NE ARAMIŞTINIZ?

LN Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu

Peşin Fiyatına Taksitle
AYDA 44 TL x 9
%40
İndirim
660 TL 396 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Peşin fiyatına taksitle
 

LN Almanca Eğitim Seti + 6 Ay Online Almanca Kursu İçeriği

1 Adet Gramer Kitabı (128 sayfa)
5 Adet Metot Kitabı (336 sayfa)
1 Adet MP3 CD (5 Kitabın Seslendirme Dosyaları)
Die Aktionskarten (2.000 kelime öğrenme) İnteraktif CD-ROM
Deutsch Pro (İş Almancası) İnteraktif CD-ROM
Dijital eğitim çalışma paneli
Çalışma Kılavuzu

+ 6 Ay Online Almanca kursu

NOT: Cihazınızda CD okuyucu bulunmuyor ise, tüm dijital eğitim içeriklerini (MP3 ve CD-ROM) kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabileceğiniz, dijital öğrenci panelinizden indirme linklerini kullanarak istediğiniz cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

LN Almanca Eğitim Seti İçerik Açıklaması

LN Almanca eğitim setimiz, şüphesiz Türkiye'de, Almanca eğitimi için hazırlanmış en mükemmel yöntemdir. Setimiz, Alman ve Türk dil uzmanları tarafından uzaktan eğitim sistemine göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir.

Setimiz ile Almanca'yı Nasıl Öğreneceksiniz?

 • Setimizin anlatım dili Türkçedir.
 • Almanca gramerinin kuralları Türkçe olarak anlatılmaktadır.
 • Alman eğitmenlerin seslendirdiği MP3 CD ile, hem pratiğinizi geliştirecek hem de doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.
 • Setimiz ile 3.000'in üzerinde kelime öğrenecek ve bu kelimeleri cümle içinde kullanabileceksiniz.
 • Dijital öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
 • Online Almanca kursumuz ile öğrenimizi daha da eğlenceli hale getirme imkanı bulacaksınız.
 • Kısa sürede Almanca konuşabilecek seviyeye geleceksiniz.
 • Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

Almanca Metot Kitapları ve MP3 CD

Kolay öğrenim metodu ile hazırlanmış Almanca metot kitaplarımız, öğretim sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Metot kitaplarımızda pratik Almanca konuşma çalışmaları yapılmakta, hızlı ve akıcı konuşabilmek için gereken genel cümle kalıpları öğrenilmektedir.  Kitaplarımızın gerekli bölümlerinde karşılıklı konuşmalara yer verilmiş, böylece günlük hayattaki kullanımlarının da öğrenilmesi sağlanmıştır. MP3 CD’miz Almanca metot kitaplarımızda yapılan çalışmaların seslendirmesini içermektedir. MP3 CD’den Almanca kelime ve cümlelerin telaffuz çalışmaları yapılmaktadır. En çok gerekli olan Almanca kelime ve cümle kalıpları öğrenilmektedir.

Djital eğitim çalışma paneli

Almanca eğitim setimiz ile çalışmaya başladığınızda, limasollunaci.com sitemizde size özel öğrenci çalışma paneliniz oluşturulacaktır. Öğrenci çalışma panelinize şifre ve parola ile sınırsız erişim sağlayabileceksiniz. Öğrenci panelinde 100'lerce online testler, testlerin raporları, dijital içerik dosyalarına erişim ve dinleme çalışmaları yer almaktadır.

İnteraktif CD-ROM’lar ile Çalışma

İnteraktif CD-ROM'lar öğretim sisteminin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir. 

Aşağıda interaktif CD-ROM’ların içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Die Aktionskarten (2.000 kelime öğrenme) 

Die Aktionskarten programı günlük hayatta ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000’in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.

Deutsch Pro (İş Almancası) 

Deutsch Pro interaktif CD-ROM’umuzda, Almanca’daki iş görüşmelerinde kullanılan genel uslüp ve kalıplar anlatılmaktadır. Bir şirket ile Almanca yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-mail yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir. Ayrıca Deutsch Pro, kişinin anlatım yeteneğini geliştirecek bir dizi alıştırma çalışmaları da içermektedir.

NOT: Cihazınızda CD okuyucu bulunmuyor ise, tüm dijital eğitim içeriklerini (MP3 ve CD-ROM) kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabileceğiniz, dijital öğrenci panelinizden indirme linklerini kullanarak istediğiniz cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

Online Almanca eğitim

LN Almanca seti ayrıca Holmwood’s Online Almanca Kursumuzun tanıtımı amacıyla, 6 ay Online Almanca kursu ilavelidir. Setimize sahip olan herkes 6 ay online kursumuza da kayıt olma hakkını elde etmektedir. Öğrencilerimiz, Holmwood’s Online Almanca Kursu ve Almanca eğitim setimiz ile birlikte eş zamanlı bir çalışma imkanını elde etmektedirler. Holmwood’s Online Almanca kursumuz, Almanca’yı en baştan başlayarak öğretmektedir. Kursumuzda, kelime öğrenme, yazma alıştırmaları, okuma ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır. Karşılıklı konuşmaların da bulunduğu eğitim programımızda, pratik Almanca konuşma çalışmaları yapmanız sağlanmaktadır.

Online eğitim günümüzde Almanca eğitimine neler katmaktadır?

Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirmektedir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır. Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online Almanca kursu seçildiğinde, online Almanca kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem Almanca’yı severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, Almanya'ya gitmiş, orada yaşıyormuş ve Almanca’yı canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.

Online Almanca Kursumuzun Özellikleri Nelerdir?

 • Online kursumuza 7/24 sınırsız olarak erişebilir ve çalışabilirsiniz.
 • İstediğiniz konudan eğitime başlayabilirsiniz.
 • Online Almanca kursu programımız toplam 10 üniteden oluşmaktadır.
 • Her ünitede, okuma, yazma, dinleme ve konuşma çalışmaları yapılmaktadır.
 • Tüm seslendirmeler Alman dil uzmanları tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu şekilde doğru telaffuz çalışması yapılması sağlanmaktadır.
 • En çok kullanılan yaklaşık 1.000 Almanca kelime öğretilmektedir.
 • Pratik Almanca konuşabilmek için gerekli olan cümle kalıpları öğretilmektedir.
 • 100’lerce alıştırmalarla, öğretilen konuların kolay anlaşılması sağlanmaktadır.
 • Her konunun sonunda genel test ile Almanca başarı oranınız ölçülmektedir.
 • Yaptığınız tüm çalışmaların detaylı raporlarını, özet ve zaman çizelgesi sayfanızda görebileceksiniz.
 • Online Almanca kursumuzu tamamladığınızda, söylenenleri anlar ve kendinizi rahatlıkla ifade edebilir seviyeye geleceksiniz.

6 ay sürecek Online Almanca kursumuza başlama süresi öğrencinin arzusuna bağlıdır. İsteyen öğrencimiz Online Almanca kursuna hemen Almanca seti ile aynı anda çalışmaya başlamakta, isteyen öğrencimiz ise setlerimiz ile bir süre çalışıp bir ilerleme kaydettikten sonra Online kursumuza kayıt işlemini başlatmaktadır. Bu sizin tercihinize bağlıdır.

Almanca Eğitim Seti İle Çalışma Süremi Nasıl Ayarlayacağım?

Setimiz ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan bir çalışma kılavuzu gönderilmektedir. Kılavuzumuzdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, setimiz için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır. Ancak önemle belirtiriz ki, setimiz ile çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi setimiz ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza göre, her gün bir saat çalışarak, yaklaşık 6 ay gibi kısa bir sürede o dili mükemmel öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza göre, sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir. Ancak uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. Setimiz ile ve böyle bir çalışma temposuyla 6 ayda mükemmel bir şekilde, Almanca öğrenmek mümkün olmaktadır.

Almanca Bilmek Neden Önemlidir?

Almanca dünyamızda yaklaşık 120 milyonun üzerinde kişi tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Almanya ve Avusturya'nın tamamında, İsviçre, Lüksemburg, Liechtenstein ülkelerinin bir bölümünde ana dildir.

Almanya, Türkiye için her dönemde ticari ilişkiler, ithalat ve ihracat alanında daima en çok işlemin gerçekleştiği ülke olmuştur ve gelecekte de hep böyle olması beklenmektedir. Covid-19 salgınının sona yaklaşmasıyla ülkemizi ve turizm yörelerimizi yine aynı güzel günler beklemektedir. Ayrıca, çeşitli nedenlerle ülkemizi en çok ziyaret eden ve en çok tatil yapan ülke vatandaşları Almanlar olmaktadır. Özellikle güney yörelerimizde, turizm alanında en geçerli dildir. Bu sayede birçok ticari alanda başarılı olmak için, Almanca konuşma çok büyük bir ayrıcalıktır.

Almanya, bilim ve teknikte dünyanın en ileri gelen ülkelerindendir ve Almanca dünyada önemli bir kültür dilidir. Goethe, Mozart, Beethoven, Freud, Einstein gibi çok önemli bilim adamı ve sanatçılar eserlerini bu dilde yazmışlardır. Dünya üzerinde basılan kitapların yaklaşık %10'u Almanca olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca bilindiği gibi Almanya'da pek çok vatandaşımız yaşamaktadır. Almanca belirli bir temele sahip olarak bu ülkede staj yapmak ve çok çeşitli teknik imkanlardan faydalanma olanağı vardır.

LN Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviye nedir?

Almanca eğitim setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda ulaşacağınız seviyeyi size şöyle açıklayabiliriz. 
1- Almanca gramer yapısını, öğrenmiş olacaksınız. 
2- Kurmak istediğiniz cümleleri rahatlıkla kurabilir, günlük hayatta geçen karşılıklı konuşmaları anlayabilir ve kendinizi ifade edebilir duruma geleceksiniz. 
3- Çalışmalarınız içinde geçen binlerce kelimenin pek çoğunu öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz. 
4- Rahatlıkla mektup arkadaşı mektubu ve diğer özel mektupları Almanca olarak yazabilecek ve okuyup anlayabileceksiniz. 
5- E-mail ve iş mektuplarını anlayabilecek ve yazabileceksiniz. 
6- Almanca gazete, dergi ve televizyon yayınlarını anlayabileceksiniz. 
7- İyi bir seviyede Almanca konuşabilir, istediğinizi ifade edebilir ve anlayabilir seviyeye ulaşacaksınız.

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Salih Kaynarca / Biga/Çanakkale

Almanca'yı böyle öğrenmek çok değişik hem online Almanca kursunu çalışıyorum hem de setin kitaplarını, çok faydalı oluyor. Teşekkürler.

 

Sevda Yılmaz / Frankfurt/Almanya

Almanca kaba bir dil diyenlere katılmıyorum. Bir kere hiç durmadan "danke" diyorlar.

 

Metin Aydınoğlu / Aksaray/İstanbul

İngilizcem var sayılır, şimdi Almanca'ya da başladım. Çok memnunum.

 

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL