NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
LN Rusça Eğitim Seti
0 TL 1.950 TL
( 650 TL x 3 Ay )

LN Rusça Eğitim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 650 TL
1.950 TL

Peşin Fiyatına 3 Ay Taksit ve ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

MAYIS KAMPANYAMIZDA SON HAFTA


Kampanyamızda, LN Rusça Eğitim Seti
Peşin Fiyatına 3 Ay Taksitle
(650 TL x 3 Ay = 1.950 TL) 

Ayda Sadece 650 TL

 


LN Rusça Eğitim Seti Tanıtım Videosu

Video süresi: 1:17

LN Rusça Eğitim Setimiz ile Rusça’yı Nasıl Öğreneceksiniz?

LN Rusça eğitim setimiz Türkiye'de, Rusça eğitimi için hazırlanmış en mükemmel eğitim programıdır. Setimiz, Rus ve Türk dil uzmanları tarafından uzaktan eğitim sistemine göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir. Binlerce öğrencimiz gibi siz de, setimiz ile Rusça'yı mükemmel öğrenip, kuruluşumuzdan sertifika alabilirsiniz.

 • Rusça alfabesine Kiril adı verilmektedir. 33 harf ve simgeden oluşan alfabeyi öğrenmek oldukça kolaydır.
 • Rusça gramerinin kuralları Türkçe olarak anlatılmaktadır.
 • Kiril alfabesinin el yazısı formatını da öğrenecek, yazım alıştırmaları ile Rusça yazım konusunda da pratik yapacaksınız.
 • Gramer ve metot kitaplarımızdaki konuların Rusça örnekleri Kiril alfabesi ile verilmektedir. Böylece hem anlama hem de okuma-yazma becerinizi geliştireceksiniz.
 • Metot kitaplarındaki içerikler pratik Rusça çalışması içermektedir. Bu çalışma serimizde, akıcı Rusça konuşabilmeniz için gerekli cümle kalıpları verilmiştir.
 • Rusça setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda 3.000'den fazla kelime öğrenmiş olacaksınız.
 • Tüm kitap içeriklerimiz Rus eğitmenlerimiz tarafından seslendirilmiştir. Dinleme çalışmaları ile bir yandan pratiğinizi geliştirecek bir yandan da doğru telaffuz çalışmaları yapacaksınız.
 • Öğrenci panelindeki testleriniz ve raporlarınız, başarı grafiğinizi takip etmenize yardımcı olacaktır.
 • Setimiz ile çalışma programımızı tamamladığınızda sertifika alabileceksiniz.
   

Rusça Eğitim Seti
 

Setimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın alt bölümünde görebilirsiniz.


Şimdi size eğitim metodumuzun içeriğini oluşturan materyaller hakkında kısaca bilgi verelim.

Rusça Metot Kitapları

Rusça eğitim seti metot kitaplarında Rusçanın gramer konuları kuralları anlatılarak açıklanmıştır. Konuların gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük yaşantıdaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır. Rusça’da kullanılan alfabeye Kiril adı verilmektedir. Çalışmalarınızı bu alfabe ile yapacak, hem Rusça’yı daha iyi anlayacak, hem de okuma yazma becerisini elde edeceksiniz.

Kitaplarımızdaki alıştırmaları, internet sitemizdeki öğrenci panelinizde online olarak cevaplandırabilecek ve çalışmalarınızın raporlarını inceleyebileceksiniz.

Rusça eğitim seti metodunda kullanılan örnek cümleler bu araştırmalardan yararlanılarak özenle seçilmiştir. Bunların devamlı tekrarı ile kolayca kullanmanız ve belleğinize kalıp olarak yerleşmeleri amaçlanmaktadır. Böylece yeri geldiğinde zorlanmadan kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Dinleme (Podcast) Çalışmaları

Tüm metot kitaplarımız uzman Rus öğretmenlerimiz tarafından seslendirilmiştir. Dinleme ve telaffuz çalışmaları yapacağınız Podcast (seslendirme) dosyalarımız ile kelime ve cümleleri tekrarladıkça hem kelime hazneniz gelişecek hem de konuşma seviyeniz ilerleyecektir.

Rusça Gramer Kitapları

Rusça gramerini temel konulardan ileri konulara kadar olan tüm seviyelerde öğretmektedir. 30 dersten oluşan konular uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Rusça yazım alfabesinin yazılı formatta bazı farklılıkları vardır. Kitaplarımızdaki yazılı alıştırmalar sayesinde bu konuda da çalışmalar yaparak kendinizi geliştireceksiniz.

Dijital Eğitim Öğrenci Çalışma Paneli

LN Rusça eğitim setimize sahip olduğunuz zaman, www.limasollunaci.com sitemizde öğrenci çalışma paneliniz açılacaktır. Size özel şifreniz ile öğrenci panelinize gireceksiniz. Panelinizde online testler, dinleme dosyaları ve raporlar yer alacaktır. Seslendirme dosyalarınızı istediğiniz cihaza yükleyebilir, böylece her fırsat bulabildiğiniz zamanda dinleme çalışması yapabilirsiniz.

Günlük Çalışma Süreniz Ne Olmalıdır?

LN Rusça eğitim setimiz ile birlikte çalışmalarınızı düzenlemeniz için çalışma programı gönderilecektir. Uzman eğitmenlerimiz, çalışma kılavuzumuzdaki öneriler doğrultusunda Rusça çalışmaya her gün ortalama yaklaşık 30 dakika ayırmanızı tavsiye etmektedirler. Bu şekilde günde 30 dakika ayırdığınızda haftada 5-6 günlük bir program ile setimizi yaklaşık 6 ayda tamamlamanız mümkün olacaktır.

LN Rusça Eğitim Setimiz ile Çalışmanızı Tamamladığınızda Seviyeniz Nasıl Olacaktır?

 • Rusça gramer yapısını başlangıçtan ileri seviyeye kadar öğreneceksiniz.
 • Rusça istediğiniz cümleleri kurabilir, günlük yaşantıdaki diyalogları anlayabilir, düşündüklerinizi anlatabilir seviyeye geleceksiniz.
 • Kiril alfabesiyle istediğiniz kelime ve cümleleri yazabileceksiniz.
 • 3000'den fazla kelime biliyor olacaksınız.
 • Rusça gazete, dergi diğer yayınları okuyabilecek. Televizyon yayınlarını takip edebileceksiniz.
 • İyi bir seviyede Rusça bilen kişi olacak ve bu özelliğinizin avantajını tüm yaşantınızda kullanabileceksiniz.

Bitirme sertifikası örneği

Bitirme Sertifikası

Rusça eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda, genel bitirme sınavını girebileceksiniz. İnternet ortamında yapılacak sınavda başarılı olduğunuz takdirde kuruluşumuzdan onaylı bitirme sertifikası almaya hak kazanacaksınız.
 

LN Rusça eğitim setlerimizin içerik materyallerinin listesini aşağıda görmektesiniz.

Kitaplar
3 Adet Gramer Kitabı (352 sayfa)
6 Adet Metot Kitabı (520 sayfa)
Çalışma Kılavuzu

Podcast
Kitapların Seslendirme Dosyaları

Dijital eğitim çalışma paneli
Podcast Dosyaları
Testler
Raporlar

NOT: LN Rusça Eğitim Seti podcast dosyalarına öğrenci panelinizden erişim yapabilecek ve istediğiniz cihaza yükleyebileceksiniz.

 

2 Dil Bir Arada Eğitim Setlerimiz:

İngilizce Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve Rusça Seti Bir Arada


 

 LN İngilizce Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve Rusça Seti Bir Arada

  %45 İndirimli (1.100 TL x 3 Ay = 3.300 TL)

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Tolga Sedirci / Antalya

Kemer'de kuyumcu dükkanım var. Eskiden en çok Avrupalı turistler gelirken, şimdi çok fazla Rus müşterimiz oluyor. Onlarla daha iyi diyalog kurabilmek için biraz Rusça bilsem ne iyi olur diyordum, bir arkadaşım Rusça setinizden bahsetti.

Rusça zordur, hele alfabesi çok farklı nasıl öğrenebilirim diye önceleri pek niyetlenmedim. Moralimin iyi olduğu bir gün aniden karar verip, telefon ile setinize sipariş yaptım. 

2 gün içinde setiniz geldi. Şimdi bırakın birkaç kelimeyi, gayet güzel konuşuyorum. Bizim çarşının Rus turistlere en iyi satış yapan esnafı oldum. 

İngilizcem zaten vardı, Rusça'mın biraz daha pekişmesini bekliyorum. Ondan sonra Almanca setinize başlayacağım. Kuruluşunuza bizlere bu imkanı sunduğu için sonsuz teşekkürler. 

Aydın Karaca / Ankara

Kiril alfabesi benim cesaretimi kırıyordu. Oysa sandığım gibi değilmiş. Herkese cesaret olsun diye söylüyorum. Rusça’yı bu set ile mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz. Sonsuz teşekkürler...

Saadet Doğanay / İstanbul

Rusça öğrenmek için günümüzde en doğru eğitim metodu Limasollu Naci Öğretim Yayınları Rusça setidir.

Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Mustafa Şenocak / Bursa

Rusça öğrenmek istiyordum, ancak Kiril alfabesi ile öğrenmek konusunda biraz endişem vardı. Sisteminiz sayesinde bunu aştım ve şu anda programın ortasına gelmiş bulunuyorum. Rusça seviyem oldukça iyi ve daha da iyi olacak. Herkese tavsiye ediyorum.

Salih Keskin / İzmir

Sayın İlgili,
Bir hafta önce Rusça setiniz elime ulaştı. Rusça gibi farklı alfabesi olan bir dili, kendi kendime öğrenebileceğimi hiç zannetmiyordum. Ancak metot o kadar güzel hazırlanmış ki, kalıpları tekrarlarken müzik gibi, Rusça cümlelerin aklıma yerleştiğini görüyorum.

Çok kısa zamanda çalışmamı tamamlayıp, Rusça konuşacağımı hissediyorum. Şimdiden tüm kuruluşunuza bu setin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Ferhat Yıldırım / İzmir

Rusça öğrenmeye daha önce başlamıştım, ama çeşitli sebeplerden devam edememiştim. 3 hafta önce tekrar çalışmaya karar verdim. Setinizi tavsiye üzerine satın aldım. Gramer kitaplarını çok beğendim. Rusça dilbilgisi en temel konulardan başlayarak anlatılmış durumda. Metodu çok beğendim. Öğretmenlerime teşekkür ederim.

Muhammet Özkar / Bilecik

Rusça öğrenmek istiyordum ama alfabesi gözümü korkutuyordu. Setinizde bu konunun net anlatıldığını belirtmeniz üzerine denemeye karar verdim. Alfabedeki 33 harf ve sembolü hızlıca öğrendim. Hiç de zor değilmiş :-). Sağolun, iyi günler.

 

Erhan Sahtabas / Mersin

Setiniz bugün elime ulaştı ve 1 saat göz gezdirdim ve son derece mükemmel umarım Rusça yı en iyi derecede öğreneceğime inanıyorum.

Edanur Güney / Kocaeli

3 haftalık bir çalışma ardından yorumu yazıyorum, gerçekten üzerine düştüğünüz de ilerleme kaydedebilecegiz bir set. Ayrıca içeriği keyifli ve boğucu değil. Kitaplar göz korkutmamak adına ince ince yapılmış ve bence çok iyi düşünülmüş. Konular sadelikle ve yeterince ele alınmış. Eğer düzenli şekilde ve sindire sindire çalışırsanız verim alabilirsiniz.Tavsiye ediyorum

Salih Keskin / Marmaris

Bir hafta önce Rusça setiniz elime ulaştı. Rusça gibi farklı alfabesi olan bir dili, kendi kendime öğrenebileceğimi hiç zannetmiyordum. Ancak metot o kadar güzel hazırlanmış ki, kalıpları tekrarlarken müzik gibi, Rusça cümlelerin aklıma yerleştiğini görüyorum, çok kısa zamanda çalışmamı tamamlayıp, Rusça konuşacağımı hissediyorum. Şimdiden tüm kuruluşunuza bu setin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL