NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
Online İngilizce Kursu 12 Ay
0 TL 1.950 TL
( 650 TL x 3 Ay )

Online İngilizce Kursu 12 Ay

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 650 TL
1.950 TL

PEŞİN FİYATINA 3 AY TAKSİT


12 Ay Online İngilizce Kursu Holmwood’s Premium
Peşin Fiyatına 3 Ay Taksitle
(650 TL x 3 Ay = 1.950 TL)

Ayda Sadece 650 TL

 

 

Online İngilizce kurslarımızın, İngilizce eğitim seti ile birleştirilmiş programları İngilizce eğitim seti sayfamızda  ayrıca yer almaktadır. Arzu ederseniz bu seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz. Online İngilizce kursu ve İngilizce Eğitim Setimizin birlikte çalışılması hem ekonomik bir yol hem de dil uzmanlarımızın tavsiyesine göre en kapsamlı ve en başarılı yöntemdir.

Online İngilizce Kursumuzun Öğretim Sistemi Nasıldır?

  • İngilizce seviye testi ile seviyenizi belirleyecek ve seviyenize uygun bölümden başlayabileceksiniz.
  • İngilizce gramer konularını İngiliz eğitmenlerimizin anlatımlarının olduğu videoları izleyerek öğreneceksiniz.
  • Farklı aksanlardaki gerçek kişilerle yapılan videolarımızda, İngilizce dinleme ve anlama becerilerinizi güçlendireceksiniz.
  • Genel kültür videoları ile kendinizi geliştireceksiniz.
  • Dijital kelime kartları ile binlerce kelime öğreneceksiniz.
  • Okuma, yazma, dinleme ve konuşma çalışmaları ile 4 becerinizi geliştireceksiniz.
  • Kursumuzda 50’den fazla alıştırma çeşidi bulunmaktadır.
  • 8.000’den fazla alıştırma yer almaktadır.
  • Kursumuz ile çalışmanızı tamamladığınızda yaklaşık 4.000 kelime öğrenmiş olacaksınız.
  • Her seviye sonunda sertifika alabileceksiniz.

Online İngilizce Kursumuz, tüm İngilizce seviyeleri kapsamaktadır.

Eğer TOEFL, YDS, YÖKDİL veya IELTS sınavlarına hazırlanıyorsanız, Online İngilizce kursumuz bu sınavlarda başarılı olmanızı sağlamaktadır.

Online İngilizce Kursumuzun Özellikleri Nelerdir?

Online eğitim sistemi, kişilere, sadece internet bağlantısı sayesinde İngilizce’yi istenilen yerde öğrenebilme imkanı vermektedir. Online İngilizce kursu, videolar, görseller, seslendirmelerle zengin eğitim içerikleri sayesinde dil eğitiminde gereken okuma, yazma, konuşma ve anlama becerilerini geliştirme imkanı sağlamaktadır. Sınırsız erişim sayesinde istenilen saatte, istenilen sürede öğrenime devam edebilme şansı sağlamaktadır. Bilgisayar üzerinden alınabilen eğitim, dil öğrenmeyi eğlenceli bir uğraş haline getirmektedir.

Online İngilizce Kursumuzun Diğer Programlardan Farkı Nedir?

Online İngilizce kursumuz, önce öğrencinin seviyesini ölçmek için teste tabii tutmakta ve seviyesini belirlemektedir. Kursumuz, öğrencinin seviyesine uygun çalışma programı ile başlamaktadır. Her seviye için okuma, yazma, anlama ve konuşma çalışmaları yapılması şeklinde düzenlenen kursumuzda, öğrencinin sıkılmadan, 4 becerisini de her seviyede geliştirebileceği bir programa göre hazırlanmıştır. Ders içeriklerinde her konu bir beceri geliştirmek hedefi ile düzenlenmiştir. Örneğin kelime öğrenme, makale okuma ve anlama gibi çalışmalar ders programına serpiştirilerek eklenmiştir. Öğrenci, çalışma boyunca sadece gramer ya da sadece kelime öğrenimi alıştırmaları yapmamakta, bir ders gramer çalışması ise, diğer ders kelime öğrenimi olabilmektedir. Her seviyedeki bilgilerin tam olarak öğrenilmesi için sistemimiz öğrenciyi yönlendirmektedir.

Kursumuzdaki Eğitim Programımız Hakkında Açıklayıcı Bilgiler

Kursumuzda yaklaşık 100 adet İngilizce gramer anlatımı videoları ve yaklaşık 200 adet genel kültür ve sektörel İngilizce ile ilgili konuların işlendiği videolar bulunmaktadır. 

Gramer Videoları

Her gramer videomuz çalışılan seviyeye uygun olarak sistemimize eklenmiştir. Öğrenci çalıştığı seviyeye uygun video içerikleriyle eğitim almaktadır. Videolarımızdaki konuşma temposu, başlangıç seviyelerinde yavaş tempoda olmasına rağmen ileri seviyelerde normal konuşma temposundadır. Böylece seviyesi düşük olan öğrencilerimizin videolarımızı daha kolay takip edebilmesi ve anlayabilmesi sağlanmaktadır.

Genel Kültür Videoları

Genel kültür videolarımız, Amerika ve İngiltere’deki çekimlerden oluşmaktadır. Videolarımızı izlerken her iki ülkenin aksanları da öğrenilmiş olacaktır. Video içeriklerimiz, popüler büyük şehirlerin tanıtımlarından, farklı sektörde çalışan gerçek kişilerle yapılan röportajlardan ve iş başvurusu, arkadaş sohbetleri gibi güncel konulardan oluşmaktadır.

Dijital Kelime Kartları 

Kursumuzdaki konu anlatımları ve dijital kelime kartı çalışmaları sonunda yaklaşık 4.000 İngilizce kelime öğrenmiş olacaksınız. Dijital kelime kartlarında İngilizce kelimeyi temsil eden görsellerle yapılan çalışmalar, kelimenin hafızanızda kalıcı hale gelmesi amacıyla eklenmiştir. Alıştırmanın diğer formatında duyulan kelime veya cümlenin öğrenci tarafından tekrar edilmesi ve öğrencinin kendi seslendirmesi ile eğitmenimizin seslendirmesini karşılaştırarak telaffuz çalışmaları yapması sağlanmaktadır. Bu alıştırma sayesinde hem dinleme hem de konuşma becerileri geliştirilmektedir.

Kursumuzun Alıştırmaları ve Sınavlara Hazırlık 

50 farklı alıştırma modelinin uygulandığı kursumuzda, 8.000’den fazla alıştırma bulunmaktadır. Bazı alıştırma şekilleri dil sertifika programlarında sorulan soru tiplerine paraleldir. Bu sayede kursumuz, sınav hazırlığı içinde olan öğrencilerimize de yardımcı bir program haline gelmektedir.

Online İngilizce Kursumuza Nasıl Kayıt Olacaksınız?

Online İngilizce kursunuza başlayabilmeniz için e-mail adresinize aktivasyon kodu gönderilecektir. Sistemimize kodunuzu girerek istediğiniz zaman kursunuza başlayabilirsiniz. 

Online Kursumuza Ne Kadar Zaman Ayırmalısınız?

Çalışma sürenizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ancak dil uzmanlarımızın önerisini günlük 30 dakikalık zaman ayırarak kursunuza çalışmanız şeklindedir.

Online İngilizce Kursumuzda Seviyeniz Nasıl İlerleyecek?

Online kursumuza başlarken seviye belirleme sınavından sonra belirlenen seviyenize uygun program ekranınıza yansıyacaktır. Çalışma dosyalarınızı sırayla tamamlamanız gerekmektedir. Bir seviye için tüm çalışmalar yapıldığında sistem genel sınav yapacaktır. Sınav sonucundaki puanınızın yeterli olması halinde bir üst seviyedeki çalışma programınız aktif olacaktır.

Kursumuzu Tamamladığınızda Nasıl Sertifika Alacaksınız?

Online İngilizce kursumuz seviyelerden oluşmaktadır. Çalışma programı tamamlanan her seviye sonunda bir sınav yapılmaktadır. Kursumuzu tamamladığınızda, dinleme, okuma, kelime bilgisi ve yazma becerilerinizin başarı oranlarını gösteren İngiltere'den adınıza hazırlanmış belgeniz sayfanıza yüklenecektir.

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL