NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

LN Almanca Eğitim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 36 TL x 9
%40
İndirim
540 TL 324 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Yeni Öğretim Dönemi Kampanyamız 1 Kasım Pazartesi Günü Sona Eriyor

Peşin fiyatına taksitle


LN Almanca Eğitim Setimiz ile Almanca'yı Nasıl Öğreneceksiniz?

LN Almanca eğitim setimiz, şüphesiz Türkiye'de, Almanca eğitimi için hazırlanmış en mükemmel yöntemdir. Setimiz, Alman ve Türk dil uzmanları tarafından uzaktan eğitim sistemine göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir. Binlerce öğrencimiz gibi siz de, setimiz ile Almanca'yı mükemmel öğrenip, kuruluşumuzdan sertifika alabilirsiniz.

  • Setimizin anlatım dili Türkçedir.
  • Almanca gramerinin kuralları Türkçe olarak anlatılmaktadır.
  • Alman eğitmenlerin seslendirmeleri ile, hem pratiğinizi geliştirecek hem de doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.
  • Die Aktionskarten interaktif eğitim materyalimiz ile Almanca'da günlük yaşantıda en çok kullanılan kelimeleri eğlenerek öğreneceksiniz.
  • Deutsch Pro interaktif eğitim materyalimiz ile ise Almanca'da iş görüşmelerinde kullanılan kalıp cümleleri ve davranış alışkanlıklarını öğreneceksiniz.
  • Setimiz ile 3.000'in üzerinde kelime öğrenecek ve bu kelimeleri cümle içinde kullanabileceksiniz.
  • Öğrenci çalışma panelinizden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
  • Kısa sürede Almanca konuşabilecek seviyeye geleceksiniz.
  • Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

Almanca Metot Kitapları ve Podcast Çalışmaları

Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış Almanca metot kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Metot kitaplarımızda pratik Almanca konuşma çalışmaları yapılmakta, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğrenilmektedir.  Kitaplarımızın gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük hayattaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır. Podcast dosyaları Almanca metot kitaplarımızda yapılan çalışmaların seslendirmesini içermektedir. Podcast'ten Almanca kelime ve cümlelerin telaffuz çalışmaları yapılmaktadır. En çok gerekli olan Almanca kelime ve cümle kalıpları öğrenilmektedir.

İnteraktif Eğitim Materyalleri ile Çalışma

İnteraktif eğitim materyallerimiz öğretim sisteminin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Sistemimiz, dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındırmaktadır.
 

Aşağıda interaktif eğitim materyallerimizin konu açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

Die Aktionskarten (2.000 kelime öğrenme) 

Die Aktionskarten programı günlük hayatta ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000’in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.

Deutsch Pro (İş Almancası) 

Deutsch Pro programı, Almanca’daki iş görüşmelerinde kullanılan genel üslup ve kalıplar anlatılmaktadır. Bir şirket ile Almanca yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-mail yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir. Ayrıca Deutsch Pro, kişinin anlatım yeteneğini geliştirecek bir dizi alıştırma çalışmaları da içermektedir.

Dijital eğitim öğrenci çalışma paneli

LN Almanca eğitim setimiz ile çalışmaya başladığınızda, limasollunaci.com sitemizde size özel öğrenci çalışma paneliniz oluşturulacaktır. Öğrenci çalışma panelinize şifre ve parola ile sınırsız erişim sağlayabileceksiniz. Öğrenci panelinde 100'lerce online testler, testlerin raporları, içerik dosyalarına erişim ve dinleme çalışmaları yer almaktadır.

LN Almanca Eğitim Seti İle Çalışma Süremi Nasıl Ayarlayacağım?

Setimiz ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan bir çalışma kılavuzu gönderilmektedir. Kılavuzumuzdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, setimiz için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır. Ancak önemle belirtiriz ki, setimiz ile çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi setimiz ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza göre, her gün bir saat çalışarak, yaklaşık 6 ay gibi kısa bir sürede Almanca öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza göre, sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir. Ancak uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. Setimiz ile ve böyle bir çalışma temposuyla 6 ayda mükemmel bir şekilde, Almanca öğrenmek mümkün olmaktadır.

Almanca Bilmek Neden Önemlidir?

Almanca dünyamızda yaklaşık 120 milyonun üzerinde kişi tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Almanya ve Avusturya'nın tamamında, İsviçre, Lüksemburg, Liechtenstein ülkelerinin bir bölümünde ana dildir.

Almanya, Türkiye için her dönemde ticari ilişkiler, ithalat ve ihracat alanında daima en çok işlemin gerçekleştiği ülke olmuştur ve gelecekte de hep böyle olması beklenmektedir. Ayrıca, çeşitli nedenlerle ülkemizi en çok ziyaret eden ve en çok tatil yapan ülke vatandaşları Almanlar olmaktadır. Özellikle güney yörelerimizde, turizm alanında en geçerli dildir. Bu sayede birçok ticari alanda başarılı olmak için, Almanca konuşma çok büyük bir ayrıcalıktır.

Almanya, bilim ve teknikte dünyanın en ileri gelen ülkelerindendir ve Almanca dünyada önemli bir kültür dilidir. Goethe, Mozart, Beethoven, Freud, Einstein gibi çok önemli bilim adamı ve sanatçılar eserlerini bu dilde yazmışlardır. Dünya üzerinde basılan kitapların yaklaşık %10'u Almanca olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca bilindiği gibi Almanya'da pek çok vatandaşımız yaşamaktadır. Almanca belirli bir temele sahip olarak bu ülkede staj yapmak ve çok çeşitli teknik imkanlardan faydalanma olanağı vardır.

LN Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviye nedir?

LN Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviyeyi size şöyle açıklayabiliriz. 
1- Almanca gramer yapısını, öğrenmiş olacaksınız. 
2- Kurmak istediğiniz cümleleri rahatlıkla kurabilir, günlük hayatta geçen karşılıklı konuşmaları anlayabilir ve kendinizi ifade edebilir duruma geleceksiniz. 
3- Çalışmalarınız içinde geçen binlerce kelimenin pek çoğunu öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz. 
4- Rahatlıkla mektup arkadaşı mektubu ve diğer özel mektupları Almanca olarak yazabilecek ve okuyup anlayabileceksiniz. 
5- E-mail ve iş mektuplarını anlayabilecek ve yazabileceksiniz. 
6- Almanca gazete, dergi ve televizyon yayınlarını anlayabileceksiniz. 
7- İyi bir seviyede Almanca konuşabilir, istediğinizi ifade edebilir ve anlayabilir seviyeye ulaşacaksınız.

Bitirme sertifikası örneği

Bitirme sertifikası

Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda, genel bitirme sınavını girebileceksiniz. İnternet ortamında yapılacak sınavda başarılı olduğunuz takdirde kuruluşumuzdan onaylı bitirme sertifikası almaya hak kazanacaksınız.

 

LN Almanca eğitim setlerimizin içerik materyallerinin listesini aşağıda görmektesiniz.

Setimizin Gramer Kitapları
1 Adet Gramer Kitabı (128 sayfa)
5 Adet Metot Kitabı (336 sayfa)
Çalışma Kılavuzu

Eğitim materyalleri
Podcast (5 Kitabın Seslendirme Dosyaları)

İnteraktif çalışma materyalleri
Die Aktionskarten (2.000 kelime öğrenme)
Deutsch Pro (İş Almancası)

Öğrenci çalışma paneli
Podcast dosyaları
İnteraktif çalışma program dosyaları
Online testler ve raporlar

NOT: Tüm eğitim materyallerine, kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak, öğrenci çalışma panelinizden ulaşabilir ve istediğiniz cihazınıza yükleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Salih Kaynarca / Biga/Çanakkale

Almanca'yı böyle öğrenmek çok değişik hem online Almanca kursunu çalışıyorum hem de setin kitaplarını, çok faydalı oluyor. Teşekkürler.

 

Metin Aydınoğlu / Aksaray/İstanbul

İngilizcem var sayılır, şimdi Almanca'ya da başladım. Çok memnunum.

 

Sevda Yılmaz / Frankfurt/Almanya

Almanca kaba bir dil diyenlere katılmıyorum. Bir kere hiç durmadan "danke" diyorlar.

 

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL