NE ARAMIŞTINIZ?

İngilizce

 

Limasollu Naci Öğretim Yayınları 1954 yılından beri İngilizce eğitimi alanında Türkiye’nin öncü kuruluşudur. 70 yılda onbinlerce kişi kuruluşumuzun yayınları ve programları ile İngilizce öğrenerek yaşantılarına yön vermişlerdir. Sitemizde İngilizce ile ilgili aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Örneğin İngilizce seviyenizi test edebilirsiniz. Ücretsiz İngilizce sözlük ve çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tüm İngilizce gramer konularını içeren örnek sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Tüm bu imkanlara  İngilizce konu listesi  sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca İngilizce’yi en kısa sürede mükemmel öğrenmek için kuruluşumuzun Online İngilizce kursları ve eğitim setlerine kolay ödeme imkanları ile sahip olmak için,  İngilizce eğitim setleri  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

İngilizce öğrenirken bilmeniz gereken 5 önemli Nokta

1- İngilizce bilmek neden önemlidir?

Günümüzde içinde yaşadığımız her alanda büyük bir rekabetin söz konusu olduğu dünyamızda, yabancı dil bilmek ve de özellikle İngilizce bilmek en önemli ayrıcalık olmaktadır. Hatta diyebiliriz ki bu özellik,  tüm alanlardaki becerilerden, diplomalardan daha geçerli bir özellik sayılabilmektedir. İngilizce konuşma becerisi size, yerine göre dünyanın kapısını açan bir anahtar olmaktadır.
 

Dünya çapında başarılı bir kişi olabilmek için İngilizce gereklidir

Şimdi, dünya çapında başarılı olabilmek için, mutlaka İngilizce bilmek gerektiren nedenlere şöyle bir göz atalım. İngilizce dünya üzerinde 350 milyon kişi tarafından ana dil olarak konuşulmaktadır. Buna ilaveten 800 milyon kişi de, ikinci dil olarak öğrenmekte ve kullanmaktadır. Birçok Avrupa, Asya ve Güney Amerika ülkelerinde ikinci dil durumundadır. Dünyadaki tüm iş alanlarında hiç şüphesiz en geçerli dildir. Bilim dünyasında, tüm bilim adamlarının birbirleriyle anlaşabilmek için kullandıkları ortak dil olmaktadır.  Dünyamızda diplomasi, tıp, mühendislik ve sanat alanlarındaki ortak dildir. Tüm havayolları endüstrisinde kabul edilen tek dildir. Şüphesiz internet ve bilişim sektöründe en yaygın kullanılan dildir. Sonuç olarak İngilizce bilen kişi olmak, size yurt dışında istediğiniz branşta eğitim yapma fırsatı yaratır, tüm dünya ile ticaret yapmak ve çok uluslu dünya pazarlarına açılma imkanı sunar.

 


 LN İngilizce eğitim setlerimiz hem İngilizce’yi öğrenme garantisi vermekte hem de İngiltere’den sertifika almanızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 

 

2- İngilizce seviyemi nasıl öğrenirim?

Seviyenizi kolay ve eğlenceli olarak test etmeniz için, kuruluşumuzun ücretsiz  İngilizce seviye tespit sınavı  mevcuttur. Linkimize tıklayarak test sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
İngilizce bilme yeteneğinin bugünkü yaşantınızdaki ve geleceğinizdeki öneminin bilincinde olduğunuzdan eminiz. Bu nedenle seviyeniz ne olursa olsun, seviyenizi, mükemmel şekle getirmek için Limasollu Naci Öğretim Yayınları İngilizce eğitim setleri ile çalışmanın, en doğru, en pratik, ve en ekonomik metot olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

En iyi İngilizce eğitim metodu

Limasollu Naci Öğretim Yayınları, İngilizce eğitim setinin 1954'den beri Türkiye’de en çok tercih edilen eğitim setleri olmasının nedeni, mükemmel öğretim metodu ile en iyi İngilizce eğitim setleri olmasıdır.  Eğitim alanında, 67 yıllık bir tecrübeye sahip kuruluşumuzun güvencesi ile, Türkiye’nin veya dünyanın neresinde bulunursanız bulununuz, evinizde veya işinizin başında, eğitim setlerimiz ile çalışarak mükemmel yabancı dil öğrenebilirsiniz.
 

3- İngilizce alfabesi zor mudur?

İngilizce alfabesi Türkçemizdeki gibi kesin kurallara bağlı değildir. Bu nedenle başlangıçta biraz zor gibi gelebilir. Ancak bir süre çalıştıktan sonra bu sorun çözülmektedir.
 
Sitemizin  İngilizce alfabe  sayfasında, alfabe konusunu inceleyebilirsiniz. Ayrıca kelimelerin oluşumunu gösteren İngilizcenin etimolojik yapısını görebilir ve fonetik kurallarını öğrenebilirsiniz.
 

4- İngilizce gramer en kolay nasıl öğrenilir?

Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın İngilizce eğitim setleri içeriğinde, İngilizce gramer  yapısı özetlenerek ve kolaylaştırılarak öğretilmektedir. Ayrıca sitemizin İngilizce gramer sayfasında çok çeşitli gramer konuları ve konu açıklamaları hakkında örnekler bulabilirsiniz. 
 

Aşağıda İngilizce tenslerden Present continuous tense öğrenim videosunu İngilizce Eğitim Setlerimizden bir örnek olarak görmektesiniz.
 

Video Süresi: 3:15

5- İngilizce'yi kısa zamanda öğrenmek için ne yapmalıyım?

İngilizce"yi kısa zamanda ekonomik ve kolay şekilde öğrenmek için, size en iyi İngilizce eğitim metodu olan Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın   İngilizce eğitim setleri  içeriklerini ve eğitim metodunu içtenlikle önermekteyiz. 
 

LN Komple İngilizce Eğitim Setleri + Online İngilizce Kursu Bir Arada Tanıtım Videosu (Süresi: 2:46)
 

 

İngilizce'de en çok kullanılan kelimeleri nasıl öğrenebilirim?

Her dilde olduğu gibi İngilizce'de de başlangıçta mümkün olduğu kadar çok kelime öğrenmek, İngilizce'yi daha kolay ilerletmeye çok yardımcı olur. Kelime öğrenmenin birçok yolu vardır. Öncelikle yeni kelimeleri konular halinde gruplara ayırarak öğrenmek faydalı olabilir. Böylece kelime öğrenmeye daha ilginizi çekecek konulardan başlama şansınız olur. Bu amaçla  İngilizcede En Çok Kullanılan 1000 Kelime ve Cümle Gruplar Halinde  linkimizi tıklayarak, İngilizce'de en çok kullanılan 1.000 kelimeyi inceleyebilirsiniz.

En kapsamlı İngilizce Türkçe sözlük hangisidir?

En kapsamlı ücretsiz  İngilizce Türkçe sözlük  hizmetinden linkimize tıklayarak yararlanabilirsiniz. Yaklaşık 70.000 kelime-sözcükten oluşan sözlük arama butonunu kullanarak istediğiniz kelimenin Türkçe karşılığını görebilirsiniz.
Ayrıca sözlüğümüz İngilizce kelime öğrenme çalışmaları yapmak için çok uygun olarak hazırlanmıştır. Alfabedeki harflere tıklayarak o harf ile başlayan kelime listesine ulaşabilirsiniz.


İngilizce Türkçe çeviri çalışmasının yararları nelerdir?

İngilizce Türkçe çeviri   sayfamızda çok çeşitli konularda çeviri çalışması ve örneklerini inceleyebilir ve kendiniz de çeşitli çeviri denemeleri yapabilirsiniz.
 


İngilizce alanında bazı önemli konu başlıklarımız

İngilizce Alfabe

İngilizce Sayılar

İngilizce Aylar

İngilizce Günler

İngilizce Renkler

İngilizce Deyimler ve Phrasal Verbs

İngilizce Zamanlar (Tensler)

Simple Present Tense

Present Continuous Tense

Simple Past Tense

Present Perfect Tense

İngilizce Hikayeler ve Türkçeleri

İngilizce Gramer

İngilizce Şahıs Zamirleri

Active Passive Voice (İngilizce Etken Edilgen Cümleler)

İngilizce Düzensiz Fiiller

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

 

 

Tüm diğer konularımızı  İngilizce Konu Listesi  sayfamızda bulabilirsiniz.

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Nisanur / İzmir

Çok güzel

enes yaman / istanbul

harika bir site

AHMET BURAK YAMAN / KONYA

HARİKA BİR SİTE.ÇOK KULLANILDIĞINA ŞAŞMAMAK LAZIM.

Açelya Yildizer / Van

Çok iyi anlamışsınız tek kelimeyle mükemmel 

Yasemin Erdoğan / Afyonkarahisar

 Çok güzel .Bazı kelimeler gerçekten çok işime yarayacak..

Zeynep / Ergani

Teşekkürler

nergis nurullah / istanbul

keşke daha önce görseymişim sitenızı,şu an boşuna kursa para yatırmış olmayacakmışım.kursta ki hocadan daha ıyı anlatıyorsunuz. hem de kat kat ıyı.cımrılık yapmadan dalga gecmeden.hocanın iki hafta da ögretemedıgını sitenizde bır saatte ögrendım. elınıze emegınıze saglık.

Sümeyye Torun / İstanbul

gerçekten çok açıklayıcı bir site, ellerinize sağlık gerçekten güzel olmuş.

Hatice / Şanlıurfa

Güzelllll

irem / Ankara

örnekleri çok güzel çok işime yaradı çok teşekkürler.

Elfin Kılıç / İzmir

Çok yararlı olmuş teşekkür ederim 

ilhami demirci / izmir

çok eskı yıllardan beri ( neredeyse 40 yıldan fazla) limasollu naci ismini duyarım. bazı yayınlarını takip etmiştim.çok kaliteli bir kurum oldugunu biliyorum.Siddetle tavsiye olunur...saygılarımla.. İzmir/ÇEŞME

Özge Başkan / İstanbul

Çok açıklayıcı olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler...

Şevval / Diyarbakır

Bence gayet yeterli bilgiler bulunmakta. Teşekkürler!!

Tuana aldemir / Van

Mükemmel işte aradığım site bu

Clever / İstanbul

Çok güzel bir siteymiş konuları çalışmak için okulda anlamağı mı burada anladım

Mekan / Türkmenistan Mari

Güzel ve faydalı paylaşımlarınız için teşekkür ederiz. Gerçekten mükemmelsiniz

seda / hatay

yaaa sızın kadar mukemmel bır sıte yoktur ellerınıze saglık bravo sızlere favorı sıtem oldunuz

HAKAN NAHIRCI / Gaziantep

Çok çok işe yaradı teşekkür ederim

Esma şimşek / İstanbul

Aşşırı faydalı bir içerik olmuş... Ayrı ayrı sık kullanılan kelimelerin olması çok kullanışlı ve yararlı

Mehmet Başoğlu / İstanbul

Her anlatım çok güzel hazırlanmış ve örnekler verilmiş. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Hatice / İzmir

Emeğinize sağlık. Muhteşem

Derin / İzmir

Örnek cümleleriniz çok iyi odevime çok yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

Fahrettin PERVAN / SAKARYA

binlerce tl para verip kurslarda zaman harcamınıza hiç gerek yok.sıfırdan başladım diyebilirim.çok başarılı verdiğiniz emekler için teşekkür ederim.

Selin / Ş.urfa

Harika bayıldım

Kadri Kahraman / Mardin

İnternetten yeni insanlarla yazışma istiyorum. Bunun için İngilizce temel kalıpları öğrenmek için araştırma yaptım. Sitenizde çok güzel konuşma kalıpları var. Bunları kullanarak yazışmalar yapabiliyorum. Yayın için teşekkür ederim.

Yavuz Kızılağıl / Denizli

Okuldaki İngilizce dersimdeki konular için sitenizde araştırma yaptım. Birçok konuyu daha basit ve anlaşılır yazmışsınız. Öğretmenlerinize teşekkür ederim.

Muhammet Uşaklıgil / Ankara

Siteniz çok güzel hazırlanmış. Herhangi bir ücret talep etmeden verdiğiniz bu hizmetten dolayı sizi takdir ediyorum. Saygılar

merve kartal / hatay

çok iyi olmuş ellerinize sağlık

Joseph / Ankara

Harika ,gerçekten emek verilerek hazırlanmış.1000 kelimeyi konulara göre ayrılmış hali ile kelime ve ornek cümleler çalışmak maksimum düzeyde fayda sağlayacaktır.Elinize sağlık,teşekkürker :)

Refi̇ye / kayseri

süper

Aslı Caymaz / Şanlıurfa

Çok yardımcı oldunuz.Konu çok iyi anlasıldı.

medine / diyarbakır

tek kelimeyle mükemmellllll

celikemirhaN / @emircelk.d

çok güzeldi kolaydı başarmanın tek sırrı Limasollu Naci dinlemektir. HELAL

Esma / Ankara

Bu siteyi ilk defa kullandım. Dünyada gördüğüm en güzel ingilizce sitesi. Teşekkürler bidakine hep buradan bakıcam...

Samet / IĞDIR

bayıldım harika bir site derslerimde çok işe yarıyor

Aysu / Bursa

HARİKA BİR SİTE

Aman Mohammadi / Karabük

Harika teşekkür ederim

Berke Emir Mert / Ankara

AŞIRI FAYDASI OLDU.GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL TASARLANMIŞ BİR SİTE TAVSİYE EDERİM.

Serpil bülbül / Kahramanmaraş

Teşekkürler çok güzel olmuş

Amine Demirci / Kayseri

Video çalışmalarınız harika,notlar da kafa karıştırıcı değil gerçekten çok faydalı olmuş.

Öznur akyol / Ataşehir

Çok güzel sayfa çok gerekli hangi yerde hangilerini söyleyeceğimi anlıyorum çok genel ve gerekli faydalı olmuş

türkan işlek / mersin

ben şimdiye kadar "to " ekinin kullanımını sizin kadar açıklayıcı anlatan görmedim teşekkür ederim

nurcan / diyarbakır

konuyu anlamamıştım bu siteye girene kadar. tavsiye ederim.

Rabia duran / Denizli

Çok güzel. Çok beğendim yardımcı oldunuz bana

MÜBECCEL PATINLI / OSMANİYE

Çok beğendim, emeğinize sağlık. Çok açıklayıcı bir anlatımınız var.

ESRA KARAYEL / SİLİVRİ

Cidden harika bir site keşfettiğimden beri aşırı memnunum anlatan hocalar müthiş, kısa ve anlaşılır anlatıyorlar. Bayıldım

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL