NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
LN Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu Bir Arada
3.750 TL 2.250 TL
( 750 TL x 3 Ay )

LN Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu Bir Arada

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 750 TL
%40
İndirim
3.750 TL 2.250 TL

Peşin Fiyatına 3 Ay Taksit ve ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Bayram Kampanyamız


Kampanyamızda, LN Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu Bir Arada
3.750 TL  % 40 İndirimli Peşin Fiyatına 3 Ay Taksitle (750 TL x 3 Ay = 2.250 TL)

Ayda Sadece 750 TL.Almanca Eğitim Setimiz ve Online Almanca Kursumuz, Almanca öğrenmek için en mükemmel metottur. Setimizin eğitim programı uzman Türk ve Alman dil eğitimcileri tarafından hazırlanmıştır. Günümüzde blended eğitim adı verilen, Almanca Eğitim Seti ve Online Almanca Kursunun bir arada çalışılması, öğrencilere benzersiz bir Almanca öğrenim fırsatı yaratmaktadır. Bu iki öğrenim yönteminin bir arada kullanılması Almancanın kolay öğrenilmesini sağlamaktadır.


Almanca Eğitim Seti ve Online Almanca Kursu Tanıtım Videosu
 

Video süresi: 1:25

Almanca Eğitim Setimiz ve Online Almanca Kursumuz ile Almanca'yı Nasıl Öğreneceksiniz?

 •  Almanca Eğitim Setimiz ve Online Almanca Kursumuz ile hem fiziki hem dijital materyallerin bir arada sunulduğu mükemmel bir öğrenim programına sahip olacaksınız.
 • Öncelikle çalışmaya başlayacağınız Almanca eğitim setimizin gramer ve metot kitaplarında anlatım dili Türkçedir.
 • Setimizin metot kitaplarında Almanca konuşma çalışmaları yapılmaktadır. Almanca'yı akıcı konuşmak için gereken cümle kalıpları öğrenilmektedir. Günlük hayatta çok geçen cümle kalıpları seçilerek öğretilmektedir. Podcast çalışmalarında setimizin metot kitaplarımızın seslendirmeleri yapılmaktadır. Podcast çalışmaları sayesinde Almanca'da en çok kullanılan kelime ve cümlelerin telaffuzları öğrenilmektedir.
 • Ardından çalışmaya başlayacağınız Online Almanca kursunuz 10 ünitelik bir programdan meydana gelmektedir.
 • Online Almanca kursunuza 7/24 erişme ve çalışma imkanı mevcuttur.
 • Ünitelerde, dinleme, okuma, yazma ve konuşma çalışmaları yer almaktadır.
 • Alman dil uzmanları tarafından hazırlanmış seslendirmeler ile doğru telaffuz çalışması yapılmaktadır.
 • Online Almanca kursumuz ile öğreniminiz eğlenceli hale gelecek ve Almanca öğrenmenin keyfine varacaksınız.
 • Setimiz ile eş zamanlı olarak çalışacağınız, Die Aktionskarten interaktif programımız ile Almanca'da en çok kullanılan kelimeleri eğlenerek kolayca öğreneceksiniz.
 • Deutsh Pro interaktif programımız ile Almanca iş yaşantısının tüm ayrıntılarını öğreneceksiniz.
 • Setimizin tüm materyalleri ile 3.000'in üzerinde Almanca kelimeyi öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz.
 • Setimizin öğrenci panelinde testlerinizi cevaplayarak, Almancanızın gelişimini izleyebileceksiniz.
 • Eğitim programınızın sonunda sertifika sahibi olacaksınız.

Setimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın alt bölümünde görebilirsiniz.
 

Şimdi size Almanca eğitim metodumuzu oluşturan materyallerin içeriği hakkında kısaca bilgi verelim.

Almanca Metot Kitaplarımız ve Dinleme (Podcast) Çalışmaları

Almanca öğrenimine yönelik kolay öğrenim yöntemleriyle hazırlanmış metot kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Kitaplarımız, günlük hayatta sıkça kullanılan cümleleri içerir ve Almanca konuşma pratiği yapmanızı sağlayarak, akıcı iletişim kurabilmeniz için gerekli temel cümle kalıplarını öğretir. Kitapların ilgili bölümleri, gerçek yaşam senaryolarına uygun diyaloglarla zenginleştirilmiştir. Ayrıca, metot kitaplarımızla birlikte sunulan podcast dosyaları, kitaplardaki çalışmaların sesli versiyonlarını içerir. Bu podcast'lerde Almanca kelimeleri ve cümleleri dinleyerek ve takip ederek doğru telaffuz üzerine pratik yapabilirsiniz. Temel Almanca kelimeleri ve en sık kullanılan cümle yapılarını öğrenerek iletişim becerilerinizi etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz.


İnteraktif Eğitim İçerikleri

Die Aktionskarten (2.000 kelimelik dijital kelime kartı)

Die Aktionskarten dijital programı günlük yaşantıda en çok geçen 2.000 kelimenin öğrenimini sağlamaktadır. Programımızda kelimeler ezberlenerek değil, günlük yaşantının içinde kullanılarak öğrenilmektedir. Bu yöntem kelime öğrenmenin en doğru yoludur.

Deutsch Pro (İş Almancası)

Deutsch Pro programımızda Almanya'da iş yaşantısında kullanılan cümle kalıpları, alışkanlıklar, özel konuşma tarzları gibi konular öğrenilmektedir. İş yaşantısında gerçekleşen toplantılar, telefon görüşmeleri, e-mail yazımları, teklif verme, sipariş alma vs. gibi konular detayları ile incelenmekte, geniş örnekler verilmekte, çok çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Deutsch Pro'da öğrencinin Almanca anlatım becerisini geliştirecek çeşitli alıştırmalar yapılmaktadır.

Online Almanca Kursumuza Nasıl Kayıt Olacaksınız?

Almanca eğitim setimiz ile birlikte size gönderilecek olan aktivasyon kodunuzu sistemimize girerek Online Almanca kursunuza istediğiniz zaman başlayabileceksiniz.

Dijital Eğitim Öğrenci Çalışma Paneli

Almanca eğitim setimize sahip olduğunuz zaman, www.limasollunaci.com sitemizde öğrenci çalışma paneliniz açılacaktır. Size özel şifreniz ile öğrenci panelinize gireceksiniz. Panelinizde çok çeşitli testler, içerik dosyaları, dinleme dosyaları ve raporlar yer alacaktır.

Blue Card (Mavi Kart) İçin Almanca Sınavı Nedir?

Blue Card İngilizce bir isimdir, Türkçe karşılığı Mavi Kart şeklindedir. Mavi Kart, Avrupa Birliği’ne üye olan ülkelerde kimlik yerine geçmektedir. 2007 yılında AB ülkelerindeki işçi sorunlarını çözmek için kabul edilen bu uygulama, önce 4 meslekten kişiler için geçerli idi. Daha sonra bu kapsam genişletildi ve günümüzde birçok meslek grubu için geçerli dünyanın en kapsamlı göçmen yaşam programı haline gelmiştir. Mavi Kart sahibi kişi, AB ülkelerinde sınırsız yaşama ve çalışma imkanı elde etmektedir.

Blue Card (Mavi Kart) Almanca Sınavında Online Almanca Kursumuz İle Başarıyı Yakalayın

Blue Card (Mavi Kart) için başvuru yapmak isteyenlerden istenen belgelerin başında yabancı dil bilgisinin yeterli olması gelmektedir. Almanca eğitim setimiz ile çalışarak Almanca öğrenebilir ve Almanca dil sınavında yeterli puan alabilirsiniz. Özellikle Online Almanca kursumuz içeriğindeki alıştırma formatı sınav formatına paralel olarak hazırlanmıştır. Almanca Online kursumuz Blue Card için Almanca sınavında başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Günlük Çalışma Süresi Ne Olmalıdır?

Almanca eğitim setimiz ve Online Almanca kursumuz ile birlikte size çalışma kılavuzumuz gönderilecektir. Kılavuzumuzun amacı çalışmanızı doğru yönlendirmektir. Kılavuzumuzdaki yönlendirmeler doğrultusunda çalışma programımızı uyguladığınızda, kursumuz ile çalışmanızı bitirme süreniz yaklaşık 6 aylık bir zaman dilimidir. Ancak tabii ki bu süre öğrencinin çalışma temposu, günlük ayırabildiği zaman dilimi gibi çok değişik unsurlara göre farklılık göstermektedir. Arzunuza göre setimize ister sadece boş vakitlerinizi ayırarak çalışabilir ve kursumuzu uzun bir zaman diliminde bitirebilirsiniz. Ancak eğitmenlerimizin önerdiği ideal çalışma süresi her gün en az yaklaşık 30 dakika çalışarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma yapmanızdır. Bu şekilde bir çalışma temposu ile 6 aylık bir zaman diliminde Almanca'yı mükemmel öğrenmeniz sağlanacaktır.

Almanca Bilmek Neden Önemlidir?

Almanca dünyamızda yaklaşık 120 milyonun üzerinde kişi tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Almanya ve Avusturya'nın tamamında, İsviçre, Lüksemburg, Liechtenstein ülkelerinin bir bölümünde ana dildir.

Almanya, Türkiye için her dönemde ticari ilişkiler, ithalat ve ihracat alanında daima en çok işlemin gerçekleştiği ülke olmuştur ve gelecekte de hep böyle olması beklenmektedir. Ayrıca, çeşitli nedenlerle ülkemizi en çok ziyaret eden ve en çok tatil yapan ülke vatandaşları Almanlar olmaktadır. Özellikle güney yörelerimizde, turizm alanında en geçerli dildir. Bu sayede birçok ticari alanda başarılı olmak için, Almanca konuşma çok büyük bir ayrıcalıktır.

Almanya, bilim ve teknikte dünyanın en ileri gelen ülkelerindendir ve Almanca dünyada önemli bir kültür dilidir. Goethe, Mozart, Beethoven, Freud, Einstein gibi çok önemli bilim adamı ve sanatçılar eserlerini bu dilde yazmışlardır. Dünya üzerinde basılan kitapların yaklaşık %10'u Almanca olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca bilindiği gibi Almanya'da pek çok vatandaşımız yaşamaktadır. Almanca belirli bir temele sahip olarak bu ülkede staj yapmak ve çok çeşitli teknik imkanlardan faydalanma olanağı vardır.

Almanca Eğitim Programımızı Tamamlandığınızda Seviyeniz Nasıl Olacaktır?

 •  Almanca'nın gramer yapısını öğreneceksiniz.
 •  Almanca istediğiniz cümleleri kurabilir, günlük yaşantıdaki diyalogları anlayabilir, düşündüklerinizi anlatabilir seviyeye geleceksiniz.
 •  Setimiz ile çalışmanız sırasında öğreneceğiniz binlerce kelimeyi, kendinizi ifade etmek için kullanabileceksiniz.
 •  Almanca yazışmaları rahatlıkla yapabilecek seviyeye geleceksiniz.
 •  İş yazışmalarını ve görüşmelerini rahatlıkla yapabileceksiniz.
 •  Almanca gazete, dergi vs. yayınları okuyabilecek. Televizyon yayınlarını izleyebileceksiniz.
 •  İyi bir seviyede Almanca bilen kişi olacak ve bu özelliğinizin avantajını tüm yaşantınızda kullanabileceksiniz.

Bu bölümde setimiz ile ilgili öğrencilerimizden gelen bazı soruları ve cevaplarını görebilirsiniz.

Öğrenci Soruları

Hiç Almancam yok, benim için uygun mudur?

Evet, setimiz ve Online Almanca kursumuz herkese uygundur. Almanca setimiz başlangıç seviyesinden başlamakta ve ileri seviyeye kadar ulaşmaktadır.

Almanca dil sınavına gireceğim. Sınava hazırlanmak için setiniz uygun mu?

Almanca eğitim setimizin içeriğinde bulunan Almanca gramer konuları ve Online Almanca kursumuzda bulunan çalışmalar ile Almanca sınavına hazırlık yapabilirsiniz. Programımızı başarıyla tamamladığınızda, hedeflediğiniz puanı elde edebilecek bilgi ve seviyeye ulaşmış olacaksınız.

Setleriniz hangi seviyeden başlıyor ve hangi seviyeye kadar öğretiyor?

Setlerimiz ve Online kursumuz en baştan başlayıp ileri seviyeye kadar Almanca eğitim vermektedir. İş Almancası interaktif eğitimi ile iş dünyasındaki Almanca’yı da öğrenmiş olacaksınız.

Online kursa nasıl kayıt olacağım?

Online Almanca kursumuza kayıt olmak çok kolaydır. Setiniz ile birlikte size gönderilecek olan aktivasyon kodunu sistemimize girerek istediğiniz zaman kursunuza giriş işlemini yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Almanca setine acil ihtiyacım var. Perşembe yurt dışına çıkıyorum. Yanımda götürmem mümkün mü?

Her gün saat 16:00'ya kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Setimiz yaklaşık 1,5 kilogram ağırlığındadır ve bavul içerisinde kolayca taşınabilirler.

Diğer öğrenci soruları için tıklayabilirsiniz.

 

Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu materyallerinin içerik listesini aşağıda görmektesiniz.

Kitaplar:
1 Adet Gramer Kitabı (128 sayfa)
5 Adet Metot Kitabı (336 sayfa)
Çalışma Kılavuzu

Dijital Eğitim Materyalleri:
Podcast (Seslendirme Dosyaları)
Die Aktionskarten  (2.000 kelimelik dijital kelime kartı)
Deutsch Pro (İş yaşantısı Almancası)
(Windows PC uyumludur)

Dijital eğitim çalışma paneli
Seslendirme Dosyaları 
İnteraktif Eğitim Dosyaları
Testler
Raporlar

+  6 Ay Online Almanca kursu - (Seviye-A1)
Özel eğitim sistemi ile hazırlanmış Online dersler
Farklı alıştırma modelleri
1.000 adet alıştırma
Raporlama sistemi

NOT: 
Almanca eğitim setimizin dijital eğitim materyallerinize öğrenci panelinizden erişim yapabileceksiniz. Seslendirme ve interaktif eğitim dosyalarınızı istediğiniz cihaza yükleyebileceksiniz.

 

2 Dil Bir Arada Eğitim Setlerimiz:

İngilizce Seti ve Almanca Seti + Online Kurslar Bir Arada


 

   İngilizce Seti ve Almanca Seti + Online Kurslar Bir Arada
    %45 İndirimli  (1.170 TL x 3 Ay = 3.510 TL)

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

BURAK ŞENTÜRK / TRABZON

Eğitim setinizi satın aldıktan sonra Almancaya olan bakış açım oldukça gelişti.Setinizde bulunan kitapların anlaşılabilirliği oldukça rahat.

Ali Yeğin / Antalya

Almanca setinizi aldım. Online Almanca kursuna da hemen başladım. Kurstan çok memnunum. Bir yandan kitaplardan okuma yapıp, bir yandan online kurs ile çalışmak çok destekleyici bir program oldu benim için. Emeği geçenlerle selamlar.

Mehmet Karayel / İzmir

Uluslararası bir şirkette çalışıyorum. Bir süredir evden çalışıyorum. Almanya ile olan iletişimi benim yürütmem gerekiyor. İngilizcem var onunla idare ediyorum ama Almanca yazışmam daha doğru olacağı için Almancamı geliştirmek istiyorum. Setinizde iş Almancası programı var. Bu bana çok yardımcı oluyor. Çalışmadan memnunum, tavsiye ederim. Kolay gelsin.

Haluk Yenilmez / Adapazarı

Almanca alanında online eğitim seçmek için çok zorlanıyordum. Sizde olduğunu görünce hemen Almanca seti ile birlikte istedim. Hibrit eğitim buna deniyormuş. Her iki sistem ile birlikte çalışmaktan çok memnun kaldım. Herkese öneririm.

 

Ayşe Toprak / Ankara

Çok eskiden Almanca öğrenmeye başlamıştım ama yarım kalmıştı. İnternette setinizi inceledim ve hemen sipariş verdim. Doğru karar verdiğim için çok mutluyum. Online kurs ile çalışmak çok keyifli. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Samet Karakay / Alsancak-İzmir

Almanca öğrenmem gerekiyordu. Çünkü Almanya'ya yerleşeceğim. Oradaki sınavda en az A1 seviye sertifka hedefim var. Sanıyorum böyle giderse setiniz ve de online kursunuz sayesinde sınavdan çok daha yüksek not alacağım. Teşekkürler...

Pelin Doğanay / Bolu

Almanca için bir hayli araştırma yaptım. Sitenizdeki açıklamalardan setinizin oldukça faydalı olacağını düşünerek sipariş verdim. Ertesi gün setim elime ulaştı. Online kursa hemen kayıt yaptırdım. İçeriği çok iyi hazırlanmış. Kısa sürede setinizi bitirip Almanca konuşmaya başlayacağım. Size bir sonraki yazımı Almanca yazacağım :) Herkese saygılar,

Yakup Yurdakul / Adana

Almanca paketinizi aldım. Kitaplardan önce Online kursa başladım. Güzel hazırlanmış içerikler. Teşekkürler.

Selvinaz Kartepe / Denizli

Bir miktar Almancam vardı, setiniz ile geliştirmek istiyorum. Özellikle Online kursunuzdan çok yararlanacağımı düşünüyorum. Çalışmaya başladım, hayırlısı bakalım.

Yağmur Kırmızıgül / Trabzon

Sipariş ettiği Almanca seti ertesi gün elimdeydi. Hızlı kargo için teşekkür ederim. Önce Online kurstan başladım, program eğlenceli görünüyor. Teşekkür ederim.

İsmail Şengül / İstanbul

Kitaplar sayesinde, Almanca dilinin temel yapısını anlamak ve kelime dağarcığımı genişletmek mümkün oldu. Gramer kitaplarını okuyarak hem dil bilgimi pekiştirdim hem de çeşitli konularda kendimi geliştirdim. Kitapların sunduğu derinlemesine bilgi, öğrenme sürecimi destekledi. Online Almanca kursu ile de Almancam akıcılık kazandı. Çok mutluyum.

Melek Sönmez / Beşiktaş/İstanbul

Dil öğrenmenin bir görev değil aslında çok güzel bir hobi bir eğlence olduğu setleriniz sayesinde anladım. Hem de her açıdan çok yararlı. İyi ki varsınız.

 

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL