NE ARAMIŞTINIZ?

İspanyolca Eğitim Seti

İspanyolca Eğitim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 20 TL x 12
%28
İndirim
334 TL
240 TL

PEŞİN FİYATINA 12 AY TAKSİT VE ÜCRETSİZ KARGO

LN İspanyolca Eğitim Seti İçeriği

5 Adet Metot Kitabı
5 Adet Audio CD
Test Kitabı
İspanyolca Kolay Konuşma Kılavuzu
İspanyolca-Türkçe Sözlük
Çalışma Kılavuzu

LN İspanyolca Eğitim Seti İçerik Açıklaması

İspanyolca eğitim setimiz, şüphesiz Türkiye'de, İspanyolca öğrenmek için yapılacak en doğru tercihtir. Setimiz İspanyol ve Türk dil uzmanları tarafından hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir. Setimiz İspanyolca’yi başlangıç seviyesinden itibaren öğretmektedir. Anlatım dili Türkçe’dir.

Nasıl Bir Eğitim Programı ile Çalışacaksınız?

- Setimizin kitapları ve audio CD’leri ile istediğiniz yerde, istediğiniz kadar çalışma imkânınız olacak.
- Setimiz ile 2.000’in üzerinde İspanyolca kelime öğreneceksiniz.
- İspanyol eğitmenlerin seslendirdiği CD’lerle doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.
- Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
- Kısa sürede İspanyolca konuşabilecek seviyeye geleceksiniz.
- Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

Dil uzmanlarının birçok diller üzerinde yaptığı araştırmalar göstermektedir ki, hemen hemen tüm dillerde, yerel konuşmacılar tarafından yaklaşık benzer 2.500 kelime kullanılmaktadır. Kullanılan cümle kalıpları da birbirine benzerlik göstermektedir. Bu kalıp cümlelerin özenle seçilerek İspanyolca eğitim setimizin öğretim metodunda kullanılması sayesinde İspanyolca dilini zorlanmadan öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

İspanyolca Metot Kitapları ve Audio CD’leri

Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış İspanyolca metot kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır.

Metot kitaplarımızda pratik İspanyolca konuşma çalışmaları yapılmakta, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğrenilmektedir.  Kitaplarımızın gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük hayattaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır. 

Audio (seslendirme) CD’lerimiz, İspanyolca metot kitaplarımızda yapılan çalışmaların seslendirmesini içermektedir. CD’lerimizde İspanyolca kelime ve cümlelerin telaffuz çalışmaları yapılmaktadır.

En çok gerekli olan İspanyolca kelime ve cümle kalıpları öğrenilmektedir.

İspanyolca bazı ayrıcalıklar dışında kurallı bir dildir. İspanyolcanın hem İspanya'da hem de Güney Amerika'da konuşulduğunu biliyorsunuz. LN İspanyolca seti içeriğinde, hem İspanyolların kullandığı hem de Güney Amerika'da kullanılan İspanyolca tarzı da işlenmiştir. İspanyolca her iki kullanımlardaki farklı kelime anlatımları hem yazılı hem de audio CD'lerimizde sesli olarak verilmiştir. Bu çalışma sayesinde, hangi aksanda İspanyolca duyarsanız duyunuz, yine de kolayca anlayacak ve konuşacaksınız.

İspanyolca Eğitim Seti İle Çalışma Süremi Nasıl Ayarlayacağım?

Setimiz ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan bir çalışma kılavuzu gönderilmektedir.
Kılavuzumuzdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, setimiz için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır.

Ancak önemle belirtiriz ki, setimiz ile çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi setimiz ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza göre, her gün bir saat çalışarak, yaklaşık 6 ay gibi kısa bir sürede o dili mükemmel öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza göre, sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir. Ancak uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. Setimiz ile ve böyle bir çalışma temposuyla 6 ayda mükemmel bir şekilde, İspanyolca öğrenmek mümkün olmaktadır.

LN İspanyolca eğitim seti ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviye

İspanyolca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviyeyi size şöyle açıklayabiliriz. 

1- İspanyolca gramer yapısını, öğrenmiş olacaksınız. 
2- Kurmak istediğiniz cümleleri rahatlıkla kurabilir, günlük hayatta geçen karşılıklı konuşmaları anlayabilir ve kendinizi ifade edebilir duruma geleceksiniz. 
3- Çalışmalarınız içinde geçen binlerce kelimenin pek çoğunu öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz. 
4- Rahatlıkla mektup arkadaşı mektubu ve diğer özel mektupları İspanyolca olarak yazabilecek ve okuyup anlayabileceksiniz. 
5- E-mail ve iş mektuplarını anlayabilecek ve yazabileceksiniz. 
6- İspanyolca gazete, dergi ve televizyon yayınlarını anlayabileceksiniz. 
7- İnternette İspanyolca olarak yazışabilecek ve tüm istediklerinizi anlatabileceksiniz.

İspanyolca Bilmek Neden Önemlidir?

İspanyolca, bilindiği gibi İspanya'dan başka, Brezilya'nın dışındaki tüm Güney Amerika ülkelerinde anadildir. Dolayısıyla tüm dünya genelinde İngilizce'den sonra en çok geçerli olan ticaret dilidir. Ayrıca, Latin kültürünün dünya üzerindeki etkisi nedeniyle çok önemli bir kültür ve sanat dili de olmaktadır.

Ülkemizde İspanyolca dilinin önemi her gün artmaktadır. Yukarıda belirtilen küresel nedenlere ek olarak ülkemizi ziyaret eden İspanyol turist sayısı her gün artmaktadır. İspanya ile ülkemiz arasındaki ticari ilişkiler, ithalat ve ihracat hızla artış göstermektedir. Dolayısıyla İspanyolca bilen kişi gereksinimi her gün artmakta İspanyolca bilmek önemli bir avantaj haline gelmektedir.

Yorumlar

Sinem Kızıltoprak / Antalya

Günümüzde İspanyolca öğrenmenin en kolay yolu, Limasollu Naci Öğretim Yayınları'nın İspanyolca eğitim seti ile çalışmaktır. Teşekkürler

Ayşe Yıldırım / Tekirdağ

İngilizceyi 90'lı yıllarda talebe iken setleriniz ile öğrenmiştim. O yıllarda liseye postayla el ilanlarınız gelirdi. 

Ben de sınıf başkanı olarak onları bütün arkadaşlara dağıtırdım. Bütün öğrencilik hayatım ve sonraki iş yaşantımda, kuruluşunuzdan öğrendiğim İngilizce'den yararlandım. 

Zaten belli bir temel böyle programlı bir metot ile oluşturduktan sonra, İngilizce ile ilgili bir iş hayatınız varsa, gerisi kolayca geliyor. Mühim olan temelde iyi bir gramer bilgisi, bunu da zaten setlerinizin öğretim metodu fazlasıyla sağlıyor. O yıllarda İngilizce'den başka dillerde setleriniz yoktu. Oysa benim İspanyolca'ya da hep merakım vardı. Ve dünyada da iş yaşantısında İngilizce'den sonra en çok kullanılan dil oluyor zannediyorum. 

Çünkü Brezilya hariç tüm Güney Amerika kıtası bu dili konuşuyor. 

Sonuçta İspanyolca öğretim setiniz oluşturduğunuzu öğrendim. Eski bir öğrenciniz olarak 4 ay içinde İspanyolca'da da belli bir seviyeye geldim. Eminim ki kısa bir süre sonra artık 2 yabancı dil bilen bir kişi olacağım. İlerde vaktim olursa galiba diğer dillere de el atacağım.Kuruluşunuzun ispanyolca seti bana yabancı dil öğrenmeyi bir hobi haline getirdi. Eski bir öğrenciniz olarak, tüm kuruluşunuza tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Aylin Kocapınar / Antalya

Latin Amerika ülkeleri ve müziği her nasılsa benim hep ilgimi çekmiştir. İspanyolca bilerek onlara biraz daha yakın olmak istiyordum. Setiniz bu isteğimi gerçekleştirmemi sağladı. Şimdi İspanyolca bilme özelliğinden nasıl yararlanırım diye araştırma yapıyorum. Tüm hocalarıma teşekkürler.

Can Sönmez / İzmir

İspanyolca benim için büyük bir hevesti. Türkiye’de bu dilin eğitimi için yeterli kaynak olmadığını düşünüyordum. Bir arkadaşım setinizi tavsiye etti. Ona minnettarım. Onun ve sizin sayenizde amacıma ulaştım. 

Sonsuz teşekkürler.

Canan Okyar / İstanbul

Erasmus için Granada’ya gitme imkanı elde edince, İspanyolca’mı yeterli hale getirmek için setinizi aldım. Çok yararlandım. Kuruluşunuza içtenlikle teşekkür ederim.

Metin Candarlı / İstanbul

İspanyolca çalışmaya başlamadan önce, İspanyolca konuşmaları duyduğumda, bu dilin çok hızlı konuşulduğunu ve sanki kelimelerin birbirine yapışmış gibi akıp gittiği hissine kapılırdım. Ancak İspanyolca setinizin içindeki Audio CD'leri dinleyip, metinleri kitaptan takip edince, kelimelere aşinalığım artınca, fazlaca böyle olmadığını fark ettim.

Öğrenmek çok eğlenceli olmaya başladı.  Şimdi anlıyorum ki, insana bilmediği şey zor geliyor. Cesaretle atılınca, bilginiz arttıkça her şey kolaylaşıyor. 

Kuruluşunuz ile karşılaştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Teşekkürler.

Sinem Kuzgun / İzmir

İspanyolca'yı bazen kablolu TV'de izlerdim. İspanyollar o kadar hızlı konuşuyorlar ki bu dili öğrenmek herhalde çok zor olur diyordum. Çünkü kelimeler sanki birbirine yapışık gibi hiç nefes almadan konuşuyorlar. 

Ama öğrenmek zorunda olduğum için setleriniz ile bir deneme yapmak istedim.

Öğretim amaçlı hazırlanmış Audio CD'ler de hiç öyle olmadığını gördüm. Kelimeleri öğrenerek yavaş yavaş tekrarlayarak dinleyince, önce dile aşina oluyorsunuz. Sonra cümlelerin o kadar karışık ve kelimelerin birbirine yapışık olmadığını fark ediyorsunuz. Öğretim metodunuz çok iyi hazırlanmış, bana İspanyolca'yı hem sevdirdi, hem de bir süre sonra tamamen öğretmiş olacak. İspanyolca setiniz ile karşılaşmış olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL