NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
LN Komple İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur + 6 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada
1.566 TL 936 TL

LN Komple İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur + 6 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 104 TL
%40
İndirim
1.566 TL 936 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO


Setlerimize ve Online İngilizce Kursumuza bir arada, %40 indirimli olarak, peşin fiyatına 9 ay taksitle ayda sadece 104 TL ve ücretsiz hızlı kargo ile sahip olabilirsiniz.
 

 

LN Komple İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur + 6 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada
 

LN Komple İngilizce Eğitim Setlerimiz ve Online İngilizce Kursumuz ile İngilizce'yi nasıl öğreneceksiniz?
 

 • 3 kur LN komple İngilizce eğitim setlerimiz ve Online İngilizce kursumuz ile hem fiziki hem de dijital materyallerin bir arada sunulduğu benzersiz bir eğitim programına sahip olacaksınız.
   
 • Hibrit eğitim metodu olarak adlandırılan özel eğitim programımız ile İngilizce'yi eğlenerek mükemmel şekilde, zevkle öğreneceksiniz.
   
 • Setlerimizin gramer kitaplarının anlatım dili Türkçedir. İngilizce dilbilgisi kurallarını Türkçe açıklamalı olarak öğreneceksiniz.
   
 • İngiliz dil uzmanlarımız tarafından hazırlanan yaklaşık 300 adet İngilizce eğitim videolarımızda, özetlenmiş ve formüle edilmiş gramer konularını öğreneceksiniz.
   
 • Çeşitli konularda hazırlanmış yaklaşık 200 adet genel kültür videolarımız ile pratik İngilizce çalışmaları yapacaksınız.
   
 • Eğitim programımızı tamamladığınızda 4.000'in üzerinde kelime öğrenmiş olacaksınız.
   
 • İş İngilizce çalışmalarında, iş hayatında en çok kullanılan 2.000'in üzerinde kelime ve konuşma kalıplarını öğreneceksiniz.
   
 • Online İngilizce kursumuzda yaklaşık 50 farklı alıştırma modeli ile 4 becerinizi (okuma, yazma, konuşma, anlama) geliştirecek çalışmalar yapacaksınız.
   
 • Dinleme ve tekrarlama çalışmalarıyla telaffuzunu geliştireceksiniz.
   
 • Öğrenci panelindeki testleri cevaplandırarak başarı trafiğinizi takip edeceksiniz.
   
 • Eğitim programımızı tamamladığınızda, İngiltere'den sertifika alacaksınız. Eğer bitirme sınavında başarılı olamazsanız, Online İngilizce kursumuza ücretsiz olarak 6 ay daha devam edeceksiniz.

Eğitim programımız Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEF) programına %100 uyumludur ve tüm İngilizce seviyeleri kapsamaktadır.

 • A1- Beginner (Başlangıç seviyesi)
 • A2- Elementary (Temel seviye)
 • B1- Pre-intermediate (Orta seviye öncesi)
 • B2- Intermediate (Orta seviye)
 • C1- Upper-intermediate (Orta seviye üstü)
 • C2- Advanced (İleri)

Eğer TOEFL, YDS, YÖKDİL veya IELTS sınavlarına hazırlanıyorsanız, setlerimiz bu sınavlarda başarılı olmanızı sağlamaktadır.


Setlerimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın alt bölümünde görebilirsiniz.

Öğrenme ve Başarı Garantili Eğitim Sistemi nedir?

Eğitim programlarımız ile çalışmanızı tamamladıktan sonra, eğer bitirme sınavında geçerli nota ulaşamayarak sertifika alamazsanız, 6 ay daha Online İngilizce eğitim programımıza, ek ücret ödemeden devam edeceksiniz. Bu şekilde eğitim programlarımız %100 başarı garantilidir. İngilizce'yi mükemmel öğrenene kadar çalışmanız devam edecektir. Böylece başarınız ve İngiltere'den sertifika almanız garanti altına alınmaktadır.

Hibrit eğitim yönteminin günümüzdeki İngilizce eğitimine faydaları nelerdir?

Kuruluşumuz LN komple İngilizce eğitim setlerimizin fiziki materyalleri, anlatım dili Türkçe olan gramer kitapları, metot kitapları, yardımcı gramer kitapları ve telaffuz amaçlı seslendirmelerine ilaveten, bir de Online eğitim kursumuzu eklemektedir. Bu birbirini tamamlayan ve pekiştiren iki sisteme bugün dünyamızda hibrit eğitim adı verilmektedir. Bu öğretim yönteminde öğrenci hem kitaplardan hem de Online İngilizce kursuna bağlanarak, istediği kadar eğitim alabilmektedir.  Limasollu Naci Öğretim Yayınları olarak, dünyada yabancı dil eğitimi için yeni uygulanmaya başlanan bu ikili sistemi Türkiye'ye sunan kurum olma gururunu yaşamaktayız.


Online Kurs Nedir?  Holmwood’s Premium Online İngilizce kursumuzun özellikleri nelerdir?
 

 • İngilizce eğitim setlerimiz ile birlikte sunulan, Online İngilizce kursumuz dijital eğitim platformudur. Yapay zeka yazılımı ile hazırlanmış bir programa sahiptir. Öğrencinin başarı durumuna göre kişiselleştirilmiş eğitim planı oluşturmaktadır.
   
 • Online İngilizce kursumuz, teknolojinin yabancı dil eğitimine getirdiği en yeni, en mükemmel yöntemdir. Tüm dil öğrenme imkanlarını bir arada sunmaktadır.
   
 • Kursunuza 7/24 sınırsız süre ile bağlanabilecek ve çalışabileceksiniz.
   
 • Kursumuz, Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEF) programına %100 uyumlu olup, başlangıç seviyesinden (A1), ileri seviyeye (C2) kadar olan tüm konularını kapsamaktadır.
   
 • İngilizce kelime kartları çalışmaları ile İngilizcede en çok kullanılan 2.000'in üzerinde kelimeyi öncelikle öğreneceksiniz.
   
 • Kursumuz 4 beceriyi (okuma, yazma, konuşma ve anlama) geliştirecek şekilde tasarlanmıştır.
   
 • 300'den fazla İngilizce öğretici videolar izleyeceksiniz.
   
 • 50 farklı alıştırma modeli ile çok yönlü çalışmalar yapacaksınız.
   
 • 8.000'in üzerinde alıştırma yapacaksınız.
   
 • Tüm çalışmaların raporlarını panelinizden görebileceksiniz.
   

NOT: Online İngilizce kursunuz aktif edilme tarihi size bağladır. Arzu ederseniz önce eğitim seti materyallerimiz ile bir miktar çalışıp, kursunuzu daha sonraki bir tarihte başlatabilirsiniz. İsterseniz eğitime başladığınız anda Online İngilizce kursunuzu aktif ederek her iki programa eşzamanlı olarak çalışabilirsiniz. Kursumuzun sistemine göre, aktivasyon kodunuz ile giriş yaptığınız tarih itibari ile öğrenci üyelik süreniz başlayacaktır.
 

LN Komple İngilizce Eğitim Setleri (3 Kur) + Online İngilizce Kursu Bir Arada Tanıtım Videosu


Şimdi size hibrit eğitim metodumuzun içeriğini oluşturan materyallerin önemlileri hakkında kısaca bilgi verelim.

LN Komple İngilizce Eğitim Setimiz (1.Kur)

1.Kur LN Komple İngilizce eğitim setimizin eğitim sistemi sıfırdan başlayarak İngilizce gramerini öğretmektedir. Hiç İngilizce bilmeyen veya bir miktar İngilizce bilgisine sahip olanların setimizin programını başlangıçtan itibaren sistemli olarak çalışmasını önermekteyiz. Kitaplarımızda İngilizce gramer konuları özetlenerek, formüle edilerek, Türkçe açıklamalı şekilde öğretilmektedir. Özel öğretim sistemimiz, öğrencilerimiz tarafından beğenilmekte, takdir görmekte ve 'Sihirli Metot" olarak tanımlanmaktadır. 1. Kur İngilizce setimizi tamamladığınızda tüm İngilizce gramer konularını öğrenmiş olacaksınız.


Setlerimizin öğretim metodunu görmek amacıyla Simple Present Tense konusunu anlatan bir ders videomuzu izleyelim.

gramervideosu

LN Komple İngilizce Eğitim Setimiz (2.Kur)

2.Kur LN Komple İngilizce eğitim setimiz, İngiltere merkezli World of Learning firması tarafından hazırlanmıştır. 1. Kurda yapılan gramer çalışması sonrasında çalışılacak programımızdır. Setimiz akıcı ve pratik konuşma çalışmaları içermektedir. Bir hikaye üzerinden yapacağınız çalışmalarda, hikayemizin kahramanı Bay Lorens ile İngiltere'de bir iş seyahati programına dahil olacaksınız. Eğitim programımızda ilgi çekici hikayeyi takip ederken, bir yandan karşılıklı konuşmalarda en çok kullanılan cümle kalıpları, deyimsel fiilleri ve kelimeleri öğrenecek, bir yanda da İngiltere'yi dolaşmış olacaksınız. Eğlenceli bir içerik ile sunulan programımızda, kimi zaman sizi gülümsetecek diyaloglar ile de karşılaşacaksınız.

Dinleme ve telaffuz çalışmalarında, program sizi bazen Bay Lorens'ın söylediği cümleleri tekrar etmenizi isteyecek. Böylece sistemimiz sizin, dinleme ve anlama becerilerinizi geliştirirken, bir yandan da telaffuz çalışmaları yaparak konuşmanıza akıcılık kazandıracaktır.
 

Şimdi de Present Continuous Tense konusunu anlatan bir ders videomuzu görelim.

gramervideosu

LN İleri İngilizce ve İş İngilizcesi Setimiz (3.Kur) Advanced and Business English

LN İleri İngilizce ve iş İngilizcesi (Advanced and Business English) setimiz, genel iş İngilizcesi ve sektörel İngilizce konuları ile konuşma seviyenizi en üst düzeye çıkarabilmeniz için oluşturulmuş interaktif çalışmalardan oluşmaktadır. Setimizin eğitim materyallerindeki çalışma dili İngilizce'dir. 3. Kur setimizin içeriklerinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için 1. ve 2. kur setlerimiz ile çalışmalarınızı tamamlamış gerekmektedir.

İnteraktif eğitim materyallerimiz, röportaj videoları, alıştırmalar, yazılı içerikler ve görseller ile oluşturulmuş içeriklere sahiptir. Birçok programımızda gerçek kişilerle yapılan röportajlar yer almaktadır. Farklı aksanları da izlemenizi sağlayacak röportajlarda, günlük konuşmalar veya sektörel konulardaki İngilizce kullanımını deneyimlemeniz sağlanacaktır.

İnteraktif eğitim materyallerinin açıklamaları

Trumpcards (İngilizce en çok kullanılan 2.000 kelime eğitimi)

Trumpcards programımız İngilizce'de en çok kullanılan 2.000 kelimenin öğrenimini içermektedir. Kelime kartları ile yapılan çalışmalarda, görsellerle zenginleştirilerek kelimelerin görsel-kelime eşleştirmesi yapılmaktadır. Bu şekilde öğretilen kelimelerin kalıcı olarak öğrenilmesi sağlanmaktadır.

Wordpal (İngilizce bilgi ve kelime yarışması ile eğitim)

Wordpal programımız, İngiltere'de güncel hayattan kesitler vererek, İngilizce'de en çok kullanılan kelimelerin kolayca öğrenilmesini sağlamaktadır. İngilizce bilginizi geliştirmek ve kelime öğrenimini eğlenceli hale getirmek için bilgi yarışması formatında bir programa sahiptir. Özellikleri belirtilen kişiyi bulmaya çalışırken, cümleleri anlayabilmeniz ve doğru cevabı vermeniz için doğru kelimeleri seçmenize yardımcı olarak yönlendirmeler yapılmaktadır.

Teentalk British (İngiltere'de güncel hayattaki  pratik İngilizce konuşma öğretimi)

Teentalk British programımız, İngiltere'de bir grup öğrenci ile yapılan röportajları içermektedir. Programımızda günlük diyaloglarda geçen 1.000 kelimenin öğrenilmesi sağlanmaktadır.

Teentalk Kanada (Kanadalı öğrenciler ile akıcı İngilizce konuşma çalışmaları)

Teentalk Kanada programımız, Kanadalı ortaokul öğrencileri ile yapılan röportajları içermektedir. Konuşma becerinizi geliştirecek olan bu çalışmada, akıcı konuşma çalışmaları yapacaksınız. Bu programımızda Kanada okul eğitim sistemi hakkında genel bir görüşe sahip olacaksınız.

English Pro (İş hayatındaki sözlü ve yazılı İngilizce öğretimi)

Genel iş İngilizcesi programımızda, iş hayatında karşılaşabileceğiniz yazılı ve sözlü İngilizce konuları öğretilmektedir. Kurumlar ile iletişim, e-mail göndermek veya gelen e-maillere yanıt vermek gibi birçok gerekli konuda detaylı eğitim alacaksınız. 

Business Territory ( Elektronik sektördeki İngilizce öğretimi)

Business Territory programımız, elektronik sektöründeki İngilizce'yi öğretmektedir. Elektronik bir firmada yapılan çalışmaları içeren programımız, farklı bölümlerde çalışanlar ile yapılan röportajları içermektedir. Çalışanlara hem iş hem de günlük yaşantılarına ait sorular yöneltilmiştir. Dinleme, anlama ve telaffuz çalışmaları için yararlı bir programdır. 

Business Territory Hotel and Catering (Turizm ve otel sektöründeki İngilizce öğretimi)

Business Territory programımız, İngiltere'de gerçek bir otelde çalışanlar ile yapılan röportajlardan oluşmaktadır. Her kademedeki çalışanlarla yapılan sohbetlerde, oteldeki çalışma günlerine ait sorular yöneltirmiştir. Programın size verdiği ödevler ile sizin de bu sektörde olduğunuzu hissetmeniz ve bu görüşmelere katılmanız sağlanmaktadır.

Meet The English (Genel kültür konuları ile İngilizce eğitimi)

Meet the English programımız, genel kültürünüz geliştirerek İngiltere ile ilgili bilmediğiniz bilgiler vermektedir. İlginç konularla ilgili çalışmalar yapacaksınız. Örneğin reçeli kim keşfetti? Ya da Liverpool neden pop müziğinin başkentidir? Karaöke formatında dinleme ve okuma çalışmaları yapacaksınız.

Expert Gallery (Muhasebe İngilizcesi öğretimi)

Expert Gallery sektörel İngilizce serimizin diğer bir programıdır. İngiltere'de gerçek bir muhasebe ofisinde yapılan çalışmalar ile finansal İngilizce'yi öğreneceksiniz. Muhasebecilerin iş tanımında var olan katma değer vergisi, şirketlerle ilgili resmi işlemler konularında kullanılan İngilizce'yi öğreneceksiniz.

Vox Pop (Akıcı İngilizce konuşma ve yazma öğretimi)

Vox Pop programımız, İngiltere'de Cambridge şehrinde çekilen röportajlardan oluşmaktadır. İngilizce yazma ve konuşma becerilerini geliştirecek çalışmalar mevcuttur.  Herhangi bir konuda düşüncelerinizi rahatlıkla söyleyebilmenizi sağlayacak içeriğe sahiptir.

Lazonby  (İngiltere'de Lazonby kasabada yaşayanlar ile güncel İngilizce konuşma eğitim)

Lazonby programımız, İngiltere'deki Lazonby isimli kasabada yaşayanlarla yapılan röportajlardan oluşmaktadır. Günlük hayattan kesitlerin yer aldığı videolarda, akıcı konuşma ve günlük konuşmalarda kullanılan cümlelerin öğretilmesi hedeflenmiştir.

The Steam Engine (Teknik İngilizce öğretimi)

The Steam Engine programımız, teknik İngilizce'yi buhar motoru konusuyla açıklamaktadır. Programda buhar motoru için bir kullanma kılavuzu hazırlama çalışması bulunmaktadır. İngiliz dil uzmanımızın rehberliğinde oluşturacağınız kullanma kılavuzunuz, yeni kelimeler öğrenmenizi sağlayacaktır.

Holmwood’s Premium Online İngilizce kursumuz nasıl çalışmaktadır?

Online İngilizce kursumuz, yapay zeka ile hazırlanmış dijital bir platformdur. Holmwood's Online Learning firması tarafından İngiltere'den yayınlanmaktadır. Sistemimiz başarı odaklı bir program ile sizi yönlendirmektedir. Ders programında belli bir planı takip etmeniz sağlanmaktadır. Başarı ortalaması düştüğü durumlarda sistem size ek ders konuları vererek eğitiminizi iyi seviyeye taşımanıza yardımcı olmaktadır. Her seviye sonunda cevaplayacağınız sınavınızın sonucunda seviyenizi belirten sertifikanız sayfanızda oluşacaktır.

Online İngilizce kursumuza  nasıl kayıt olacaksınız?

İngilizce eğitim setlerimiz ile birlikte size gönderilecek olan aktivasyon kodunuzu sistemimize girerek Online İngilizce kursunuza  istediğiniz zaman başlayabileceksiniz.

İnteraktif eğitim öğrenci çalışma paneli

İnteraktif eğitim öğrenci panelinizde, interaktif çalışmalar yapacaksınız. Panelinizde  haftalık ilave ders notları, Podcast dosyaları, gramer anlatımlı videolar, Online testler ve raporlar yer almaktadır. Eğitim sistemimizin bir parçası olan paneliniz, sınırsız olarak erişiminize açık olacaktır. Panelinizde bulunan eğitim materyalleri sayesinde, uzaktan çalışma yaptığınız sanal bir kurs ile İngilizce öğreniyor olacaksınız. Yazılı notlarınızdan İngilizce özet konuları okuyacak ve istediğiniz kadar tekrar edebilecek, hem dinleme çalışmalarınızı yaparak telaffuzunuzu geliştirebileceksiniz. Uzaktan eğitim kursumuz sayesinde yer ve zaman sınırı olmadan İngilizce öğrenmeye devam edebileceksiniz.

Podcast, önceden kayıt yapılmış ses ve videoların dinlenmesini ve izlenmesini sağlayan dosyalama sistemidir. Setlerimizin kitap içeriklerinin seslendirmelerini ve öğretici videolarını öğrenci panelinizde bulabileceksiniz. Sınırsız erişim verilerek size sunulan dijital çalışma materyallerinize istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz. Dinleme ve telaffuz çalışmalarını çevrimdışı yani internet bağlantısına ihtiyaç olmadan yapabilmek için ses dosyalarınızı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

İngiltere'den onaylı İngilizce bitirme sertifikası

Bitirme sertifikası örneği

İngiltere'den bitirme sertifikası ve öğrenme garantisi

Online İngilizce kursumuz yapay zeka yazılım ile hazırlanmış ve seviyelere göre düzenlenmiştir. İngilizce seviyenizi test ederek başlayacağınız kursumuzda,  her seviyesinin sonunda sınav yapılmaktadır. Bu sınavdan geçerli puan aldığınız takdirde bir sonraki seviye programına devam edilmektedir. Kurs bitiminde yapılacak genel sınav sonunda İngiltere'den bitirme sertifikanız oluşturalacaktır.

Garantili İngilizce eğitim programımız, sizin İngilizce'yi ileri seviyede öğrenmenizi sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Tüm çalışma materyalleriyle eğitiminizi tamamladığınızda, genel bitirme sınavına gireceksiniz. Eğer sınavımızda geçerli puan elde edemez ve bitirme sertifikası alamazsanız, Online İngilizce kursumuz, 6 ay daha ücretsiz olarak çalışmanıza açık olacaktır. Böylece İngilizce'yi mutlaka öğrenmeniz sağlanacaktır.

İngilizce Eğitim Sistemlerimiz ile Çalışmanızı Tamamladığınızda Ulaşacağınız Seviye

 • İngilizce’de 12 adet olan tense’leri (zamanlar) öğrenmiş olacaksınız.
 • İngilizce gramer konularının tümünü A’dan Z’ye öğrenmiş olacaksınız.
 • Sosyal hayattaki konuşmaları anlayabilecek, kendinizi ve düşüncelerinizi kolayca ifade edebileceksiniz.
 • İş İngilizcesine hakim olacak, iş İngilizcesinde gereken yazılı ve sözlü bilgileri öğrenmiş olacaksınız.
 • Turizm, teknik, muhasebe ve elektronik sektörlerindeki İngilizce’yi öğrenmiş olacaksınız.
 • 50 saatlik pratik konuşma çalışmaları ile İngilizcenizi akıcı hale getirmiş ve mükemmel seviyede konuşuyor olacaksınız.
 • Setlerimiz ve Online kursumuz ile yapacağınız çalışmalar ve alıştırmalar sırasında 4.000 İngilizce kelime ile karşılaşacak, bu kelimeleri öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz.
 • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olacaksınız.
 • İngilizce yeterlilik sınavlarından, KPDS, YDS veya TOEFL sınavına katılacaksanız, özellikle Online kursumuzda bu sınavların soru tarzına uygun çalışmalar göreceksiniz. Böylece bu sınavlarda da başarınız çok kolaylaşacaktır.


LN Komple İngilizce eğitim setleri (3 Kur) + 6 ay Online İngilizce kursu Bir Arada materyallerinin içerik listesini aşağıda görmektesiniz.

İngilizce eğitim setlerimizin materyalleri
2 Adet gramer kitabı (464 Sayfa)
3 Adet metot kitabı (480 Sayfa)
English Conversations (İngilizce karşılıklı konuşmalar) kitabı
İngilizce konuşma kılavuzu kitabı
80 Adet İngilizce eğitim ve pratik konuşma videoları
Podcast (Seslendirme dosyaları) 

Dijital eğitim materyalleri (USB flash bellek içinde)
Trumpcards (İngilizce en çok kullanılan 2.000 kelimenin öğrenimi)
Wordpal (İngilizce bilgi ve kelime yarışması ile eğitim)
Teentalk British (İngiltere'de güncel hayattaki  pratik İngilizce konuşma çalışmaları)
Teentalk Kanada (Kanadalı öğrenciler ile akıcı İngilizce konuşma çalışmaları)
English Pro (İş hayatındaki sözlü ve yazılı İngilizce çalışmaları) 
Business Territory ( Elektronik sektörde İngilizce çalışmaları)
Business Territory Hotel and Catering (Turizm ve otel sektöründeki İngilizce çalışmaları)
Meet The English (Genel kültür konuları ile İngilizce eğitimi) 
Expert Gallery (Muhasebe İngilizcesi eğitimi) 
Vox Pop (Akıcı İngilizce konuşma ve yazma çalışmaları)
Lazonby (İngiltere'de Lazonby kasabasında yaşayanlar ile güncel İngilizce konuşma çalışmaları)
The Steam Engine (Teknik İngilizce konuları eğitimi) 

İnteraktif eğitim öğrenci paneli
Öğretici videolar
İnteraktif eğitim dosyaları
Podcast dosyaları
Periyodik eklenen İngilizce ders notları
Online testler
Raporlar
Ve setlerimizin çalışma kılavuzu

Online İngilizce kursu (6 Ay)
Başlama seviyesini belirlemek, seviye tespit testi
300 adet gramer ve genel kültür videoları
Özel sistemi ile hazırlanmış Online dersler
50 farklı alıştırma modeli
8.000 adet alıştırma
Raporlama sistemi
İngiltere'den bitirme sertifikası
Sertifika sınavından yeterli puan alamadığınız takdirde, Online İngilizce kursunuz ücretsiz olarak 6 ay daha uzatılacaktır.

NOT: LN İngilizce Eğitim Setlerimizin tüm kitapları ve çalışma kılavuzu ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmekte ve öğretici videolar, Podcast ve tüm interaktif eğitim içerikleri USB flash bellek olarak gönderilmektedir.  

 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Cevahir Hayrettin / Manisa

Anlatımlar ancak bu kadar güzel olabilir. Online İngilizce kursu beklediğimden çok daha kullanışlı. Teşekkürler.

 

Süheyla Tanrıverdi / Gebze

Setler ve online İngilizce kursu çok çok mükemmel. Seviyem hızla ilerliyor, çok seviniyorum. Teşekkürler.

 

Fulya Cengizoğlu / Ortaköy-İstanbul

Setlerin hem kitaplardaki anlatımı çok güzel hem de ders videoları harika. Hocalar çok net ve açık dilde anlatıyor. Elime ulaşalı bir hafta oldu çok zevkle çalışıyorum.

 

Canan Sevgin / Sivrihisar-İzmir

Video anlatımlarındaki hocaların anlatışına bayılıyorum. Dersleri çok duygulu ve şiir gibi anlatıyorlar. İyiki almışım, çok teşekkürler.

 

Hasan Kütahyalı / Mamak-Ankara

Videolar çok güzel. Ben İspanyolca da öğrenmek istiyorum. İspanyolca setiniz niye videolu değil?

 

Özkan Şanver / İzmir

İngilizce eğitim setleri çok güzel bir anlatımla hazırlanmış. Hem İngilizce grameri öğrendim, hem de temelim 1. kur ile oluştu. 2 ve 3. kur ile İngilizcemi mükemmele ulaştırdım. Setleriniz ile karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Sude Özyılmaz / Mersin

Setler ile çalışmam ilerledikçe, 3 kuru bir arada almakla çok iyi bir karar verdiğimi anladım. Çünkü öğretim programı birbirini tamamlayacak şekilde çok iyi hazırlanmış. Eğitmenlere çok teşekkür ederim.

Serkan Ergene / Balıkesir

Çok güzel bir set almışım,öğrenmesi zor değil çok güzel hazırlanmış emeği geçen herkese teşekkürler...

Çiğdem Otlu / Kütahya

Sınavlara hazırlanıyorum. İngilizce kaynak olarak setinizi aldım. Aradığım tüm konular var. Sağolun.

Hasan Aydın / İzmir

Hem setler hem de online kurs ile İngilizce çalışmak çok ilginç. Bu deneyim çok hoşuma gitti. Bir aydır çalışıyorum, 7 yıldır öğrendiğimden fazlasını öğrendim. Herkese tavsiye ederim.

Ayla Horasanlı / Ankara

Online kursun ne olduğunu tam bilmiyordum, çalışmaya başlayınca anladım. Bu kadar çok yönlü imkanları bir arada bulmak ve belli programa uyarak çalışmak beni çok ümitlendirdi. Kısa sürede belli bir seviyeye geleceğimi hissediyorum.

 

Can Ersanoğlu / Muğla

Çok enteresan, hergün çalışıyorum.

 

Metin Gerede / Bursa

Önce bu kadar çok materyal gözümü korkutmuştu ama şimdi olayı çözdüm. Programlı olarak çalışıyorum, oluyor.

 

Canan Şafakcan / Bilecik

İnteraktif cd'leri, ben video gibi seyredeceğimi zannetmiştim. Önce oynatamadım, halbuki mouse ile çalıştıracakmışım. Sordum açıklama yaptınız, teşekkürler. Şimdi en çok onlarla çalışmayı seviyorum. Çok iyi ilerliyorum.

 

Ferhat toycu / Gaziantep

Çok güzel bir eğitim programı

Aslıhan Canöztürk / Erenköy/İstanbul

Online eğitim ne kadar eğlenceli, keşke eskiden de olsaydı da bu yaşa kadar vakit kaybetmeseydim

Metin Evliyaoğlu / Manisa

Her gün çalışıyorum. Çok eğleniyorum. Lisan öğrenmenin zevkini kaptım. Artık bırakmam.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL