NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
Komple İngilizce Öğretim Seti
0 TL 1.860 TL
( 620 TL x 3 Ay )

Komple İngilizce Öğretim Seti

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 620 TL
1.860 TL

Peşin Fiyatına 3 Ay Taksit ve ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

ŞUBAT  AYI  KAMPANYAMIZDA  SON HAFTA


Kampanyamızda, Komple İngilizce Öğretim Seti
Peşin Fiyatına 3 Ay Taksitle
(620 TL x 3 Ay = 1.860 TL) 

Ayda Sadece 620 TL

 


Diğer İngilizce Eğitim Programımız:

Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada

 

 

Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu Bir Arada
(780 TL x 3 Ay = 2.340 TL)

 

 

LN Komple İngilizce Eğitim Setimiz ile İngilizce'yi Nasıl Öğreneceksiniz?

 • Setimiz, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm İngilizce gramer yapısını öğretmektedir.
 • Türkçe açıklamalı, formüle edilmiş ve tablolarla zenginleştirilmiş anlatım sistemimiz ile anlayarak eğitim sağlanmaktadır.
 • Kitaplar, videolar, seslendirme dosyaları ve dijital eğitim materyalleri ile istediğiniz yerde, istediğiniz süre çalışma imkanınız bulunmaktadır.
 • Hem İngiliz hem de Amerikan aksanı ile çalışmalar yapacaksınız.
 • Günlük akıcı konuşma çalışmaları ile kısa sürede konuşabilir seviyeye geleceksiniz.
 • İngilizce gramer konularını ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizden dinleyebileceksiniz.
 • İş hayatında gerekli olan 2.000’in üzerinde kelimeyi öğreneceksiniz.
 • Setimiz ile çalışmayı tamamladığınızda yaklaşık 4.000 kelime bilgisine sahip olacaksınız.
 • Öğrenci panelindeki haftalık ders notları ile gramer konularının özet bilgilerini inceleyebileceksiniz.
 • Online testleri çözecek ve anında çalışma performansınızı takip edebileceksiniz.
 • Dinleme, konuşma, anlama ve yazma becerilerinizi geliştirecek ve kısa sürede mükemmel İngilizce öğreneceksiniz.
 • İngilizce Eğitim Setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda kuruluşumuzdan onaylı bitirme sertifika alacaksınız.


LN İngilizce eğitim programımız Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CERF) programına %100 uyumludur ve tüm seviyeleri kapsamaktadır.

Eğer TOEFL, YDS, YÖKDİL veya IELTS sınavlarına hazırlanıyorsanız, setimiz bu sınavlarda başarılı olmanızı sağlamaktadır.

Setimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın alt bölümünde görebilirsiniz.

 

Şimdi LN İngilizce eğitim setimizin içerik açıklamalarını görelim.

İngilizce Gramer (Dil Bilgisi) Kitapları

Setimizin gramer kitapları Türkçe açıklamalıdır. Başlangıç seviyesinden başlayarak ileri seviyeye kadar, basit konulardan zor konulara doğru düzenlenmiş bir sistem içermektedir. Gramer konuları formüle edilerek veya tablo düzeninde açıklanmaktadır. Her konu sonunda bol örnek cümleler verilmektedir.

Öğrenciyseniz, setimiz ile çalışarak İngilizce seviyenizi yükseltecek ve istediğiniz yüksek notları alabileceksiniz. Çalışan veya hobi olarak İngilizce öğrenen bir kişi iseniz, İngilizce’yi çok kısa sürede mükemmel olarak öğrenebileceksiniz.

 

Setimizin öğretim metodunu görmek amacıyla Şimdi Simple Present Tense in kullanıldığı alanları gösteren bir ders videomuzu izleyelim.

Video süresi: 4:05

İngilizce Akıcı Konuşma Kitapları

Setimizin Speak English Better metot kitapları, merkezi İngiltere’de bulunan World of Learning firmasının İngiliz dilbilimcileri tarafından hazırlanmıştır. Metot kitaplarımız İngilizce akıcı konuşma çalışmaları içermektedir. İş insanı Bay Lorens’in eğlenceli iş seyahatini konu alan kitaplarımız ile, hem günlük konuşma çalışmaları yapacak, hem de Bay Lorens ile birlikte İngiltere’yi dolaşacaksınız. Böylece konuşma becerinizi gelişirken, bir diğer taraftan da genel kültürünüzü de zenginleştirmiş olacaksınız.

Metot kitaplarımızın bir özelliği de deyimsel kullanım konusunda çalışmalar içermesidir. Karşılıklı konuşmalarda, cümle içerisinde deyimsel kullanıma uygun ifadeler özel bölümlerde belirtilmekte ve alternatif konuşma yapısı öğretilmektedir.

 

Şimdi de Past Continuous Tense konusunu anlatan bir ders videomuzu görelim.

Video süresi: 6:43

İş İngilizcesi Eğitimi (İnteraktif Çalışmalar)

Setimizin İş İngilizcesi bölümü kelime dağarcığınızı zenginleştirmek başta olmak üzere, birçok sektörde iş İngilizcesi çalışmaları içermektedir. İş İngilizcesi bölümümüzün çalışma programı interaktif eğitim materyalleri üzerine kuruludur. Setimizi tamamladığınızda iş İngilizcesiyle ilgili gerekli tüm bilgileri öğrenmiş, konuşma, anlama, yazma ve dinleme becerilerini en üst seviyeye getirmiş olacaksınız.

İnteraktif Eğitim Konu Açıklamaları

Trumpcards (En çok kullanılan 2.000 kelime eğitimi)

Trumpcards interaktif çalışmamızda 2.000 kelime eğitimi mevcuttur. Kelimeler cümle içinde ve görsellerle desteklenen sistem ile birlikte öğretilmektedir.

Wordpal (Yarışma formatında kelime ve bilgi çalışması)

Wordpal interaktif çalışmamızda İngiliz yaşantısı üzerinden genel kültür ve kelime öğrenimi yapılmaktadır. Yarışma formatında hazırlanan çalışmamızda, verilen ipuçları ile doğru kişiyi bulmaya çalışacak, hem genel kültürünüzü geliştirecek hem de eğlenerek kelime öğreneceksiniz.

Teentalk British (İngiliz öğrencilerle yapılan röportajların videoları ile konuşma çalışmaları)

Teentalk British interaktif çalışmamızda günlük konuşmada kullanılan 1.000 kelime eğitimi verilmektedir. İngiliz öğrencilerle yapılan röportaj videolarından oluşan içeriğimizde hem İngiliz eğitim sistemini öğrenecek hem de öğrencilerden İngiliz aksanıyla günlük konuşmaları dinleyeceksiniz.

Teentalk Kanada (Kanadalı öğrencilerle yapılan röportajların videoları ile konuşma çalışmaları)

Teentalk Kanada interaktif çalışmamızda Kanadalı öğrencilerle yapılan röportaj videoları mevcuttur. Kanada eğitim sistemi ile ilgili bilgiler edinebilmenizi sağlayacak çalışmamızda, Kanadalıların İngilizce’yi nasıl bir aksan ile konuştuğu inceleyebileceksiniz. Hem Kanada eğitim sistemi ile ilgili bilgi edinecek hem de konuşma çalışmaları yapacaksınız.

English Pro (Konuşma ve yazım kuralları açıklamalı iş İngilizcesi eğitimi) 

English Pro interaktif çalışmamızda çalışma hayatınızda gerekli olan tüm sözlü-yazılı İngilizce kalıpları öğreneceksiniz. Bir şirket ile ilk temas ve devam eden iş ilişkilerinde gereken İngilizce yazışmalarını kalıplar şekilde öğreneceksiniz. 70 konu başlığı altında verilen çalışmada, dinleme-anlama pratiği için sözlü içerikleri dinleyebileceksiniz. İş temaslarında kendinizi kibarca nasıl ifade edebileceğiniz konularında da çalışmalar yapacaksınız.

Business Territory (Elektronik sektöründe kullanılan İngilizce eğitimi) 

Business Territory interaktif çalışmamızda, elektronik sektöründeki İngilizce konusu işlenmektedir. Bir firmadaki farklı bölümlerde gerçek çalışanlarla yapılan röportaj videoları ile hem akıcı konuşma dinlemeleri yapacaksınız hem de sektörde kullanılan özel kelimeleri öğreneceksiniz.

Business Territory Hotel and Catering (Turizm sektöründe kullanılan İngilizce eğitimi) 

Business Territory interaktif çalışma materyalimizde, otel ve turizm sektöründeki İngilizce öğretilmektedir. 4 yıldızlı bir otelde yapılan çekimlerde, oteldeki birçok bölümle çalışan gerçek kişilerle yapılan röportajlar üzerinden çalışmalar yapacaksınız. Dinleme-anlama beceriniz ile birlikte otel ve turizm sektöründe kullanılan birçok kelime öğreneceksiniz.

Meet The English (İngilizce günlük konuşma kalıpları ile eğitim)

Meet the English interaktif çalışmamızda İngiltere hakkında hem genel kültürünüzü geliştirmek hem de konuşma becerinizi ilerletecek çalışmalar yapacaksınız. İngilizce dili hakkında yeni bilgileri öğreneceksiniz. Dinleme ve okuma çalışmaları ile İngilizcenizi geliştireceksiniz.

Expert Gallery (Muhasebe İngilizcesi eğitimi) 

Expert Gallery interaktif çalışmamızda muhasebe sektöründeki İngilizce’yi öğreneceksiniz. Bir şirket muhasebesi üzerinden işlenen konularda, finansal İngilizce konusunda yeni kelimeleri, resmi işlemlerde kullanılan ana konuları ve kalıpları öğreneceksiniz.

Vox Pop (İngilizce akıcı konuşma ve yazma becerilerini geliştirme çalışmaları)

Vox Pop interaktif çalışmamızda, İngiltere caddelerinde kayıt edilen 48 adet röportaj videoları üzerinden konuşma ve yazma becerilerini geliştirmek üzere hazırlanmış içerikler mevcuttur. Kişilerin güncel konularla ilgili sorulan sorulara verdikleri cevaplar ile hem İngiliz aksanında dinleme çalışmaları yapacak, hem de bu gibi sohbetlerde kullanılan kelime ve kalıpları öğreneceksiniz.

Lazonby (Küçük bir kasabada, İngilizce sohbetlerle konuşma becerisi geliştirme çalışmaları)

İnteraktif eğitim çalışmamızda, İngiltere’de bulunan Lazonby kasabasında yaşayanlarla yapılan röportajlar üzerinden günlük konuşma ve dinleme çalışmaları yapacaksınız. Gerçek kasaba sakinleri ile yapılan çekimlerde, hem günlük İngilizce konuşma akışını öğrenmeniz hem de kelime dağarcığınızı geliştirmeniz sağlanacaktır.

The Steam Engine (Teknik İngilizce eğitimi) 

The Steam Engine interaktif çalışmamızda, bir kullanma kılavuzu hazırlayacaksınız. Buhar makinası kullanma kılavuzu hazırlarken sistemimiz size yardımcı olacak ve aşamalarla küçük bir kılavuz hazırlamanızı sağlayacaktır. Bu şekilde hem teknik araçlarla ilgili yeni İngilizce bilgiler edinmiş olacaksınız hem de teknik İngilizce ile ilgili çalışma yapacaksınız.


Setimizin e-kitaplarını (E-kitap dijital, basılı olmayıp öğrenci çalışma panelinizde yer alan PDF formatındaki kitaplarımızdır) tanıtalım.

İngilizce Karşılıklı Konuşmalar (English Conversations) E-Kitabı

İngilizce karşılıklı konuşmalar e-kitabımızda, günlük hayatta karşılaşılabilecek birçok konu ile ilgili kısa hikayeler verilmiştir. Cümle kalıplarının ve çok kullanılan kelimelerin öğretildiği kitabımızda, her bir karşılıklı konuşma konusu bir gramer konusu hedeflenerek işlenmiştir. Bazı konularda soru-cevap şeklinde olan konuşmalar, hem soru kalıplarını hem de bu kalıplara verilecek cevapları öğrenmek açısından çok faydalıdır.


İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu E-Kitabı

İngilizce kolay konuşma kılavuzu e-kitabımızda, seyahat sırasında ya da İngilizce konuşmak istediğiniz bir kişiyle diyaloğunuzda gerekli olan kelime bilgisi ve cümle kalıplarını öğretmektedir. Yaklaşık 2.000 kelimenin öğretildiği e-kitabımızda, tüm İngilizce kelime ve cümlelerin Türkçe okunuşları da verilmiştir. Bazı konularda cümle kalıplarına ek olarak kelime listeleri verilmiştir. Böylece aynı konuyla ilgili diğer bilinmesi gereken kelimeler de öğrenilmiş olacaktır.

İngilizce kalıpları, hafızanıza yerleşinceye kadar tekrar etmenizi öneriyoruz. Bu şekilde konuşurken İngilizce’de kullanım alışkanlığı olan cümleleri kullanmanız, İngilizcenizi daha iyi seviyede gösterecektir.


Setimizin Dijital Öğrenci Çalışma Paneli

Dijital öğrenci panelinizde, İngilizce Eğitim Setimizin içeriklerini kapsayan dosyalar bulunmaktadır. Bu dosyalarda dinleme, telaffuz çalışmaları (podcast), izleme (gramer ve genel kültür videoları), online testler ve bu testlerin anlık değerlendirmeleri, interaktif çalışmaların yükleme dosyaları ve haftalık ders notları yer almaktadır. Öğrenci paneliniz eğitim programlarımız ile yapacağınız çalışmalarda önemli bir yer tutmaktadır. Programlarımızın bir çeşit sanal okul gibi işlev görmesine katkıda bulunmaktadır. 

Öğrenci paneliniz, sınırsız süreli olarak erişim sağlayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Programlarımızı tamamladıktan sonra bile panelinize istediğiniz zaman giriş yapabilecek ve çalışmaları tekrar edebileceksiniz.

İngilizce bitirme sertifikası

Bitirme sertifikası örneği


Bitirme Sertifikası

İngilizce Eğitim Setimiz ile çalışmanızı tamamladığınızda, genel bitirme sınavını girebileceksiniz. İnternet ortamında yapılacak sınavda başarılı olduğunuz takdirde kuruluşumuzdan onaylı bitirme sertifikası almaya hak kazanacaksınız.

 

LN Komple İngilizce Eğitim Setimizin  içerik materyallerinin listesini aşağıda görmektesiniz.

İngilizce Eğitim Setimizin materyalleri

 • 2 Adet gramer kitabı (464 Sayfa)
 • 3 Adet metot kitabı (480 Sayfa)
   

Görüntülü ve sesli eğitim materyalleri

 • 80 Adet eğitim ve genel kültür videoları
 • Podcast (metot ve gramer kitapları seslendirmeleri) 

Dijital interaktif eğitim materyalleri

 • Trumpcards (En çok kullanılan 2.000 kelime eğitimi)
 • Wordpal (Yarışma formatında kelime ve bilgi çalışması)
 • Teentalk British (İngiliz öğrencilerle yapılan röportajların videoları ile konuşma çalışmaları)
 • Teentalk Kanada (Kanadalı öğrencilerle yapılan röportajların videoları ile konuşma çalışmaları)
 • English Pro (Konuşma ve yazım kuralları açıklamalı iş İngilizcesi eğitimi) 
 • Business Territory (Elektronik sektöründe kullanılan İngilizce eğitimi) 
 • Business Territory Hotel and Catering (Turizm sektöründe kullanılan İngilizce eğitimi) 
 • Meet The English (İngilizce günlük konuşma kalıpları ile eğitim)
 • Expert Gallery (Muhasebe İngilizcesi eğitimi) 
 • Vox Pop (İngilizce akıcı konuşma ve yazma becerilerini geliştirme çalışmaları)
 • Lazonby (Küçük bir İngiliz kasabasında, sohbetlerle konuşma becerisi geliştirme çalışmaları)
 • The Steam Engine (Teknik İngilizce eğitimi) 

(Dijital eğitim materyalleri Windows PC uyumludur.)

Öğrenci paneli

 • İngilizce kolay konuşma kılavuzu e-kitabı
 • İngilizce karşılıklı konuşmalar e-kitabı
 • İngilizce fiiller ve zamanlar e-kitabı
 • Turizm ve otel İngilizcesi e-kitabı
 • Eğitici videolar
 • Genel kültür videoları
 • Dijital eğitim materyalleri dosyaları
 • Ders notları (PDF formatında)
 • Online testler
 • Raporlar

 

Diğer Bir Arada Eğitim Paketimiz:

İngilizce ve Almanca Setleri + Online Kursları, Rusça ve İspanyolca Setleri

İngilizce, Almanca , Rusça, İspanyolca Setleri Bir Arada
(1.550 TL x 3 Ay = 4.650 TL)

 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Lale Osmanoğlu / İstanbul

İngilizce eğitim setine 2 ay önce olarak çalışmaya başladım. Kısa sürede, bugüne kadar tüm çabalarım sonunda öğrenebildiğimden fazlasını öğrendim. Bu mükemmel İngilizce eğitim setinde herşey düşünülmüş. Çok planlı bir eğitim metodu var. Hazırlayanlara teşekkürler.

Sevgi Akman / İstanbul

İngilizce setiniz çok iyi hazırlanmış, her detay düşünülmüş bir metot. En önemlisi çalışma kılavuzunun birlikte verilmesi. Böylece çalışmak çok kolaylaşıyor.

Mustafa Keskın / Adapazarı

 Setinizi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Çok güzel bir set, eğitici ve eğlenceli 

Cemalettin Sonçağ / İstanbul

İngilizce eğitim setleriniz ile İngilizce'nin bu kadar kolay öğrenebileceğini bilseydim, seneler önce alırdım. Şimdi kaybettiğim zamana üzülüyorum. İngilizce hızla güzelleşiyor. Çok teşekkür ederim.

Selvi Dağhan / İstanbul

Setinizi aldım. Çalışmaya başladım. İngilizce gramer konuları çok iyi anlatılmış. En kısa sürede bu çalışmayı tamamlayıp diğer setlerinizi de almayı düşünüyorum. İyi günler

berat çelik / İstanbul

Öğretiminizden çok memnunuz

Ismail Hakkı Günay / Konya

Ben sizinle yanlış hatırlamıyorsam 1987 senesinde gazete ilanınızı görerek tanıştım ve size inanarak setinizi satın aldım. O zamanlar haftalık dersler postayla gelirdi. Alma sebebim ise yabancı dil merakım ve hep yazılılardan 44 puan üzerinden 4 alıyordum yani hep zayıf. Sonra yarıyıl tatilinde siz girdiniz hayatıma. O, 15 günlük yarı yıl tatilimde 96 ünitelik dersin 33 tanesini o kadar iyi öğrenmiştim ki, artık okuldaki ingilizce bana çok basit geliyordu, hatta lise bitene kadar tek bir hata yapmadan tam puan alıyordum. Bu yüzden size gerçekten tüm kalbimle teşekkürü borç bilirim. Öğrenim setleriniz o kadar iyiki hiç bir şekilde kimseye ya da hiç bir araca ihtiyaç duymuyorsunuz. Süper bir şeydi bu benim için. Daha sonra evlenerek Amerika'ya giden kız kardeşim de sizin setinizden aldı. İnanın hala bana nasıl dil öğrendiğimi soran herkese sizi büyük bir gururla anlatıyorum. Çünkü biliyorumki sizin setinizle öğrenmemek imkansız.TEŞEKKÜRLER

mustafa yel / istanbul

Evet . ben de 85 de almıştim . hatıralar o yıllara götürdü. 1 numaralı eğitim seti diye bilirim.

Canan Sevgin / Sivrihisar-İzmir

Video anlatımlarındaki hocaların anlatışına bayılıyorum. Dersleri çok duygulu ve şiir gibi anlatıyorlar. İyiki almışım, çok teşekkürler.

 

Aleyna D. / Kocaeli

Bebekler ana dillerini öğrenirken önce dinlerler. Annesini, babasını, aile üyelerini, parkta duyduklarını, her şeyi dinlerler. Sonra beyin sesleri kavramaya başlayınca bebek, dili taklit etmeye başlar. İlk kelimelerini söyler. Zamanla da konuşmaya başlar. İlkokula başlayana kadar değil dil bilgisi bilmek, okuma yazma bile bilmeyen çocuk anadilini konuşmaktadır. Okulda ise dil bilgisi öğrenir. İşte bu doğal bir öğrenme sürecidir. Bu seti de bunun için aldım. Ses dosyalarına sebep. Bol bol dinleme yapıp sesleri taklit etmek, bol bol kelime ezberleyip konuşma yapmak için. Sindire sindire de dilbilgisi öğrenmek için. Yorumlara güvenerek ve özellikle ses dosyalarına sebep aldım. 2021 üniversitese sınava dilden girmek istiyorum. Umarım başarılı olurum. ♡ Eğer inşaallah memnun kalırsam ve İngilizce'yi çok güzel konuşup, kavrayıp, öğrenirsem, başarılı olursam Rusça setini de alırım. :) Kurumunuza şimdiden teşekkürler.

Özkan Şanver / İzmir

İngilizce eğitim setleri çok güzel bir anlatımla hazırlanmış. Hem İngilizce grameri öğrendim, hem de temelim 1. kur ile oluştu. 2 ve 3. kur ile İngilizcemi mükemmele ulaştırdım. Setleriniz ile karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Sude Özyılmaz / Mersin

Setler ile çalışmam ilerledikçe, 3 kuru bir arada almakla çok iyi bir karar verdiğimi anladım. Çünkü öğretim programı birbirini tamamlayacak şekilde çok iyi hazırlanmış. Eğitmenlere çok teşekkür ederim.

Serkan Ergene / Balıkesir

Çok güzel bir set almışım,öğrenmesi zor değil çok güzel hazırlanmış emeği geçen herkese teşekkürler...

Çiğdem Otlu / Kütahya

Sınavlara hazırlanıyorum. İngilizce kaynak olarak setinizi aldım. Aradığım tüm konular var. Sağolun.

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL