NE ARAMIŞTINIZ?

Sıkça Sorulan Sorular

İngilizce Eğitim Setleri sayfasına dönüş

İngilizce Eğitim Metodu Seçerken Önemli 7 Soru Ve Cevapları

Günümüzde İngilizce konuşabilmenin önemini bildiğinizden hiç şüphemiz yok. Bu nedenle İngilizce’yi sadece en kolay, en hızlı, en mükemmel nasıl öğrenebileceğiniz veya seviyenizi nasıl mükemmele ulaştırabileceğiniz konusunda, en sık sorulan soruları cevaplayarak size yardımcı olmaya çalışacağız.

1-Limasollu Naci Öğretim Yayınları setleri, neden Türkiye de en çok satılan eğitim setleridir?

Özellikle İngilizce eğitimi alanında, 66 yıllık tecrübeye sahip Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın güvencesi ile, Türkiye’nin veya dünyanın neresinde bulunursanız bulununuz, evinizde veya işinizin başında, İngilizce eğitim setleri ve online İngilizce kursu ile çalışarak mükemmel İngilizce öğrenebilirsiniz.

Bugüne kadar çok değişik İngilizce kurs çalışması yapmış birçok İngilizce dersi almış ama İngilizceyi mükemmel öğrenememiş olabilirsiniz. Göz önünde bulundurunuz ki, bu sizin hatanız değil, çalıştığınız yöntemlerin eksikliği olabilir. Limasollu Naci Öğretim Yayınları İngilizce eğitim setleri, 66 yıldır Türkiye de en çok satılan İngilizce eğitim setleridir. Bunun nedeni, öğretim metodumuzun mükemmelliğidir. Siz de İngilizce eğitim programlarımız ile İngilizce"yi kısa sürede,  mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz.

2- E-learning nedir ve İngilizce’yi bugünkü dijital çağda online İngilizce kursları ve eğitim setleriyle öğrenmek neden en başarılı yöntemdir?

İngilizce eğitimi alanında çok önemli bir güncel konu, bugünkü dünyamızda hangi eğitim yolunun İngilizce öğrenmek için en geçerli yöntem olduğudur.

Dünyamızda, çok uzun yıllardır süre gelen klasik öğrenim yolu, sınıflarda ve kurslarda eğitim bugünün ulaşım şartlarında uygun yöntem olmaktan çıkmıştır. Buna karşılık bugünkü dijital çağda e-learning adı verilen, online eğitim interaktif CD-ROM’lar, online videolar ve onları destekleyen kitaplarla öğrenim, hem sınıfı hem öğretmeni öğrencinin ayağına getirmektedir. Yaratılan yeni teknolojik imkanlar ve bilgisayar imkanları ile, evinde bir İngilizce eğitim seti ve online İngilizce kursu ile çalışan öğrenci, hem istediği saatte, istediği sürelerde tekrar edebileceği bir kurs imkanını bulmakta, hem de İngilizce konuşulan herhangi bir ülkeye gitmiş ve yerel insanlarla kaynaşarak, konuşarak İngilizce öğreniyormuş gibi olmaktadır.

İngilizce eğitim setleri ve online İngilizce kursları, interaktif CD-ROM’lar, online videolar ve kitaplardan oluşan bir bütündür ve bu imkan günümüzde İngilizce öğrenmeyi eskisinden çok daha kolay ve eğlenceli hale getirmektedir.

Yabancı dil eğitimi alanında Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Limasollu Naci Öğretim Yayınları, bu alanda da, İngilizce eğitim setleri ve online İngilizce kursları, Almanca, İspanyolca ve Rusça eğitim setleri ile öncülük yapmaktadır.

3- Limasollu Naci Öğretim Yayınları özelliği ve farkı nedir?

Kuruuşumuzun İngilizce eğitim setleri, bir kişinin kendi kendine çalışacağı esas olarak hazırlanmış bir metoda sahipdir. İngiliz eğitmenler ve Türk eğitmenlerle ortaklaşa yapılan çalışmalar sonucunda, İngilizce eğitim setleri içeriği belirlenmiştir. Öğrencinin İngilizce öğrenirken nelere ihtiyaç duyulabileceği araştırılmış, gelişen son teknolojik gelişmeler de göz önüne alınarak, görsel ve duysal materyaller setlerimize ilave edilmiştir. İngilizce eğitim setleri, evinizde İngilizce öğrenimi için ihtiyaç olacak tüm öğrenim malzemesini, birbirini tamamlayacak şekilde, bir bütün olarak içermektedir.

Teknolojik imkanların gelişmesiyle oluşan tüm yeni öğretim metotlarını öğrencilerine sunmayı ilke edinen kuruluşumuz, setlerimize ilaveten
online İngilizce kurslarını  da günümüzde sizlere sunmaktadır.

Ayrıca kuruluşumuz tüm bu imkanları, birbiriyle koordine ederek bir bütün haline getirmekte öğrencilerine birleşik eğitim programları şeklinde sunarak bir fark yaratmaktadır.
3 Kur İngilizce Eğitim Seti + Online İngilizce Kursu Bir Arada   kursumuzda bu yeniliklere bütünüyle sahip olmaktasınız.

 4- İngilizce konuşabilmek için, gramer bilgisi şart mıdır?

İngilizce eğitimi hakkında genelde üzerinde en çok konuşulan konu, "İngilizce’nin gramer bilgisi olarak mı öğrenilmesi yoksa pratik olarak mı çalışılması daha doğrudur?” tartışmasıdır. Bu nedenle İngilizce eğitim metotlarımızın, grameri mi öğrettiği yoksa pratik üzerinde çalışmalar mı yaptığı sorusu kuruluşumuza da sorulmaktadır. Bu soruya cevabımız, kesin olarak her ikisinin de tüm eğitim programlarımızın öğretim metotlarında yer aldığı şeklindedir. Çünkü İngilizce’yi öğrenebilmek için sadece gramer bilgisi veya sadece pratik çalışma yeterli değildir. Mutlaka hem gramer yapısını mükemmel öğrenmek, hem de bu gramer bilgisinin üstünde bol bol pratik çalışması yapmak gereklidir. Kuruluşumuzun tüm eğitim programlarında okuma, yazma, anlama ve konuşma becerileri bir arada geliştirilmektedir.

5- İngilizce eğitim programlarımız ile, çalışma süremi nasıl ayarlayacağım?

Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın tüm İngilizce eğitim programları ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan çalışma kılavuzları gönderilmektedir. Kılavuzlarımızdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, öğrenim için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır.

Ancak önemle belirtiriz ki, İngilizce çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi programlarımız ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza kendi temposunda fazla vakit ayırarak, kısa bir sürede İngilizce’yi mükemmel öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza göre, sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir.

Uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi ise, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 6-7 saatlik bir çalışma temposudur. İngilizce eğitim sistemlerimiz ile ve böyle bir çalışma temposuyla, yaklaşık 6 ayda mükemmel bir şekilde, İngilizce öğrenmek mümkün olmaktadır.

6- Online İngilizce eğitimini, İngilizce eğitim setleri ile birlikte çalışmak neden daha yararlıdır?

Her iki sistem de İngilizce’yi temelden başlayarak en ileri seviyeye kadar öğretmektedir.

Kuruluşumuzun  3 Kur İngilizce Eğitim Seti + Online İngilizce Kursu Bir Arada  bu iki sistem birbirini tamamlayıcı bir bütünlükle sunulmaktadır. Böylece öğrencilerimize ilave bir motivasyon sağlanmakta ve İngilizce öğrenimi çok daha kolay, hızlı ve eğlenceli hale gelmektedir.

7- İngilizce çalışırken, öğretim metodu neden çok önemlidir?

Biliyorsunuz bazı kişiler yabancı dili kolayca öğrenirken, bazı kişiler ise bu konuda zorlanmaktadırlar. Bugüne kadar bu konuda çok çeşitli araştırmalar ve deneyler yapılmıştır. Uzmanların dil öğreniminde IQ (klasik zeka) düzeyinin mi, yoksa İngilizce eğitimine karşı kişideki özel kabiliyetin mi (genetik yatkınlık), yoksa hafıza (bellek tutma) yeteneğinin mi, önemli olduğu konusunda hala kesin bir karara varamamışlardır. Ancak kesin olan bir şey vardır ki, o da doğru bir metot ve sistemli bir çalışmanın, herkes için en geçerli yöntem olduğudur. Kimimiz daha kolay, kimimiz daha zor öğrenebiliriz ama doğru metot ve sistemli bir çalışma ile hepimiz İngilizce öğrenebiliriz.

İşte kuruluşumuz uzun yıllardır öğrencilerine, İngilizce eğitim sistemleri ile bu imkanı sunmaktadır. Bugüne kadar Limasollu Naci Öğretim Yayınları İngilizce setleri ve online İngilizce kursları ile onbinlerce kişi, İngilizce öğrenerek geleceklerini sağlam temellere dayandırmış, kazançlarını ve başarılarını arttırmışlardır.

 

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL