NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
LN İspanyolca Eğitim Seti
0 TL 1.860 TL
( 620 TL x 3 Ay )

LN İspanyolca Eğitim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 620 TL
1.860 TL

Peşin Fiyatına 3 Ay Taksit ve ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Temmuz Ayı Yaza Merhaba Kampanyamız


Kampanyamızda, LN İspanyolca Eğitim Seti
 Peşin Fiyatına 3 ay Taksitle
(620 TL x 3 Ay = 1.860 TL)

Ayda Sadece 620 TL

 


LN İspanyolca Eğitim Seti Tanıtım Videosu

Video süresi: 1:04

LN İspanyolca Eğitim Setimiz ile İspanyolca Nasıl Öğreneceksiniz?

Limasollu Naci İspanyolca eğitim setimiz, İspanyolca eğitimi için hazırlanmış mükemmel bir yöntemdir. Setimiz, İspanyol ve Türk dil uzmanları tarafından uzaktan eğitim sistemine göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir. Binlerce öğrencimiz gibi siz de, setimiz ile İspanyolca'yı mükemmel öğrenip, kuruluşumuzdan sertifika alabilirsiniz.

 • İspanyolca metot kitaplarımız ve gramer kitabımız Türkçe açıklamalıdır.
 • Setimiz, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm İspanyolca seviyelerini kapsamaktadır.
 • İspanyolca'yı akıcı konuşabilmeniz için gerekli cümle kalıpları verilmekte, alıştırmalar ile konular pekiştirilmektedir.
 • Çalışmanızın sonunda 2.000'den fazla İspanyolca kelime öğrenmiş olacaksınız.
 • İspanyol dil uzmanlarımız tarafından hazırlanmış seslendirmelerle dinleme çalışmaları yapacak ve telaffuzunuzu geliştireceksiniz.
 • Kitap içeriklerine paralel hazırlanmış testlerinizi online cevaplandıracak, not raporunuzu inceleyerek çalışma temponuzu takip edebileceksiniz.
 • Çalışmanızın sonunda sertifika alabileceksiniz. 
   

Setimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın alt bölümünde görebilirsiniz.

Şimdi size eğitim metodumuzun içeriğini oluşturan materyaller hakkında kısaca bilgi verelim.

İspanyolca Metot Kitapları

Setimizin metot kitaplarında anlatım dili Türkçedir. Kitaplarımızda İspanyolca gramer konuları, kuralları anlatılarak açıklanmaktadır. Örnek cümlelerden sonra bol alıştırma yaparak bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Kitaplarımızın gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük hayattaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır.

Dinleme (Podcast) Çalışması

Podcast seslendirme dosyalarımızda, metot kitaplarımızdaki çalışmaların okunuşları yer almaktadır. Podcast çalışması hem dinleme hem de telaffuz becerilerinizi geliştirecektir.  Kitaplardaki karşılıklı konuşma metinleri seslendirilmiştir. Böylece günlük konuşmalarda yer alan kelime ve cümlelerin telaffuzlarını öğrenmeniz sağlanmaktadır. İçeriklerimizde hem İspanya hem de Güney Amerika ülkelerinde konuşulan İspanyolca'dan çalışmalar mevcuttur. Bu şekilde farklı aksanları da duymanız  ve öğrenmeniz sağlanmış olacaktır.

Dijital Eğitim Öğrenci Çalışma Paneli

Limasollu Naci İspanyolca eğitim setimizin Online testleri ve Podcast dosyalarını da yapısında barındıran öğrenci panelinize sınırsız erişim hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca seslendirme dosyalarını istediğiniz cihaza yükleyebileceksiniz.

Çalışma İçin Günlük Ne Kadar Süre Ayırmalısınız?

Limasollu Naci İspanyolca eğitim setimiz ile birlikte çalışmaya başlamadan önce paketinizin içerisinde bulunan çalışma kılavuzumuzu incelemenizi öneriyoruz. Uzman eğitmenlerimiz, İspanyolca çalışmaya her gün ortalama yaklaşık 30 dakika ayırmanızı tavsiye etmektedirler. Bu şekilde günde 30 dakika ayırdığınızda haftada 5-6 günlük bir program ile İspanyolca setimizi yaklaşık 6 ayda tamamlamanız mümkün olacaktır.

Bitirme sertifikası örneği

Bitirme Sertifikası

İspanyolca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda, genel bitirme sınavını girebileceksiniz. İnternet ortamında yapılacak sınavda başarılı olduğunuz takdirde kuruluşumuzdan onaylı bitirme sertifikası almaya hak kazanacaksınız.

İspanyolca Bilmek Neden Önemlidir?

İspanyolca, bilindiği gibi İspanya'dan başka, Brezilya'nın dışındaki tüm Güney Amerika ülkelerinde anadildir. Dolayısıyla tüm dünya genelinde İngilizce'den sonra en çok geçerli olan ticaret dilidir.
Ayrıca, Latin kültürünün dünya üzerindeki etkisi nedeniyle çok önemli bir kültür ve sanat dili de olmaktadır.
Ülkemizde İspanyolca dilinin önemi her gün artmaktadır. Yukarıda belirtilen küresel nedenlere ek olarak ülkemizi ziyaret eden İspanyol turist sayısı her gün artmaktadır. İspanya ile ülkemiz arasındaki ticari ilişkiler, ithalat ve ihracat hızla artış göstermektedir. Dolayısıyla İspanyolca bilen kişi gereksinimi her gün artmakta İspanyolca bilmek önemli bir avantaj haline gelmektedir.

İspanyolca Öğrenmek Kolay Mıdır?

İspanyolca öğrenmek, birçok faktöre bağlı olarak kişiden kişiye değişebilir. Ancak genel olarak, İspanyolca öğrenmek özellikle doğru bir metot ile çalışmak ve öğrenme kararlılığınıza göre kolay olabilmektedir.

İspanyolca öğrenme sürecinin bazı özelliklerini açıklayalım.

Telaffuz: İspanyolca, genellikle yazıldığı gibi okunabilen bir dildir. Sesli harfler ve kelime vurguları nispeten düzenlidir. Ancak, bazı dil öğrenenler için İspanyolca'nın “r” ve “rr” gibi özgün sesleri telaffuz etmek zorlayıcı olabilmektedir.

Dilbilgisi Özellikleri: İspanyolca, cinsiyetli bir dildir ve fiillerin çekimleri, zamirlerin kullanımı gibi dilbilgisi kuralları içerir. Bu kuralların öğrenilmesi ve doğru uygulanması bazı öğrenciler için zaman alabilir.

Pratik Çalışmalar: İspanyolca öğrenirken sürekli olarak dil ile temas halinde olmak, hızlı bir şekilde gelişmenizi sağlar. Konuşma pratiği, dinleme alıştırmaları ve gerçek yaşam örnekleri, öğrenme sürecinizi hızlandırabilir.

Motivasyon ve Kararlılık: Dil öğrenme, düzenli ve programlı olarak çalışmak gerektirir. Motivasyonunuzu yüksek tutmak ve düzenli olarak çalışmak, öğrenme sürecini kolaylaştırır.

Sonuç olarak, İspanyolca öğrenmek herkes için farklı bir deneyim olabilir. Ancak, doğru bir metot ve kararlılıkla İspanyolca'yı öğrenmek kolaylaşır.

Limasollu Naci İspanyolca eğitim seti metodu İspanyolca öğrenmeyi kolay ve keyifli bir uğraş haline getirmektedir.

Programımızı Tamamladığınızda İspanyolca Seviyeniz Nasıl Olacaktır?

 • İspanyolca gramer yapısını başlangıçtan en ileri seviyeye kadar öğreneceksiniz.
 • İspanyolca duyduğunuzu rahatlıkla anlayabilir, akıcı konuşabilir, yazabilir ve okuyabilir seviyeye geleceksiniz.
 • 2.000'den fazla İspanyolca kelime biliyor olacaksınız.
 • İspanyolca basılı ve dijital yayınları okuyabileceksiniz.
 • İspanyolca televizyon programlarını takip edebileceksiniz.
 • Hem İspanya hem de Güney Amerika aksanlarında konuşulan İspanyolcayı anlayabileceksiniz.

LN İspanyolca eğitim setlerimizin içerik materyallerinin listesini aşağıda görmektesiniz.

Kitaplar
1 Adet Gramer Kitabı
5 Adet Metot Kitabı
Çalışma Kılavuzu

Podcast
Metot kitapları seslendirme dosyaları

Dijital eğitim çalışma paneli
Podcast dosyaları 
Ders notları
Online testler
Raporlar

NOT: LN İspanyolca Eğitim Seti podcast dosyalarınıza öğrenci panelinizden ulaşabilir ve istediğiniz cihazınıza yükleyebilirsiniz.

 

 

2 Dil Bir Arada Eğitim Setlerimiz:

İngilizce Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve İspanyolca Seti Bir Arada


 

 LN Komple İngilizce + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve İspanyolca Eğitim Setleri

  %45 İndirimli  (1120 TL x 3 Ay = 3.360 TL)

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Canan Okyar / İstanbul

Erasmus için Granada’ya gitme imkanı elde edince, İspanyolca’mı yeterli hale getirmek için setinizi aldım. Çok yararlandım. Kuruluşunuza içtenlikle teşekkür ederim.

Can Sönmez / İzmir

İspanyolca benim için büyük bir hevesti. Türkiye’de bu dilin eğitimi için yeterli kaynak olmadığını düşünüyordum. Bir arkadaşım setinizi tavsiye etti. Ona minnettarım. Onun ve sizin sayenizde amacıma ulaştım. 

Sonsuz teşekkürler.

Ayşe Yıldırım / Tekirdağ

İngilizceyi 90'lı yıllarda talebe iken setleriniz ile öğrenmiştim. O yıllarda liseye postayla el ilanlarınız gelirdi. 

Ben de sınıf başkanı olarak onları bütün arkadaşlara dağıtırdım. Bütün öğrencilik hayatım ve sonraki iş yaşantımda, kuruluşunuzdan öğrendiğim İngilizce'den yararlandım. 

Zaten belli bir temel böyle programlı bir metot ile oluşturduktan sonra, İngilizce ile ilgili bir iş hayatınız varsa, gerisi kolayca geliyor. Mühim olan temelde iyi bir gramer bilgisi, bunu da zaten setlerinizin öğretim metodu fazlasıyla sağlıyor. O yıllarda İngilizce'den başka dillerde setleriniz yoktu. Oysa benim İspanyolca'ya da hep merakım vardı. Ve dünyada da iş yaşantısında İngilizce'den sonra en çok kullanılan dil oluyor zannediyorum. 

Çünkü Brezilya hariç tüm Güney Amerika kıtası bu dili konuşuyor. 

Sonuçta İspanyolca öğretim setiniz oluşturduğunuzu öğrendim. Eski bir öğrenciniz olarak 4 ay içinde İspanyolca'da da belli bir seviyeye geldim. Eminim ki kısa bir süre sonra artık 2 yabancı dil bilen bir kişi olacağım. İlerde vaktim olursa galiba diğer dillere de el atacağım.Kuruluşunuzun ispanyolca seti bana yabancı dil öğrenmeyi bir hobi haline getirdi. Eski bir öğrenciniz olarak, tüm kuruluşunuza tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Elif Kızıltoprak / Antalya

Günümüzde İspanyolca öğrenmenin en kolay yolu, Limasollu Naci Öğretim Yayınları'nın İspanyolca eğitim seti ile çalışmaktır. Teşekkürler

Sinem Münir / İstanbul

Merhabalar,

Latin Amerika ülkeleri ve müziği her nasılsa benim hep ilgimi çekmiştir.

İspanyolca bilerek onlara biraz daha yakın olmak istiyordum. Setiniz bu isteğimi gerçekleştirmemi sağladı. Şimdi İspanyolca bilme özelliğinden nasıl yararlanırım diye araştırma yapıyorum. Tüm hocalarıma teşekkürler.

Semra Karakaya / Denizli

İspanyolca setinizde pratik konuşma öğretildiğini yazmıştınız. Hiç İspanyolca bilmediğim için başlangıç olsun diye satın aldım. Kalıplarla öğretiyorsunuz bu da konuşabilecek seviyeye hızlıca getiriyor. Zaten hemen hemen Türkçe gibi yazılıp okunuyor. Bu da dili kolay öğrenmemi sağlıyor. Setinizi tavsiye ediyorum arkadaşlarıma. Teşekkürler.

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL