak ve yerli halkın kullandığı konuşma kalıplarını taklit etmeye çalışarak sağlandığı düşünülmekteydi. Fakat bugünlerde fark edilmiştir ki, günlük yaşantıda geçen normal bir konuşmada, konuşan kişi hem basit hem de karmaşık yapıdaki cümleleri düşünmeden bir arada kullandığından, bu, o dili öğrenmeye çalışan kişide çoğunlukla tereddüte yol açmaktadır. Öğrenci dil yapısının karışıklığından dolayı şaşkınlığa kapılabilmektedir. Modern dil öğretiminde uzmanlar, çalışılan dildeki belli kalıpları öğretim amaçlı olarak sistemli ve programlı şekilde basitleştirilerek ve sadeleştirilerek öğrenciye sunulmasının, o dile çalışan öğrencinin, işini kolaylaştırdığı ve sağlam bir temel oluşturduğuna inanmaktadırlar. Rusça eğitim seti öğretim metodunun temelinde, bu bahsedilen modern yaklaşımlar ve sistemler dikkate alınmıştır. Dünyamızdaki tüm dillerde, günlük konuşmalarda, en çok kullanılan cümleler, hep birbirine yakınlık gösterir. Bu çeşitli araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Rusça eğitim seti metodunda kullanılan örnek cümleler bu araştırmalardan yararlanılarak özenle seçilmiştir. Bunların devamlı tekrarı ile kolayca kullanmanız ve belleğinize kalıp olarak yerleşmeleri amaçlanmaktadır. Böylece yeri geldiğinde zorlanmadan kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Rusça Eğitim Seti İle Çalışma Süremi Nasıl Ayarlayacağım?

Rusça eğitim setimiz ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan bir Rusça çalışma kılavuzu gönderilmektedir. Kılavuzumuzdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, Rusça seti için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır. Ancak önemle belirtiriz ki, Rusça eğitim seti ile çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi setimiz ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza göre, her gün bir saat çalışarak, yaklaşık 6 ay gibi kısa bir sürede o dili mükemmel öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza göre, sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir. Ancak uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. Rusça eğitim seti ile ve böyle bir çalışma temposuyla 6 ayda mükemmel bir şekilde, Rusça öğrenme mümkün olmaktadır.

Rusça Bilmek Neden Önemlidir?

Hızla gelişmekte olan Rusya ekonomisi sayesinde, son yıllarda Ruslar ülkemizi en çok ziyaret eden ülkelerin başında gelmektedir. Tatile gelen Rusların turizm yörelerinde çok alışveriş yaptıkları bilinmektedir. Rusça konuşma ve Rusça bilmek, özellikle güney sahillerimizde son yıllarda çok aranan özelliklerden biri haline gelmiştir. Özellikle turistlere hitap eden sektörlerde Rusça çok önemli kazanç sağlamaktadır. Ayrıca Rusya ile ithalat ihracat ilişkilerimiz de her geçen gün artmakta, bu sektörde de Rusça konuşma önemli bir değer haline gelmektedir.

Rusça eğitim seti ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviye

Rusça eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviyeyi size şöyle açı​klayabiliriz. 

1-Rusça'nın tüm gramer yapısını, öğrenmiş olacaksınız. 

2-Kurmak istediğiniz cümleleri rahatlıkla kurabilir, günlük hayatta geçen karşılıklı konuşmaları anlayabilir ve kendinizi ifade edebilir duruma geleceksiniz. 

3-Çalışmalarınız içinde geçen binlerce kelimenin pek çoğunu öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz. 

4-Rahatlıkla mektup arkadaşı mektubu ve diğer özel mektupları yazabilecek ve okuyup anlayabileceksiniz. 

5-E-mail ve iş mektuplarını anlayabilecek ve yazabileceksiniz.

6-Kiril alfabesini öğrenecek ve Rusça gazete, dergi ve televizyon yayınlarını anlayabileceksiniz.

7-Rusça seviyeler konusunda ilerleyerek, internette Rusça  yazışabilecek ve basit konularda tüm istediklerinizi anlatabileceksiniz.

Rusça eğitim metodumuz hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

1-Limasollu Naci Öğretim Yayınları setleri, neden Türkiye'de en çok satılan eğitim setleridir?

Yabancı dil eğitimi alanında, 60 yıllık tecrübeye sahip Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın güvencesi ile, Türkiye'nin veya dünyanın neresinde bulunursanız bulununuz, evinizde veya işinizin başında, Rusça eğitim setimiz ile çalışarak mükemmel Rusça öğrenebilirsiniz.
Limasollu Naci Öğretim Yayınları Rusça eğitim seti, Türkiye de en çok satan Rusça eğitim setidir. Bunun nedeni, öğretim metodumuzun mükemmelliğidir. Siz de Rusça eğitim seti ile Rusça ‘yı kısa sürede, mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz.

2- Limasollu Naci Öğretim Yayınları Rusça setinizin özelliği ve farkı nedir?

Rusça eğitim setimiz, bir kişinin kendi kendine çalışacağı esas olarak hazırlanmış bir metota sahiptir. Rus eğitmenler ve Türk eğitmenlerle ortaklaşa yapılan çalışmalar sonucunda, Rusça eğitim seti içeriği belirlenmiştir. Öğrencinin Rusça öğrenirken nelere ihtiyaç duyulabileceği araştırılmış, gelişen son teknolojik gelişmeler de göz önüne alınarak, görsel ve duysal metaryeller setlerimize ilave edilmiştir. Rusça eğitim seti, evinizde Rusça öğrenimi için ihtiyaç olacak tüm öğrenim malzemesini, birbirini tamamlayacak şekilde bir bütün olarak içermektedir.

3- Rusça konuşabilmek için, gramer bilgisi şart mıdır?

Yine her dilde olduğu gibi Rusça eğitimi hakkında da genelde üzerinde en çok konuşulan konu “Rusça gramer bilgisi olarak mı öğrenilmesi yoksa pratik olarak mı çalışılması daha doğrudur?” tartışmasıdır. Bu nedenle Rusça eğitim seti metodumuzun, grameri mi öğrettiği yoksa pratik üzerinde çalışmalar mı yaptığı sorusu kuruluşumuza da sorulmaktadır. Bu soruya cevabımız, kesin olarak her ikisinin de setlerimizin öğretim metodunda yer aldığı şeklindedir. Çünkü Rusça öğrenebilmek için sadece gramer bilgisi veya sadece pratik çalışma yeterli değildir. Mutlaka hem gramer yapısını mükemmel öğrenmek, hem de bu gramer bilgisinin üstünde bol bol pratik çalışması yapmak gereklidir.

4- Rusça eğitim seti ile, çalışma süremi nasıl ayarlayacağım?

Rusça eğitim seti ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan bir çalışma kılavuzu gönderilmektedir. Kılavuzumuzdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, setimiz için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır.
Ancak önemle belirtiriz ki, Rusça eğitim setimiz ile çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi setimiz ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza göre, her gün bir saat çalışarak, 6 ay gibi kısa bir sürede Rusça'yı mükemmel öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza göre, sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir.
Uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi ise, ortalama günde 1 saat vakit ayırarak, haftada 6-7 saatlik bir çalışma temposudur. Rusça eğitim seti ile ve böyle bir çalışma temposuyla, yaklaşık 6 ayda mükemmel bir şekilde, Rusça öğrenmek mümkün olmaktadır.

5- Rusça çalışırken, öğretim metodu neden çok önemlidir?

Biliyorsunuz bazı kişiler yabancı dili kolayca öğrenirken, bazı kişiler ise bu konuda zorlanmaktadırlar. Bugüne kadar bu konuda çok çeşitli araştırmalar ve deneyler yapılmıştır. Uzmanların dil öğreniminde IQ (klasik zeka) düzeyinin mi, yoksa yabancı dil eğitimine karşı kişideki özel kabiliyetin mi (genetik yatkınlık), yoksa hafıza (bellek tutma) yeteneğinin mi, önemli olduğu konusunda hala kesin bir karara varamamışlardır. Ancak kesin olan bir şey vardır ki, o da doğru bir metot ve sistemli bir çalışmanın, herkes için en geçerli yöntem olduğudur. Kimimiz daha kolay, kimimiz daha zor öğrenebiliriz ama doğru metot ve sistemli bir çalışma ile hepimiz yabancı dili öğrenebiliriz.
İşte kuruluşumuz uzun yıllardır öğrencilerine, yabancı dil eğitim setleri ile bu imkanı sunmaktadır. Bugüne kadar Limasollu Naci Öğretim Yayınları ile onbinlerce kişi, istediği dili öğrenerek geleceklerini sağlam temellere dayandırmış, kazançlarını ve başarılarını arttırmışlardır.

Yorumlar

Mustafa Şenocak / Bursa

Rusça öğrenmek istiyordum, ancak Kiril alfabesi ile öğrenmek konusunda biraz endişem vardı. Sisteminiz sayesinde bunu aştım ve şu anda programın ortasına gelmiş bulunuyorum. Rusça seviyem oldukça iyi ve daha da iyi olacak. Herkese tavsiye ediyorum.

Saadet Doğanay / İstanbul

Rusça öğrenmek için günümüzde en doğru eğitim metodu Limasollu Naci Öğretim Yayınları Rusça setidir.

Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Hasan Güzelsan / Antalya

Rusça’nın çok zor öğrenileceğini zannediyordum. Setiniz o kadar güzel hazırlanmışki, kısa zamanda çok şey öğrendim. Hazırlayanları kutluyorum.

Aydın Karaca / Ankara

Kiril alfabesi benim cesaretimi kırıyordu. Oysa sandığım gibi değilmiş. Herkese cesaret olsun diye söylüyorum. Rusça’yı bu set ile mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz. Sonsuz teşekkürler...

Salih Keskin / Marmaris

Bir hafta önce Rusça setiniz elime ulaştı. Rusça gibi farklı alfabesi olan bir dili, kendi kendime öğrenebileceğimi hiç zannetmiyordum. Ancak metot o kadar güzel hazırlanmış ki, kalıpları tekrarlarken müzik gibi, Rusça cümlelerin aklıma yerleştiğini görüyorum.

Çok kısa zamanda çalışmamı tamamlayıp, Rusça konuşacağımı hissediyorum. Şimdiden tüm kuruluşunuza bu setin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. 

Tolga Sedirci / Antalya

Kemer'de kuyumcu dükkanım var. Eskiden en çok Avrupalı turistler gelirken, şimdi çok fazla Rus müşterimiz oluyor. Onlarla daha iyi diyalog kurabilmek için biraz Rusça bilsem ne iyi olur diyordum, bir arkadaşım Rusça setinizden bahsetti.

Rusça zordur, hele alfabesi çok farklı nasıl öğrenebilirim diye önceleri pek niyetlenmedim. Moralimin iyi olduğu bir gün aniden karar verip, telefon ile setinize sipariş yaptım. 

2 gün içinde setiniz geldi. Şimdi bırakın birkaç kelimeyi, gayet güzel konuşuyorum. Bizim çarşının Rus turistlere en iyi satış yapan esnafı oldum. 

İngilizcem zaten vardı, Rusça'mın biraz daha pekişmesini bekliyorum. Ondan sonra Almanca setinize başlayacağım. Kuruluşunuza bizlere bu imkanı sunduğu için sonsuz teşekkürler. 

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL