NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

LN İspanyolca Eğitim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 37 TL x 9
%38
İndirim
540 TL 333 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Büyük Kasım İndirimi Kampanyamız 7 Aralık tarihine kadar uzatıldı

Peşin fiyatına taksitle

LN İspanyolca Eğitim Setimiz ile İspanyolca nasıl öğreneceksiniz?

LN İspanyolca eğitim setimiz, İspanyolca eğitimi için hazırlanmış mükemmel bir yöntemdir. Setimiz, İspanyol ve Türk dil uzmanları tarafından uzaktan eğitim sistemine göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir. Binlerce öğrencimiz gibi siz de, setimiz ile İspanyolca'yı mükemmel öğrenip, kuruluşumuzdan sertifika alabilirsiniz.

 • İspanyolca metot kitaplarımız ve gramer kitabımız Türkçe açıklamalıdır.
 • İspanyolca'yı akıcı konuşabilmeniz için gerekli cümle kalıpları verilmekte, alıştırmalar ile konular pekiştirilmektedir.
 • Çalışmanızın sonunda 2.000'den fazla İspanyolca kelime öğrenmiş olacaksınız.
 • İspanyol dil uzmanlarımız tarafından hazırlanmış seslendirmelerle dinleme çalışmaları yapacak ve telaffuzunuzu geliştireceksiniz.
 • Kitap içeriklerine paralel hazırlanmış testlerinizi online cevaplandıracak, not raporunuzu inceleyerek çalışma temponuzu takip edebileceksiniz.
 • Çalışmanızın sonunda sertifika alabileceksiniz. 

LN İspanyolca Eğitim Seti Tanıtım Videosu

Podcast Çalışması

Podcast seslendirme dosyalarımızda, metot kitaplarımızdaki çalışmaların okunuşları yer almaktadır. Podcast çalışması hem dinleme hem de telaffuz becerilerinizi geliştirecektir.  Kitaplardaki karşılıklı konuşma metinleri seslendirilmiştir. Böylece günlük konuşmalarda yer alan kelime ve cümlelerin telaffuzlarını öğrenmeniz sağlanmaktadır. İçeriklerimizde hem İspanya hem de Güney Amerika ülkelerinde konuşulan İspanyolca'dan çalışmalar mevcuttur. Bu şekilde farklı aksanları da duymanız  ve öğrenmeniz sağlanmış olacaktır.

Dijital eğitim öğrenci çalışma paneli

LN İspanyolca eğitim setimizin Online testleri ve Podcast dosyalarını da yapısında barındıran öğrenci panelinize sınırsız erişim hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca seslendirme dosyalarını istediğiniz cihaza yükleyebileceksiniz.

Çalışma için günlük ne kadar süre ayırmalısınız?

LN İspanyolca eğitim setimiz ile birlikte çalışmaya başlamadan önce paketinizin içerisinde bulunan çalışma kılavuzumuzu incelemenizi öneriyoruz. Uzman eğitmenlerimiz, İspanyolca çalışmaya her gün ortalama yaklaşık 30 dakika ayırmanızı tavsiye etmektedirler. Bu şekilde günde 30 dakika ayırdığınızda haftada 5-6 günlük bir program ile İspanyolca setimizi yaklaşık 6 ayda tamamlamanız mümkün olacaktır..

Programımızı tamamladığınızda İspanyolca seviyeniz nasıl olacaktır?

 • İspanyolca gramer yapısını başlangıçtan en ileri seviyeye kadar öğreneceksiniz.
 • İspanyolca duyduğunuzu rahatlıkla anlayabilir, akıcı konuşabilir, yazabilir ve okuyabilir seviyeye geleceksiniz.
 • 2.000'den fazla İspanyolca kelime biliyor olacaksınız.
 • İspanyolca basılı ve dijital yayınları okuyabileceksiniz.
 • İspanyolca televizyon programlarını takip edebileceksiniz.
 • Hem İspanya hem de Güney Amerika aksanlarında konuşulan İspanyolcayı anlayabileceksiniz.

Bitirme sertifikası örneği

Bitirme sertifikası

İspanyolca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda, genel bitirme sınavını girebileceksiniz. İnternet ortamında yapılacak sınavda başarılı olduğunuz takdirde kuruluşumuzdan onaylı bitirme sertifikası almaya hak kazanacaksınız.

 

LN İspanyolca eğitim setlerimizin içerik materyallerinin listesini aşağıda görmektesiniz.

Kitaplar
1 Adet Gramer Kitabı
5 Adet Metot Kitabı (328 sayfa)
Test Kitabı
Çalışma Kılavuzu

Podcast
Metot kitapları seslendirme dosyaları

Öğrenci paneli
Podcast dosyaları 
Testler
Raporlar

NOT: LN İspanyolca Eğitim Seti podcast dosyalarınıza öğrenci panelinizden ulaşabilir ve istediğiniz cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Edanur Güney / İstanbul

3 haftalık bir çalışma ardından yorumu yazıyorum, gerçekten üzerine düştüğünüz de ilerleme kaydedebilecegiz bir set. Ayrıca içeriği keyifli ve boğucu değil. Kitaplar göz korkutmamak adına ince ince yapılmış ve bence çok iyi düşünülmüş. Konular sadelikle ve yeterince ele alınmış. Eğer düzenli şekilde ve sindire sindire çalışırsanız verim alabilirsiniz.Tavsiye ediyorum 

Sinem Kuzgun / İzmir

İspanyolca'yı bazen kablolu TV'de izlerdim. İspanyollar o kadar hızlı konuşuyorlar ki bu dili öğrenmek herhalde çok zor olur diyordum. Çünkü kelimeler sanki birbirine yapışık gibi hiç nefes almadan konuşuyorlar. 

Ama öğrenmek zorunda olduğum için setleriniz ile bir deneme yapmak istedim.

Öğretim amaçlı hazırlanmış Audio CD'ler de hiç öyle olmadığını gördüm. Kelimeleri öğrenerek yavaş yavaş tekrarlayarak dinleyince, önce dile aşina oluyorsunuz. Sonra cümlelerin o kadar karışık ve kelimelerin birbirine yapışık olmadığını fark ediyorsunuz. Öğretim metodunuz çok iyi hazırlanmış, bana İspanyolca'yı hem sevdirdi, hem de bir süre sonra tamamen öğretmiş olacak. İspanyolca setiniz ile karşılaşmış olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

Metin Candarlı / İstanbul

İspanyolca çalışmaya başlamadan önce, İspanyolca konuşmaları duyduğumda, bu dilin çok hızlı konuşulduğunu ve sanki kelimelerin birbirine yapışmış gibi akıp gittiği hissine kapılırdım. Ancak İspanyolca setinizin içindeki Audio CD'leri dinleyip, metinleri kitaptan takip edince, kelimelere aşinalığım artınca, fazlaca böyle olmadığını fark ettim.

Öğrenmek çok eğlenceli olmaya başladı.  Şimdi anlıyorum ki, insana bilmediği şey zor geliyor. Cesaretle atılınca, bilginiz arttıkça her şey kolaylaşıyor. 

Kuruluşunuz ile karşılaştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Teşekkürler.

Canan Okyar / İstanbul

Erasmus için Granada’ya gitme imkanı elde edince, İspanyolca’mı yeterli hale getirmek için setinizi aldım. Çok yararlandım. Kuruluşunuza içtenlikle teşekkür ederim.

Can Sönmez / İzmir

İspanyolca benim için büyük bir hevesti. Türkiye’de bu dilin eğitimi için yeterli kaynak olmadığını düşünüyordum. Bir arkadaşım setinizi tavsiye etti. Ona minnettarım. Onun ve sizin sayenizde amacıma ulaştım. 

Sonsuz teşekkürler.

Aylin Kocapınar / Antalya

Latin Amerika ülkeleri ve müziği her nasılsa benim hep ilgimi çekmiştir. İspanyolca bilerek onlara biraz daha yakın olmak istiyordum. Setiniz bu isteğimi gerçekleştirmemi sağladı. Şimdi İspanyolca bilme özelliğinden nasıl yararlanırım diye araştırma yapıyorum. Tüm hocalarıma teşekkürler.

Ayşe Yıldırım / Tekirdağ

İngilizceyi 90'lı yıllarda talebe iken setleriniz ile öğrenmiştim. O yıllarda liseye postayla el ilanlarınız gelirdi. 

Ben de sınıf başkanı olarak onları bütün arkadaşlara dağıtırdım. Bütün öğrencilik hayatım ve sonraki iş yaşantımda, kuruluşunuzdan öğrendiğim İngilizce'den yararlandım. 

Zaten belli bir temel böyle programlı bir metot ile oluşturduktan sonra, İngilizce ile ilgili bir iş hayatınız varsa, gerisi kolayca geliyor. Mühim olan temelde iyi bir gramer bilgisi, bunu da zaten setlerinizin öğretim metodu fazlasıyla sağlıyor. O yıllarda İngilizce'den başka dillerde setleriniz yoktu. Oysa benim İspanyolca'ya da hep merakım vardı. Ve dünyada da iş yaşantısında İngilizce'den sonra en çok kullanılan dil oluyor zannediyorum. 

Çünkü Brezilya hariç tüm Güney Amerika kıtası bu dili konuşuyor. 

Sonuçta İspanyolca öğretim setiniz oluşturduğunuzu öğrendim. Eski bir öğrenciniz olarak 4 ay içinde İspanyolca'da da belli bir seviyeye geldim. Eminim ki kısa bir süre sonra artık 2 yabancı dil bilen bir kişi olacağım. İlerde vaktim olursa galiba diğer dillere de el atacağım.Kuruluşunuzun ispanyolca seti bana yabancı dil öğrenmeyi bir hobi haline getirdi. Eski bir öğrenciniz olarak, tüm kuruluşunuza tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Saadet Barsun / Adana

Şu dönemde evde çok daha fazla zaman geçirmek durumdayız. İnternetten İspanyol filmleri izliyorum. Filmleri daha iyi anlamak için İspanyolca öğrenmeye karar verdim. Setinizi aldım. Pratik İspanyolca öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim. Sağlıkla kalın,

Sinem Kızıltoprak / Antalya

Günümüzde İspanyolca öğrenmenin en kolay yolu, Limasollu Naci Öğretim Yayınları'nın İspanyolca eğitim seti ile çalışmaktır. Teşekkürler

Aylin Kocapınar / İstanbul

Merhabalar,

Latin Amerika ülkeleri ve müziği her nasılsa benim hep ilgimi çekmiştir.

İspanyolca bilerek onlara biraz daha yakın olmak istiyordum. Setiniz bu isteğimi gerçekleştirmemi sağladı. Şimdi İspanyolca bilme özelliğinden nasıl yararlanırım diye araştırma yapıyorum. Tüm hocalarıma teşekkürler.

Semra Karakaya / Denizli

İspanyolca setinizde pratik konuşma öğretildiğini yazmıştınız. Hiç İspanyolca bilmediğim için başlangıç olsun diye satın aldım. Kalıplarla öğretiyorsunuz bu da konuşabilecek seviyeye hızlıca getiriyor. Zaten hemen hemen Türkçe gibi yazılıp okunuyor. Bu da dili kolay öğrenmemi sağlıyor. Setinizi tavsiye ediyorum arkadaşlarıma. Teşekkürler.

mustafa ceceli / istanbul

güzeldi iyi öğretiyor

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL