NE ARAMIŞTINIZ?

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre özel İngilizce eğitim programları

Kurumsal İngilizce

Çalışanlarınız, İngilizce öğrenerek şirketinize daha fazla katkı sağlasın

 

Limasollu Naci Öğretim Yayınları 1954 yılında kurulmuş, Türkiye’nin öncü, yabancı dil eğitimi firmasıdır. İngilizce eğitim setleri ve Online İngilizce kursu eğitim programlarımız, çalışanlarınıza İngilizce öğretmek veya İngilizce seviyelerini geliştirmek için özel bir metoda sahiptir. 
 

Kurumsal İngilizce eğitim programlarımız ile çalışanlarınızın gereksinimi olan İngilizce eğitimi en verimli şekilde oluşturulacak ve onların hedeflenen seviyeye en kısa sürede ulaşması sağlanacaktır.
 

Şirketiniz için İngilizce eğitimi

Mekan bağımsız, zaman bağımsız eğitim

Kurumsal dil eğitim programlarımız, çalışanlarınızın istedikleri zaman, istedikleri yerde çalışabilecekleri bir sistemdir. Çalışma saatleri dışında alabilecekleri eğitimlerimizde, çalışma ve başarı durumları takip edilmekte ve raporlanmaktadır.  

İngilizce eğitim programı

Kurumsal İngilizce eğitim programımız kişiye özel olarak oluşturulmaktadır. İş İngilizcesi ve mesleki İngilizce içerikleri ile oluşturulan programlarımız, hem fiziki, hem dijital eğitim materyalleri hem de canlı öğretmen dersleri ile birlikte oluşturulmakta ve bu sayede hızlı ve en etkili eğitim sunulmaktadır.

 

Kişiye özel ders programı

Canlı öğretmen derslerimiz, çalışanınızın İngilizce seviyesine ve gereksinimlerine göre özel olarak düzenlenecektir. İngilizce konuşma pratiği dersleri ile öğrencinin akıcı konuşabilmesi sağlanmaktadır.

 

Online İngilizce dersleri

Online İngilizce dersleri, İngiltere merkezli Holmwood's Online Learning firması tarafından yayınlanmaktadır. Online İngilizce kursu içerikleri İngiliz dil uzmanları tarafından oluşturulmuştur. Online kursumuzda 300’ün üzerinde eğitim videoları mevcuttur. Hem İngiliz hem de Amerikan aksanı ile eğitimler yapılmaktadır. Yapılan tüm çalışmalar, ilerleme ve başarı düzeyinin kontrolü amacıyla, öğrenci sayfasında raporlanmaktadır.

 

İngiltere’den sertifika

Online İngilizce kursumuz Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR - Common European Framework of Reference for Languages) programına %100 uyumludur. Öğrencilerimiz, İngilizce online eğitim programımızı tamamlandığında İngiltere'den sertifika alabilecektir. Bitirme sertifikasında, okuma, yazma, konuşma ve anlama beceri değerlendirmeleri ve öğrencinin CEFR programına göre denk gelen seviyesi yer almaktadır.

 

Lütfen bize yazınız

Şirketiniz için İngilizce eğitimi konusunda çözüm ortağınız olmaktan memnunluk duyarız. İletişim bilgilerinizi  [email protected]  adresimize ulaştırırsanız, eğitim birimimiz en kısa sürede sizin ile irtibata geçecektir.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL