NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
Komple İngilizce Eğitim Seti + 6 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada
3.317 TL 2.322 TL
( 774 TL x 3 Ay )

Komple İngilizce Eğitim Seti + 6 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 774 TL
%30
İndirim
3.317 TL 2.322 TL

Peşin Fiyatına 3 Ay Taksit ve ÜCRETSİZ HIZLI KARGO


Komple İngilizce Eğitim Seti + 6 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada
3.317 TL  %30 İndirimli Peşin Fiyatına 3 Ay Taksitle
(774 TL x 3 Ay = 2.322 TL)

Ayda Sadece 774 TL


 

LN İngilizce Eğitim Setimiz ve 6 Ay Online İngilizce Kursumuz ile İngilizce'yi Nasıl Öğreneceksiniz?

 • Eğitim programımız Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CERF) programına %100 uyumludur ve tüm İngilizce seviyeleri kapsamaktadır.
 • LN komple İngilizce Eğitim Setimiz ve Online İngilizce Kursumuz ile hem fiziki hem de dijital materyallerin bir arada sunulduğu benzersiz bir eğitim programına sahip olacaksınız.
 • Blended eğitim metodu olarak adlandırılan özel eğitim programımız ile İngilizce'yi eğlenerek mükemmel şekilde, zevkle öğreneceksiniz.
 • Setimizin gramer kitaplarının anlatım dili Türkçedir. İngilizce dilbilgisi kurallarını Türkçe açıklamalı olarak öğreneceksiniz.
 • İngiliz dil uzmanlarımız tarafından hazırlanan yaklaşık 300 adet İngilizce eğitim videolarımızda, özetlenmiş ve formüle edilmiş gramer konularını öğreneceksiniz.
 • Çeşitli konularda hazırlanmış yaklaşık 200 adet genel kültür videolarımız ile pratik İngilizce çalışmaları yapacaksınız.
 • İngilizce dijital kelime kartları çalışmaları ile İngilizce'de en çok kullanılan yaklaşık 2.000 kelimeyi öğreneceksiniz.
 • Eğitim programımızı tamamladığınızda 4.000'in üzerinde kelime öğrenmiş olacaksınız.
 • İş İngilizcesi çalışmalarında, iş hayatında en çok kullanılan konuşma kalıplarını öğreneceksiniz.
 • Online İngilizce Kursumuzda yaklaşık 50 farklı alıştırma modeli ile 8.000'in üzerinde alıştırma yapacaksınız.
 • Dinleme ve tekrarlama çalışmalarıyla telaffuzunu geliştireceksiniz.
 • Öğrenci panelindeki testleri cevaplandırarak başarı trafiğinizi takip edeceksiniz.
 • Eğitim programımızı tamamladığınızda, İngiltere'den sertifika alacaksınız. 
 • Eğer TOEFL, YDS, YÖKDİL veya IELTS sınavlarına hazırlanıyorsanız, setimiz bu sınavlarda başarılı olmanızı sağlamaktadır.

Setimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın en altında görebilirsiniz.

Blended Eğitim Yönteminin Günümüzde İngilizce Eğitimine Faydaları Nelerdir?

Kuruluşumuz LN komple İngilizce Eğitim Setimizin fiziki materyalleri, anlatım dili Türkçe olan gramer kitapları, metot kitapları, yardımcı gramer kitapları ve telaffuz amaçlı seslendirmelerine ilaveten, bir de Online eğitim kursumuzu eklemektedir. Bu birbirini tamamlayan ve pekiştiren iki sisteme bugün dünyamızda Blended eğitim adı verilmektedir. Bu öğretim yönteminde öğrenci hem kitaplardan hem de Online İngilizce Kursuna bağlanarak, istediği kadar eğitim alabilmektedir.  Limasollu Naci Öğretim Yayınları olarak, dünyada yabancı dil eğitimi için yeni uygulanmaya başlanan bu ikili sistemi Türkiye'ye sunan kurum olma gururunu yaşamaktayız.

Online İngilizce Kursumuzun Diğer Programlardan Farkı Nedir?

Online İngilizce Kursumuz, önce öğrencinin seviyesini ölçmek için teste tabii tutmakta ve seviyesini belirlemektedir. Sistemimiz öğrencinin seviyesine uygun çalışma programı ile başlamaktadır. Her seviye için okuma, yazma, anlama ve konuşma çalışmaları yapılması şeklinde düzenlenen kursumuzda, öğrencinin sıkılmadan, 4 becerisini de her seviyede geliştirebileceği bir plana göre hazırlanmıştır. Ders içeriklerinde her konu bir beceri geliştirmek hedefi ile düzenlenmiştir. Örneğin kelime öğrenme, makale okuma ve anlama gibi çalışmalar ders programına serpiştirilerek eklenmiştir. Öğrenci çalışma boyunca sadece gramer ya da sadece kelime eğitimi alıştırmaları yapmamakta, bir ders gramer çalışması ise, diğer ders kelime eğitimi olabilmektedir. Her seviyedeki bilgilerin tam olarak öğrenilmesi için sistemimiz öğrenciyi yönlendirmektedir.
 

LN Komple İngilizce Eğitim Seti + Online İngilizce Kursu Bir Arada Tanıtım Videosu

Video süresi: 2:45

 

Kursumuzdaki Eğitim İçeriklerinin Özellikleri Nelerdir?

Kursumuzda yaklaşık 100 adet İngilizce gramer anlatımı videoları ve yaklaşık 200 adet genel kültür ve sektörel İngilizce ile ilgili konuların işlendiği videolar bulunmaktadır. Her bir videomuz çalışılan seviyeye uygun olarak sistemimize eklenmiştir. Öğrenci çalıştığı seviyeye uygun video içerikleriyle eğitim almaktadır. Videolarımızdaki konuşma temposu, başlangıç seviyelerinde yavaş tempoda olmasına rağmen ileri seviyelerde normal konuşma temposundadır. Böylece seviyesi düşük olan öğrencilerimizin videolarımızı daha kolay takip edebilmesi ve anlayabilmesi sağlanmaktadır.

Genel kültür videolarımız, Amerika ve İngiltere’deki çekimlerden oluşmaktadır. Videolarımızı izlerken her iki ülkenin aksanları da öğrenilmiş olacaktır. Video içeriklerimiz, popüler büyük şehirlerin tanıtımlarından, farklı sektörde çalışan gerçek kişilerle yapılan röportajlardan ve iş başvurusu, arkadaş sohbetleri gibi güncel konulardan oluşmaktadır.

Kursumuzdaki konu anlatımları ve dijital kelime kartı çalışmaları sonunda yaklaşık 4.000 İngilizce kelime öğrenmiş olacaksınız. Dijital kelime kartlarında İngilizce kelimeyi temsil eden görsellerle yapılan çalışmalar, kelimenin hafızanızda kalıcı hale gelmesi amacıyla eklenmiştir. Alıştırmanın diğer formatında duyulan kelime veya cümlenin öğrenci tarafından tekrar edilmesi ve öğrencinin kendi seslendirmesi ile eğitmenimizin seslendirmesini karşılaştırarak telaffuz çalışmaları yapması sağlanmaktadır. Bu alıştırma sayesinde hem dinleme hem de konuşma becerileri geliştirilmektedir.

50 farklı alıştırma modelinin uygulandığı kursumuzda, 8.000’den fazla alıştırma bulunmaktadır. Bazı alıştırma şekilleri dil sertifika programlarında sorulan soru tiplerine paraleldir. Bu sayede kursumuz, sınav hazırlığı içinde olan öğrencilerimize de yardımcı bir program haline gelmektedir.

Online İngilizce Kursumuza Nasıl Kayıt Olacaksınız?

Online İngilizce Kursunuza başlayabilmeniz için setiniz ile birlikte aktivasyon kodu gönderilecektir. Sistemimize kodunuzu girerek istediğiniz zaman kursunuza başlayabileceksiniz. 

Online Kursumuza Ne Kadar Zaman Ayırmalısınız ve Seviyeniz Nasıl İlerleyecek?

Çalışma sürenizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ancak dil uzmanlarımızın önerisini günlük 30 dakikalık zaman ayırarak kursunuza çalışmanız yönündedir.

Online kursumuza başlarken seviye belirleme sınavından sonra belirlenen seviyenize uygun program ekranınıza yansıyacaktır. Çalışma dosyalarınızı sırayla tamamlamanız gerekmektedir. Bir seviye için tüm çalışmalar yapıldığında sistem genel sınav yapacaktır. Sınav sonucundaki puanınızın yeterli olması halinde bir üst seviyedeki çalışma programınız aktif olacaktır.

NOT: Online İngilizce Kursunuz aktif edilme tarihi size bağladır. Arzu ederseniz önce eğitim seti materyallerimiz ile bir miktar çalışıp, kursunuzu daha sonraki bir tarihte başlatabilirsiniz. İsterseniz eğitime başladığınız anda Online İngilizce Kursunuzu aktif ederek her iki programa eşzamanlı olarak çalışabilirsiniz. Kursumuzun sistemine göre, aktivasyon kodunuz ile giriş yaptığınız tarih itibari ile öğrenci üyelik süreniz başlayacaktır.
 

İngilizce Eğitim Setimizin İçerik Açıklamaları

İngilizce Gramer (Dil Bilgisi) Eğitimi 

Setimizin gramer kitapları sıfırdan başlayarak İngilizce gramerini öğretmektedir. Hiç İngilizce bilmeyen veya bir miktar İngilizce bilgisine sahip olanların setimizin programını başlangıçtan itibaren sistemli olarak çalışmasını önermekteyiz. Kitaplarımızda İngilizce gramer konuları özetlenerek, formüle edilerek, Türkçe açıklamalı şekilde öğretilmektedir. Özel öğretim sistemimiz, öğrencilerimiz tarafından beğenilmekte, takdir görmekte ve 'Sihirli Metot" olarak tanımlanmaktadır. İngilizce gramer eğitim kitaplarımızı tamamladığınızda tüm İngilizce gramer konularını öğrenmiş olacaksınız.

 

Setimizin öğretim metodunu görmek amacıyla Simple Future Tense konusunu anlatan bir ders videomuzu izleyelim.

Video süresi: 4:28

İngilizce Akıcı Konuşma Eğitimi

Setimizin Speak English Better metot kitapları, İngiltere merkezli World of Learning firması tarafından hazırlanmıştır. Gramer eğitimi çalışması sonrasında çalışılacak programımızdır. Setimiz akıcı ve pratik konuşma çalışmaları içermektedir. Bir hikaye üzerinden yapacağınız çalışmalarda, hikayemizin kahramanı Bay Lorens ile İngiltere'de bir iş seyahati programına dahil olacaksınız. Eğitim programımızda ilgi çekici hikayeyi takip ederken, bir yandan karşılıklı konuşmalarda en çok kullanılan cümle kalıpları, deyimsel fiilleri ve kelimeleri öğrenecek, bir yanda da İngiltere'yi dolaşmış olacaksınız. Eğlenceli bir içerik ile sunulan programımızda, kimi zaman sizi gülümsetecek diyaloglar ile de karşılaşacaksınız.

Dinleme ve telaffuz çalışmalarında, program sizi bazen Bay Lorens'ın söylediği cümleleri tekrar etmenizi isteyecek. Böylece sistemimiz sizin, dinleme ve anlama becerilerinizi geliştirirken, bir yandan da telaffuz çalışmaları yaparak konuşmanıza akıcılık kazandıracaktır.

İş İngilizcesi Eğitimi

Setimizin İş İngilizcesi bölümü, genel iş İngilizcesi ve sektörel İngilizce konuları ile konuşma seviyenizi en üst düzeye çıkarabilmeniz için oluşturulmuş interaktif çalışmalardan oluşmaktadır. Setimizin interaktif eğitim materyallerindeki çalışma dili İngilizce'dir. İş İngilizcesi çalışmalarımızın içeriklerinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için setimizin gramer kitapları ve Speak English Better metot kitapları ile çalışmalarınızı tamamlamış olmanız gerekmektedir.

İnteraktif eğitim materyallerimiz, röportaj videoları, alıştırmalar, yazılı içerikler ve görseller ile oluşturulmuş içeriklere sahiptir. Birçok programımızda gerçek kişilerle yapılan röportajlar yer almaktadır. Farklı aksanları da izlemenizi sağlayacak röportajlarda, günlük konuşmalar veya sektörel konulardaki İngilizce kullanımını deneyimlemeniz sağlanacaktır.

Setimizin interaktif eğitim materyallerinin açıklamaları

Trumpcards (İngilizce en çok kullanılan 2.000 kelime eğitimi)

Trumpcards programımız İngilizce'de en çok kullanılan 2.000 kelimenin öğrenimini içermektedir. Kelime kartları ile yapılan çalışmalarda, görsellerle zenginleştirilerek kelimelerin görsel-kelime eşleştirmesi yapılmaktadır. Bu şekilde öğretilen kelimelerin kalıcı olarak öğrenilmesi sağlanmaktadır.

Wordpal (İngilizce bilgi ve kelime yarışması ile eğitim)

Wordpal programımız, İngiltere'de güncel hayattan kesitler vererek, İngilizce'de en çok kullanılan kelimelerin kolayca öğrenilmesini sağlamaktadır. İngilizce bilginizi geliştirmek ve kelime öğrenimini eğlenceli hale getirmek için bilgi yarışması formatında bir programa sahiptir. Özellikleri belirtilen kişiyi bulmaya çalışırken, cümleleri anlayabilmeniz ve doğru cevabı vermeniz için doğru kelimeleri seçmenize yardımcı olarak yönlendirmeler yapılmaktadır.

Teentalk British (İngiltere'de güncel hayattaki  pratik İngilizce konuşma öğretimi)

Teentalk British programımız, İngiltere'de bir grup öğrenci ile yapılan röportajları içermektedir. Programımızda günlük diyaloglarda geçen 1.000 kelimenin öğrenilmesi sağlanmaktadır.

Teentalk Kanada (Kanadalı öğrenciler ile akıcı İngilizce konuşma çalışmaları)

Teentalk Kanada programımız, Kanadalı ortaokul öğrencileri ile yapılan röportajları içermektedir. Konuşma becerinizi geliştirecek olan bu çalışmada, akıcı konuşma çalışmaları yapacaksınız. Bu programımızda Kanada okul eğitim sistemi hakkında genel bir görüşe sahip olacaksınız.

English Pro (İş hayatındaki sözlü ve yazılı İngilizce öğretimi)

Genel iş İngilizcesi programımızda, iş hayatında karşılaşabileceğiniz yazılı ve sözlü İngilizce konuları öğretilmektedir. Kurumlar ile iletişim, e-mail göndermek veya gelen e-maillere yanıt vermek gibi birçok gerekli konuda detaylı eğitim alacaksınız. 

Business Territory ( Elektronik sektördeki İngilizce öğretimi)

Business Territory programımız, elektronik sektöründeki İngilizce'yi öğretmektedir. Elektronik bir firmada yapılan çalışmaları içeren programımız, farklı bölümlerde çalışanlar ile yapılan röportajları içermektedir. Çalışanlara hem iş hem de günlük yaşantılarına ait sorular yöneltilmiştir. Dinleme, anlama ve telaffuz çalışmaları için yararlı bir programdır. 

Business Territory Hotel and Catering (Turizm ve otel sektöründeki İngilizce öğretimi)

Business Territory programımız, İngiltere'de gerçek bir otelde çalışanlar ile yapılan röportajlardan oluşmaktadır. Her kademedeki çalışanlarla yapılan sohbetlerde, oteldeki çalışma günlerine ait sorular yöneltirmiştir. Programın size verdiği ödevler ile sizin de bu sektörde olduğunuzu hissetmeniz ve bu görüşmelere katılmanız sağlanmaktadır.

Meet The English (Genel kültür konuları ile İngilizce eğitimi)

Meet the English programımız, genel kültürünüz geliştirerek İngiltere ile ilgili bilmediğiniz bilgiler vermektedir. İlginç konularla ilgili çalışmalar yapacaksınız. Örneğin reçeli kim keşfetti? Ya da Liverpool neden pop müziğinin başkentidir? Karaöke formatında dinleme ve okuma çalışmaları yapacaksınız.

Expert Gallery (Muhasebe İngilizcesi öğretimi)

Expert Gallery sektörel İngilizce serimizin diğer bir programıdır. İngiltere'de gerçek bir muhasebe ofisinde yapılan çalışmalar ile finansal İngilizce'yi öğreneceksiniz. Muhasebecilerin iş tanımında var olan katma değer vergisi, şirketlerle ilgili resmi işlemler konularında kullanılan İngilizce'yi öğreneceksiniz.

Vox Pop (Akıcı İngilizce konuşma ve yazma öğretimi)

Vox Pop programımız, İngiltere'de Cambridge şehrinde çekilen röportajlardan oluşmaktadır. İngilizce yazma ve konuşma becerilerini geliştirecek çalışmalar mevcuttur.  Herhangi bir konuda düşüncelerinizi rahatlıkla söyleyebilmenizi sağlayacak içeriğe sahiptir.

Lazonby  (İngiltere'de Lazonby kasabada yaşayanlar ile güncel İngilizce konuşma eğitim)

Lazonby programımız, İngiltere'deki Lazonby isimli kasabada yaşayanlarla yapılan röportajlardan oluşmaktadır. Günlük hayattan kesitlerin yer aldığı videolarda, akıcı konuşma ve günlük konuşmalarda kullanılan cümlelerin öğretilmesi hedeflenmiştir.

The Steam Engine (Teknik İngilizce öğretimi)

The Steam Engine programımız, teknik İngilizce'yi buhar motoru konusuyla açıklamaktadır. Programda buhar motoru için bir kullanma kılavuzu hazırlama çalışması bulunmaktadır. İngiliz dil uzmanımızın rehberliğinde oluşturacağınız kullanma kılavuzunuz, yeni kelimeler öğrenmenizi sağlayacaktır.

Setimizin İnteraktif Öğrenci Çalışma Paneli

İnteraktif eğitim öğrenci panelinizde, interaktif çalışmalar yapacaksınız. Panelinizde  haftalık ilave ders notları, Podcast dosyaları, gramer anlatımlı videolar, Online testler ve raporlar yer almaktadır. Eğitim sistemimizin bir parçası olan paneliniz, sınırsız olarak erişiminize açık olacaktır. Panelinizde bulunan eğitim materyalleri sayesinde, uzaktan çalışma yaptığınız sanal bir kurs ile İngilizce öğreniyor olacaksınız. Yazılı notlarınızdan İngilizce özet konuları okuyacak ve istediğiniz kadar tekrar edebilecek, hem dinleme çalışmalarınızı yaparak telaffuzunuzu geliştirebileceksiniz. Uzaktan eğitim kursumuz sayesinde yer ve zaman sınırı olmadan İngilizce öğrenmeye devam edebileceksiniz.

Podcast, önceden kayıt yapılmış ses ve videoların dinlenmesini ve izlenmesini sağlayan dosyalama sistemidir. Setimizin kitap içeriklerinin seslendirmelerini ve öğretici videolarını öğrenci panelinizde bulabileceksiniz. Sınırsız erişim verilerek size sunulan dijital çalışma materyallerinize istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz. Dinleme ve telaffuz çalışmalarını çevrimdışı yani internet bağlantısına ihtiyaç olmadan yapabilmek için ses dosyalarınızı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

İngiltere'den onaylı İngilizce bitirme sertifikası

Bitirme sertifikası örneği

İngiltere'den Bitirme Sertifikası ve Öğrenme Garantisi

Online İngilizce Kursumuz yapay zeka yazılım ile hazırlanmış ve seviyelere göre düzenlenmiştir. İngilizce seviyenizi test ederek başlayacağınız kursumuzda,  her seviyesinin sonunda sınav yapılmaktadır. Kurs bitiminde yapılacak genel sınav sonunda İngiltere'den bitirme sertifikanız oluşturulacaktır.

Garantili İngilizce eğitim programımız, sizin İngilizce'yi ileri seviyede öğrenmenizi sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Tüm çalışma materyalleriyle eğitiminizi tamamladığınızda, genel bitirme sınavına gireceksiniz. Eğer sınavımızda geçerli puan elde edemez ve bitirme sertifikası alamazsanız, Online İngilizce Kursumuz, 6 ay daha ücretsiz olarak çalışmanıza açık olacaktır. Böylece İngilizce'yi mutlaka öğrenmeniz sağlanmaktadır.

İngilizce Eğitim Sistemlerimiz ile Çalışmanızı Tamamladığınızda Ulaşacağınız Seviye

 • İngilizce’de 12 adet olan tense’leri (zamanlar) öğrenmiş olacaksınız.
 • İngilizce gramer konularının tümünü A’dan Z’ye öğrenmiş olacaksınız.
 • Sosyal hayattaki konuşmaları anlayabilecek, kendinizi ve düşüncelerinizi kolayca ifade edebileceksiniz.
 • İş İngilizcesine hakim olacak, iş İngilizcesinde gereken yazılı ve sözlü bilgileri öğrenmiş olacaksınız.
 • Turizm, teknik, muhasebe ve elektronik sektörlerindeki İngilizce’yi öğrenmiş olacaksınız.
 • 50 saatlik pratik konuşma çalışmaları ile İngilizcenizi akıcı hale getirmiş ve mükemmel seviyede konuşuyor olacaksınız.
 • Setimiz ve Online kursumuz ile yapacağınız çalışmalar ve alıştırmalar sırasında 4.000 İngilizce kelime ile karşılaşacak, bu kelimeleri öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz.
 • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olacaksınız.
 • İngilizce yeterlilik sınavlarından, KPDS, YDS veya TOEFL sınavına katılacaksanız, özellikle Online kursumuzda bu sınavların soru tarzına uygun çalışmalar göreceksiniz. Böylece bu sınavlarda da başarınız çok kolaylaşacaktır.
   

Bu bölümde setimiz ile ilgili öğrencilerimizden gelen bazı soruların cevaplarını görebilirsiniz.

Öğrenci Soruları

Eğitim setinin kitaplarında Türkçe açıklama var mı?

Evet, İngilizce Eğitim Setimizin tüm kitaplarında anlatım dili Türkçedir. Konular özetlenerek, formüle edilerek, Türkçe açıklamalı şekilde öğretilmektedir. Ayrıca İngilizce olarak bol miktarda örneklerle bu bilgiler pekiştirilmektedir.

Online eğitime nasıl başlayacağım?

İngilizce Eğitim Setimiz ile birlikte Online İngilizce Kursumuzun aktivasyon kodu size gönderilecektir. Aktivasyon kodunuzu sistemimize girerek üyeliğinizi kolayca başlatabileceksiniz.

Online eğitim çok farklı anlamlarla kullanılıyor. Sizin kursunuzu tam olarak açıklayabilir misiniz?

Online İngilizce Kursumuz, merkezi İngiltere’de bulunan Holmwood’s Learning Ltd. firmasının dijital eğitim platformudur. Online İngilizce Kursumuz İngiltere üzerinden yayınlanmaktadır. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan, yapay zekâ yazılımı ile hazırlanmış bir eğitim programıdır. Kursunuza 7/24 erişim sağlayabilecek ve istediğiniz süre kadar çalışabileceksiniz. 

Diğer öğrenci soruları için tıklayabilirsiniz.

 

LN Komple İngilizce Eğitim Seti + 6 ay Online İngilizce Kursu Bir Arada materyallerinin içerik listesini aşağıda görmektesiniz.

İngilizce Eğitim Setimizin materyalleri

 • 2 Adet gramer kitabı (464 Sayfa)
 • 3 Adet metot kitabı (480 Sayfa)
 • 80 Adet İngilizce eğitim ve pratik konuşma videoları
 • Podcast (Seslendirme dosyaları) 

Dijital eğitim materyalleri

 • Trumpcards (İngilizce en çok kullanılan 2.000 kelimenin öğrenimi)
 • Wordpal (İngilizce bilgi ve kelime yarışması ile eğitim)
 • Teentalk British (İngiltere'de güncel hayattaki  pratik İngilizce konuşma çalışmaları)
 • Teentalk Kanada (Kanadalı öğrenciler ile akıcı İngilizce konuşma çalışmaları)
 • English Pro (İş hayatındaki sözlü ve yazılı İngilizce çalışmaları) 
 • Business Territory ( Elektronik sektörde İngilizce çalışmaları)
 • Business Territory Hotel and Catering (Turizm ve otel sektöründeki İngilizce çalışmaları)
 • Meet The English (Genel kültür konuları ile İngilizce eğitimi) 
 • Expert Gallery (Muhasebe İngilizcesi eğitimi) 
 • Vox Pop (Akıcı İngilizce konuşma ve yazma çalışmaları)
 • Lazonby (İngiltere'de Lazonby kasabasında yaşayanlar ile güncel İngilizce konuşma çalışmaları)
 • The Steam Engine (Teknik İngilizce konuları eğitimi) 

(Dijital eğitim materyalleri Windows PC uyumludur.)
 

Öğrenci paneli

E-Kitaplar (Basılı olmayan PDF dosya şeklinde olan dijital kitap formatıdır.)

 • İngilizce kolay konuşma kılavuzu e-kitabı
 • İngilizce karşılıklı konuşmalar e-kitabı
 • İngilizce fiiller ve zamanlar (tense'ler) e-kitabı
 • Turizm ve otel İngilizcesi e-kitabı
   
 • Eğitici videolar
 • Genel kültür videoları
 • Dijital eğitim materyalleri dosyaları
 • Ders notları (PDF formatında)
 • Online testler
 • Raporlar
 • Ve setimizin çalışma kılavuzu

Online İngilizce Kursu (6 Ay)

 • Başlama seviyesini belirlemek, seviye tespit testi
 • 300 adet gramer ve genel kültür videoları
 • Özel sistemi ile hazırlanmış Online dersler
 • 50 farklı alıştırma modeli
 • 8.000 adet alıştırma
 • Raporlama sistemi
 • İngiltere'den bitirme sertifikası
 • Sertifika sınavından yeterli puan alamadığınız takdirde, Online İngilizce Kursunuz ücretsiz olarak 6 ay daha uzatılacaktır.

 

Online İngilizce Kursumuzun Seviyelere Göre İçerik Konularından Örnek Başlıklar

Beginners Pre-A1 Discoverers Pre-A1 Breakthrough A1
 • Unit 1: People (İnsanlar)
 • Unit 2: Hello, I Am... (Merhaba, Ben ...)
 • Unit 3: My House (Benim Evim)
 • Unit 4: My Body (Benim Vücudum)
 • Unit 5: Colors & Sizes (Renkler ve Boyutlar)
 • Unit 6: Clothes (Kıyafetler)
 • Unit 7: Animals (Hayvanlar)
 • Unit 8: Food (Yiyecek)
 • Unit 9: Days, Months And Years (Günler, Aylar ve Yıllar)
 • Unit 10: Going To School (Okula Gidiş)
 • Unit 11: Sports & Activities (Sporlar ve Aktiviteler)
 • Unit 12: Nature & Weather (Doğa ve Hava)
 • Unit 1: Making Friends | Introductions |California (Arkadaş Edinme-Tanışmalar- Kaliforniya)
 • Unit 2: Daily Life | Hobbies (Günlük Hayat-Hobiler)
 • Unit 3: Houses (Evler)
 • Unit 4: Meeting People From Other Countries And Cultures (Farklı Ülkelerden ve Kültürlerden İnsanlarla Tanışmak)
 • Unit 5: Food And Cooking (Yiyecekler ve Yemek Pişirmek)
 • Unit 6: School | Dates (Okul-Tarihler)
 • Unit 7: School | The Pledge Of Allegiance (Okul-Bağlılık Sözü)
 • Unit 8: Camping | Getting Mail | Doing Things Together (Kamp Yapmak-Posta Almak-Birşeyleri Beraber Yapmak)
 • Unit 9: Independence Day | Parties | Fires (Bağımsızlık Günü- Partiler-Yangınlar)
 • Unit 10: Birthday Parties | Meeting People (Doğum Günü Partileri-Toplantılar)
 • Unit 1: Moving House | Leaving Friends And Travelling (Ev Taşımak-Arkadaşlardan Ayrılmak ve Seyahat Etmek)
 • Unit 2: Houses, Meeting People And Clothing (Evler, İnsanlarla Tanışmak ve Kıyafetler)
 • Unit 3: Dates And Time, Jobs And Sport (Tarihler ve Saat, İşler ve Spor)
 • Unit 4: Moods, Feelings, Sport And Clothes (Ruh Halleri, Duygular, Spor ve Kıyafetler)
 • Unit 5: Hobbies And Free Time, Geography, Emergencies (Hobiler ve Boş Zaman, Coğrafya, Acil Durumlar)
 • Unit 6: Health And Feelings (Sağlık ve Duygular)
 • Unit 7: Meeting People And Making Friends (İnsanlarla Tanışmak ve Arkadaş Edinmek)
 • Unit 8: Living And Studying Abroad, Computer Games (Yurt Dışında Yaşamak ve Okumak, Bilgisayar Oyunları)
 • Unit 9: Uk History, Daily Life, Food (İngiltere Tarihi, Günlük Yaşam, Yemek)
 • Unit 10: Sport, Travelling, Daily Life (Spor, Seyahat Etmek, Günlük Yaşam)
 • Unit 11: Shopping, Friends, Studying (Alışveriş Yapmak, Arkadaşlar, Ders Çalışmak)
Explorers Pre-A1 Elementary A2 Pioneers Pre-A1
 • Unit 1: Family & Friends | School | Daily Life (Aile Ve Arkadaşlar-Okul-Günlük Yaşam)
 • Unit 2: Daily Life | Hobbies (Günlük Yaşam-Hobiler)
 • Unit 3: Travel | Earthquakes And Volcanos (Seyahat-Depremler ve Volkanlar)
 • Unit 4: Plants | The Desert (Bitkiler-Çöl)
 • Unit 5: History Of The American West (Batı Amerikan Tarihi)
 • Unit 6: Geography | Native American Indians (Coğrafya-Amerika’nın Yerlileri (Kızılderililer))
 • Unit 7: Culture | Jewelry (Kültür-Takı)
 • Unit 8: Houses And Homes (Evler)
 • Unit 9: Houses | Food | Local Life (Evler-Yemek-Yerel Yaşam)
 • Unit 10: Farming | Food (Tarım-Yiyecekler)
 • Unit 11: Meeting New People | Car Problems And Repairs | American Roads (Yeni İnsanlarla Tanışmak -Araba Sorunları ve Onarımı-Amerikan Yolları)
 • Unit 12: American History | Schools (Amerika Tarihi-Okullar)
 • Unit 13: New Places | Shopping | Directions (Yeni Yerler-Alışveriş-Yönler)
 1. Routines | Family (Rutinler-Aile)
 2. British And American English | Meeting People (İngiliz ve Amerikan İngilizcesi-İnsanlarla Tanışmak)
 3. Clothes | Socialising (Kıyafetler-Sosyalleşme) (Family)
 4. Relationships | Hobbies (Bmx Bikes) (Aile İlişkileri-Hobiler  (Bmx Bisiklet))
 5. Education | Meeting People (Eğitim-İnsanlarla Tanışma) Music | Directions (Müzik-Tarifler)
 6. Emergencies | First Responders | Science (Acil Durumlar-İlk Müdahale Ekipleri-Bilim)
 7. Eating And Drinking | Family | Travel | Jobs (Yeme İçme-Aile-Seyahat-Meslekler)
 8. Special Occasions (Özel Günler) Daily Life | Families | Homes (Günlük Yaşam-Aileler-Evler)
 9. Crime | Houses And Homes | Money (Suç-Evler-Para) History | Transport And Travel | Applying For A Job (Tarih-Ulaşım ve Seyahat -İş Başvurusunda Bulunmak)
 10. Jobs | Interviews | Travel | Emergencies (İşler-Röportajlar-Seyahat-Acil Durumlar)
 11. Moods And Feelings | Special Occasions (Ruh Halleri ve Duygular-Özel Günler)
 • Unit 1: Languages | Friends (Yabancı Diller-Arkadaşlar)
 • Unit 2: Health | Medical Examinations (Sağlık-Tıbbi Muayeneler)
 • Unit 3: Food | Cooking | Health (Yemek-Yemek Pişirmek-Sağlık)
 • Unit 4: School | Language (Spanish) | American History (Okul-İspanyolca Dili-Amerikan Tarihi)
 • Unit 5: Dates | National Holidays | American History (Tarihler-Ulusal Bayramlar-Amerikan Tarihi)
 • Unit 6: Chores | Houses (Ev İşleri-Evler)
 • Unit 7: Weather | Money (Hava-Para)
 • Unit 8: Planning A Holiday | Tourist Destinations in The US (Tatil Planlamak -ABD’deki Turistik Yerler)
 • Unit 9: Weather | Emergencies (Hava-Acil Durumlar)
 • Unit 10: Weather | Folklore | Math (Hava-Folklor-Matematik)
 • Unit 11: Birthday Parties | Food | Presents (Doğum Günü Partileri-Yiyecek-Hediyeler)
Intermediate B1 Upper Intermediate
 • Unit 1: Asking Directions | Houses And Homes | Meeting People (Yol Tarifi Sorma-Evler Ve Evler-İnsanlarla Tanışmak)
 • Unit 2: Daily Life | Eating And Drinking | Jobs (Günlük Yaşam-Yeme İçme-Meslekler)
 • Unit 3: Family | Mood And Feelings | Sport | Special Occasions (Aile-Ruh Hali ve Duygular-Spor -Özel Günler)
 • Unit 4: Family | Crime | Transport & Travel (Aile-Suç-Ulaşım ve Seyahat)
 • Unit 5: Crime | Family | Relationships (Suç-Aile-İlişkiler)
 • Unit 6: Cooking | Family And Relationships (Yemek Pişirmek-Aile ve İlişikler)
 • Unit 7: Relationships | Mood And Feelings | Music | Emergencies (İlişkiler-Ruh Halleri ve Duygular, Müzik, Acil Durumlar)
 • Unit 8: Family & Relationships | Vacations | Weather (Aile ve İlişkiler-Seyahatler-Hava)
 • Unit 9: Sports | Cooking | Family (Sporlar-Yemek Pişirmek)
 • Unit 10: Camping And Outdoor Activities | Family And Friends | Emergencies (Kamp ve Açık Hava Aktiviteleri-Aile ve Arkadaşlar-Acil Durumlar)
 • Unit 11: Dreams | Health | Moods And Feelings (Rüyalar-Sağlık-Ruh Halleri ve Duygular)
 • Unit 12: Professional Sports | Healthcare | Job Interviews (Profesyonel Sporlar-Sağlık-İş Görüşmeleri)
 • Unit 13: Graduation | Traveling | Multi-Day Treks | X- Games (Mezuniyet-Seyahat-Günlük Geziler- X Oyunlar)
 • Unit 1: Australia | Jobs | Lifestyles (Avustralya-İşler-Yaşam Tarzları)
 • Unit 2:Hydroponics | Transport And Travel | Hobbies And Free Time | Relationships (Hidroponik- Ulaşım ve Seyahat- Hobiler ve Boş Zaman-İlişkiler)
 • Unit 3: Relationships | Traveling Abroad | Plans For The Future (İlişkiler-Yurtdışı Seyahatleri-Gelecek İçin Planlar)
 • Unit 4: Love And Relationships | Using Uber Abroad | Green Living (Aşk ve İlişkiler- Yurt Dışında Uber Kullanımı-Yeşil Yaşam)
 • Unit 5: Traveling Through Australia |Visiting India And Trying Local Foods | Relationships (Avustralya'yı Gezmek-Hindistan'ı Ziyaret Etmek ve Yerel Yemekleri Denemek-İlişkiler)
 • Unit 6: Homelessness | Holiday Traditions (Evsizlik-Tatil Gelenekleri)
 • Unit 7: Weather İn The Outback Giving Advice (Kırsalda Hava Durumu-Tavsiye Vermek)
  Survival (Hayatta Kalabilme)
  Aboriginal Culture in Australia Sport’s Injuries (Avustralya’nın Yerlisi Aborijin’lerin Kültürü -Avustralya Sporlarında Sakatlıklar)
  Eco-Holidays (Eko Tatilleri)
 • Unit 8: Volunteering And Homelessness in America Relationships And Love (Amerika'da Gönüllülük ve Evsizler- İlişkiler ve Aşk)


 

 

4 Dil Bir Arada Eğitim Paketimiz:

İngilizce ve Almanca Setleri + Online Kursları, Rusça ve İspanyolca Setleri

İngilizce, Almanca , Rusça, İspanyolca Setleri Bir Arada
%60 İndirimli (1.800 TL x 3 Ay = 5.400 TL)

 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

sadık dereli / ilkadım

1997 yılında sizin siyah çantalı kasetli eğitim setinizi almıştım. Ortaokul ve lisede ingilizce konusunda zorluk çekmemiştim. Temeli iyi atınca ingilizcemi gelistirmek çok rahat olmuştu. Kızlarım içinde inşallah sizin setinizden alacağim

ÖMER FARUK GÜREL / Ankara

İsmail Hakkı Günay Bey'in yorumunu görünce ben de yazmak istedim. Benim Limasollu Naci İngilizce Eğitim sistemi ile tanışmam 1984 yılında, lise 1. sınıfta, mektupla eğitim ile başladı. Her hafta aldığım fasikülü her gün bir saat civarında çalışırdım. Bir yılın sonunda İngilizce temele hakim olmuştum. Ondan sonra eğitim hayatımda İngilizce konusunda hiç zorluk çekmedim. Kasım 2019 sonunda da kızım ve eşim için İngilizce 3 seviyeden oluşan setinizden sipariş verdim. Set henüz elime ulaşmadı ama çok faydalı olacağına inancım tam. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Hayriye Yıldırım / Kocaeli

Önce eğitim seti ile çalıştım, çok iyi bir gramer temelim oluştu. Ardından online İngilizce kursuna başladım. Hızla ilerliyorum, çok memnunum. Keşke herkes böyle çalışsa.

İlayda Özen / Kocaeli

Setinizin çalışma kılavuzundaki tavsiyelere uyarak İngilizce eğitim setim ile çalışmaya gramer kitaplarınızdan başladım. İngilizce gramerinin kuralları mükemmel açıklayıcı ve anlaşılır şekilde verilmiş, bu ben de çok güzel bir temel oluşturdu. Ardından online kursumun aktivasyon kodunu girerek online İngilizce bölümüne başladım. Kurstaki zengin içeriğe hayran kaldım. Şimdi online ders konuları ve videolar ile kendimi tüm dünyayı dolaşıyor gibi hissediyorum. Kursunuz ile tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Çok teşekkürler

Cevahir Hayrettin / Manisa

Anlatımlar ancak bu kadar güzel olabilir. Online İngilizce kursu beklediğimden çok daha kullanışlı. Teşekkürler.

 

Süheyla Tanrıverdi / Gebze

Setler ve online İngilizce kursu çok çok mükemmel. Seviyem hızla ilerliyor, çok seviniyorum. Teşekkürler.

 

Fulya Cengizoğlu / Ortaköy-İstanbul

Setlerin hem kitaplardaki anlatımı çok güzel hem de ders videoları harika. Hocalar çok net ve açık dilde anlatıyor. Elime ulaşalı bir hafta oldu çok zevkle çalışıyorum.

 

Hasan Aydın / İzmir

Hem setler hem de online kurs ile İngilizce çalışmak çok ilginç. Bu deneyim çok hoşuma gitti. Bir aydır çalışıyorum, 7 yıldır öğrendiğimden fazlasını öğrendim. Herkese tavsiye ederim.

Metin Gerede / Bursa

Önce bu kadar çok materyal gözümü korkutmuştu ama şimdi olayı çözdüm. Programlı olarak çalışıyorum, oluyor.

 

Canan Şafakcan / Bilecik

İnteraktif içerikleri, ben video gibi seyredeceğimi zannetmiştim. Önce oynatamadım, halbuki mouse ile çalıştıracakmışım. Sordum açıklama yaptınız, teşekkürler. Şimdi en çok onlarla çalışmayı seviyorum. Çok iyi ilerliyorum.

 

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL