Almanca Eğitim Seti

Almanca Eğitim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 21 TL x 12
%27
İndirim
346 TL
252 TL

PEŞİN FİYATINA 12 AY TAKSİT VE ÜCRETSİZ KARGO

LN Almanca Eğitim Seti İçeriği

5 Adet Metot Kitabı
1 Adet Gramer Kitabı
2 Adet İnteraktif CD-ROM 
5 Kitabın Audio’ları (Seslendirmeleri)
2 Adet Çalışma Kitabı
Almanca Kolay Konuşma Kılavuzu
Almanca-Türkçe Sözlük
Çalışma Kılavuzu

LN Almanca Eğitim Seti İçerik Açıklaması

LN Almanca eğitim setimiz, şüphesiz Türkiye'de, Almanca öğrenmek için yapılacak en doğru tercihtir. Setimiz Alman ve Türk dil uzmanları tarafından öğrencinin kendi kendine çalıştığı esasına göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir.

Nasıl Bir Eğitim Programı ile Çalışacaksınız?

  • Kısa sürede Almanca konuşabilecek seviyeye geleceksiniz.
  • İnteraktif CD-ROM’lar ve kitaplarla istediğiniz yerde, istediğiniz kadar çalışma imkânınız olacak.
  • Setimiz ile 4.000’in üzerinde Almanca kelime öğreneceksiniz.
  • Alman eğitmenlerin seslendirdiği CD'ler ile doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.
  • İş Almancası çalışmasıyla, yazılı ve sözlü kuralları öğrenecek ve uygulayacaksınız.
  • Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
  • Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

Almanca Öğrenmek İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Bir Arada

Setimiz ile çalışırken başka hiçbir öğretmen veya yardımcı malzemeye gereksinimiz olmayacaktır. Setimizin içinde, çalışmanızı kolaylaştıracak ve sizi doğru yönlendirecek çalışma kılavuzu yer almaktadır ve setimizin anlatım dili Türkçe'dir. Özel öğretim metodumuz ile Almanca grameri ve gerekli kurallar, çok açık ve kolay anlaşılacak şekilde öğretilmektedir.

Setimiz, CD-ROM’lar, ses dosyaları ile ve kitaplardan oluşmakta ve Almanca'yı en baştan başlayıp, en ileri seviyeye kadar öğretmektedir. Dil uzmanlarımızın önerdiği çalışma süresi, günde yaklaşık 30 dakika ve dolayısıyla haftada yaklaşık 3-4 saattir. Böyle bir çalışma temposu ile yaklaşık 6 ayda öğrenimizi tamamlayarak, mükemmel Almanca anlar ve konuşur olacaksınız.

Almanca Bilmek Neden Önemlidir?

Almanca dünyamızda yaklaşık 120 milyonun üzerinde kişi tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Almanya ve Avusturya'nın tamamında, İsviçre, Lüksemburg, Liechtenstein ülkelerinin bir bölümünde ana dildir.

Almanya, Türkiye için her dönemde ticari ilişkiler, ithalat ve ihracat alanında daima en çok işlemin gerçekleştiği ülke olmuştur ve yakın gelecekte de hep böyle olması beklenmektedir.

Ayrıca, çeşitli nedenlerle ülkemizi en çok ziyaret eden ve en çok tatil yapan ülke vatandaşları Almanlar olmaktadır. Özellikle güney yörelerimizde, turizm alanında en geçerli dildir. Bu sayede birçok ticari alanda başarılı olmak için, Almanca konuşma çok büyük bir ayrıcalıktır.

Almanya, bilim ve teknikte dünyanın en ileri gelen ülkelerindendir ve Almanca dünyada önemli bir kültür dilidir. Goethe, Mozart, Beethoven, Freud, Einstein gibi çok önemli bilim adamı ve sanatçılar eserlerini bu dilde larak yazmışlardır. Dünya üzerinde basılan kitapların yaklaşık %10'u Almanca olarak yayınlanmaktadır.

Ayrıca bilindiği gibi Almanya'da pek çok vatandaşımız yaşamaktadır. Almanca belirli bir temele sahip olarak bu ülkede staj yapmak ve çok çeşitli teknik imkanlardan faydalanma olanağı vardır.

İnteraktif CD-ROM Nedir?

Eğitim setlerimizde bulunan interaktif CD-ROM’larımız, eğitim setlerimizin yardımcı materyali olarak gönderilmektedir. Bu CD-ROM'lar öğretim sistemimizin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır.

İnteraktif CD-ROM, dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir.

İnteraktif CD’ler, Dinleme, Yazma Ve Okuma Çalışmalarını Bir Arada Barındırır

İnteraktif  CD-ROM’larımızda, öğretim videoları, testler, farklı alıştırmalar bulunmaktadır. İçeriklerdeki videoları izlerken hem telaffuzunuzu geliştirecek hem de doğru dinleme çalışmaları yapacaksınız. Video konuşmalarını, ekranda yazılı olarak okuyabilirsiniz. Her konu ile ilgili farklı soru şekilleri ile çalışmalar yapacaksınız. Dinlediğinizi anlama ve anladığınızı yazma alıştırmalarıyla, Almanca'ya daha fazla hâkim olmanız sağlanacaktır.

Görsellerin ön planda olduğu CD-ROM çalışmalarında, daha hızlı öğrenmeniz ve öğrendiklerinizin hafızanızda kolay yer etmesi sağlanmaya çalışılmıştır. Böylece hem eğlenerek hem de kısa sürede Almanca'yı öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Deutsch Pro (İş Almancası) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması

Die Aktionskarten programı günlük hayatta ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000’in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.

Die Aktionskarten (Dijital kelime kartları) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması

Deutsch Pro interaktif CD-ROM’umuzda, Almanca’daki iş görüşmelerinde kullanılan genel uslüp ve kalıplar anlatılmaktadır.

Bir şirket ile Almanca yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-mail yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir. Ayrıca Deutsch Pro, kişinin anlatım yeteneğini geliştirecek bir dizi alıştırma çalışmaları da içermektedir.

LN Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviye

Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviyeyi size şöyle açı​klayabiliriz. 

1-Her türlü yazışmayı zorlanmadan yapabilecek, mektup ve e-mailleri anlayabilecek ve yazabileceksiniz.

2-Çalışmalarınız içinde geçen binlerce Almanca kelimenin pek çoğunu öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz.

3-Kurmak istediğiniz cümleleri rahatlıkla kurabilir, günlük hayatta geçen konuşmaları anlayabilir ve kendinizi ifade edebilir duruma geleceksiniz.

4-Tüm Almanca gramer yapısını öğrenmiş olacaksınız.

5-Almanca gazete, dergi ve televizyon yayınlarında geçen konuşmaları anlayabileceksiniz.

LN Almanca eğitim metodumuz hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

1-Limasollu Naci Öğretim Yayınları setleri, neden Türkiye'de en çok satılan eğitim setleridir?

Yabancı dil eğitimi alanında, 65 yıllık tecrübeye sahip Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın güvencesi ile, Türkiye'nin veya dünyanın neresinde bulunursanız bulununuz, evinizde veya işinizin başında, Almanca eğitim setimiz ile çalışarak mükemmel Almanca öğrenebilirsiniz.
Limasollu Naci Öğretim Yayınları Almanca eğitim seti, Türkiye de en çok satan Almanca eğitim setidir. Bunun nedeni, öğretim metodumuzun mükemmelliğidir. Siz de Almanca eğitim seti ile Almanca‘yı kısa sürede, mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz.

2- E-learning nedir ve Almanca'yı günümüzde eğitim setleriyle öğrenmek neden en başarılı yöntemdir?

Her dilde olduğu gibi Almanca eğitimi alanında da çok önemli bir güncel konu, bugünkü dünyamızda hangi eğitim yolunun yabancı dil öğrenmek için en geçerli yöntem olduğudur.
Dünyamızda, çok uzun yıllardır süre gelen klasik öğrenim yolu, sınıflarda ve kurslarda eğitim bugünün ulaşım şartlarında uygun yöntem olmaktan çıkmıştır. Buna karşılık şimdilerde e-learning adı verilen interaktif CD-ROM'larla ve onları destekleyen kitaplarla öğrenim hem sınıfı hem öğretmeni öğrencinin ayağına getirmektedir. Yaratılan yeni teknikler ve bilgisayar imkanları ile, evinde bir Almanca eğitim seti ile çalışan öğrenci, hem istediği saatte, istediği sürelerde tekrar edebileceği bir kurs imkanını bulmakta, hem de Almanca konuşulduğu bir ülkeye gitmiş ve yerel insanlarla kaynaşarak, konuşarak Almanca öğreniyormuş gibi olmaktadır.
Almanca eğitim setimiz, interaktif CD-ROM'lar ve kitaplardan oluşan bir bütündür ve bu imkan günümüzde Almanca öğrenmeyi eskisinden çok daha kolay ve eğlenceli hale getirmektedir.
Yabancı dil eğitimi alanında Türkiye'nin en köklü kuruluşlarından biri olan Limasollu Naci Öğretim Yayınları, bu alanda da, İngilizce, İspanyolca, Almanca ve Rusça eğitim setleri ile öncülük yapmaktadır.

3- Limasollu Naci Öğretim Yayınları Almanca setinizin özelliği ve farkı nedir?

Almanca eğitim setimiz, bir kişinin kendi kendine çalışacağı esas olarak hazırlanmış bir metoda sahipdir. Alman eğitmenler ve Türk eğitmenlerle ortaklaşa yapılan çalışmalar sonucunda, Almanca eğitim seti içeriği belirlenmiştir. Öğrencinin Almanca öğrenirken nelere ihtiyaç duyulabileceği araştırılmış, gelişen son teknolojik gelişmeler de göz önüne alınarak, görsel ve duysal metaryeller setlerimize ilave edilmiştir. Almanca eğitim seti, evinizde Almanca öğrenimi için ihtiyaç olacak tüm öğrenim malzemesini, birbirini tamamlayacak şekilde bir bütün olarak içermektedir.

4- Almanca eğitim seti ile, çalışma süremi nasıl ayarlayacağım?

Almanca eğitim seti ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan bir çalışma kılavuzu gönderilmektedir. Kılavuzumuzdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, setimiz için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır.
Ancak önemle belirtiriz ki, Almanca eğitim setimiz ile çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi setimiz ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza göre, her gün bir saat çalışarak, 6 ay gibi kısa bir sürede Almanca'yı mükemmel öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza göre, sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir.
Uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi ise, ortalama günde 1 saat vakit ayırarak, haftada 6-7 saatlik bir çalışma temposudur. Almanca eğitim seti ile ve böyle bir çalışma temposuyla, yaklaşık 6 ayda mükemmel bir şekilde, Almanca öğrenmek mümkün olmaktadır.

5- Almanca çalışırken, öğretim metodu neden çok önemlidir?

Biliyorsunuz bazı kişiler yabancı dili kolayca öğrenirken, bazı kişiler ise bu konuda zorlanmaktadırlar. Bugüne kadar bu konuda çok çeşitli araştırmalar ve deneyler yapılmıştır. Uzmanların dil öğreniminde IQ (klasik zeka) düzeyinin mi, yoksa yabancı dil eğitimine karşı kişideki özel kabiliyetin mi (genetik yatkınlık), yoksa hafıza (bellek tutma) yeteneğinin mi, önemli olduğu konusunda hala kesin bir karara varamamışlardır. Ancak kesin olan bir şey vardır ki, o da doğru bir metot ve sistemli bir çalışmanın, herkes için en geçerli yöntem olduğudur. Kimimiz daha kolay, kimimiz daha zor öğrenebiliriz ama doğru metot ve sistemli bir çalışma ile hepimiz istediğimiz yabancı dili öğrenebiliriz.
İşte kuruluşumuz uzun yıllardır öğrencilerine, yabancı dil eğitim setleri ile bu imkanı sunmaktadır. Bugüne kadar Limasollu Naci Öğretim Yayınları ile onbinlerce kişi, istediği dili öğrenerek geleceklerini sağlam temellere dayandırmış, kazançlarını ve başarılarını arttırmışlardır.

Yorumlar

berat çelik / İstanbul

Öğretiminizden çok memnunuz

Ali Özkardeşler / Denizli

Almanca setinizi dün internette inceledim. Çok beğendim ve hemen sipariş verdim. Bugün elime ulaştı. Bu denli hızlı bir teslimat doğruyu söylemek gerekirse çok hoşuma gitti. Teşekkürler...

Ayla Fırıncıoğlu / Bursa

Almanca’yı bu kadar güzel öğrenmemi sağladığınız için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Almanca’ya ihtiyacı olan herkese setinizi içtenlikle tavsiye ediyorum.

Teşekkürler.

Canan Şenkal / İstanbul

Almanca eğitim setiniz çok mükemmel hazırlanmış, gramer kitaplarında Almanca gramer özetlenerek çok güzel öğretiliyor.

Ancak asıl öğrenmeyi güzelleştiren multimedya cdleriniz. Bunlar sayesinde Almanya'da öğrenim görmüş kadar canlı şekilde Almancanın içine girmiş oldum. 

Setinize sahip olduğum için çok mutluyum

Cihan Özsoy / Mersin

Öğretim metodunuz çok açık ve kolay

Almancam vardı, ama konuşmakta zorlanıyordum. Setiniz ile çalıştıktan sonra, bu sorunumu kolayca aştım. 

Öğretim metodunuz çok açık ve kolay. Sizlere teşekkür ediyorum.

Emre Yıldırım / Denizli

Kalite kontrol elemanı olarak çalıştığım tekstil firması, çoğunlukla Almanya'ya ihracat yapıyor. Ürünlerini hazırladığımız Alman katalog firmasının temsilcileri sık sık firmamıza geliyorlar. Onlarla hep tercüman aracılığıyla anlaşırdık. Almanca setiniz ile çalışmaya başladıktan bir süre sonra, önce yavaş yavaş bu görüşmelerde konuşulanları anlamaya başladım. Sonra arada sırada ben de konulara girmeyi denedim. 

Almanlar bu konudaki hevesimi görünce beni cesaretlendirdiler. Şimdi çekinmeden her istediğimi anlatabiliyorum.

Yabancı bir dili konuşabilmek, insanın sosyal olarak da kendine güvenini çok arttırıyor. Şimdi bana Almanca eğitim setinizi tavsiye eden arkadaşıma çok minnettarım. Kuruluşunuza sonsuz saygılarımı iletirim.

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL