NE ARAMIŞTINIZ?

Öğrenci Soruları

LN Komple İngilizce Eğitim Seti +
6 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada

 

Online eğitim kursu, kitaplar elime gelince hemen başlayacak mı? Yoksa ben istediğim zaman başlatabilecek miyim?

Online İngilizce kursunuzun aktivasyon kodunu istediğiniz tarihte aktif edebilirsiniz. Üyelik süreniz sisteme kayıt olduğunuz tarih itibari ile başlayacak ve belirtilen süre sonunda bitecektir. 

Sözünü ettiğiniz garantili eğitim nedir?

Garantili eğitim programımız, İngilizce’yi mükemmel öğrenebilmeniz için oluşturduğumuz bir sistemdir. Bu sisteme göre, İngilizce eğitim setleriniz ile birlikte size sunulan, Online İngilizce kursumuzu 6 ayda tamamlayıp bitirme sertifikası almanız hedeflenmektedir. Eğer bir öğrenci genel sertifika sınavından geçerli puan alamazsa, o öğrencinin Online kurs üyeliği ücretsiz olarak 6 ay daha uzatılmaktadır. Böylece öğrenimini başarı ile tamamlaması garanti altına alınmaktadır.

İngiltere’den sertifikayı nasıl alacağım?

Online İngilizce kursumuzda her seviye çalışmasının sonunda ara sınava girerek seviye sertifikası alabileceksiniz. Tüm kursu tamamladığınızda her bir kur için ayrı sertifikalara sahip olabilecekseniz. Örneğin A1 seviyesini tamamladığınızda A1 sertifikası, A2 kurunu bitirdiğinizde A2 sertifikasını alacaksınız. Toplamda 4 sertifikaya sahip olabileceksiniz.

Eğitim sisteminizin farkı nedir?

Kurslarımız sayesinde İngilizce öğrenmiş onbinlerce öğrencimiz tarafından başarısı kanıtlanmış olan eğitim programlarımız, uzman İngiliz ve Türk eğitmenlerimizin ortak çalışmaları ile hazırlanmıştır. Kitaplar, dijital materyaller ve Online kurs ile birbirini tamamlayan özel bir metot ile oluşturulmuştur. Bu sisteme günümüzde hibrit eğitim metodu adı verilmektedir.
İngilizce’yi öğrenirken gerekli olan 4 beceri (okuma, anlama, yazma ve konuşma) çalışmaları odağında içerikler sunulmaktadır. Eğitim programımız temel konulardan ileri konulara kadar tüm seviyeleri kapsayacak şekilde oluşturulmuştur.

Limasollu Naci Yayınları’nın özelliği nedir?

1954 yılından beri eğitim sektöründe deneyimli ve tecrübeli olan kurumumuz, İngilizce eğitim programları ile Türkiye’de ve dünyada onbinlerce öğrencimize İngilizce öğretmiş ve öğretmeye devam etmektedir. 

Sipariş verdim, ne zaman kargoya vereceksiniz?

Her gün saat 16:00'ya kadar verilen siparişler, o gün kargoya verilmektedir.

Setlere acil ihtiyacım var. Pazartesi yurt dışına çıkıyorum. Yanımda götürmem mümkün mü?

Her gün saat 16:00'ya kadar verilen siparişler, o gün kargoya verilmektedir. Setlerimizin ağırlığı yaklaşık 3 kilodur, bavul içerisinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Setiniz ile çalışırken anlamadığım bir şey olursa kuruluşunuza nasıl sorabilirim?

Eğitim süresince kurumumuzun iletişim kanallarından öneri ve sorularınızı bize iletebilirsiniz. Eğitim kadromuz size yardımcı olmaktan memnunluk duyacaklardır.

Setleriniz İngilizce İngilizcesi mi yoksa Amerikan İngilizcesi ile mi hazırlanmıştır. Yani hangisini öğretiyor?

Setimizin içeriğindeki videolarımızda İngiliz öğretmenlerimiz Londra telaffuzu ile gramer konularını anlatmaktadırlar. Online İngilizce kursu bölümümüzde ise ilaveten Amerikan telaffuzu içeren genel kültür videolarımız da bulunmaktadır. Not: Ayrıca bilmenizde gerek var. Gramer açısından İngiliz ve Amerikan İngilizcesi arasında, aslında bir fark yoktur. Fark sadece kullanılan bazı kelime alışkanlıklarında ve telaffuz biçimlerindedir. Örneğin "taksi" için İngilizler "taxi" derken Amerikalılar "cab" kelimesini kullanır. "Metro" kelimesi için İngilizler "underground" der, Amerikalılar "subway" der. "Şehir merkezi" için İngilizler "city center" der, Amerikalılar "downtown" der.

Ürün açıklamalarında belirtilen öğrenci çalışma panelinde neler var?

Öğrenci çalışma paneli, setimizin dijital eğitim platformudur. Platformda, podcast’ler, videolar, online testler gibi birçok eğitim materyalleri bulunmaktadır. Size ücretsiz olarak sunulan platformumuza, ömür boyu sınırsız erişebilecek ve İngilizce pratiğinizi güncel olarak canlı tutabileceksiniz.

Sözü edilen dijital çalışma materyallerini biraz açıklayabilir misiniz?

Eğitim programımızda öğretim kitaplarımız ile birlikte dijital eğitim materyalleri de size sunulmaktadır. Türkçe açıklamalı olarak eğitim verilirken, seslendirmeler ile dinleme çalışmaları yapacak ve böylece telaffuzunuzu geliştireceksiniz. Programımızın içeriğinde, eğitimi daha eğlenceli ve kalıcı hale getirilmek için interaktif çalışmalarımız sunulmaktadır. Her interaktif program, özel yazılım ile hazırlandığından dolayı sadece bilgisayarda açılabilmektedir. Tüm dijital çalışma materyallerimizi cihaz kısıtlaması olmadan birden fazla cihaza yükleyebilirsiniz.

Set içeriğinde sözü edilen interaktif çalışmaları açıklar mısınız?

Setimizin interaktif çalışmalar bölümü, özel yazılım ile hazırlanmış, içerisinde videolar, görseller, podcast dosyaları ve metinler barındıran eğitim materyallerimizdir. Her program ayrı içerikte hazırlanmıştır. Kelime öğrenme, pratik konuşma çalışmaları, sektörel İngilizce gibi çok çeşitli konularda eğitim alabileceksiniz.
Setimizdeki interaktif çalışmaların listesini, eğitim setimizin ürün açıklamaları bölümünde görebilirsiniz.

Hiç İngilizcem yok, benim için uygun mudur?

Evet, setimiz herkese uygundur. İngilizce setimiz başlangıç seviyesinden başlamakta ve en ileri seviyeye kadar ulaşmaktadır.

İngilizce dil sınavına gireceğim. Sınava hazırlanmak için setiniz uygun mu?

İngilizce eğitim setlerimizin içeriğindeki İngilizce gramer konuları ve Online İngilizce kursumuzda yer alan 8.000 alıştırmalar ile sizi her dil sınavına hazır seviyeye getirebilmekteyiz. Özellikle Online İngilizce kursumuzdaki çalışma metodu, günümüzdeki dil sınavlarındaki soru sistemine paralel olarak hazırlanmıştır. Dolayısı ile öğrencinin güncel tüm yabancı dil sınavlarının sistemine alışmasını sağlamaktadır. Programımızı tamamladığınızda sınavdan hedeflediğiniz puanı alabilecek bilgiye ve seviyeye ulaşacaksınız.

Üniversiteye gidiyorum. Derslerim için faydalı olur mu?

Elbette, İngilizce setimiz tüm İngilizce seviyelerini içermektedir. Setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda İngilizce dersinden yüksek not alarak not ortalamanızı yükseltebileceksiniz. Tüm öğrenim hayatınız boyunca İngilizce sizin için sorun olmaktan çıkacaktır.

İngilizce ne kadar zamanda öğrenebileceğim?

İngilizce eğitim setimiz ve Online İngilizce kursumuzun eğitim programları ile İngilizce’yi başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar, çok hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Bu süre öğrencinin çalışma temposuna göre 6 ay ile 12 ay arasında değişmektedir.

Setleriniz hangi seviyeden başlıyor ve hangi seviyeye kadar öğretiyor?

Setlerimiz sıfırdan (beginner) başlayıp en ileri seviyeye (advanced) kadar İngilizce eğitim vermektedir.

Setlerinizin içinde tam olarak neler bulunmaktadır?

Setlerimiz, kitaplar, interaktif çalışmalar, seslendirme dosyaları, eğitici videolar, Online İngilizce kursumuz, çalışma raporları ve haftalık ilave ders notlarından oluşmaktadır.

Online kursun tamamı kaç saatlik eğitimi kapsamaktadır?

Online İngilizce kursumuzun toplam çalışma süresi 400 saattir.
Beginner seviye: 105 saat
Intermadiate seviye: 80 saat
Upper intermediate seviye: 95 saat
Advanced seviye: 120 saat

Günde ne kadar süre çalışmalıyım?

Uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi, ortalama günde 30 dakika vakit ayırarak, haftada 3-4 saatlik bir çalışma temposudur. Setimiz ile ve böyle bir çalışma temposuyla 6 ayda mükemmel bir şekilde, İngilizce öğrenmek mümkün olmaktadır.

Online kursa nasıl kayıt olacağım?

Online İngilizce kursumuza kayıt olmak çok kolaydır. Setiniz ile birlikte size gönderilecek olan aktivasyon kodunu sistemimize girerek istediğiniz zaman kursunuza giriş işlemini yapabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.
 

LN Komple İngilizce Eğitim Setleri + 6 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL