NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
İngilizce Eğitim Seti ve Almanca Eğitim Seti + Online Kurslar Bir Arada
3.986 TL 2.295 TL
( 255 TL x 9 Ay )

İngilizce Eğitim Seti ve Almanca Eğitim Seti + Online Kurslar Bir Arada

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 255 TL
%42
İndirim
3.986 TL 2.295 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Yeni Eğitim Dönemine Giriş Kampanyamız
4 Ekim 2023 Tarihine Kadar Uzatılmıştır


Kampanyamızda, İngilizce Eğitim Seti ve Almanca Eğitim Seti + Online Kurslar Bir Arada
%42 İndirimli Peşin Fiyatına 9 Ay Taksitle
(255 TL x 9 Ay = 2.295 TL)

Ayda Sadece 255 TL

 

İngilizce ve Almanca Setlerimiz ile Eş Zamanlı Öğrenim Yapabilirsiniz

LN Komple İngilizce Eğitim Seti + 6 Ay Online İngilizce Kursu  ve  LN Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu eğitim programlarımız sitemizde satışa sunulmaktadır.

LN Komple İngilizce Eğitim Seti + 6 Ay Online İngilizce Kursu
LN Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu


Bu eğitim programlarımızın öğretim sistemleri ve detayları hakkındaki tüm gerekli bilgiye yukarıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İngilizce ve Almanca eğitim programlarımıza bir arada %45’e varan indirim imkanı ile sahip olabilmek için satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

İngilizce ve Almanca’yı bir arada öğrenmek kolay mı? 

İngilizce ve Almanca, benzer öğrenme özelliklerine sahip olan iki dildir. Öğrenimin başarılı olması, öncelikle öğrenim metodunuza sonra kişisel becerinize ve dil öğrenme azminize bağlı olarak değişir.

Şimdi İngilizce ve Almanca öğrenmenin özelliklerine ait faydalı ve ilginç bilgiler verelim.

İngilizce Öğrenmenin Kolay Yönleri

Küresel Erişim: İngilizce, dünya genelinde konuşulan en yaygın dil olarak kabul edilir. İngilizcenin gramer yapısı genellikle kolay olarak kabul edilir. İngilizce gramerinde en önemli konu 12 adet Tense'lerin (zamanlar) öğrenilmesidir. İngilizce öğrenmek, uluslararası iletişimde büyük kolaylık sağlar.

Kullanım Alanları: İnternet, bilim, iş dünyası, medya gibi birçok alanda İngilizce yaygın olarak kullanılır. Bu nedenle bu dili öğrenmek, farklı alanlarda veriye erişim ve iletişim kurma yeteneği sağlar.

İngilizce Öğrenmenin Kararlılık Gerektiren Yönleri

Irregular (Düzensiz) Fiiller: İngilizce'de düzensiz fiiller, düzenli çekim yapısı yerine özgün çekimlere sahiptir. Bu fiilleri öğrenmek ve kullanmak tekrarlama gerektirmektedir.

Anlam Çeşitliliği: İngilizce'de aynı kelimeler bazen farklı anlamlarda kullanılabilir. Bu durum, İngilizce’yi yeni öğrenen kişilerde anlam karışıklığı yaratabilir. Ancak zamanla alışılmaktadır.

Almanca Öğrenmenin Kolay Yönleri

Dilbilgisi Düzeni: Almancanın dilbilgisi yapısı, genellikle düzenli ve sistemlidir. Kelimelerin cinsiyeti, çekimleri ve sıfatların dizilişi gibi konularda kurallar belirgin ve mantıklıdır.

Kelime Benzerlikleri: Almanca ile İngilizce arasında ortak kökenlerden gelen benzer kelimeler bulunur. Bu benzerlikler bazı temel kavramları öğrenmeyi kolaylaştırır.

Almanca Öğrenmenin Kararlılık Gerektiren Yönleri

Sözcük Uzunluğu: Almanca'da bazı sözcükler oldukça uzundur. Uzun kelimeleri öğrenirken sıkça tekrarlayarak çalışmak gerekir.

Ünlü Harf Uyumu ve Telaffuz: Almanca'da ünlü harf uyumu ve bazı özel harf sesleri, doğru telaffuz için dikkat gerektirebilir.

Sonuç olarak, her iki dili öğrenmenin hem kolay yönleri hem de bazı farklı özellikleri vardır. İngilizcenin küresel yaygınlığı ve çok yönlü kullanımı büyük bir avantajdır. Almancanın dilbilgisi yapısındaki düzen, mantıklı öğrenmeyi kolaylaştırır. Neticede her iki dilin de öğrenme süreci, öncelikle doğru bir öğretim metodu seçmek, sonrasında sürekli pratik yapma ve kararlılık gerektirir.

Limasollu Naci Eğitim Setleri ile İngilizce ve Almanca’yı eş zamanlı olarak en doğru ve en kolay metot ile keyif alarak öğrenebilirsiniz.

 

 

Diğer 2 Dil Bir Arada Eğitim Paketimiz:

İngilizce  Seti + 6 Ay Online İngilizce Kursu ve İspanyolca Seti Bir Arada


 

 LN Komple İngilizce + 6 Ay Online İngilizce Kursu ve İspanyolca Eğitim Setleri

   (204 TL x 9 Ay = 1.836 TL)

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Selma Karakuş / Tekirdağ

İngilizce ve Almanca'nın hem gramer kuralları olarak birbirine benzediğini hem de bazı kelimelerde benzerlikler olduğunu hep duyardım. Buna güvenerek her iki dili birden çalışmayı denemek istedim. Arkadaşlarıma bahsettim, bana güldüler. Ben yine de her iki setinizi birlikte aldım. Çalışmaya başlayalı 10 gün oldu. Çok eğlenerek çalışıyorum. Kafamda mukayeseler yapıyorum. Kelimeleri hatırlamama yardımcı oluyor. Değişik bir iş başaracağım için heyecanlanıyorum.

Esin Yıldırım / Mamak-Ankara

Bir oğlum lisede İngilizce okuyor, diğeri Almanca. Kombin setinizi bu nedenle aldım. Her ikisi de çalışmaya başladı. Ümit ederim ki ikisi de başarılı olur.

Deniz Özalp / Samsun

İngilizce ve Almanca setini bir arada çalışmaya başlayalı 2 ay oldu. Çok eğlenerek çalışıyorum. Bu çalışma şekli bana önceleri biraz macera gibi gelmişti ama aslında çok mantıklı bir fikir. Her iki dili birden çalışmak birbirini destekliyor. Çalışılan konuların ve kelimelerin akılda kalmasına yardımcı oluyor. Kendimi yakında dil uzmanı olacakmış gibi hissediyorum. biraz abarttım mı acaba? ?

Yavuz Baykent / Nevşehir

Kargo hızlıca ulaştı bana, teşekkürler. İngilizce ve Almanca programlarınızı bir arada satın aldım. Bir miktar Almancam var, onu geliştirmek istiyorum. Almanca ile İngilizce dilleri birbirine yakın. Almancamı ilerlettikten sonra İngilizce öğrenmeye başlayacağım. Almanca setine başladım hemen. Seti bitirdikten sonra tekrar yorum yapacağım. İyi günler

Buse Kocatepe / Şişli-İstanbul

İngilizce ve Almanca setini aldım. İkisini beraber satın alınca ekonomik olarak ciddi avantajım oldu. İngilizcem orta seviyede, elimde kaynak yayın olması için sipariş yaptım. Almanca setini de Almanya'ya gitme durumum var, ona hazırlık yapmak için satın aldım. Almanca kitapları kolay anlaşılır şekilde hazırlanmış. Kalıplarla öğretiyor. Her konudan sonra bol alıştırma var. Ben beğendim. Tavsiye ederim.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL