NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

Online İngilizce Kursu Holmwood’s Premium 6 Ay

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 58 TL x 9
%41
İndirim
875 TL 520 TL

PEŞİN FİYATINA 9 AY TAKSİT İMKANI

Diğer eğitim ürünlerimiz için tıklayabilirsiniz

Peşin Fiyatına Taksitle
AYDA 73 TL x 9
%40
İndirim
1.095 TL 657 TL
Peşin Fiyatına Taksitle
AYDA 186 TL x 9
%44
İndirim
2.989 TL 1.674 TL

Büyük Kasım İndirimi Kampanyamız 7 Aralık tarihine kadar uzatıldı

Peşin fiyatına taksitle


Online İngilizce kurslarımızın, İngilizce eğitim setleri ile birleştirilmiş programları İngilizce eğitim setleri sayfamızda  ayrıca yer almaktadır. Arzu ederseniz bu seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz. Online İngilizce kursu ve İngilizce eğitim setlerinin birlikte çalışılması hem ekonomik bir yol hem de dil uzmanlarımızın tavsiyesine göre en kapsamlı ve en başarılı yöntemdir.

Online İngilizce kursumuzun öğretim sistemi nasıldır?

 • İngilizce seviye testi ile seviyenizi belirleyecek ve seviyenize uygun bölümden başlayabileceksiniz.
 • İngilizce gramer konularını İngiliz eğitmenlerimizin anlatımlarının olduğu videoları izleyerek öğreneceksiniz.
 • Farklı aksanlardaki gerçek kişilerle yapılan videolarımızda, İngilizce dinleme ve anlama becerilerinizi güçlendireceksiniz.
 • Genel kültür videoları ile kendinizi geliştireceksiniz.
 • Dijital kelime kartları ile binlerce kelime öğreneceksiniz.
 • Okuma, yazma, dinleme ve konuşma çalışmaları ile 4 becerinizi geliştireceksiniz.
 • 50’den fazla alıştırma çeşidi bulunmaktadır.
 • 8.000’den fazla alıştırma yer almaktadır.
 • Yaklaşık 4.000 kelime öğrenmeniz sağlanacaktır.
 • Her seviye çalışmasını tamamladığınızda test sonucuna göre bir üst seviyeye devam edeceksiniz.
 • Her seviye sonunda sertifika alabileceksiniz.

Online İngilizce Kursumuz tüm İngilizce seviyeleri kapsamaktadır.

 • A1- Beginner (Başlangıç seviyesi)
 • A2- Elementary (Temel seviye)
 • B1- Pre-intermediate (Orta seviye öncesi)
 • B2- Intermediate (Orta seviye)
 • C1- Upper-intermediate (Orta seviye üstü)
 • C2- Advanced (İleri)

Online İngilizce kursumuzun içerikleri nelerdir?

 • Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEF) programına %100 uyumludur.
 • 6 ay sınırsız, 7/24 erişim imkanı
 • İngilizce seviye belirleme sınavı
 • Tüm İngilizce gramer konuları
 • Yaklaşık 4.000 kelime öğrenme çalışmaları
 • Videolar ile gramer eğitimi
 • Videolar ile genel kültür konuları ile pratik konuşma çalışmaları
 • 300’den fazla video içeriği
 • 8.000’den fazla alıştırmalar
 • Okuma, anlama, dinleme ve yazım çalışmaları

Online eğitimin günümüzdeki eğitim sistemine katkıları nelerdir?

Online eğitim sistemi, kişilere, sadece internet bağlantısı sayesinde İngilizce’yi istenilen yerde öğrenebilme imkanı vermektedir. Online İngilizce kursu, videolar, görseller, seslendirmelerle zengin eğitim içerikleri sayesinde dil eğitiminde gereken okuma, yazma, konuşma ve anlama becerilerini geliştirmekte çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Sınırsız erişim sayesinde istenilen saatte, istenilen sürede eğitim devam edebilme avantajı sağlamaktadır. İster bilgisayardan ister tablet üzerinden alınabilen eğitim, dil öğrenmeyi eğlenceli bir uğraş haline getirmektedir.

Online İngilizce kursumuzun diğer programlardan farkı nedir?

Online İngilizce kursumuz, önce öğrencinin seviyesini ölçmek için teste tabii tutmakta ve seviyesini belirlemektedir. Sistemimiz öğrencinin seviyesine uygun çalışma programı ile başlamaktadır. Her seviye için okuma, yazma, anlama ve konuşma çalışmaları yapılması şeklinde düzenlenen kursumuzda, öğrencinin sıkılmadan, 4 becerisini de her seviyede geliştirebileceği bir plana göre hazırlanmıştır. Ders içeriklerinde her konu bir beceri geliştirmek hedefi ile düzenlenmiştir. Örneğin kelime öğrenme, makale okuma ve anlama gibi çalışmalar ders programına serpiştirilerek eklenmiştir. Öğrenci çalışma boyunca sadece gramer ya da sadece kelime eğitimi alıştırmaları yapmamakta, bir ders gramer çalışması ise, diğer ders kelime eğitimi olabilmektedir. Her seviyedeki bilgilerin tam olarak öğrenilmesi için sistemimiz öğrenciyi yönlendirmektedir.

Kursumuzdaki eğitim içeriklerinin özellikleri nelerdir?

Kursumuzda yaklaşık 100 adet İngilizce gramer anlatımı videoları ve yaklaşık 200 adet genel kültür ve sektörel İngilizce ile ilgili konuların işlendiği videolar bulunmaktadır. Her bir videomuz çalışılan seviyeye uygun olarak sistemimize eklenmiştir. Öğrenci çalıştığı seviyeye uygun video içerikleriyle eğitim almaktadır. Videolarımızdaki konuşma temposu, başlangıç seviyelerinde yavaş tempoda olmasına rağmen ileri seviyelerde normal konuşma temposundadır. Böylece seviyesi düşük olan öğrencilerimizin videolarımızı daha kolay takip edebilmesi ve anlayabilmesi sağlanmaktadır.

Genel kültür videolarımız, Amerika ve İngiltere’deki çekimlerden oluşmaktadır. Videolarımızı izlerken her iki ülkenin aksanları da öğrenilmiş olacaktır. Video içeriklerimiz, popüler büyük şehirlerin tanıtımlarından, farklı sektörde çalışan gerçek kişilerle yapılan röportajlardan ve iş başvurusu, arkadaş sohbetleri gibi güncel konulardan oluşmaktadır.

Kursumuzdaki konu anlatımları ve dijital kelime kartı çalışmaları sonunda yaklaşık 4.000 İngilizce kelime öğrenmiş olacaksınız. Dijital kelime kartlarında İngilizce kelimeyi temsil eden görsellerle yapılan çalışmalar, kelimenin hafızanızda kalıcı hale gelmesi amacıyla eklenmiştir. Alıştırmanın diğer formatında duyulan kelime veya cümlenin öğrenci tarafından tekrar edilmesi ve öğrencinin kendi seslendirmesi ile eğitmenimizin seslendirmesini karşılaştırarak telaffuz çalışmaları yapması sağlanmaktadır. Bu alıştırma sayesinde hem dinleme hem de konuşma becerileri geliştirilmektedir.

50 farklı alıştırma modelinin uygulandığı kursumuzda, 8.000’den fazla alıştırma bulunmaktadır. Bazı alıştırma şekilleri dil sertifika programlarında sorulan soru tiplerine paraleldir. Bu sayede kursumuz, sınav hazırlığı içinde olan öğrencilerimize de yardımcı bir program haline gelmektedir.

Online İngilizce kursumuza nasıl kayıt olacaksınız?

Online İngilizce kursunuza başlayabilmeniz için e-mail adresinize aktivasyon kodu gönderilecektir. Sistemimize kodunuzu girerek istediğiniz zaman kursunuza başlayabileceksiniz. 

Online kursumuza ne kadar zaman ayırmalısınız?

Çalışma sürenizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ancak dil uzmanlarımızın önerisini günlük 30 dakikalık zaman ayırarak kursunuza çalışmanız yönündedir.

Online İngilizce kursumuzda seviyeniz nasıl ilerleyecek?

Online kursumuza başlarken seviye belirleme sınavından sonra belirlenen seviyenize uygun program ekranınıza yansıyacaktır. Çalışma dosyalarınızı sırayla tamamlamanız gerekmektedir. Bir seviye için tüm çalışmalar yapıldığında sistem genel sınav yapacaktır. Sınav sonucundaki puanınızın yeterli olması halinde bir üst seviyedeki çalışma programınız aktif olacaktır.

Kursumuzu tamamladığınızda sertifika alabilecek misiniz?

Online İngilizce kursumuz seviyelerden oluşmaktadır. Çalışma programı tamamlanan her seviye sonunda bir sınav yapılmaktadır. Bu sınavdan başarılı olduğunuz takdirde bir üst seviyedeki programa devam edebileceksiniz. Yeterli puana ulaşamadığınız takdirde, yapay zeka ile hazırlanmış kursumuz, ek ders konularını sayfanıza yükleyecektir. Bu çalışmalardan sonra sınava tekrar giriş yapmanız mümkün olacaktır. Kursumuzu tamamladığınızda, dinleme, okuma, kelime bilgisi ve yazma becerilerinizin başarı oranlarını gösteren adınıza hazırlanmış İngiltere'den belgeniz sayfanıza yüklenecektir.

Bitirme sertifikası örneği
 

Bu kategorinin diğer ürünleri

LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur + 6 Ay Online İngilizce Kursu
LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur + 6 Ay Online İngilizce Kursu 

LN İngilizce Eğitim Setleri + Online İngilizce + Konuşma Kursu
LN İngilizce Eğitim Setleri + Online İngilizce + Konuşma Kursu 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Aylin Yılmazer  / Tekirdağ

Birçok arkadaşlarımdan online eğitim ile İngilizcelerini geliştirdiklerini duyuyordum. Ama online eğitimin tam olarak ne olduğunu pek bilmiyordum. Kursuna kayıt olunca ne kadar mükemmel bir sistem olduğunu anladım. Keşke daha önce deneseydim diyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 

Mete Yankı / Bursa

Benim gibi interneti seven herkesin İngilizceyi online eğitim ile öğrenmesi gerekir. Çalışmaya başlayınca ders gibi değil oyun gibi geliyor insana, herkese tavsiye ediyorum.

Ferda Kunduz / Adıyaman

Kursunuza iki ay önce kayıt oldum. Online eğitim ile İngilizce çalışmak şimdi en büyük hobim haline geldi. İyiki varsınız.

Kemal Meteoğlu / Balıkesir

Ben bu işi çok sevdim. Teşekkürler.

Serkan Azul / Sivas

Online İngilizce kursu oğlumun derslerine çok katkı sağladı. Normal kurslardan çok daha faydalı olduğunu düşünüyorum.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL