NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
İngilizce Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve İspanyolca Seti Bir Arada
6.109 TL 3.360 TL
( 1.120 TL x 3 Ay )

İngilizce Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve İspanyolca Seti Bir Arada

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 1.120 TL
%45
İndirim
6.109 TL 3.360 TL

Peşin Fiyatına 3 Ay Taksit ve ÜCRETSİZ HIZLI KARGO


İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu ve İspanyolca Seti Bir Arada
6.109 TL  %45 İndirimli Peşin Fiyatına 3 Ay Taksitle (1.120 TL x 3 Ay = 3.360 TL)

Ayda Sadece 1.120 TL.

 

İngilizce ve İspanyolca Setlerimiz ile Eş Zamanlı Öğrenim Yapabilirsiniz

Sayfamızda, İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu  ve  İspanyolca Eğitim Seti bir arada satışa sunulmaktadır. Setlerimizin öğretim sistemi ve detayları hakkındaki bilgilere, tanıtım sayfalarımızın aşağıdaki linklerine tıklayarak ulaşabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu 
İspanyolca Eğitim Seti

İngilizce ve İspanyolca eğitim programlarımıza bir arada %45’e varan indirim imkanı ile sahip olabilmek için yukarıdaki satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

Hem İngilizce hem İspanyolca bilmenin faydaları

İngilizce ve İspanyolca gibi batı dilleri birbirlerine benzerlikler taşırlar. Ortak kökenlere sahip oldukları için bazı kelimeler ve dil yapıları benzer olabilir. Bu durum, İspanyolca öğrenmeye başladığınızda bazı temel konseptleri daha hızlı kavramanıza yardımcı olabilir. Hem İngilizce hem de İspanyolca bilmek, çeşitli kişisel, akademik, profesyonel ve kültürel faydalar sağlar.

İngilizce ve İspanyolca’yı bilmekten kaynaklanan bazı avantajları şöyle sıralayabiliriz.

Geniş İletişim Ağı

İngilizce ve İspanyolca, dünya genelinde en fazla konuşulan dillerden ikisidir. Her iki dilin bilinmesi, farklı kültürlerden insanlarla daha kolay iletişim kurmanızı sağlar.

İş Olanakları

İngilizce ve İspanyolca, uluslararası iş dünyasında büyük öneme sahiptir. Bu dilleri bilmek, daha geniş bir iş avantajlarına sahip olmanıza ve uluslararası firmalarla iletişim kurabilmenize yardımcı olur.

Seyahat Avantajları

İngilizce ve İspanyolca, dünya genelinde yaygın olarak konuşulduğundan, seyahat ederken daha fazla yerel deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Yeni değişik ülkelerde kolayca iletişim kurabilir ve yerel kültürü daha iyi anlayabilirsiniz.

Kültürel Anlayış

İngilizce ve İspanyolca dilleri, birçok kültürel eserin ve ifadenin kaynağıdır. Her iki dili bilmek, İngilizce ve İspanyolca konuşan toplulukların edebiyatını, müziğini, filmlerini ve sanatını daha derinlemesine anlamanıza yardımcı olur.

Akademik Başarı

İki dili bilmek, uluslararası düzeyde eğitim alma fırsatlarını genişletir. İngilizce ve İspanyolca, birçok üniversitenin ders verdiği diller arasındadır.

Zihinsel Esneklik

İki dil bilmek, dil geçişleri arasında hızlı ve etkili bir şekilde geçiş yapabilme yeteneğini geliştirir. Bu da zihinsel esnekliği artırabilir.

Profesyonel Gelişim

İki dili bilmek, çeşitli iş alanlarında daha fazla fırsat elde etmenizi sağlar. Özellikle uluslararası şirketlerde veya yurtdışında çalışma planları yapıyorsanız bu büyük bir avantaj olabilir.

Kendine Güven

İngilizce ve İspanyolca’yı bilmek, sosyal etkileşimlerde kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar. Yabancı dilde iletişim kurabilme yeteneği, özgüveninizi arttırır.

Hem İngilizce hem de İspanyolca bilmek, kişisel ve profesyonel yaşamınızı birçok farklı şekilde zenginleştirir. Farklı kültürleri anlamak, daha geniş bir dünya görüşü kazanmak ve farklı alanlarda daha fazla fırsat yakalamak için bu iki dili öğrenmek büyük bir avantaj sağlar.

Limasollu Naci eğitim setleri ile İngilizce ve İspanyolca’yı eş zamanlı olarak en doğru ve en kolay metot ile keyif alarak öğrenebilirsiniz. 

 

 

4 Dil Bir Arada Eğitim Paketimiz:

İngilizce ve  Almanca Setleri + Online Kursları, Rusça ve İspanyolca Setleri

İngilizce, Almanca , Rusça, İspanyolca Setleri Bir Arada 
%60 İndirimli (1.900 TL x 3 Ay = 5.700 TL)

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Salih Sunmazlar / Foça-İzmir

İngilizce ve İspanyolca setlerini satın aldım. Futbolu çok seviyorum. İspanyolca konuşan futbolcuları yabancı kanallardan takip ediyorum. Futbolcuların konuşmaları anlamak için İspanyolca öğrenen başka öğrenciniz var mı bilmiyorum. :) İngilizcem daha başlangıç seviyesinde, ama ona da çalışıp kısa sürede iki dil konuşan biri olmak istiyorum. Setleriniz çok kapsamlı, beklediğimin de üzerinde bir programlarla karşılaştım. Danışma hattınızdan aldığım hizmetten de memnun kaldım. Beni doğru yönlendirdiler. Herkese teşekkür ederim.

Ali Yuvarlak / Çankaya-Ankara

İspanyolca'yı çok seviyorum. İspanya ve adalarına gittiğimde hep İspanyolca konuşmak isterdim. İngilizce ve İspanyolca setini bir arada daha ekonomik bir fiyatla sattığınızı görünce hemen satın aldım. İngilizcemi geliştirmeyi planlıyordum. Bu bahane ile İspanyolca'ya da başlamış olayım dedim. İspanyolca kitaplar çok güzel hazırlanmış. Kalıplarla günlük konuşma çalışmaları yaptırıyor. Bir dahaki seyahatimde İspanyolca konuşabileceğim sanırım. :)

Serap Atlı / İstanbul

İngilizce ve İspanyolca setlerinizden memnun kaldım.Rusça setinize çalışıyorum.Hem iş hayatıma hem de günlük hayatımda bakış açıma çok katkısı oldu.Yılların Limasollu Naci Yayınları.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL