NE ARAMIŞTINIZ?

Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 33 TL x 9
%38
İndirim
480 TL 297 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Peşin fiyatına taksitle

LN Almanca Eğitim Seti İçeriği + 6 Ay Online Almanca Kursu

1 Adet Gramer Kitabı
5 Adet Metot Kitabı
1 Adet MP3 CD (5 Kitabın Seslendirme Dosyaları)
Die Aktionskarten (2.000 kelime öğrenme) İnteraktif CD-ROM
Deutsch Pro (İş Almancası) İnteraktif CD-ROM
2 Adet Çalışma Kitabı
Almanca Kolay Konuşma Kılavuzu
Almanca-Türkçe Sözlük
Çalışma Kılavuzu
6 Ay Online Almanca kursu ilaveli

LN Almanca Eğitim Seti İçerik Açıklaması

LN Almanca eğitim setimiz, şüphesiz Türkiye'de, Almanca öğrenmek için yapılacak en doğru tercihtir. Setimiz Alman ve Türk dil uzmanları tarafından hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir. Anlatım dili Türkçe’dir.

Setimiz, kitaplar, MP3 CD ve CD-ROM’lardan oluşmakta ve Almanca'yı en baştan başlayıp, ileri seviyeye kadar öğretmektedir. Dil uzmanlarımızın önerdiği çalışma süresi, günde yaklaşık 30 dakika ve dolayısıyla haftada yaklaşık 3-4 saattir. Böyle bir çalışma temposu ile yaklaşık 6 ayda öğreniminizi tamamlayarak, mükemmel Almanca anlar ve konuşur olacaksınız.

Setimize ilaveten 6 ay Online Almanca kursumuz  A1 seviyesindedir ve en baştan başlayarak öğretmektedir. Almanca'yı eğlenerek çalışma imkanı bulacaksınız.

Nasıl Bir Eğitim Programı ile Çalışacaksınız?

 • Setimizin kitapları, MP3 CD’si ve interaktif CD-ROM’lar ile istediğiniz yerde, istediğiniz kadar çalışma imkânınız olacak.
 • Alman eğitmenlerin seslendirdiği MP3 CD ile doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.
 • Setimiz ile 4.000’in üzerinde Almanca kelime öğreneceksiniz.
 • İş Almancası çalışmasıyla, yazılı ve sözlü kuralları öğrenecek ve uygulayacaksınız.
 • Kısa sürede Almanca konuşabilecek seviyeye geleceksiniz.
 • Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
 • Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

Almanca Metot Kitapları ve MP3 CD

Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış Almanca metot kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır.

Metot kitaplarımızda pratik Almanca konuşma çalışmaları yapılmakta, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğrenilmektedir.  Kitaplarımızın gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük hayattaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır. 

MP3 CD’miz Almanca metot kitaplarımızda yapılan çalışmaların seslendirmesini içermektedir. MP3 CD’den Almanca kelime ve cümlelerin telaffuz çalışmaları yapılmaktadır. En çok gerekli olan Almanca kelime ve cümle kalıpları öğrenilmektedir.

İnteraktif CD-ROM’lar ile Çalışma

İnteraktif CD-ROM'lar öğretim sisteminin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir. 

Aşağıda interaktif CD-ROM’ların içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Die Aktionskarten (2.000 kelime öğrenme) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması

Die Aktionskarten programı günlük hayatta ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000’in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.

Deutsch Pro (İş Almancası) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması

Deutsch Pro interaktif CD-ROM’umuzda, Almanca’daki iş görüşmelerinde kullanılan genel uslüp ve kalıplar anlatılmaktadır.

Bir şirket ile Almanca yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-mail yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir. Ayrıca Deutsch Pro, kişinin anlatım yeteneğini geliştirecek bir dizi alıştırma çalışmaları da içermektedir.

Almanca Kolay Konuşma Kılavuzu

Setimizin yardımcı kitabı olan Almanca Kolay Konuşma Kılavuzu, 4 bölümden oluşmaktadır. Kitabımızda, iki değişik amaç bir arada gerçekleştirilmeye çalışılmıştır.

Birinci bölümde, bir miktar Almanca bilen bir kişinin, herhangi bir amaçla yaptığı bir seyahatte veya Türkiye'de karşılaştığı bir yabancı ile konuşabilmesini sağlamak için, çeşitli yaşantılarda onun ihtiyacı olabilecek kalıp cümleler, bir sözlük havasında verilmektedir. Bu nedenle cümleler Türkçe düşünülmüş ve Almanca'ya çevrilmiştir. Karşılaşabileceğiniz tüm yaşam dilimlerindeki olası kalıp cümleler verilmeye çalışılmıştır.

İkinci bölümde ise, yine Almanya’da veya dünyanın herhangi bir yerinde karşılaşılabilecek çeşitli yaşantılardan oluşan karşılıklı konuşmalar ve kısa hikayecikler (skeçler) Almanca olarak verilmiş, altlarına da Türkçe karşılıkları yazılmıştır. Bu bölümün öğreticilik niteliği çok önemlidir. Çünkü yabancı bir lisanı ileri bir seviyede konuşmak için önce kendi lisanında düşünüp onu Almanca'ya çevirmektense, aynı yaşantılarda kullanılan Almanca cümleleri bilip onları kullanmak daha uygundur. Türkçe’den aynen çevrilmiş cümleler doğru olsalar da, onun yerine Almanca'da kullanılma alışkanlığı yaygın olan benzer cümleler kullanmak Almancanızı daha güzel gösterir. Almanca’da kullanılma alışkanlığı fazla olan cümle kalıpları belleğinize yerleşirse yeri geldiği zaman Türkçe düşünüp, tercüme etmek yerine doğruca bildiğiniz Almanca cümleyi kullanırsınız. Böylece konuşmanız akıcılık kazanır.

Online eğitim, günümüzde Almanca eğitimine neler katmaktadır?

Almanca setimiz, ayrıca Holmwood’s Online Almanca Kursumuzun tanıtımı amacıyla, 6 ay Online Almanca kursu ilavelidir. Setimize sahip olan herkes 6 ay online kursumuza da kayıt olma hakkını elde etmektedir. Öğrencilerimiz, Holmwood’s Online Almanca Kursu ve Almanca eğitim setimiz ile birlikte eş zamanlı bir çalışma imkanını elde etmektedirler.

Holmwood’s Online Almanca kursumuz, Almanca’yı en baştan başlayarak öğretmektedir.
Kursumuzda, kelime öğrenme, yazma alıştırmaları, okuma ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır. Karşılıklı konuşmaların da bulunduğu eğitim programımızda, pratik Almanca konuşma çalışmaları yapmanız sağlanmaktadır.

Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirmektedir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır. Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online Almanca kursu seçildiğinde, online Almanca kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem Almanca’yı severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, Almanya'ya gitmiş, orada yaşıyormuş ve Almanca’yı canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.

Bu sistem telefon üzerinden öğretmen ile çalışma şeklinde olan ve konuşarak Almanca adı verilen sistem ile karıştırılmamalıdır. Sistemimiz birebir öğretmen ile yapılan ders programı şeklinde değildir. Kursumuzdan, kendi özel çalışma sayfanızdaki eğitim içeriklerini çalışarak eğitim alacaksınız. Online Almanca kursunda tüm çalışma, bilgisayar veya tabletiniz ile sizin aranızdadır.

Online Almanca Kursumuzun Özellikleri

 • Online kursumuza 7/24 sınırsız olarak erişebilir ve çalışabilirsiniz.
 • İstediğiniz konudan eğitime başlayabilirsiniz.
 • Online Almanca kursu programımız toplam 10 üniteden oluşmaktadır.
 • Her ünitede, okuma, yazma, dinleme ve konuşma çalışmaları yapılmaktadır.
 • Tüm seslendirmeler Alman dil uzmanları tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu şekilde doğru telaffuz çalışması yapılması sağlanmaktadır.
 • En çok kullanılan yaklaşık 1.000 Almanca kelime öğretilmektedir.
 • Pratik Almanca konuşabilmek için gerekli olan cümle kalıpları öğretilmektedir.
 • 100’lerce alıştırmalarla, öğretilen konuların kolay anlaşılması sağlanmaktadır.
 • Her konunun sonunda genel test ile Almanca başarı oranınız ölçülmektedir.
 • Yaptığınız tüm çalışmaların detaylı raporlarını, özet ve zaman çizelgesi sayfanızda görebileceksiniz.
 • Online Almanca kursumuzu tamamladığınızda, söylenenleri anlar ve kendinizi rahatlıkla ifade edebilir seviyeye geleceksiniz.

LN Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviye

Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviyeyi size şöyle açıklayabiliriz. 

1-Her türlü yazışmayı zorlanmadan yapabilecek, mektup ve e-mailleri anlayabilecek ve yazabileceksiniz.

2-Çalışmalarınız içinde geçen binlerce Almanca kelimenin pek çoğunu öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz.

3-Kurmak istediğiniz cümleleri rahatlıkla kurabilir, günlük hayatta geçen konuşmaları anlayabilir ve kendinizi ifade edebilir duruma geleceksiniz.

4-Tüm Almanca gramer yapısını öğrenmiş olacaksınız.

5-Almanca gazete, dergi ve televizyon yayınlarında geçen konuşmaları anlayabileceksiniz.

Almanca Bilmek Neden Önemlidir?

Almanca dünyamızda yaklaşık 120 milyonun üzerinde kişi tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Almanya ve Avusturya'nın tamamında, İsviçre, Lüksemburg, Liechtenstein ülkelerinin bir bölümünde ana dildir.

Almanya, Türkiye için her dönemde ticari ilişkiler, ithalat ve ihracat alanında daima en çok işlemin gerçekleştiği ülke olmuştur ve yakın gelecekte de hep böyle olması beklenmektedir.

Ayrıca, çeşitli nedenlerle ülkemizi en çok ziyaret eden ve en çok tatil yapan ülke vatandaşları Almanlar olmaktadır. Özellikle güney yörelerimizde, turizm alanında en geçerli dildir. Bu sayede birçok ticari alanda başarılı olmak için, Almanca konuşma çok büyük bir ayrıcalıktır.

Almanya, bilim ve teknikte dünyanın en ileri gelen ülkelerindendir ve Almanca dünyada önemli bir kültür dilidir. Goethe, Mozart, Beethoven, Freud, Einstein gibi çok önemli bilim adamı ve sanatçılar eserlerini bu dilde larak yazmışlardır. Dünya üzerinde basılan kitapların yaklaşık %10'u Almanca olarak yayınlanmaktadır.

Ayrıca bilindiği gibi Almanya'da pek çok vatandaşımız yaşamaktadır. Almanca belirli bir temele sahip olarak bu ülkede staj yapmak ve çok çeşitli teknik imkanlardan faydalanma olanağı vardır.

Yorumlar

Emre Yıldırım / Denizli

Kalite kontrol elemanı olarak çalıştığım tekstil firması, çoğunlukla Almanya'ya ihracat yapıyor. Ürünlerini hazırladığımız Alman katalog firmasının temsilcileri sık sık firmamıza geliyorlar. Onlarla hep tercüman aracılığıyla anlaşırdık. Almanca setiniz ile çalışmaya başladıktan bir süre sonra, önce yavaş yavaş bu görüşmelerde konuşulanları anlamaya başladım. Sonra arada sırada ben de konulara girmeyi denedim. 

Almanlar bu konudaki hevesimi görünce beni cesaretlendirdiler. Şimdi çekinmeden her istediğimi anlatabiliyorum.

Yabancı bir dili konuşabilmek, insanın sosyal olarak da kendine güvenini çok arttırıyor. Şimdi bana Almanca eğitim setinizi tavsiye eden arkadaşıma çok minnettarım. Kuruluşunuza sonsuz saygılarımı iletirim.

Ayla Fırıncıoğlu / Bursa

Almanca’yı bu kadar güzel öğrenmemi sağladığınız için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Almanca’ya ihtiyacı olan herkese setinizi içtenlikle tavsiye ediyorum.

Teşekkürler.

Cihan Özsoy / Mersin

Öğretim metodunuz çok açık ve kolay

Almancam vardı, ama konuşmakta zorlanıyordum. Setiniz ile çalıştıktan sonra, bu sorunumu kolayca aştım. 

Öğretim metodunuz çok açık ve kolay. Sizlere teşekkür ediyorum.

Canan Şenkal / İstanbul

Almanca eğitim setiniz çok mükemmel hazırlanmış, gramer kitaplarında Almanca gramer özetlenerek çok güzel öğretiliyor.

Ancak asıl öğrenmeyi güzelleştiren multimedya cdleriniz. Bunlar sayesinde Almanya'da öğrenim görmüş kadar canlı şekilde Almancanın içine girmiş oldum. 

Setinize sahip olduğum için çok mutluyum

Ali Özkardeşler / Denizli

Almanca setinizi dün internette inceledim. Çok beğendim ve hemen sipariş verdim. Bugün elime ulaştı. Bu denli hızlı bir teslimat doğruyu söylemek gerekirse çok hoşuma gitti. Teşekkürler...

berat çelik / İstanbul

Öğretiminizden çok memnunuz

Canan Şenkal / Bahariye-İstanbul

Sayın Öğretmenlerim,
Almanca eğitim setiniz çok mükemmel hazırlanmış, gramer kitaplarında Almanca gramer özetlenerek çok güzel öğretiliyor. Ancak asıl öğrenmeyi güzelleştiren multimedya cdleriniz.

Bunlar sayesinde Almanya'da öğrenim görmüş kadar canlı şekilde Almancanın içine girmiş oldum. Setinize sahip olduğum için çok mutluyum.

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL