NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
Rusça Eğitim Seti
0 TL 675 TL

Rusça Eğitim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 75 TL
675 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO


Setimize peşin fiyatına 9 ay taksitle ayda sadece 75 TL ve ücretsiz hızlı kargo ile sahip olabilirsiniz.
 


LN Rusça Eğitim Setimiz ile Rusça’yı nasıl öğreneceksiniz?

LN Rusça eğitim setimiz Türkiye'de, Rusça eğitimi için hazırlanmış en mükemmel eğitim programıdır. Setimiz, Rus ve Türk dil uzmanları tarafından uzaktan eğitim sistemine göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir. Binlerce öğrencimiz gibi siz de, setimiz ile Rusça'yı mükemmel öğrenip, kuruluşumuzdan sertifika alabilirsiniz.

 • Rusça alfabesine Kiril adı verilmektedir. 33 harf ve simgeden oluşan alfabeyi öğrenmek oldukça kolaydır.
 • Rusça gramerinin kuralları Türkçe olarak anlatılmaktadır.
 • Kiril alfabesinin el yazısı formatını da öğrenecek, yazım alıştırmaları ile Rusça yazım konusunda da pratik yapacaksınız.
 • Gramer ve metot kitaplarımızdaki konuların Rusça örnekleri Kiril alfabesi ile verilmektedir. Böylece hem anlama hem de okuma-yazma becerinizi geliştireceksiniz.
 • Metot kitaplarındaki içerikler pratik Rusça çalışması içermektedir. Bu çalışma serimizde, akıcı Rusça konuşabilmeniz için gerekli cümle kalıpları verilmiştir.
 • Rusça setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda 3.000'den fazla kelime öğrenmiş olacaksınız.
 • Tüm kitap içeriklerimiz Rus eğitmenlerimiz tarafından seslendirilmiştir. Dinleme çalışmaları ile bir yandan pratiğinizi geliştirecek bir yandan da doğru telaffuz çalışmaları yapacaksınız.
 • Öğrenci panelindeki testleriniz ve raporlarınız, başarı grafiğinizi takip etmenize yardımcı olacaktır.
 • Setimiz ile çalışma programımızı tamamladığınızda sertifika alabileceksiniz.
   

Rusça Eğitim Seti
 

Setimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın alt bölümünde görebilirsiniz.


Şimdi size eğitim metodumuzun içeriğini oluşturan materyaller hakkında kısaca bilgi verelim.

Rusça metot kitapları

Rusça eğitim seti metot kitaplarında Rusçanın gramer konuları kuralları anlatılarak açıklanmıştır. Konuların gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük yaşantıdaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır. Rusça’da kullanılan alfabeye Kiril adı verilmektedir. Çalışmalarınızı bu alfabe ile yapacak, hem Rusça’yı daha iyi anlayacak, hem de okuma yazma becerisini elde edeceksiniz.

Kitaplarımızdaki alıştırmaları, internet sitemizdeki öğrenci panelinizde online olarak cevaplandırabilecek ve çalışmalarınızın raporlarını inceleyebileceksiniz.

Rusça eğitim seti metodunda kullanılan örnek cümleler bu araştırmalardan yararlanılarak özenle seçilmiştir. Bunların devamlı tekrarı ile kolayca kullanmanız ve belleğinize kalıp olarak yerleşmeleri amaçlanmaktadır. Böylece yeri geldiğinde zorlanmadan kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Dinleme (Podcast) çalışmaları

Tüm metot kitaplarımız uzman Rus öğretmenlerimiz tarafından seslendirilmiştir. Dinleme ve telaffuz çalışmaları yapacağınız Podcast (seslendirme) dosyalarımız ile kelime ve cümleleri tekrarladıkça hem kelime hazneniz gelişecek hem de konuşma seviyeniz ilerleyecektir.

Rusça gramer kitapları

Rusça gramerini temel konulardan ileri konulara kadar olan tüm seviyelerde öğretmektedir. 30 dersten oluşan konular uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Rusça yazım alfabesinin yazılı formatta bazı farklılıkları vardır. Kitaplarımızdaki yazılı alıştırmalar sayesinde bu konuda da çalışmalar yaparak kendinizi geliştireceksiniz.

Dijital eğitim öğrenci çalışma paneli

LN Rusça eğitim setimize sahip olduğunuz zaman, www.limasollunaci.com sitemizde öğrenci çalışma paneliniz açılacaktır. Size özel şifreniz ile öğrenci panelinize gireceksiniz. Panelinizde online testler, dinleme dosyaları ve raporlar yer alacaktır. Seslendirme dosyalarınızı istediğiniz cihaza yükleyebilir, böylece her fırsat bulabildiğiniz zamanda dinleme çalışması yapabilirsiniz.

Günlük çalışma süreniz ne olmalıdır?

LN Rusça eğitim setimiz ile birlikte çalışmalarınızı düzenlemeniz için çalışma programı gönderilecektir. Uzman eğitmenlerimiz, çalışma kılavuzumuzdaki öneriler doğrultusunda Rusça çalışmaya her gün ortalama yaklaşık 30 dakika ayırmanızı tavsiye etmektedirler. Bu şekilde günde 30 dakika ayırdığınızda haftada 5-6 günlük bir program ile setimizi yaklaşık 6 ayda tamamlamanız mümkün olacaktır.

LN Rusça eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda seviyeniz nasıl olacaktır?

 • Rusça gramer yapısını başlangıçtan ileri seviyeye kadar öğreneceksiniz.
 • Rusça istediğiniz cümleleri kurabilir, günlük yaşantıdaki diyalogları anlayabilir, düşündüklerinizi anlatabilir seviyeye geleceksiniz.
 • Kiril alfabesiyle istediğiniz kelime ve cümleleri yazabileceksiniz.
 • 3000'den fazla kelime biliyor olacaksınız.
 • Rusça gazete, dergi diğer yayınları okuyabilecek. Televizyon yayınlarını takip edebileceksiniz.
 • İyi bir seviyede Rusça bilen kişi olacak ve bu özelliğinizin avantajını tüm yaşantınızda kullanabileceksiniz.

Bitirme sertifikası örneği

Bitirme sertifikası

Rusça eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda, genel bitirme sınavını girebileceksiniz. İnternet ortamında yapılacak sınavda başarılı olduğunuz takdirde kuruluşumuzdan onaylı bitirme sertifikası almaya hak kazanacaksınız.
 

LN Rusça Eğitim Seti Tanıtım Videosu


LN Rusça eğitim setlerimizin içerik materyallerinin listesini aşağıda görmektesiniz.

Kitaplar
3 Adet Gramer Kitabı (352 sayfa)
6 Adet Metot Kitabı (520 sayfa)
Çalışma Kılavuzu

Podcast
Kitapların Seslendirme Dosyaları

Dijital eğitim çalışma paneli
Podcast Dosyaları
Testler
Raporlar

NOT: LN Rusça Eğitim Seti podcast dosyalarına öğrenci panelinizden erişim yapabilecek ve istediğiniz cihaza yükleyebileceksiniz.

 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL