NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

LN Rusça Eğitim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 33 TL x 9
%35
İndirim
457 TL 297 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Yarı Yıl Tatili Kampanyası

Peşin fiyatına taksitle

LN Rusça Eğitim Seti İçeriği

Setlerimizin Gramer Kitapları:
3 Adet Gramer Kitabı (352 sayfa)
6 Adet Metot Kitabı (520 sayfa)
Çalışma Kılavuzu

Eğitim materyalleri:
Podcast (6 Metot kitapları seslendirme dosyaları) 

Öğrenci çalışma paneli
Podcast dosyaları
Online testler ve raporlar

NOT: Seslendirme dosyalarına kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenci çalışma panelinizden ulaşabilir ve istediğiniz cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

LN Rusça Eğitim Seti İçerik Açıklaması

LN Rusça eğitim setimiz, şüphesiz Türkiye'de, Rusça eğitimi için hazırlanmış en mükemmel yöntemdir. Setimiz, Rus ve Türk dil uzmanları tarafından uzaktan eğitim sistemine göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir.
 

Setimiz ile Rusçayı Nasıl Öğreneceksiniz?

  • Setimizin anlatım dili Türkçedir.
  • Rusça gramerinin kuralları Türkçe olarak anlatılmaktadır.
  • Rusça alfabesine Kiril adı verilmektedir. Bu alfabe ilk bakışta zor gibi görünse de setimiz ile Kiril alfabesi kolayca öğrenilmektedir.
  • Kiril alfabesinin el yazısı formatını da öğrenecek, yazım alıştırmaları ile Rusça el yazısı konusunda da pratik yapacaksınız.
  • Setimizin gramer kitaplarını ve yardımcı kitaplarını Kiril alfabesi ile çalışacak hem Rusçayı iyi anlayacak hem de okuma-yazma becerisi kazanacaksınız.
  • Metot kitaplarınız ile Rusça pratiğinizi geliştirecek ve akıcı konuşma alışkanlığı elde edeceksiniz.
  • Setimiz ile 3.000'in üzerinde Rusça kelime öğrenecek ve bu kelimeleri cümle içinde kullanabileceksiniz.
  • Rus eğitmenlerin seslendirmeleri ile hem pratiğinizi geliştirecek hem de doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.
  • Öğrenci çalışma panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
  • Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

LN Rusça Eğitim Seti Tanıtım Videosu

Rusça'yı Kolayca Öğrenmenin Yolu Nedir?

Geçmişte, en doğru yabancı dil öğrenme yönteminin sadece, o ülkede kalarak ve yerli halkın kullandığı konuşma kalıplarını taklit etmeye çalışarak sağlandığı düşünülmekteydi. Fakat bugünlerde fark edilmiştir ki, günlük yaşantıda geçen normal bir konuşmada, konuşan kişi hem basit hem de karmaşık yapıdaki cümleleri düşünmeden bir arada kullandığından, bu, o dili öğrenmeye çalışan kişide çoğunlukla tereddüte yol açmaktadır. Öğrenci dil yapısının karışıklığından dolayı şaşkınlığa kapılabilmektedir. Modern dil öğretiminde uzmanlar, çalışılan dildeki belli kalıpları öğretim amaçlı olarak sistemli ve programlı şekilde basitleştirilerek ve sadeleştirilerek öğrenciye sunulmasının, o dile çalışan öğrencinin, işini kolaylaştırdığı ve sağlam bir temel oluşturduğuna inanmaktadırlar. Rusça eğitim seti öğretim metodunun temelinde, bu bahsedilen modern yaklaşımlar ve sistemler dikkate alınmıştır. Dünyamızdaki tüm dillerde, günlük konuşmalarda, en çok kullanılan cümleler, hep birbirine yakınlık gösterir. Bu çeşitli araştırmalarla kanıtlanmıştır. Rusça eğitim seti metodunda kullanılan örnek cümleler bu araştırmalardan yararlanılarak özenle seçilmiştir. Bunların devamlı tekrarı ile kolayca kullanmanız ve belleğinize kalıp olarak yerleşmeleri amaçlanmaktadır. Böylece yeri geldiğinde zorlanmadan kullanabilmeniz mümkün olacaktır.
 

Öğrenci çalışma paneli

Rusça eğitim setimiz ile çalışmaya başladığınızda, limasollunaci.com sitemizde size özel öğrenci çalışma paneliniz oluşturulacaktır. Öğrenci çalışma panelinize şifre ve parola ile sınırsız erişim sağlayabileceksiniz. Öğrenci panelinde 100'lerce online testler, testlerin raporları ve dinleme çalışmaları yer almaktadır.
 

Rusça Eğitim Seti İle Çalışma Süremi Nasıl Ayarlayacağım?

Rusça eğitim setimiz ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan bir Rusça çalışma kılavuzu gönderilmektedir. Kılavuzumuzdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, Rusça seti için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır. Ancak önemle belirtiriz ki, Rusça eğitim seti ile çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi setimiz ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza göre, her gün bir saat çalışarak, yaklaşık 6 ay gibi kısa bir sürede Rusça öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza göre, sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir. Ancak uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. Rusça eğitim seti ile ve böyle bir çalışma temposuyla 6 ayda mükemmel bir şekilde, Rusça öğrenme mümkün olmaktadır.
 

Rusça Bilmek Neden Önemlidir?

En önemli komşularımızdan biri olan Rusya ile ticari ilişkilerimiz her dönemde gelişmektedir.  Rusya en yoğun ihracat ve ithalat yaptığımız ülkelerin başında gelmektedir. Ayrıca turizm alanında ülkemiz, Rusların en gözde mekanı olup, güney sahillerimiz, Akdeniz'in tadını çıkardıkları yörelerimizdir. Tüm bu ilişkilerimiz sayesinde Rusça konuşabilmek çok önemli bir değer olmaya artarak devam edecektir.
 

Rusça eğitim seti ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviye nedir?

Rusça eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviyeyi size şöyle açı​klayabiliriz. 

1- Rusça'nın tüm gramer yapısını, öğrenmiş olacaksınız. 
2- Kurmak istediğiniz cümleleri rahatlıkla kurabilir, günlük hayatta geçen karşılıklı konuşmaları anlayabilir ve kendinizi ifade edebilir duruma geleceksiniz. 
3- Çalışmalarınız içinde geçen binlerce kelimenin pek çoğunu öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz. 
4- Rahatlıkla mektup arkadaşı mektubu ve diğer özel mektupları yazabilecek ve okuyup anlayabileceksiniz. 
5- E-mail ve iş mektuplarını anlayabilecek ve yazabileceksiniz.
6- Kiril alfabesini öğrenecek ve Rusça gazete, dergi ve televizyon yayınlarını anlayabileceksiniz.
7- İyi bir seviyede Rusça konuşabilir, istediğinizi ifade edebilir ve anlayabilir seviyeye ulaşacaksınız.
 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Aydın Karaca / Ankara

Kiril alfabesi benim cesaretimi kırıyordu. Oysa sandığım gibi değilmiş. Herkese cesaret olsun diye söylüyorum. Rusça’yı bu set ile mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz. Sonsuz teşekkürler...

Tolga Sedirci / Antalya

Kemer'de kuyumcu dükkanım var. Eskiden en çok Avrupalı turistler gelirken, şimdi çok fazla Rus müşterimiz oluyor. Onlarla daha iyi diyalog kurabilmek için biraz Rusça bilsem ne iyi olur diyordum, bir arkadaşım Rusça setinizden bahsetti.

Rusça zordur, hele alfabesi çok farklı nasıl öğrenebilirim diye önceleri pek niyetlenmedim. Moralimin iyi olduğu bir gün aniden karar verip, telefon ile setinize sipariş yaptım. 

2 gün içinde setiniz geldi. Şimdi bırakın birkaç kelimeyi, gayet güzel konuşuyorum. Bizim çarşının Rus turistlere en iyi satış yapan esnafı oldum. 

İngilizcem zaten vardı, Rusça'mın biraz daha pekişmesini bekliyorum. Ondan sonra Almanca setinize başlayacağım. Kuruluşunuza bizlere bu imkanı sunduğu için sonsuz teşekkürler. 

Salih Keskin / Marmaris

Bir hafta önce Rusça setiniz elime ulaştı. Rusça gibi farklı alfabesi olan bir dili, kendi kendime öğrenebileceğimi hiç zannetmiyordum. Ancak metot o kadar güzel hazırlanmış ki, kalıpları tekrarlarken müzik gibi, Rusça cümlelerin aklıma yerleştiğini görüyorum.

Çok kısa zamanda çalışmamı tamamlayıp, Rusça konuşacağımı hissediyorum. Şimdiden tüm kuruluşunuza bu setin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. 

Hasan Güzelsan / Antalya

Rusça’nın çok zor öğrenileceğini zannediyordum. Setiniz o kadar güzel hazırlanmışki, kısa zamanda çok şey öğrendim. Hazırlayanları kutluyorum.

Saadet Doğanay / İstanbul

Rusça öğrenmek için günümüzde en doğru eğitim metodu Limasollu Naci Öğretim Yayınları Rusça setidir.

Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Mustafa Şenocak / Bursa

Rusça öğrenmek istiyordum, ancak Kiril alfabesi ile öğrenmek konusunda biraz endişem vardı. Sisteminiz sayesinde bunu aştım ve şu anda programın ortasına gelmiş bulunuyorum. Rusça seviyem oldukça iyi ve daha da iyi olacak. Herkese tavsiye ediyorum.

Salih Keskin / İzmir

Sayın İlgili,
Bir hafta önce Rusça setiniz elime ulaştı. Rusça gibi farklı alfabesi olan bir dili, kendi kendime öğrenebileceğimi hiç zannetmiyordum. Ancak metot o kadar güzel hazırlanmış ki, kalıpları tekrarlarken müzik gibi, Rusça cümlelerin aklıma yerleştiğini görüyorum.

Çok kısa zamanda çalışmamı tamamlayıp, Rusça konuşacağımı hissediyorum. Şimdiden tüm kuruluşunuza bu setin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Ferhat Yıldırım / İzmir

Rusça öğrenmeye daha önce başlamıştım, ama çeşitli sebeplerden devam edememiştim. 3 hafta önce tekrar çalışmaya karar verdim. Setinizi tavsiye üzerine satın aldım. Gramer kitaplarını çok beğendim. Rusça dilbilgisi en temel konulardan başlayarak anlatılmış durumda. Metodu çok beğendim. Öğretmenlerime teşekkür ederim.

Muhammet Özkar / Bilecik

Rusça öğrenmek istiyordum ama alfabesi gözümü korkutuyordu. Setinizde bu konunun net anlatıldığını belirtmeniz üzerine denemeye karar verdim. Alfabedeki 33 harf ve sembolü hızlıca öğrendim. Hiç de zor değilmiş :-). Sağolun, iyi günler.

 

Fatma Etda / istanbul

Süper set

Erhan Erhan / Mersin

Setiniz bugün elime ulaştı ve 1 saat göz gezdirdim ve son derece mükemmel umarım Rusça yı en iyi derecede öğreneceğime inanıyorum.

nazım özer / istanbul

merhaba. sizden daha önce ingilizce eğitim seti aldım ve memnun kaldım. bu seti de almak istiyorum.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL