NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
LN Almanca Eğitim Seti
0 TL 1.860 TL
( 620 TL x 3 Ay )

LN Almanca Eğitim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 620 TL
1.860 TL

Peşin Fiyatına 3 Ay Taksit ve ÜCRETSİZ HIZLI KARGO


LN Almanca Eğitim Seti
Peşin Fiyatına 3 Ay Taksitle
(620 TL x 3 Ay = 1.860 TL)

Ayda Sadece 620 TL

 


Diğer Almanca Eğitim Programımız:
 

LN Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu

 

LN Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu
%40 İndirimli (750 TL x 3 Ay = 2.250 TL)


 

LN Almanca Eğitim Setimiz ile Almanca'yı Nasıl Öğreneceksiniz?

Limasollu Naci Almanca eğitim setimiz, Türkiye'de Almanca öğrenmek için en mükemmel yöntemdir. Setimiz, Alman ve Türk dil uzmanları tarafından uzaktan eğitim sistemine göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir. Binlerce öğrencimiz gibi siz de, setimiz ile Almanca'yı mükemmel öğrenip, kuruluşumuzdan sertifika alabilirsiniz.

  • Setimizin anlatım dili Türkçedir ve Almanca gramerinin kuralları Türkçe olarak anlatılmaktadır.
  • Setimiz, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm Almanca seviyelerini kapsamaktadır.
  • Alman eğitmenlerin seslendirmeleri ile, hem pratiğinizi geliştirecek hem de doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.
  • Die Aktionskarten interaktif eğitim materyalimiz ile Almanca'da günlük yaşantıda en çok kullanılan kelimeleri eğlenerek öğreneceksiniz.
  • Deutsch Pro interaktif eğitim materyalimiz ile ise Almanca'da iş görüşmelerinde kullanılan kalıp cümleleri ve davranış alışkanlıklarını öğreneceksiniz.
  • Setimiz ile 3.000'in üzerinde kelime öğrenecek ve bu kelimeleri cümle içinde kullanabileceksiniz.
  • Öğrenci çalışma panelinizden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
  • Kısa sürede Almanca konuşabilecek seviyeye geleceksiniz.
  • Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

Setimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın alt bölümünde görebilirsiniz.
 

Şimdi size eğitim metodumuzun içeriğini oluşturan materyaller hakkında kısaca bilgi verelim.

Almanca Metot Kitapları ve Dinleme (Podcast) Çalışmaları

Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış Almanca metot kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Metot kitaplarımızda pratik Almanca konuşma çalışmaları yapılmakta, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğrenilmektedir.  Kitaplarımızın gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük hayattaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır. Podcast dosyaları Almanca metot kitaplarımızda yapılan çalışmaların seslendirmesini içermektedir. Podcast'ten Almanca kelime ve cümlelerin telaffuz çalışmaları yapılmaktadır. En çok gerekli olan Almanca kelime ve cümle kalıpları öğrenilmektedir.

İnteraktif Eğitim Materyalleri ile Çalışma

İnteraktif eğitim materyallerimiz öğretim sisteminin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Sistemimiz, dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındırmaktadır.
 

Aşağıda interaktif eğitim materyallerimizin konu açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

Die Aktionskarten (2.000 Kelime Öğrenme) 

Die Aktionskarten programı günlük hayatta ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000’in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.

Deutsch Pro (İş Almancası) 

Deutsch Pro programı, Almanca’daki iş görüşmelerinde kullanılan genel üslup ve kalıplar anlatılmaktadır. Bir şirket ile Almanca yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-mail yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir. Ayrıca Deutsch Pro, kişinin anlatım yeteneğini geliştirecek bir dizi alıştırma çalışmaları da içermektedir.

Dijital Eğitim Öğrenci Çalışma Paneli

Limasollu Naci Almanca eğitim setimiz ile çalışmaya başladığınızda, limasollunaci.com sitemizde size özel öğrenci çalışma paneliniz oluşturulacaktır. Öğrenci çalışma panelinize şifre ve parola ile sınırsız erişim sağlayabileceksiniz. Öğrenci panelinde 100'lerce online testler, testlerin raporları, içerik dosyalarına erişim ve dinleme çalışmaları yer almaktadır.

LN Almanca Eğitim Seti ile Çalışma Süremi Nasıl Ayarlayacağım?

Setimiz ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan bir çalışma kılavuzu gönderilmektedir. Kılavuzumuzdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, setimiz için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır. Ancak önemle belirtiriz ki, setimiz ile çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi setimiz ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza göre, her gün bir saat çalışarak, yaklaşık 6 ay gibi kısa bir sürede Almanca öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza göre, sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir. Ancak uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. Setimiz ile ve böyle bir çalışma temposuyla 6 ayda mükemmel bir şekilde, Almanca öğrenmek mümkün olmaktadır.

Almanca Bilmek Neden Önemlidir?

Almanca dünyamızda yaklaşık 120 milyonun üzerinde kişi tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Almanya ve Avusturya'nın tamamında, İsviçre, Lüksemburg, Liechtenstein ülkelerinin bir bölümünde ana dildir.

Almanya, Türkiye için her dönemde ticari ilişkiler, ithalat ve ihracat alanında daima en çok işlemin gerçekleştiği ülke olmuştur ve gelecekte de hep böyle olması beklenmektedir. Ayrıca, çeşitli nedenlerle ülkemizi en çok ziyaret eden ve en çok tatil yapan ülke vatandaşları Almanlar olmaktadır. Özellikle güney yörelerimizde, turizm alanında en geçerli dildir. Bu sayede birçok ticari alanda başarılı olmak için, Almanca konuşma çok büyük bir ayrıcalıktır.

Almanya, bilim ve teknikte dünyanın en ileri gelen ülkelerindendir ve Almanca dünyada önemli bir kültür dilidir. Goethe, Mozart, Beethoven, Freud, Einstein gibi çok önemli bilim adamı ve sanatçılar eserlerini bu dilde yazmışlardır. Dünya üzerinde basılan kitapların yaklaşık %10'u Almanca olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca bilindiği gibi Almanya'da pek çok vatandaşımız yaşamaktadır. Almanca belirli bir temele sahip olarak bu ülkede staj yapmak ve çok çeşitli teknik imkanlardan faydalanma olanağı vardır.

LN Almanca Eğitim Setimiz ile Çalışmanızı Tamamladığınızda Ulaşacağınız Seviye Nedir?

Limasollu Naci Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviyeyi size şöyle açıklayabiliriz. 
1- Almanca gramer yapısını, öğrenmiş olacaksınız. 
2- Kurmak istediğiniz cümleleri rahatlıkla kurabilir, günlük hayatta geçen karşılıklı konuşmaları anlayabilir ve kendinizi ifade edebilir duruma geleceksiniz. 
3- Çalışmalarınız içinde geçen binlerce kelimenin pek çoğunu öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz. 
4- Rahatlıkla mektup arkadaşı mektubu ve diğer özel mektupları Almanca olarak yazabilecek ve okuyup anlayabileceksiniz. 
5- E-mail ve iş mektuplarını anlayabilecek ve yazabileceksiniz. 
6- Almanca gazete, dergi ve televizyon yayınlarını anlayabileceksiniz. 
7- İyi bir seviyede Almanca konuşabilir, istediğinizi ifade edebilir ve anlayabilir seviyeye ulaşacaksınız.
 

Bitirme sertifikası örneği

Bitirme Sertifikası

Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda, genel bitirme sınavını girebileceksiniz. İnternet ortamında yapılacak sınavda başarılı olduğunuz takdirde kuruluşumuzdan onaylı bitirme sertifikası almaya hak kazanacaksınız.

LN Almanca eğitim setlerimizin içerik materyallerinin listesini aşağıda görmektesiniz.

Setimizin Gramer Kitapları
1 Adet Gramer Kitabı (128 sayfa)
5 Adet Metot Kitabı (336 sayfa)
Çalışma Kılavuzu

Eğitim materyalleri
Podcast (5 Kitabın Seslendirme Dosyaları)

İnteraktif çalışma materyalleri
Die Aktionskarten (2.000 kelime öğrenme)
Deutsch Pro (İş Almancası)
(Windows PC uyumludur)

Dijital eğitim çalışma paneli
Podcast dosyaları
İnteraktif çalışma program dosyaları
Online testler ve raporlar

NOT: Tüm eğitim materyallerine, kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak, öğrenci çalışma panelinizden ulaşabilir ve istediğiniz cihazınıza yükleyebilirsiniz.

 

2 Dil Bir Arada Eğitim Setlerimiz:

İngilizce Seti ve Almanca Seti + Online Kurslar Bir Arada


 

   İngilizce Seti ve Almanca Seti + Online Kurslar Bir Arada
   %45 İndirimli (1.170 TL x 3 Ay = 3.510 TL)

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Canan Şenkal / İstanbul

Almanca eğitim setiniz çok mükemmel hazırlanmış, gramer kitaplarında Almanca gramer özetlenerek çok güzel öğretiliyor.

Ancak asıl öğrenmeyi güzelleştiren interaktif içerikleriniz. Bunlar sayesinde Almanya'da öğrenim görmüş kadar canlı şekilde Almancanın içine girmiş oldum. 

Setinize sahip olduğum için çok mutluyum

Ayla Fırıncıoğlu / Bursa

Almanca’yı bu kadar güzel öğrenmemi sağladığınız için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Almanca’ya ihtiyacı olan herkese setinizi içtenlikle tavsiye ediyorum.

Teşekkürler.

Cihan Özsoy / Mersin

Öğretim metodunuz çok açık ve kolay

Almancam vardı, ama konuşmakta zorlanıyordum. Setiniz ile çalıştıktan sonra, bu sorunumu kolayca aştım. 

Öğretim metodunuz çok açık ve kolay. Sizlere teşekkür ediyorum.

Emre Yıldırım / Denizli

Kalite kontrol elemanı olarak çalıştığım tekstil firması, çoğunlukla Almanya'ya ihracat yapıyor. Ürünlerini hazırladığımız Alman katalog firmasının temsilcileri sık sık firmamıza geliyorlar. Onlarla hep tercüman aracılığıyla anlaşırdık. Almanca setiniz ile çalışmaya başladıktan bir süre sonra, önce yavaş yavaş bu görüşmelerde konuşulanları anlamaya başladım. Sonra arada sırada ben de konulara girmeyi denedim. 

Almanlar bu konudaki hevesimi görünce beni cesaretlendirdiler. Şimdi çekinmeden her istediğimi anlatabiliyorum.

Yabancı bir dili konuşabilmek, insanın sosyal olarak da kendine güvenini çok arttırıyor. Şimdi bana Almanca eğitim setinizi tavsiye eden arkadaşıma çok minnettarım. Kuruluşunuza sonsuz saygılarımı iletirim.

Ali Özkardeşler / Denizli

Almanca setinizi dün internette inceledim. Çok beğendim ve hemen sipariş verdim. Bugün elime ulaştı. Bu denli hızlı bir teslimat doğruyu söylemek gerekirse çok hoşuma gitti. Teşekkürler...

Emre Akyol / İstanbul

Muazzam bir set! Her şey elimin altında. Seslendirmeler oldukça profesyonel. Kitap içeriği de başlangıç için ziyadesiyle yeterli.

Ferhat toycu / Gaziantep

Çok güzel bir eğitim programı

Metin Evliyaoğlu / Manisa

Her gün çalışıyorum. Çok eğleniyorum. Lisan öğrenmenin zevkini kaptım. Artık bırakmam.

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL