NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada
3.471 TL 2.430 TL
( 810 TL x 3 Ay )

Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 810 TL
%30
İndirim
3.471 TL 2.430 TL

Peşin Fiyatına 3 Ay Taksit ve ÜCRETSİZ HIZLI KARGO


Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada
3.471 TL  %30 İndirimli Peşin Fiyatına 3 Ay Taksitle (810 TL x 3 Ay = 2.430 TL)

Ayda Sadece 810 TL.

 


LN Komple İngilizce Eğitim Seti + Online İngilizce Kursu Bir Arada Tanıtım Videosu

Video süresi: 2:45


LN İngilizce Eğitim Setimiz ve 12 Ay Online Eğitim Kursumuz ile İngilizce’yi Nasıl Öğreneceksiniz?
 

 • İncelemekte olduğunuz LN Komple İngilizce Eğitim Setimiz ve 12 Ay Online İngilizce Kursumuz bir arada sunulan benzersiz bir eğitim programıdır.
 • LN komple İngilizce Eğitim Setimiz ve Online İngilizce Kursumuz ile hem fiziki hem de dijital materyallerin bir arada sunulduğu benzersiz bir eğitim programına sahip olacaksınız.
 • Blended eğitim metodu olarak adlandırılan özel eğitim programımız ile İngilizce'yi eğlenerek mükemmel şekilde, zevkle öğreneceksiniz.
 • Setimizin Gramer kitaplarının anlatım dili Türkçedir. İngilizce dilbilgisi kurallarını Türkçe açıklamalı olarak göreceksiniz.
 • İngilizce’yi anlama, konuşma, yazma ve okuma becerilerinizi bir arada geliştirerek öğreneceksiniz.
 • Gramer anlatımlı videolarımız ve genel kültür içeriği bulunan videolarımıza ilaveten Podcast dosyalarımız ile yapacağınız çalışmalar sayesinde, kısa sürede akıcı konuşacak seviyeye geleceksiniz.
 • Kelime dağarcığınızı geliştirecek özel eğitim materyalleri ile, günlük hayatta gerekli binlerce kelimeyi eğlenerek öğrenmiş olacaksınız.
 • Eğitiminiz boyunca 300 video izleyecek, 50 saat Podcast ile telaffuz çalışmaları yapacaksınız.
 • 12 değişik konuda interaktif çalışmalar yapacaksınız.
 • 50 farklı soru tarzında, 8.000’in üzerinde alıştırma yapacaksınız.
 • 4.000’in üzerinde kelime öğrenmiş olacaksınız.
 • İş İngilizcesi bölümünde, 5 farklı sektör İngilizcesini öğreneceksiniz.
 • Eğitiminizin sonunda İngiltere’den bitirme sertifikası alacaksınız. Eğer sınavda yeterli puan alamazsanız, Online İngilizce kursu üyeliğiniz, ücretsiz olarak 6 ay daha uzatılacaktır. Böylece İngilizce kursunuzu başarı ile tamamlamanız ve İngiltereden sertifika almanız garanti altına alınmaktadır.
 • LN İngilizce eğitim programımız Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) programına %100 uyumludur ve tüm seviyeleri kapsamaktadır.

TOEFL, IELTS, YDS veya YÖKDİL Sınavlarına Girecekler İçin En Uygun Program

TOEFL, YDS, YÖKDİL, IELTS Hazırlık Programı

Eğer TOEFL, YDS, YÖKDİL veya IELTS sınavlarına hazırlanıyorsanız, setimiz bu sınavlarda başarılı olmanızı sağlamaktadır. İngilizce Eğitim Seti ve Online İngilizce kursumuz, 50 farklı alıştırma modeli ile İngilizce dil sınavları soru sistemine paralel olarak hazırlanmış bir çalışma programı sunmaktadır. 8.000'in üzerinde soru içeren İngilizce kursumuzu tamamladığınızda, İngilizce yeterlilik sınavından hedeflediğiniz puanı kolayca alabileceksiniz.

Setimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın alt bölümünde görebilirsiniz.

Online Kurs Nasıl Bir Sistemdir ve Eğitiminize Neden Büyük Katkı Yapacaktır?

 • İngilizce Eğitim Setimiz ile birlikte çalışacağınız, Online İngilizce kursumuz partner firmamız Holmwood’s Education tarafından İngiltere’den yayınlanmakta olan dijital eğitim platformumuzdur.
 • Tüm İngilizce seviyelerini kapsamaktadır.
 • Kursumuz yapay zeka yazılımı ile ve günümüzün en son gelişen dijital eğitim teknikleri ile hazırlanmıştır.
 • 7/24 sınırsız erişebileceğiniz kursumuzda, seviyenize göre düzenlenecek eğitim programımız ile mükemmel İngilizce öğreneceksiniz.
 • Kursumuz, 300 adet gramer ve genel kültür videoları, metinler, örnek cümleler, ara sınavlar gibi zengin içerikler ile donatılmıştır.
 • 50’den fazla soru modelinde 8.000’in üzerinde alıştırma yer almaktadır.
 • Dijital kelime kartları ile 4.000 kelime öğreneceksiniz.
 • Kursumuz, ara sınavlardaki gelişimize göre, size özel bir program ile ilerleyecektir. Çalışma raporunuzu anlık olarak takip edebileceksiniz.
 • Online İngilizce kursunuza, setimiz ile birlikte size gelecek olan çalışma kılavuzumuzdaki yönergeler doğrultusunda kaydınızı yapacak ve öğrenime başlayacaksınız.
 • Her seviyenin sonunda dijital ara sınava girecek ve tamamladığınız seviyenin İngiltere’den sertifikasına sahip olabileceksiniz.
 • Dijital sertifikanız öğrenci sayfanıza yüklenecek, istediğiniz takdirde çıkış alabileceksiniz.

Öğrenme ve Başarı Garantili Eğitim Sistemi Nedir?

Öğrenme ve başarı garantili eğitim sistemi, eğitim programlarımızı tamamladıktan sonra, sertifika alabilmek için gereken sınavda başarılı olamazsanız, ek ücret ödemeden 6 ay daha Online İngilizce eğitimine devam etme imkanı sunar. Bu sayede, İngilizceyi mükemmel bir şekilde öğrenene kadar çalışmaya devam edebilirsiniz. Programlarımız, %100 başarı garantisi sunar ve İngiltere'den alacağınız sertifikayı garanti altına alır.

Blended Eğitim Yönteminin Günümüzde İngilizce Eğitimine Faydaları Nelerdir?

Günümüzde Blended Eğitim yöntemi, İngilizce eğitiminde pek çok avantaj sunmaktadır. Limasollu Naci Yayınları olarak, kapsamlı İngilizce Eğitim Setimizi fiziki materyaller, Türkçe dilindeki gramer kitapları, metot kitapları, yardımcı gramer materyalleri ve telaffuz pratikleriyle birleştirerek sunuyoruz. Bunun yanı sıra, çevrimiçi eğitim platformunu da eklememizle birlikte, öğrencilere tam anlamıyla birbirini tamamlayan bir deneyim sunuyoruz.

Bu yönteme "Blended Eğitim" adı veriliyor. Bu öğretim yöntemi sayesinde öğrenciler, hem geleneksel materyallerden hem de İngilizce Online Kursundan faydalanarak istedikleri düzeyde eğitim alabilirler. Bu, öğrenme sürecini zenginleştirirken aynı zamanda öğrencilere esneklik sağlar. Limasollu Naci Öğretim Yayınları olarak, bu yeni ve etkili eğitim modelini Türkiye'ye taşıyan öncü kurum olmaktan gurur duyuyoruz.
 

Online İngilizce Kursumuzun Öğretim Metodunun Farkları Nelerdir?

Online İngilizce Kursumuz, benzer programlardan ayrılan özelliklere sahiptir ve öğrencilere pek çok avantajlar sunar. Online kursumuz, öğrencinin eğlenerek ve zevk alarak çalışmasını sağlamaktadır. Kursumuz her seviyede okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik dersler içerir. Öğrencinin etkili bir şekilde öğrenmesini sağlamak için her seviye dört temel beceriyi de kapsar. Ders içerikleri, her bir konunun belirli bir beceriyi geliştirmesine odaklanmaktadır. Örneğin, kelime öğrenme ve makale okuma gibi çalışmalar ders programına entegre edilmiştir. Kursumuzda öğrenciler sadece gramer veya kelime çalışmaları yapmakla kalmaz, aynı zamanda dersler arasında denge sağlanır. Örneğin bir derste gramer çalışması yapılırken diğer derste kelime eğitimi verilebilir. Konular, daima belirli bir düzen içinde ilerler.

Kursumuzdaki Eğitim Materyallerinin Özellikleri Nelerdir?

Eğitim içeriklerimizin özellikleri oldukça kapsamlıdır. Kurs içeriğimizde yaklaşık 100 adet İngilizce gramer anlatım videosu ve 200'den fazla genel kültür ve sektörel konuları kapsayan İngilizce videolar bulunmaktadır. 

Gramer Videoları

Her bir gramer videomuz, öğrencinin çalıştığı seviyeye uygun olarak sistemimize eklenmiştir. Bu sayede öğrenciler, seviyelerine uygun video içerikleri ile eğitime devam ederler. Videolarımız, başlangıç seviyelerinde yavaş tempoda başlayıp ileri seviyelere doğru normal konuşma tempolarına ulaşarak öğrencilere daha iyi takip etme ve anlama imkanı sunar.

Genel Kültür Videoları

Genel kültür videolarımız, Amerika ve İngiltere’de çekilmiş video içeriklerinden oluşur ve her iki ülkenin farklı aksanlarını öğrenme şansı sunar. Videolar, popüler büyük şehirlerin tanıtımlarından, farklı sektörlerde çalışan gerçek kişilerle yapılan röportajlara kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Bu sayede öğrenciler güncel ve aktüel konularla da zenginleştirilmiş bir içerik ile çalışırlar.

Dijital Kelime Kartları 

Kursumuz, konu anlatımları ve dijital kelime kartı çalışmaları ile birlikte yaklaşık 4.000 İngilizce kelime öğrenme imkanı sunar. Dijital kelime kartları, görsellerle desteklenerek kelimenin hafızada kalıcı olmasını sağlar. Ayrıca, kursun içeriğinde telaffuz çalışmaları için öğrencinin kendi sesini kullanarak çalışma yapması ve eğitmenin sesiyle karşılaştırması gereken alıştırmalar da bulunur. Bu sayede dinleme ve konuşma becerileri geliştirilir.

Kursumuzun Alıştırmaları ve Sınavlara Hazırlık 

Kursumuzda toplamda 50 farklı alıştırma modeli kullanılır ve 8.000'den fazla alıştırma bulunmaktadır. Bu alıştırmalar, dil sertifikasyon sınavlarında sıkça karşılaşılan soru tiplerine benzerlik gösterir. Bu özelliği sayesinde kursumuz TOEFL, IELTS, YDS veya YÖKDİL sınavlarına hazırlanan öğrencilere de mükemmel bir hazırlık imkanı sunar.

Online İngilizce Kursumuza Nasıl Kayıt Olacaksınız?

Eğitim setimiz ile birlikte size Online İngilizce Kursu aktivasyon kodu gönderilecektir. Aktivasyon kodunuzu sistemimize girerek istediğiniz tarihte kursumuza başlayabileceksiniz. Online İngilizce Kursunuz 12 ay sürecektir.

İngilizce Eğitim Setimizin İçerik Açıklamaları

İngilizce Gramer Kitapları

Gramer kitaplarımız, İngilizce dilbilgisini temelden başlayarak öğretir. Anlatım dili Türkçe'dir. Yeni başlayan veya bir miktar İngilizce bilenlerin, setimizin programını baştan sona düzenli bir şekilde takip etmelerini öneriyoruz. Kitaplarımızda, İngilizce dilbilgisi konuları özetlenir, formüle edilerek öğretilir. Özel öğretim sistemimiz, öğrencilerimiz tarafından beğenilmekte, takdir görmekte ve hatta 'Sihirli Metot" olarak tanımlanmaktadır. İngilizce gramer eğitimi kitaplarımızı tamamladığınızda tüm İngilizce gramer konularını başarıyla öğrenmiş olacaksınız.

İngilizce Akıcı Konuşma Kitapları

"Speak English Better" metod kitapları, İngiltere merkezli World of Learning firması tarafından hazırlanmıştır. Gramer eğitiminin ardından izlenecek olan programımızı içermektedir. Bu set, akıcı ve pratik İngilizce konuşma çalışmalarını içermektedir. Bir hikaye temelinde ilerleyen çalışmalarda, hikayemizin başkarakteri Bay Lorens ile birlikte İngiltere'deki bir iş seyahatine katılacaksınız. Eğitim programımız, sürükleyici hikayeyi takip ederken en yaygın kullanılan ifadeleri, deyimsel fiilleri ve kelimeleri öğrenmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda İngiltere'yi sanal olarak keşfetme fırsatı da bulacaksınız. Eğlenceli içerikle sunulan programımız, sizi zaman zaman güldürecek diyaloglarla da karşılaştıracaktır. Dinleme ve telaffuz çalışmalarında, program sık sık Bay Lorens'ın ifadelerini tekrarlamanızı isteyecektir. Bu sayede dinleme ve anlama yetenekleriniz gelişirken, telaffuz çalışmaları ile de konuşma becerilerinizi akıcı hale getirme fırsatı bulacaksınız.

İş İngilizcesi Eğitimi (İnteraktif Çalışmalar)

Setimizin Business English bölümü, genel iş İngilizcesi ve sektörel İngilizce konularını içeren, konuşma seviyenizi en üst düzeye çıkarmanızı amaçlayan interaktif çalışmalardan oluşur. Setimizin interaktif eğitim materyalleri İngilizce olarak sunulmaktadır. İş İngilizcesi çalışmalarımız, özellikle iş dünyasıyla ilgili konuları kapsamaktadır. Bu interaktif eğitim materyallerinde röportaj videoları, alıştırmalar, yazılı içerikler ve görseller gibi çeşitli içerikler bulunmaktadır. Birçok programımızda gerçek kişilerle yapılan röportajlar yeralmaktadır. Bu röportajlar farklı aksanları içermektedir, böylece öğrencinin günlük konuşma veya sektörel konulardaki İngilizce kullanımını deneyimleme fırsatı sağlanmaktadır. İnteraktif eğitim materyallerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için öncelikle Gramer kitaplarımız ve Speak English Better metot kitaplarımız ile çalışmanızı tamamlamış olmanız daha faydalı olacaktır.

 

Setimizin öğretim metodunu görmek amacıyla Simple Present Tense konusunu anlatan bir ders videomuzu izleyelim.

Video süresi: 2:39

 

Setimizin Dijital Öğrenci Çalışma Paneli

Dijital öğrenci panelinizde, İngilizce Eğitim Setimizin içeriklerini kapsayan dosyalar bulunmaktadır. Bu dosyalarda dinleme, telaffuz çalışmaları (podcast), izleme (gramer ve genel kültür videoları), Online testler ve bu testlerin anlık değerlendirmeleri, interaktif çalışmaların yükleme dosyaları ve haftalık ders notları yer almaktadır. Öğrenci paneliniz eğitim programlarımız ile yapacağınız çalışmalarda önemli bir yer tutmaktadır. Programlarımızın bir çeşit sanal okul gibi işlev görmesini sağlamaktadır.

Öğrenci paneliniz, sınırsız olarak erişim sağlayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Programlarımız ile çalışmanızı tamamladıktan sonra bile panelinize ömür boyu istediğiniz zaman giriş yapabilecek ve istediğiniz zaman çalışmalarınızı tekrar edebileceksiniz.

İngiltere'den Bitirme Sertifikası ve Öğrenme Garantili Eğitim Nedir?

Eğitim programımız %100 öğrenme garantilidir. Tüm çalışma programımızı tamamladığınızda genel bitirme sınavına girmeye hak kazanacaksınız. 

Online İngilizce Kursumuzda her seviyenin ünite çalışmalarından sonra, bir üst seviyeye geçmek için sınav yapılmaktadır. Her sınavdan geçerli puan alındığında, seviye sertifikanız ekranınıza yansımaktadır. Kurs sonunda ise genel bitirme sınavı gerçekleştirilmektedir. İnternet ortamında dijital olarak yapılmakta olan bu sınav sonunda İngiltere'den bitirme belgeniz oluşturulmaktadır. Eğer geçerli not alamazsanız, 12 ay sürecek Online İngilizce kursumuz, ücretsiz olarak 6 ay daha eğitiminize açılacaktır. Kuruluşumuzun hedefi, sunulan bu imkan ile çalışmalarınıza devam etmenizi, İngilizce'yi mutlaka öğrenerek programı başarı ile tamamlamanızı ve İngiltere'den Holmwood's Online Learning sertifikası almanızı sağlamaktır.

İngiltere'den onaylı İngilizce bitirme sertifikası

Bitirme sertifikası örneği  

Şimdi de Present Perfect Tense konusunu anlatan bir ders videomuzu görelim.

Video süresi: 6:42

 

İngilizce Eğitim Sistemlerimiz ile Çalışmanızı Tamamladığınızda Ulaşacağınız Seviye

• Tüm İngilizce gramer yapısını öğrenmiş olacaksınız ve bütün tensleri (zamanlar) kullanabileceksiniz. • Active-passive, direct-indirect gibi gramer konularını ve İngilizce dilinde çok önemli bir yeri olan deyimleri, idioms öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabilir hale geleceksiniz. • Hem günlük konuşmalarda, hem de özel bir konuda istediğinizi anlatabilir veya herhangi bir konuda fikrinizi ifade edebilir, neticede kurmak istediğiniz her cümle yapısını kurabilir hale geleceksiniz. • İş mektuplarını, gerekli ticari kalıpları kullanarak yazabilecek ve gelen cevapları değerlendirebileceksiniz. İş konularında gerekli tüm kullanılan kalıpları ve yazışma konularındaki görgü kuralları dahil, tüm alışkanlıkları öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca tüm özel mektupları yazıp okuyabilecek, e-mailleri anlayabilecek ve yazabileceksiniz. • Eğer turizm sektörünün herhangi bir branşında çalışıyorsanız, ister otel yöneticisi ister resepsiyon görevlisi olun, turizm sektörünün bütün alanlarında kullanılan özel kelimeleri öğrenerek bu sektördeki gerekli tüm yazışmaları yapabileceksiniz. • İngilizce gazete, dergi ve televizyon yayınlarında tüm konuşmaları anlayabilecek, dünya medyasını takip edebilecek ve işinizde bundan yararlanabileceksiniz. • Çalışmalarınız içinde geçen binlerce kelimeyi öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz. • İnternette ticari ve özel tüm yazışmaları mükemmel şekilde yapabileceksiniz. Mesleğiniz ve uğraşınız ne olursa olsun, o konuda internetten üst düzeyde yararlanabileceksiniz. • Eğer KPDS sınavına katılacaksanız, sınavda başarılı olmak için gerekli olan İngilizce bilgisine rahatlıkla ulaşacaksınız. • Eğer TOEFL sınavına katılacaksanız, gerekli İngilizce alt yapısını oluşturmuş olacaksınız ve çalışma modeli olarak TOEFL sınavı için gerekli bilgi ve tecrübeyi edinmiş olacaksınız.

Bu bölümde setimiz ile ilgili öğrencilerimizden gelen bazı soruların cevaplarını görebilirsiniz.

Öğrenci Soruları

Eğitim setinin kitaplarında Türkçe açıklama var mı?

Evet, İngilizce Eğitim Setimizin tüm kitaplarında anlatım dili Türkçedir. Konular özetlenerek, formüle edilerek, Türkçe açıklamalı şekilde öğretilmektedir. Ayrıca İngilizce olarak bol miktarda örneklerle bu bilgiler pekiştirilmektedir.

Online eğitime nasıl başlayacağım?

İngilizce Eğitim Setimiz ile birlikte Online İngilizce Kursumuzun aktivasyon kodu size gönderilecektir. Aktivasyon kodunuzu sistemimize girerek üyeliğinizi kolayca başlatabileceksiniz.

Online eğitim çok farklı anlamlarla kullanılıyor. Sizin kursunuzu tam olarak açıklayabilir misiniz?

Online İngilizce Kursumuz, merkezi İngiltere’de bulunan Holmwoods Education firmasının dijital eğitim platformudur. Online İngilizce Kursumuz İngiltere üzerinden yayınlanmaktadır. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan, yapay zekâ yazılımı ile hazırlanmış bir eğitim programıdır. Holmwoods Education kursu, Hollanda'da 150'den fazla devlet okulunda müfredat olarak okutulmaktadır. Kursunuza 7/24 erişim sağlayabilecek ve istediğiniz süre kadar çalışabileceksiniz. 

Diğer öğrenci soruları için tıklayabilirsiniz.


LN Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu materyallerinin içerik listesini aşağıda görmektesiniz.

İngilizce eğtim setimizin materyalleri

 • 2 Adet gramer kitabı (464 Sayfa)
 • 3 Adet metot kitabı (480 Sayfa)

Dijital eğitim materyalleri:

 • 80 Adet İngilizce eğitim ve genel kültür videoları
 • Podcast (Gramer ve metot kitapları seslendirme dosyaları) 
 • Trumpcards (2.000 kelimelik dijital kartlar)
 • Wordpal (Bilgi yarışması ve kelime eğitimi)
 • Teentalk British (İngiliz gençlerin röportajları ile pratik eğitim)
 • Teentalk Kanada (Kanadalı gençlerin röportajları ile pratik eğitim)
 • English Pro (Genel kuralları ile iş İngilizcesi) 
 • Business Territory (Elektronik sektördeki İngilizce eğitimi) 
 • Business Territory Hotel and Catering (Turizm ve otel İngilizcesi) 
 • Meet The English (Genel kültür konuları ile pratik konuşma çalışmaları)
 • Expert Gallery (Muhasebe sektöründeki İngilizce eğitimi) 
 • Vox Pop (Yazma ve konuşma çalışmaları)
 • Lazonby (Günlük pratik konuşma çalışmaları) 
 • The Steam Engine (Teknik İngilizce)

(Dijital eğitim materyalleri Windows PC uyumludur.)

Online İngilizce Kursu (12 Ay)

 • 80 adet gramer videosu
 • 220 adet genel kültür videoları
 • 50 farklı soru tipi
 • 8.000’in üzerinde alıştırma
 • Kişiselleştirilmiş eğitim
 • Detaylı çalışma raporu

Öğrenci paneli

E-Kitaplar (Basılı olmayan PDF dosya şeklinde olan dijital kitap formatıdır.)

 • İngilizce kolay konuşma kılavuzu e-kitabı
 • İngilizce karşılıklı konuşmalar e-kitabı
 • İngilizce fiiller ve zamanlar (tense'ler) e-kitabı
 • Turizm ve otel İngilizcesi e-kitabı
   
 • Eğitici videolar
 • Genel kültür videoları
 • Dijital eğitim materyalleri dosyaları
 • Ders notları (PDF formatında)
 • Online testler
 • Raporlar
  Not: E-kitaplarımız basılı olmayan dijital olarak (PDF formatında) panelinizde yer alan çalışma kitaplarımızdır.

 

Online İngilizce Kursumuzun Seviyelere Göre İçerik Konularından Örnek Başlıklar

Beginners Pre-A1 Discoverers Pre-A1 Breakthrough A1
 • Unit 1: People (İnsanlar)
 • Unit 2: Hello, I Am... (Merhaba, Ben ...)
 • Unit 3: My House (Benim Evim)
 • Unit 4: My Body (Benim Vücudum)
 • Unit 5: Colors & Sizes (Renkler ve Boyutlar)
 • Unit 6: Clothes (Kıyafetler)
 • Unit 7: Animals (Hayvanlar)
 • Unit 8: Food (Yiyecek)
 • Unit 9: Days, Months And Years (Günler, Aylar ve Yıllar)
 • Unit 10: Going To School (Okula Gidiş)
 • Unit 11: Sports & Activities (Sporlar ve Aktiviteler)
 • Unit 12: Nature & Weather (Doğa ve Hava)
 • Unit 1: Making Friends | Introductions |California (Arkadaş Edinme-Tanışmalar- Kaliforniya)
 • Unit 2: Daily Life | Hobbies (Günlük Hayat-Hobiler)
 • Unit 3: Houses (Evler)
 • Unit 4: Meeting People From Other Countries And Cultures (Farklı Ülkelerden ve Kültürlerden İnsanlarla Tanışmak)
 • Unit 5: Food And Cooking (Yiyecekler ve Yemek Pişirmek)
 • Unit 6: School | Dates (Okul-Tarihler)
 • Unit 7: School | The Pledge Of Allegiance (Okul-Bağlılık Sözü)
 • Unit 8: Camping | Getting Mail | Doing Things Together (Kamp Yapmak-Posta Almak-Birşeyleri Beraber Yapmak)
 • Unit 9: Independence Day | Parties | Fires (Bağımsızlık Günü- Partiler-Yangınlar)
 • Unit 10: Birthday Parties | Meeting People (Doğum Günü Partileri-Toplantılar)
 • Unit 1: Moving House | Leaving Friends And Travelling (Ev Taşımak-Arkadaşlardan Ayrılmak ve Seyahat Etmek)
 • Unit 2: Houses, Meeting People And Clothing (Evler, İnsanlarla Tanışmak ve Kıyafetler)
 • Unit 3: Dates And Time, Jobs And Sport (Tarihler ve Saat, İşler ve Spor)
 • Unit 4: Moods, Feelings, Sport And Clothes (Ruh Halleri, Duygular, Spor ve Kıyafetler)
 • Unit 5: Hobbies And Free Time, Geography, Emergencies (Hobiler ve Boş Zaman, Coğrafya, Acil Durumlar)
 • Unit 6: Health And Feelings (Sağlık ve Duygular)
 • Unit 7: Meeting People And Making Friends (İnsanlarla Tanışmak ve Arkadaş Edinmek)
 • Unit 8: Living And Studying Abroad, Computer Games (Yurt Dışında Yaşamak ve Okumak, Bilgisayar Oyunları)
 • Unit 9: Uk History, Daily Life, Food (İngiltere Tarihi, Günlük Yaşam, Yemek)
 • Unit 10: Sport, Travelling, Daily Life (Spor, Seyahat Etmek, Günlük Yaşam)
 • Unit 11: Shopping, Friends, Studying (Alışveriş Yapmak, Arkadaşlar, Ders Çalışmak)
Explorers Pre-A1 Elementary A2 Pioneers Pre-A1
 • Unit 1: Family & Friends | School | Daily Life (Aile Ve Arkadaşlar-Okul-Günlük Yaşam)
 • Unit 2: Daily Life | Hobbies (Günlük Yaşam-Hobiler)
 • Unit 3: Travel | Earthquakes And Volcanos (Seyahat-Depremler ve Volkanlar)
 • Unit 4: Plants | The Desert (Bitkiler-Çöl)
 • Unit 5: History Of The American West (Batı Amerikan Tarihi)
 • Unit 6: Geography | Native American Indians (Coğrafya-Amerika’nın Yerlileri (Kızılderililer))
 • Unit 7: Culture | Jewelry (Kültür-Takı)
 • Unit 8: Houses And Homes (Evler)
 • Unit 9: Houses | Food | Local Life (Evler-Yemek-Yerel Yaşam)
 • Unit 10: Farming | Food (Tarım-Yiyecekler)
 • Unit 11: Meeting New People | Car Problems And Repairs | American Roads (Yeni İnsanlarla Tanışmak -Araba Sorunları ve Onarımı-Amerikan Yolları)
 • Unit 12: American History | Schools (Amerika Tarihi-Okullar)
 • Unit 13: New Places | Shopping | Directions (Yeni Yerler-Alışveriş-Yönler)
 1. Routines | Family (Rutinler-Aile)
 2. British And American English | Meeting People (İngiliz ve Amerikan İngilizcesi-İnsanlarla Tanışmak)
 3. Clothes | Socialising (Kıyafetler-Sosyalleşme) (Family)
 4. Relationships | Hobbies (Bmx Bikes) (Aile İlişkileri-Hobiler  (Bmx Bisiklet))
 5. Education | Meeting People (Eğitim-İnsanlarla Tanışma) Music | Directions (Müzik-Tarifler)
 6. Emergencies | First Responders | Science (Acil Durumlar-İlk Müdahale Ekipleri-Bilim)
 7. Eating And Drinking | Family | Travel | Jobs (Yeme İçme-Aile-Seyahat-Meslekler)
 8. Special Occasions (Özel Günler) Daily Life | Families | Homes (Günlük Yaşam-Aileler-Evler)
 9. Crime | Houses And Homes | Money (Suç-Evler-Para) History | Transport And Travel | Applying For A Job (Tarih-Ulaşım ve Seyahat -İş Başvurusunda Bulunmak)
 10. Jobs | Interviews | Travel | Emergencies (İşler-Röportajlar-Seyahat-Acil Durumlar)
 11. Moods And Feelings | Special Occasions (Ruh Halleri ve Duygular-Özel Günler)
 • Unit 1: Languages | Friends (Yabancı Diller-Arkadaşlar)
 • Unit 2: Health | Medical Examinations (Sağlık-Tıbbi Muayeneler)
 • Unit 3: Food | Cooking | Health (Yemek-Yemek Pişirmek-Sağlık)
 • Unit 4: School | Language (Spanish) | American History (Okul-İspanyolca Dili-Amerikan Tarihi)
 • Unit 5: Dates | National Holidays | American History (Tarihler-Ulusal Bayramlar-Amerikan Tarihi)
 • Unit 6: Chores | Houses (Ev İşleri-Evler)
 • Unit 7: Weather | Money (Hava-Para)
 • Unit 8: Planning A Holiday | Tourist Destinations in The US (Tatil Planlamak -ABD’deki Turistik Yerler)
 • Unit 9: Weather | Emergencies (Hava-Acil Durumlar)
 • Unit 10: Weather | Folklore | Math (Hava-Folklor-Matematik)
 • Unit 11: Birthday Parties | Food | Presents (Doğum Günü Partileri-Yiyecek-Hediyeler)
Intermediate B1 Upper Intermediate
 • Unit 1: Asking Directions | Houses And Homes | Meeting People (Yol Tarifi Sorma-Evler Ve Evler-İnsanlarla Tanışmak)
 • Unit 2: Daily Life | Eating And Drinking | Jobs (Günlük Yaşam-Yeme İçme-Meslekler)
 • Unit 3: Family | Mood And Feelings | Sport | Special Occasions (Aile-Ruh Hali ve Duygular-Spor -Özel Günler)
 • Unit 4: Family | Crime | Transport & Travel (Aile-Suç-Ulaşım ve Seyahat)
 • Unit 5: Crime | Family | Relationships (Suç-Aile-İlişkiler)
 • Unit 6: Cooking | Family And Relationships (Yemek Pişirmek-Aile ve İlişikler)
 • Unit 7: Relationships | Mood And Feelings | Music | Emergencies (İlişkiler-Ruh Halleri ve Duygular, Müzik, Acil Durumlar)
 • Unit 8: Family & Relationships | Vacations | Weather (Aile ve İlişkiler-Seyahatler-Hava)
 • Unit 9: Sports | Cooking | Family (Sporlar-Yemek Pişirmek)
 • Unit 10: Camping And Outdoor Activities | Family And Friends | Emergencies (Kamp ve Açık Hava Aktiviteleri-Aile ve Arkadaşlar-Acil Durumlar)
 • Unit 11: Dreams | Health | Moods And Feelings (Rüyalar-Sağlık-Ruh Halleri ve Duygular)
 • Unit 12: Professional Sports | Healthcare | Job Interviews (Profesyonel Sporlar-Sağlık-İş Görüşmeleri)
 • Unit 13: Graduation | Traveling | Multi-Day Treks | X- Games (Mezuniyet-Seyahat-Günlük Geziler- X Oyunlar)
 • Unit 1: Australia | Jobs | Lifestyles (Avustralya-İşler-Yaşam Tarzları)
 • Unit 2:Hydroponics | Transport And Travel | Hobbies And Free Time | Relationships (Hidroponik- Ulaşım ve Seyahat- Hobiler ve Boş Zaman-İlişkiler)
 • Unit 3: Relationships | Traveling Abroad | Plans For The Future (İlişkiler-Yurtdışı Seyahatleri-Gelecek İçin Planlar)
 • Unit 4: Love And Relationships | Using Uber Abroad | Green Living (Aşk ve İlişkiler- Yurt Dışında Uber Kullanımı-Yeşil Yaşam)
 • Unit 5: Traveling Through Australia |Visiting India And Trying Local Foods | Relationships (Avustralya'yı Gezmek-Hindistan'ı Ziyaret Etmek ve Yerel Yemekleri Denemek-İlişkiler)
 • Unit 6: Homelessness | Holiday Traditions (Evsizlik-Tatil Gelenekleri)
 • Unit 7: Weather İn The Outback Giving Advice (Kırsalda Hava Durumu-Tavsiye Vermek)
  Survival (Hayatta Kalabilme)
  Aboriginal Culture in Australia Sport’s Injuries (Avustralya’nın Yerlisi Aborijin’lerin Kültürü -Avustralya Sporlarında Sakatlıklar)
  Eco-Holidays (Eko Tatilleri)
 • Unit 8: Volunteering And Homelessness in America Relationships And Love (Amerika'da Gönüllülük ve Evsizler- İlişkiler ve Aşk)

 

4 Dil  Bir Arada Eğitim Paketimiz:

İngilizce ve Almanca Setleri + Online Kursları, Rusça ve İspanyolca Setleri

İngilizce, Almanca , Rusça, İspanyolca Setleri Bir Arada
%60 İndirimli (1.800 TL x 3 Ay = 5.400 TL)

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Murat Kızıltoprak / Bursa

LN Komple İngilizce Eğitim Seti 12 Ay Online İngilizce Kursu setinizi aldım. Gramer kitapları ve yardımcı malzeme çok geniş kapsamlı. Öğrenci paneli çok güzel. Çok memnun kaldım. Önce temelimi güçlendiriyorum, ardından Online İngilizce kursunuz ile uzun ve yoğun bir çalışma yapacağım. Bu konuda çok azimliyim. Tüm bu imkanlar ile başarılı olacağıma inanıyorum.

Elif Uygun / İzmir

Çok mükemmel bir set. Özellikle Online İngilizce kursu çalışmasının bu kadar çok yönlü ve zengin içerikli olacağını önceden düşünememiştim. Çalıştıkça İngilizce'ye daha hakim oluyorum ve diğer konular daha kolay anlaşılır olmaya başlıyor. Videolardaki konular çok güzel seçilmiş. Hocaların telaffuzu çok iyi anlaşılıyor, her şey mükemmel. Büyük bir zevkle çalışıyorum. Uzun bir çalışma olacak ama sonu çok iyi olacak! Tüm ekibinizi bu harika set için tebrik ediyorum.

Fatma Yurtsever / Trabzon

İngilizcem sıfır. Okul hayatımda hep Fransızca eğitimi aldım. Ama şimdi yurtdışıyla bağlantılı bir şirkette çalışmaya başladım ve İngilizce'ye ihtiyaç duyuyorum. Firmanızı çok eskiden tanıyorum. O nedenle güvenerek İngilizce setinizi satın aldım. Beraberinde 12 ay Online İngilizce kursunun da olduğu paketi tercih ettim. Online kursa kayıt yaptım. Kurs çok iyi hazırlanmış. İçeriği çok zengin. İngilizce'yi pasif eğitim değil aktif eğitim ile öğretiyor diye açıklamıştınız. Gerçekten öyle. Video izlerken bir yandan sisteminiz video ile ilgili sorular soruyor ve böylece konuyu daha iyi anlıyorum. Başarılı bir sistem oluşturmuşsunuz. Teşekkürler,

Aleyna Öngören / Başakşehir-İstanbul

İngilizce öğrenmek için Online kurs arıyordum. İnternette araştırma yaparken setiniz ile birlikte olan bu programınıza denk geldim. Biraz düşününce hem Online kurs hem de kitapların olmasının daha iyi olacağına kanaat getirdim. Sipariş verdikten bir gün sonra setim geldi. İyi ve özenli paketlenmiş kargomu alır almaz hemen Online kursa kayıt yaptım. Kursun çalışma programını çok beğendim. Doğru karar verdiğimi düşünüyorum. Emeğinize sağlık,

HÜSEYİN KADİROĞLU / MAMAK-ANKARA

Set tercihimi yaparken 6 aylık Online kursu mu yoksa 12 aylık Online kursu mu alayım diye çok düşünmüştüm. Fiyat farkı fazla olmadığı için 12 aylığı tercih ettim. Okulda diğer derslerime de oldukça zaman ayırdığım için kendime uzun soluklu bir program yaptım. Ama arasını soğutmadan çalışıyorum. Online kursun akışı çok güzel ve sürükleyici. Ancak çok iyi konsantre olmak gerekiyor. Okuldan sonraki hayatımızda başarı için, İngilizce tüm derslerden daha önemli. Tüm arkadaşlara da benim gibi zevkle ve azimle çalışmalarını tavsiye ediyorum. Eminim ki karşılığını fazlasıyla alacağız.

CAHİDE ÖZCAN / KARŞIYAKA-İZMİR

Çok geniş kapsamlı bir set, tamamını hevesle çalışacağım. Hazırlayanlara teşekkürler,

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL