NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

Online İngilizce Kursu

Kasım sonu kampanyamız 3 Aralık Perşembe günü sona eriyor

Holmwood’s Premium Online İngilizce Kursu 6 Ay

Holmwood’s Premium Online İngilizce Kursu 6 Ay

%40
İndirim
600 TL 360 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 40 TL x 9
İNCELESATIN AL
LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 6 Ay Online İngilizce Kursu

LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 6 Ay Online İngilizce Kursu

%38
İndirim
960 TL 594 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 66 TL x 9
İNCELESATIN AL
Holmwood’s Premium Online İngilizce Kursu 12 Ay

Holmwood’s Premium Online İngilizce Kursu 12 Ay

%44
İndirim
1.128 TL 630 TL
Peşin fiyatına taksitle
AYDA 70 TL x 9
İNCELESATIN AL

Sizi kutlarız, İngilizce öğrenmek için en doğru yerdesiniz. Türkiye'nin 66 yıllık en köklü eğitim kuruluşuna ulaştınız.

Kasım sonu kampanyamızda Online İngilizce Kurslarımıza  3 Aralık Perşembe gününe kadar %44 indirim ile sahip olabilirsiniz.

Size en uygun hangi eğitim programımızı tercih etmelisiniz?

Online İngilizce kurslarımıza, 6 ay veya 12 ay olarak iki seçenekten birini tercih ederek kayıt olabilirsiniz. Dil uzmanlarımız 12 aylık süreye yayılmış bir çalışma programı önermektedirler. Ancak bu aslında sizin çalışma temponuza göre belirlenecektir. Her iki şekilde de kursumuzun tamamı (tüm seviyeleri) size 7/24 kesintisiz açılmaktadır. Kursumuzu tamamlamak, sizin çalışma temponuza ve ayıracağınız günlük çalışma süresine bağlıdır. Seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz.

Ayrıca sayfamızda Online İngilizce kurslarımızın, İngilizce eğitim setleri ile birleştirilmiş programları da yer almaktadır. Arzu ederseniz bu seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz. Online İngilizce kursu + eğitim setlerinin birlikte çalışılması hem ekonomik bir yol hem de dil uzmanlarımızın tavsiyesine göre en kapsamlı ve en başarılı yöntemdir.

Online eğitim günümüzde İngilizce eğitimine neler katmaktadır?

Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirmektedir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır. Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online İngilizce kursu seçildiğinde, online İngilizce kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem İngilizce’yi severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, İngiltere’ye gitmiş, orada yaşıyormuş ve İngilizce’yi canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.

Bu sistem telefon üzerinden öğretmen ile çalışma şeklinde olan ve konuşarak İngilizce adı verilen sistem ile karıştırılmamalıdır. Sistemimiz birebir öğretmen ile yapılan ders programı şeklinde değildir. Kursumuzdan, kendi özel çalışma sayfanızdaki eğitim içeriklerini çalışarak eğitim alacaksınız. Online İngilizce kursunda tüm çalışma, bilgisayar veya tabletiniz ile sizin aranızdadır.

Holmwood’s Premium Online İngilizce kursu nedir ve nasıl bir sistemdir?

 • Holmwood’s Premium Online İngilizce kursu, internet üzerinden yayınlanan dijital bir eğitim programıdır.
 • Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan çalışma sayfasında, tüm eğitim içeriği mevcuttur.
 • Online İngilizce kursu 7 gün 24 saat aktif bir programdır. Öğrenci, istediği zaman giriş yapabilir ve istediği süre çalışabilir.
 • Premium Online İngilizce kursumuzun metodu İngilizce’yi başlangıç (Beginner) seviyesinden, ileri (Advanced) seviyeye kadar mükemmel şekilde öğretmektedir. 
 • Hem çocuklar hem de her yaştaki başlangıç seviyesindekiler için mükemmel, eğlenceli, kolay ve zevkli bir online eğitim sistemidir.
 • Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEF) programına uyumludur.
 • Programa girişte, hiçbir zaman ve süre kısıtlaması bulunmamaktadır.
 • Kurs içeriğinde, gramer konuları, kelime bilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma çalışmaları, birbirini tamamlayan bir program dahilinde verilmektedir.
 • Kursumuzda 300’den fazla video yer almaktadır. Bu videolar, ana dili İngilizce olan eğitmenlerin, gramer anlatımlarını ve genel kültür konularını içermektedir.
 • Kursumuzda 50’den fazla alıştırma çeşidi ve 8.000’den fazla alıştırma yer almaktadır.
 • Program, öğrencinin seviyesine ve yaptığı çalışmalardaki aldığı puanlara göre değerlendirme yapar ve eğitim programını otomatik olarak düzenler.
 • Öğrenci, kurs başladıktan sonra bile, seviyesini değiştirebilir, daha düşük ve ileri seviye programa geçiş yapabilir.
 • Öğrenci tüm çalışmasını ve ilerlemesini rapor olarak görebilir.
 • Öğrenci, sorularını platform üzerinden öğrenci işleri birimimize iletebilir.
 • Online İngilizce kursu tamamlandığında, genel sınav yapılmakta ve dijital başarı belgesi oluşturulmaktadır. Başarı belgesi çıktı alınıp, belge olarak kullanılabilmektedir.​​​​

Holmwood's Premium Online İngilizce Kursu Tanıtım Videosu


Türkçe alt yazılı olarak izlemek için, lütfen CC butonunu tıklayınız.

Holmwood's Premium Online İngilizce Eğitim Kursunun Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?

İngilizce öğrenmeye başlarken, öğrenim metodu ne olursa olsun, uyulması gereken bir çalışma sırası vardır. O da İngilizce öğrenirken, önce gramer öğreniminden başlayarak, sırası geldikçe dinleme, izleme, anlamayı sağlamak ve ardından konuşma becerisini oluşturmaktır. Bu yöntem her seviye için, sırası geldikçe tekrarlanmalıdır. Bu şekilde mükemmel öğrenim kolayca gerçekleşmektedir. İngilizce, ancak bu sözü geçen tüm yöntemlerin hepsini bir arada, doğru bir uyumla sıralayan bir programla öğrenilir. 

Holmwood's Premium online İngilizce eğitim kursu size, bu yöntemlerin hepsini yaptırma imkanına sahiptir. Kursumuz, bunların hepsini doğru bir sıra ile yönlendirerek yaptırır. Size İngilizce’yi mükemmel öğretir. Öğretim gücünün okula, kursa hatta İngiltere’ye gitmekten hiçbir eksiği olmayıp, pek çok artıları vardır. Bugünkü dünyamızda en doğru eğitim yöntemi olduğu, tüm eğitim dünyasında her geçen gün biraz daha kabul edilmektedir.

Online İngilizce Kursumuza Nasıl Kayıt Olacaksınız?

Online İngilizce kursunuza kayıt olabilmeniz için e-mail adresinize aktivasyon kodu gönderilecektir. Aktivasyon kodunu sistemimize girerek kursunuza hemen başlayabileceksiniz.

Kursumuza başlarken, seviyenizi kendiniz belirleyebileceksiniz veya seviye tespit testini cevaplayarak seviyenizi öğrenebileceksiniz. Seviyenize uygun olarak, çalışma programı aktif olacaktır. Çalışmalarınızda ilerledikçe seviyenizin yükseldiğini göreceksiniz. Programımız, alıştırmalardaki başarı durumunuza göre, sizi yönlendirecektir. Çalışmalardaki başarı oranınıza göre, sistem gerekli gördüğü takdirde ek derslerle İngilizce öğrenmenizde katkı sağlayacaktır.

Günlük Çalışma Süresi Ne Olmalıdır?

Eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir. Elbetteki 30 dakikadan daha fazla süre kursumuza zaman ayırarak çalışırsanız, daha hızlı tamamlayabilirsiniz, öğrencisiyseniz, okulunuzda İngilizce dersinden yüksek not alabilir, çalışıyorsanız iş ve sosyal hayatınızda avantajlı ve tercih edilen kişi haline gelebilirsiniz.

Kursumuzun eğitim programını kısaca özetleyerek sistemimizi size açıklayalım.

Online İngilizce Kursumuzun Çalışma Programı

Online İngilizce kursumuzda 300 adet video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz.

İngilizce Gramer Videolarımız, Seviyeye Göre Ayarlanmıştır

300’den fazla videolarımızda, İngiliz eğitmenlerimizden gramer anlatımlarını dinleyeceksiniz. Mümkün olduğu kadar formüle edilerek anlatılmaya çalışılan İngilizce gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, başlangıç ve orta seviyelerde yavaş bir tempo ile konu anlatımı yapmaktadır. Böylece, eğitmenizi takip etmeniz kolaylaşacak ve anlattığı konuyu daha iyi anlamanız sağlanacaktır.

İleri seviye gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, konuları normal konuşma tempolarında anlatmaktadır. Bu şekilde, normal İngilizce konuşma temposunu öğrenmeniz amaçlanmaktadır.

3.000’den Fazla İngilizce Kelime Öğreneceksiniz

İngilizce’de en çok kullanılan 3.000’den fazla kelimeyi öğreneceksiniz. Dijital kelime kartları çalışmalarıyla, kelimeleri yazılı olarak görecek, telaffuzunu dinleyecek, temsili resmini görerek, örnek cümleyi dinleyeceksiniz. Bu çalışma ile geniş bir kelime dağarcığınız oluşacaktır.

8.000’den Fazla Alıştırma Yapacaksınız

50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 8000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.

İngilizce Konuşma Çalışmaları Yapacaksınız

Konuşma alıştırmalarında, ekranınızdaki kelime veya cümleyi önce İngiliz eğitmenimizden dinleyeceksiniz. Sonra aynı şekilde siz, dinlediğiniz kelime veya cümleyi tekrar ederken, sesinizi kayda alacaksınız. Yaptığınız ses kaydınızı dinleyerek, eğitmeninizin kaydı ile karşılaştıracak ve böylece telaffuzunuzu kontrol edebileceksiniz. Bu çalışmanız, telaffuzunuzu geliştirirken, konuşmanıza akıcılık sağlayacaktır.

Genel Kültür Çalışmalarıyla Farklı Aksanlardaki İngilizce’yi Duyacak Ve İzleyeceksiniz

Genel kültür konularını içeren videolarımız, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolarımız, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir.

Hayatın İçinden İngilizce Konuşmalar

Birçok iş sahasında yaptığımız çekimlerde, gerçek çalışanlar veya işyeri sahipleri çekimlere katılmıştır. Örneğin kuaför dükkânı işleten bir bayan işletmeci veya uçak sektöründe çalışan bir mühendis gibi. Kurgulanmış çekimler yerine, gerçek insanlarla yaptığımız bu çalışmalar, samimi ve gerçek hayatı yansıtabileceğimiz bir ortam ile size yaşamın içindeki İngilizce’yi öğretmek amacıyla hazırlanmıştır. Öğrendiğiniz İngilizcenin gerçek hayattaki kullanımını izlemeniz ve bu videolar üzerine yapacağınız çalışmalar, İngilizce öğrenmenizi kolaylaştıracak ve daha kalıcı bir eğitim almanız sağlanacaktır.

İngilizce Sınavlarında Başarıyı Yakalayacaksınız

Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce seviye testlerinde kullanılan sistemlerle paraleldir. Örneğin, bir paragraf ile ilgili sorulara cevap verme, dinlediğiniz bir video ile ilgili sorulara cevap verme, verilen cümleye uygun kelimeyi yerleştirme gibi, sınavlarda karşınıza çıkabilecek soru tipleriyle ilgili çalışmalar yapacaksınız. Böylece online İngilizce kursumuzu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda, hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz.

Premium Online İngilizce Kursunda Seviyem Nasıl İlerleyecek?

Kursumuzda, her seviyede çalışmanız gereken konu ve alıştırmalar ekranınıza yansıyacaktır. Siz bu çalışmalarda ilerledikçe sistem sizi yönlendirecektir. Her seviyenin tüm çalışmalarını tamamladığınızda genel bir testi cevaplayacaksınız. Eğer bu testten yeterli not alırsanız, bir sonraki seviyeye devam edebileceksiniz.

Premium Online İngilizce Kursunu Tamamladığımda Sertifika Alabilecek Miyim?

 İngilizce kursumuzun her seviyesi ile çalışmanızı tamamladığınızda genel bir testi cevaplayacaksınız. Eğer yeterli not alırsanız, seviyeyi başarılı olarak tamamladınız demektir. Bu işlemden sonra, ekranda dijital seviye sertifikanız yer alacaktır. Arzu ederseniz bu sertifikanızdan çıktı alarak, iş başvurusu gibi durumlarda kullanabilirsiniz.

 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Melek Gündüzoğlu / Kütahya

Online eğitimin bu kadar kullanışlı hale geldiği bir zamanda, onu tercih etmek bana çok doğru gelmişti. Ancak ne olduğunu tam bilmiyordum. Alınca çalışınca güzelliğini görüyorum. Çalışmam çok iyi gidiyor. Hekese tavsiye ederim.

 

Aslı Yoncalıoğlu / Tekirdağ

Online kursa kayıt olurken çok tereddütlüydüm. Sistemin nasıl çalıştığını pek bilmiyordum. Ancak danışma servisiniz her sorumu sıkılmadan etraflıca cevapladı. Defalarda telefon açtım ve soru sordum. Sonunda sistemi kavradım. Şimdi mükemmel ilerliyorum. bana bilgi veren firmanızdaki tüm yetkililere çok teşekkür ederim.

Yağmur Kurtdereli / Çanakkale

İngilizceyi nasıl öğrenirim diye çok kafa yordum. Acaba dil öğrenmeye kabiliyetim yok mu diyordum. Varmış, iyiki online İngilizce kursunuza kayıt oldum. Zevkle çalışıyorum. Eğleniyorum bile ve öğreniyorum. Emeği geçen herkese teşekkkür ederim.

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL