NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
İngilizce Seti + 12 Ay Online Kurs + 3 Ay Özel İngilizce Dersi Bir Arada
15.600 TL 7.800 TL
( 2.600 TL x 3 Ay )

İngilizce Seti + 12 Ay Online Kurs + 3 Ay Özel İngilizce Dersi Bir Arada

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 2.600 TL
%50
İndirim
15.600 TL 7.800 TL

Peşin Fiyatına 3 Ay Taksit ve ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Bayram Kampanyamız


Kampanyamızda, İngilizce Seti + 12 Ay Online Kurs + 3 Ay Bire Bir Canlı Ders Bir Arada
15.600 TL  %50 İndirimli Peşin Fiyatına 3 Ay Taksitle
(2.600 TL x 3 Ay = 7.800 TL)

Ayda Sadece 2.600 TL


 

LN Komple İngilizce Eğitim Setimiz, Online Eğitim ve 3 Ay Bire Bir Canlı Ders (Blended Eğitim) ile İngilizce’yi nasıl öğreneceksiniz?

 • İncelemekte olduğunuz LN Komple İngilizce eğitim setimiz, 12 Ay Online İngilizce kursumuz ve 3 Ay Bire Bir Canlı Ders (blended eğitim) bir arada sunulan benzersiz bir eğitim programıdır.
 • İngilizce’yi anlama, konuşma, yazma ve okuma becerilerinizi bir arada geliştirerek öğreneceksiniz.
 • Gramer anlatımlı videolarımız ve genel kültür içeriği bulunan videolarımıza ilaveten Podcast dosyalarımız ile yapacağınız çalışmalar sayesinde, kısa sürede akıcı konuşacak seviyeye geleceksiniz.
 • Kelime dağarcığınızı geliştirecek özel eğitim materyalleri ile, günlük hayatta gerekli binlerce kelimeyi eğlenerek öğrenmiş olacaksınız.
 • Özel öğretmeniniz ile 3 ay, bire bir pratik konuşma dersleri yapacaksınız. Bu derslerde ister öğrendiklerinizi tekrarlama çalışması yapabileceksiniz, isterseniz kendi takıldığınız yerleri veya merak ettiğiniz konuları sorabileceksiniz.
 • Eğitiminiz boyunca 300 video izleyecek, 50 saat Podcast ile telaffuz çalışmaları yapacaksınız.
 • 12 değişik konuda interaktif çalışmalar yapacaksınız.
 • 50 farklı soru tarzında, 8.000’in üzerinde alıştırma yapacaksınız.
 • 4.000’in üzerinde kelime öğrenmiş olacaksınız.
 • İş İngilizcesi bölümünde, 5 farklı sektör İngilizcesini öğreneceksiniz.
 • Eğitiminizin sonunda İngiltere’den bitirme sertifikası alacaksınız. Eğer sınavda yeterli puan alamazsanız, Online İngilizce kursu üyeliğiniz, ücretsiz olarak 6 ay daha uzatılacaktır. Böylece İngilizce kursunuzu başarı ile tamamlamanız ve İngiltereden sertifika almanız garanti altına alınmaktadır.

LN İngilizce eğitim programımız Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CERF) programına %100 uyumludur ve tüm seviyeleri kapsamaktadır.

Eğer TOEFL, YDS, YÖKDİL veya IELTS sınavlarına hazırlanıyorsanız, setimiz bu sınavlarda başarılı olmanızı sağlamaktadır.

Setimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın alt bölümünde görebilirsiniz.

Özel İngilizce öğretmeniniz ile tamamlayıcı İngilizce dersleri

Blended İngilizce eğitim programımızda, LN İngilizce eğitim setimiz ve Online İngilizce kursumuz ile İngilizce öğrenirken, özel öğretmeniniz ile haftalık yapacağınız bire bir canlı dersler sayesinde İngilizce konuşma çalışmaları yaparak ve eğlenerek, hızlı İngilizce öğreneceksiniz. İngilizce öğrenirken, konuşarak pratik yapmak çok faydalıdır. Böylece hem öğrendiğiniz bilgilerin kalıcı hale gelmesini sağlayabilecek, hem de konuşma becerinizi geliştireceksiniz. Konuşma dilinde en çok kullanılan kalıp cümleleri ve yeni kelimeleri eğlenerek öğreneceksiniz. Pratiğiniz geliştikçe kendinize olan güveniniz artacak ve İngilizce yeni konuları öğrenmeniz daha da kolaylaşacaktır.

Bire bir konuşma derslerinizi haftada 1 gün, günde 30 dakika olarak yapacaksınız. Cep telefonu veya bilgisayar ile öğretmeninize bağlanacaksınız. İngilizce eğitim programımıza paralel olarak yapılacak konuşma dersleri ile İngilizce seviyeniz hızla ilerleyecektir. Tamamlayıcı İngilizce dersleriniz 3 ay sürecektir. 30 dakika olan canlı dersleriniz, sizin tercih ettiğiniz gün ve saatte yapılacaktır.

Online Kurs Nedir? Holmwood’s Premium Online İngilizce Kursumuzun Öğretim Metodu Nasıldır?

 • Online İngilizce kursumuz, merkezi İngiltere’de bulunan Holmwood’s Online Learning firması tarafından hazırlanmış olup, İngiltere'den yayınlanmaktadır.
 • Online İngilizce kursumuz, Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CERF) programına %100 uyumlu olarak hazırlanmış dijital eğitim programıdır.
 • Eğitim programı öğrencinin çalışma performansına göre, yapay zeka yazılımı sayesinde kişiye özel kurs sistemi ile eğitim vermektedir.
 • 300 adet gramer videoları, genel kültür videoları, okuma parçaları gibi zengin içerik ile sunulan eğitimimiz sayesinde, her çalışma dosyası farklı beceriyi geliştirecek şekilde programlanmıştır.
 • Her seviyedeki çalışma programı, öğrencinin anlama, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirecek şekilde kurgulanmıştır.
 • 8.000’in üzerinde alıştırmalarla İngilizce’yi mükemmel öğrenmenizi sağlayacak kursumuz ile çalışırken, sistemimizin programladığı çalışma planını takip edeceksiniz.
 • Bir üst seviyeye geçiş için yeterli eğitim puanı alamadığınız durumlarda, ek ders notları ile sizi destekleyecek olan kursumuz, her seviye için gerekli yeterliliğe ulaşmanızı mutlaka sağlayacaktır.
 • Dil yeterlilik soru sistemine paralel hazırlanmış geliştirilmiş, alıştırma modellerimiz sayesinde, İngilizce dil yeterlilik sınavlarına katılmayı hedefleyen öğrencilerimiz için, kursumuz çok faydalı bir eğitim kaynağıdır.
 • İngilizce eğitim programlarımızı tamamladığınızda genel sınava girebilecek ve sertifika alacaksınız.

Online İngilizce Kursumuzun Öğretim Metodunun Farkları Nelerdir?

Online İngilizce Kursumuz, benzer programlardan ayrılan özelliklere sahiptir ve öğrencilere pek çok avantajlar sunar. Online kursumuz, öğrencinin eğlenerek ve zevk alarak çalışmasını sağlamaktadır. Kursumuz her seviyede okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik dersler içerir. Öğrencinin etkili bir şekilde öğrenmesini sağlamak için her seviye dört temel beceriyi de kapsar. Ders içerikleri, her bir konunun belirli bir beceriyi geliştirmesine odaklanmaktadır. Örneğin, kelime öğrenme ve makale okuma gibi çalışmalar ders programına entegre edilmiştir. Kursumuzda öğrenciler sadece gramer veya kelime çalışmaları yapmakla kalmaz, aynı zamanda dersler arasında denge sağlanır. Örneğin bir derste gramer çalışması yapılırken diğer derste kelime eğitimi verilebilir. Konular, daima belirli bir düzen içinde ilerler.

Kursumuzdaki Eğitim Materyallerinin Özellikleri Nelerdir?

Eğitim içeriklerimizin özellikleri oldukça kapsamlıdır. Kurs içeriğimizde yaklaşık 100 adet İngilizce gramer anlatım videosu ve 200'den fazla genel kültür ve sektörel konuları kapsayan İngilizce videolar bulunmaktadır. 

Gramer Videoları

Her bir gramer videomuz, öğrencinin çalıştığı seviyeye uygun olarak sistemimize eklenmiştir. Bu sayede öğrenciler, seviyelerine uygun video içerikleri ile eğitime devam ederler. Videolarımız, başlangıç seviyelerinde yavaş tempoda başlayıp ileri seviyelere doğru normal konuşma tempolarına ulaşarak öğrencilere daha iyi takip etme ve anlama imkanı sunar.

Genel Kültür Videoları

Genel kültür videolarımız, Amerika ve İngiltere’de çekilmiş video içeriklerinden oluşur ve her iki ülkenin farklı aksanlarını öğrenme şansı sunar. Videolar, popüler büyük şehirlerin tanıtımlarından, farklı sektörlerde çalışan gerçek kişilerle yapılan röportajlara kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Bu sayede öğrenciler güncel ve aktüel konularla da zenginleştirilmiş bir içerik ile çalışırlar.

Dijital Kelime Kartları 

Kursumuz, konu anlatımları ve dijital kelime kartı çalışmaları ile birlikte yaklaşık 4.000 İngilizce kelime öğrenme imkanı sunar. Dijital kelime kartları, görsellerle desteklenerek kelimenin hafızada kalıcı olmasını sağlar. Ayrıca, kursun içeriğinde telaffuz çalışmaları için öğrencinin kendi sesini kullanarak çalışma yapması ve eğitmenin sesiyle karşılaştırması gereken alıştırmalar da bulunur. Bu sayede dinleme ve konuşma becerileri geliştirilir.

Kursumuzun Alıştırmaları ve Sınavlara Hazırlık Çalışmaları

Kursumuzda toplamda 50 farklı alıştırma modeli kullanılır ve 8.000'den fazla alıştırma bulunmaktadır. Bu alıştırmalar, dil sertifikasyon sınavlarında sıkça karşılaşılan soru tiplerine benzerlik gösterir. Bu özelliği sayesinde kursumuz TOEFL, IELTS, YDS veya YÖKDİL sınavlarına hazırlanan öğrencilere de mükemmel bir hazırlık imkanı sunar.

Online İngilizce Kursumuza Nasıl Kayıt Olacaksınız?

Eğitim setimiz ile birlikte size Online İngilizce Kursu aktivasyon kodu gönderilecektir. Aktivasyon kodunuzu sistemimize girerek istediğiniz tarihte kursumuza başlayabileceksiniz. Online İngilizce Kursunuz 12 ay sürecektir.
 

LN Komple İngilizce Eğitim Seti + Online İngilizce Kursu Bir Arada Tanıtım Videosu

Video süresi: 2:45

İngilizce Eğitim Setimizin İçerik Açıklamaları

İngilizce Gramer (Dil Bilgisi) Kitapları 

Setimizin gramer kitapları sıfırdan başlayarak İngilizce gramerini öğretmektedir. Hiç İngilizce bilmeyen veya bir miktar İngilizce bilgisine sahip olanların setimizin programını başlangıçtan itibaren sistemli olarak çalışmasını önermekteyiz. Kitaplarımızda İngilizce gramer konuları özetlenerek, formüle edilerek, Türkçe açıklamalı şekilde öğretilmektedir. Özel öğretim sistemimiz, öğrencilerimiz tarafından beğenilmekte, takdir görmekte ve 'Sihirli Metot" olarak tanımlanmaktadır. İngilizce gramer eğitim kitaplarımızı tamamladığınızda tüm İngilizce gramer konularını öğrenmiş olacaksınız.

İngilizce Akıcı Konuşma Kitapları

Setimizin Speak English Better metot kitapları, İngiltere merkezli World of Learning firması tarafından hazırlanmıştır. Gramer eğitimi çalışması sonrasında çalışılacak programımızdır. Setimiz akıcı ve pratik konuşma çalışmaları içermektedir. Bir hikaye üzerinden yapacağınız çalışmalarda, hikayemizin kahramanı Bay Lorens ile İngiltere'de bir iş seyahati programına dahil olacaksınız. Eğitim programımızda ilgi çekici hikayeyi takip ederken, bir yandan karşılıklı konuşmalarda en çok kullanılan cümle kalıpları, deyimsel fiilleri ve kelimeleri öğrenecek, bir yanda da İngiltere'yi dolaşmış olacaksınız. Eğlenceli bir içerik ile sunulan programımızda, kimi zaman sizi gülümsetecek diyaloglar ile de karşılaşacaksınız.

Dinleme ve telaffuz çalışmalarında, program sizi bazen Bay Lorens'ın söylediği cümleleri tekrar etmenizi isteyecek. Böylece sistemimiz sizin, dinleme ve anlama becerilerinizi geliştirirken, bir yandan da telaffuz çalışmaları yaparak konuşmanıza akıcılık kazandıracaktır.

İş İngilizcesi Eğitimi (İnteraktif Çalışmalar)

Setimizin İş İngilizcesi bölümü, genel iş İngilizcesi ve sektörel İngilizce konuları ile konuşma seviyenizi en üst düzeye çıkarabilmeniz için oluşturulmuş interaktif çalışmalardan oluşmaktadır. Setimizin interaktif eğitim materyallerindeki çalışma dili İngilizce'dir. İş İngilizcesi çalışmalarımızın içeriklerinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için setimizin gramer kitapları ve Speak English Better metot kitapları ile çalışmalarınızı tamamlamış olmanız gerekmektedir.

İnteraktif eğitim materyallerimiz, röportaj videoları, alıştırmalar, yazılı içerikler ve görseller ile oluşturulmuş içeriklere sahiptir. Birçok programımızda gerçek kişilerle yapılan röportajlar yer almaktadır. Farklı aksanları da izlemenizi sağlayacak röportajlarda, günlük konuşmalar veya sektörel konulardaki İngilizce kullanımını deneyimlemeniz sağlanacaktır.


Setimizin öğretim metodunu görmek amacıyla Present Perfect Tense konusunu anlatan bir ders videomuzu izleyelim.

Video süresi: 6:42


Dijital eğitim öğrenci çalışma paneli

Dijital öğrenci panelinizde, LN İngilizce eğitim setimizin içeriklerini kapsayan dosyalar bulunmaktadır. Bu dosyalarda dinleme, telaffuz çalışmaları (podcast), izleme (gramer ve genel kültür videoları), Online testler ve bu testlerin anlık değerlendirmeleri, interaktif çalışmaların yükleme dosyaları ve haftalık ders notları yer almaktadır. Öğrenci paneliniz eğitim programlarımız ile yapacağınız çalışmalarda önemli bir yer tutmaktadır. Programlarımızın bir çeşit sanal okul gibi işlev görmesine katkıda bulunmaktadır. 

Öğrenci paneliniz, sınırsız süreli olarak erişim sağlayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Programlarımızı tamamladıktan sonra bile panelinize istediğiniz zaman giriş yapabilecek ve çalışmaları tekrar edebileceksiniz.

İngiltere'den bitirme sertifikası ve öğrenme garantili eğitim nedir?

Eğitim programımız %100 öğrenme garantilidir. Tüm çalışma programımızı tamamladığınızda genel bitirme sınavına girmeye hak kazanacaksınız. 

Online İngilizce kursumuzda her seviyenin ünite çalışmalarından sonra, bir üst seviyeye geçmek için sınav yapılmaktadır. Her sınavdan geçerli puan alındığında, seviye sertifikanız ekranınıza yansımaktadır. Kurs sonunda ise genel bitirme sınavı gerçekleştirilmektedir. İnternet ortamında dijital olarak yapılmakta olan bu sınav sonunda, başarınıza göre İngiltere'den bitirme belgeniz oluşturulmaktadır.

İngilizce'yi mutlaka öğrenmeniz için, sizlere garantili eğitim programı sunmaktayız. LN İngilizce Eğitim Seti, 12 ay Online İngilizce Kursumuz ve Bire Bir İngilizce  derslerimiz sonunda, eğer geçerli not alamazsanız, 12 ay sürecek Online İngilizce kursumuz, ücretsiz olarak 6 ay daha eğitiminize açılacaktır. Kuruluşumuzun hedefi, sunulan bu imkan ile çalışmalarınıza devam etmenizi, İngilizce'yi mutlaka öğrenerek programı başarı ile tamamlamanızı ve İngiltere'den Holmwood's Online Learning sertifikası almanızı sağlamaktır.

İngiltere'den onaylı İngilizce bitirme sertifikası

Bitirme sertifikası örneği
 

İngilizce Eğitim Sistemlerimiz ile Çalışmanızı Tamamladığınızda Ulaşacağınız Seviye

• Tüm İngilizce gramer yapısını öğrenmiş olacaksınız ve bütün tensleri (zamanlar) kullanabileceksiniz.
• Active-passive, direct-indirect gibi gramer konularını ve İngilizce dilinde çok önemli bir yeri olan deyimleri, idioms öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabilir hale geleceksiniz.
• Hem günlük konuşmalarda, hem de özel bir konuda istediğinizi anlatabilir veya herhangi bir konuda fikrinizi ifade edebilir, neticede kurmak istediğiniz her cümle yapısını kurabilir hale geleceksiniz.
• İş mektuplarını, gerekli ticari kalıpları kullanarak yazabilecek ve gelen cevapları değerlendirebileceksiniz. İş konularında gerekli tüm kullanılan kalıpları ve yazışma konularındaki görgü kuralları dahil, tüm alışkanlıkları öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca tüm özel mektupları yazıp okuyabilecek, e-mailleri anlayabilecek ve yazabileceksiniz.
• Eğer turizm sektörünün herhangi bir branşında çalışıyorsanız, ister otel yöneticisi ister resepsiyon görevlisi olun, turizm sektörünün bütün alanlarında kullanılan özel kelimeleri öğrenerek bu sektördeki gerekli tüm yazışmaları yapabileceksiniz.
• İngilizce gazete, dergi ve televizyon yayınlarında tüm konuşmaları anlayabilecek, dünya medyasını takip edebilecek ve işinizde bundan yararlanabileceksiniz.
• Çalışmalarınız içinde geçen binlerce kelimeyi öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz.
• İnternette ticari ve özel tüm yazışmaları mükemmel şekilde yapabileceksiniz. Mesleğiniz ve uğraşınız ne olursa olsun, o konuda internetten üst düzeyde yararlanabileceksiniz.
• Eğer KPDS sınavına katılacaksanız, sınavda başarılı olmak için gerekli olan İngilizce bilgisine rahatlıkla ulaşacaksınız.
• Eğer TOEFL sınavına katılacaksanız, gerekli İngilizce alt yapısını oluşturmuş olacaksınız ve çalışma modeli olarak TOEFL sınavı için gerekli bilgi ve tecrübeyi edinmiş olacaksınız.

LN Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce + 3 Ay Bire Bir Canlı Ders içerik listesini aşağıda görmektesiniz.

İngilizce eğitim setimizin materyalleri

 • 2 Adet gramer kitabı (464 Sayfa)
 • 3 Adet metot kitabı (480 Sayfa)

Dijital eğitim materyalleri:

 • 80 Adet İngilizce eğitim ve genel kültür videoları
 • Podcast (Kitaplarımızın seslendirme dosyaları) 
 • Trumpcards (2.000 kelimelik dijital kartlar)
 • Wordpal (Bilgi yarışması ve kelime eğitimi)
 • Teentalk British (İngiliz gençlerin röportajları ile pratik eğitim)
 • Teentalk Kanada (Kanadalı gençlerin röportajları ile pratik eğitim)
 • English Pro (Genel kuralları ile iş İngilizcesi) 
 • Business Territory (Elektronik sektördeki İngilizce eğitimi) 
 • Business Territory Hotel and Catering (Turizm ve otel İngilizcesi) 
 • Meet The English (Genel kültür konuları ile pratik konuşma çalışmaları)
 • Expert Gallery (Muhasebe sektöründeki İngilizce eğitimi) 
 • Vox Pop (Yazma ve konuşma çalışmaları)
 • Lazonby (Günlük pratik konuşma çalışmaları) 
 • The Steam Engine (Teknik İngilizce) 

(Dijital eğitim materyalleri Windows PC uyumludur.)

Online İngilizce kursu (12 Ay)

 • 80 adet gramer videosu
 • 220 adet genel kültür videoları
 • 50 farklı soru tipi
 • 8.000’in üzerinde alıştırma
 • Kişiselleştirilmiş eğitim
 • Detaylı çalışma raporu

İngilizce Bire Bir Canlı Ders

 • Özel İngilizce öğretmeni ile konuşma dersleri
 • 3 ay
 • Haftada 1 gün
 • Günde 30 dakika

Öğrenci paneli

 • Eğitici videolar
 • Genel kültür videoları
 • Dijital eğitim materyalleri dosyaları
 • Ders notları
 • Online testler
 • Raporlar

Online İngilizce Kursumuzun Seviyelere Göre İçerik Konularından Örnek Başlıklar

Beginners Pre-A1 Discoverers Pre-A1 Breakthrough A1
 • Unit 1: People (İnsanlar)
 • Unit 2: Hello, I Am... (Merhaba, Ben ...)
 • Unit 3: My House (Benim Evim)
 • Unit 4: My Body (Benim Vücudum)
 • Unit 5: Colors & Sizes (Renkler ve Boyutlar)
 • Unit 6: Clothes (Kıyafetler)
 • Unit 7: Animals (Hayvanlar)
 • Unit 8: Food (Yiyecek)
 • Unit 9: Days, Months And Years (Günler, Aylar ve Yıllar)
 • Unit 10: Going To School (Okula Gidiş)
 • Unit 11: Sports & Activities (Sporlar ve Aktiviteler)
 • Unit 12: Nature & Weather (Doğa ve Hava)
 • Unit 1: Making Friends | Introductions |California (Arkadaş Edinme-Tanışmalar- Kaliforniya)
 • Unit 2: Daily Life | Hobbies (Günlük Hayat-Hobiler)
 • Unit 3: Houses (Evler)
 • Unit 4: Meeting People From Other Countries And Cultures (Farklı Ülkelerden ve Kültürlerden İnsanlarla Tanışmak)
 • Unit 5: Food And Cooking (Yiyecekler ve Yemek Pişirmek)
 • Unit 6: School | Dates (Okul-Tarihler)
 • Unit 7: School | The Pledge Of Allegiance (Okul-Bağlılık Sözü)
 • Unit 8: Camping | Getting Mail | Doing Things Together (Kamp Yapmak-Posta Almak-Birşeyleri Beraber Yapmak)
 • Unit 9: Independence Day | Parties | Fires (Bağımsızlık Günü- Partiler-Yangınlar)
 • Unit 10: Birthday Parties | Meeting People (Doğum Günü Partileri-Toplantılar)
 • Unit 1: Moving House | Leaving Friends And Travelling (Ev Taşımak-Arkadaşlardan Ayrılmak ve Seyahat Etmek)
 • Unit 2: Houses, Meeting People And Clothing (Evler, İnsanlarla Tanışmak ve Kıyafetler)
 • Unit 3: Dates And Time, Jobs And Sport (Tarihler ve Saat, İşler ve Spor)
 • Unit 4: Moods, Feelings, Sport And Clothes (Ruh Halleri, Duygular, Spor ve Kıyafetler)
 • Unit 5: Hobbies And Free Time, Geography, Emergencies (Hobiler ve Boş Zaman, Coğrafya, Acil Durumlar)
 • Unit 6: Health And Feelings (Sağlık ve Duygular)
 • Unit 7: Meeting People And Making Friends (İnsanlarla Tanışmak ve Arkadaş Edinmek)
 • Unit 8: Living And Studying Abroad, Computer Games (Yurt Dışında Yaşamak ve Okumak, Bilgisayar Oyunları)
 • Unit 9: Uk History, Daily Life, Food (İngiltere Tarihi, Günlük Yaşam, Yemek)
 • Unit 10: Sport, Travelling, Daily Life (Spor, Seyahat Etmek, Günlük Yaşam)
 • Unit 11: Shopping, Friends, Studying (Alışveriş Yapmak, Arkadaşlar, Ders Çalışmak)
Explorers Pre-A1 Elementary A2 Pioneers Pre-A1
 • Unit 1: Family & Friends | School | Daily Life (Aile Ve Arkadaşlar-Okul-Günlük Yaşam)
 • Unit 2: Daily Life | Hobbies (Günlük Yaşam-Hobiler)
 • Unit 3: Travel | Earthquakes And Volcanos (Seyahat-Depremler ve Volkanlar)
 • Unit 4: Plants | The Desert (Bitkiler-Çöl)
 • Unit 5: History Of The American West (Batı Amerikan Tarihi)
 • Unit 6: Geography | Native American Indians (Coğrafya-Amerika’nın Yerlileri (Kızılderililer))
 • Unit 7: Culture | Jewelry (Kültür-Takı)
 • Unit 8: Houses And Homes (Evler)
 • Unit 9: Houses | Food | Local Life (Evler-Yemek-Yerel Yaşam)
 • Unit 10: Farming | Food (Tarım-Yiyecekler)
 • Unit 11: Meeting New People | Car Problems And Repairs | American Roads (Yeni İnsanlarla Tanışmak -Araba Sorunları ve Onarımı-Amerikan Yolları)
 • Unit 12: American History | Schools (Amerika Tarihi-Okullar)
 • Unit 13: New Places | Shopping | Directions (Yeni Yerler-Alışveriş-Yönler)
 1. Routines | Family (Rutinler-Aile)
 2. British And American English | Meeting People (İngiliz ve Amerikan İngilizcesi-İnsanlarla Tanışmak)
 3. Clothes | Socialising (Kıyafetler-Sosyalleşme) (Family)
 4. Relationships | Hobbies (Bmx Bikes) (Aile İlişkileri-Hobiler  (Bmx Bisiklet))
 5. Education | Meeting People (Eğitim-İnsanlarla Tanışma) Music | Directions (Müzik-Tarifler)
 6. Emergencies | First Responders | Science (Acil Durumlar-İlk Müdahale Ekipleri-Bilim)
 7. Eating And Drinking | Family | Travel | Jobs (Yeme İçme-Aile-Seyahat-Meslekler)
 8. Special Occasions (Özel Günler) Daily Life | Families | Homes (Günlük Yaşam-Aileler-Evler)
 9. Crime | Houses And Homes | Money (Suç-Evler-Para) History | Transport And Travel | Applying For A Job (Tarih-Ulaşım ve Seyahat -İş Başvurusunda Bulunmak)
 10. Jobs | Interviews | Travel | Emergencies (İşler-Röportajlar-Seyahat-Acil Durumlar)
 11. Moods And Feelings | Special Occasions (Ruh Halleri ve Duygular-Özel Günler)
 • Unit 1: Languages | Friends (Yabancı Diller-Arkadaşlar)
 • Unit 2: Health | Medical Examinations (Sağlık-Tıbbi Muayeneler)
 • Unit 3: Food | Cooking | Health (Yemek-Yemek Pişirmek-Sağlık)
 • Unit 4: School | Language (Spanish) | American History (Okul-İspanyolca Dili-Amerikan Tarihi)
 • Unit 5: Dates | National Holidays | American History (Tarihler-Ulusal Bayramlar-Amerikan Tarihi)
 • Unit 6: Chores | Houses (Ev İşleri-Evler)
 • Unit 7: Weather | Money (Hava-Para)
 • Unit 8: Planning A Holiday | Tourist Destinations in The US (Tatil Planlamak -ABD’deki Turistik Yerler)
 • Unit 9: Weather | Emergencies (Hava-Acil Durumlar)
 • Unit 10: Weather | Folklore | Math (Hava-Folklor-Matematik)
 • Unit 11: Birthday Parties | Food | Presents (Doğum Günü Partileri-Yiyecek-Hediyeler)
Intermediate B1 Upper Intermediate
 • Unit 1: Asking Directions | Houses And Homes | Meeting People (Yol Tarifi Sorma-Evler Ve Evler-İnsanlarla Tanışmak)
 • Unit 2: Daily Life | Eating And Drinking | Jobs (Günlük Yaşam-Yeme İçme-Meslekler)
 • Unit 3: Family | Mood And Feelings | Sport | Special Occasions (Aile-Ruh Hali ve Duygular-Spor -Özel Günler)
 • Unit 4: Family | Crime | Transport & Travel (Aile-Suç-Ulaşım ve Seyahat)
 • Unit 5: Crime | Family | Relationships (Suç-Aile-İlişkiler)
 • Unit 6: Cooking | Family And Relationships (Yemek Pişirmek-Aile ve İlişikler)
 • Unit 7: Relationships | Mood And Feelings | Music | Emergencies (İlişkiler-Ruh Halleri ve Duygular, Müzik, Acil Durumlar)
 • Unit 8: Family & Relationships | Vacations | Weather (Aile ve İlişkiler-Seyahatler-Hava)
 • Unit 9: Sports | Cooking | Family (Sporlar-Yemek Pişirmek)
 • Unit 10: Camping And Outdoor Activities | Family And Friends | Emergencies (Kamp ve Açık Hava Aktiviteleri-Aile ve Arkadaşlar-Acil Durumlar)
 • Unit 11: Dreams | Health | Moods And Feelings (Rüyalar-Sağlık-Ruh Halleri ve Duygular)
 • Unit 12: Professional Sports | Healthcare | Job Interviews (Profesyonel Sporlar-Sağlık-İş Görüşmeleri)
 • Unit 13: Graduation | Traveling | Multi-Day Treks | X- Games (Mezuniyet-Seyahat-Günlük Geziler- X Oyunlar)
 • Unit 1: Australia | Jobs | Lifestyles (Avustralya-İşler-Yaşam Tarzları)
 • Unit 2:Hydroponics | Transport And Travel | Hobbies And Free Time | Relationships (Hidroponik- Ulaşım ve Seyahat- Hobiler ve Boş Zaman-İlişkiler)
 • Unit 3: Relationships | Traveling Abroad | Plans For The Future (İlişkiler-Yurtdışı Seyahatleri-Gelecek İçin Planlar)
 • Unit 4: Love And Relationships | Using Uber Abroad | Green Living (Aşk ve İlişkiler- Yurt Dışında Uber Kullanımı-Yeşil Yaşam)
 • Unit 5: Traveling Through Australia |Visiting India And Trying Local Foods | Relationships (Avustralya'yı Gezmek-Hindistan'ı Ziyaret Etmek ve Yerel Yemekleri Denemek-İlişkiler)
 • Unit 6: Homelessness | Holiday Traditions (Evsizlik-Tatil Gelenekleri)
 • Unit 7: Weather İn The Outback Giving Advice (Kırsalda Hava Durumu-Tavsiye Vermek)
  Survival (Hayatta Kalabilme)
  Aboriginal Culture in Australia Sport’s Injuries (Avustralya’nın Yerlisi Aborijin’lerin Kültürü -Avustralya Sporlarında Sakatlıklar)
  Eco-Holidays (Eko Tatilleri)
 • Unit 8: Volunteering And Homelessness in America Relationships And Love (Amerika'da Gönüllülük ve Evsizler- İlişkiler ve Aşk)

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Nefiz Çamlıdağ / Etlik/Ankara

Herşey çok programlı, tam aradığım buydu. Çok teşekkürler.

Ayşe Samsumlu / Lüleburgaz

Çok memnunum, nihayet öğreniyorum.

Selma Kızıldere / Çankaya-Ankara

Programınızdan çok memnunum. Önce kitapları çalıştım, 2 hafta önce öğretmenimle derslere başladım. Derslerde çeşitli konularda konuşarak pratik yapıyorum, böylece İngilizce konuşmanın keyfine varıyorum. Kendime güvenim geldi. İyiki sizden bu programı almışım. Çok çok teşekkürler...

Ali Sandıklı / Beylikdüzü-İstanbul

İngilizce bilgim daha önce vardı. Bu nedenle online İngilizce'den çalışmaya başladım. İki ay kadar çalıştıktan sonra öğretmen programına başladım. Çok iyi gidiyor. Öğretmenim çok donanımlı ve tecrübeli, derslerden çok faydalanıyorum. Ders saatlerini iple çekiyorum diyebilirim. Konuşmam bayağı gelişti. Emeği geçenlere ve özellikle öğretmenime teşekkür ederim.

Bülent Sadi Yurtkol / Avcılar/İstanbul

Blended eğitim sistemi çok mükemmel, önce setin gramer kitapları ile başladım. Gramer alt yapımı oluşturdum. Online dersleri böylece çok kolay anlar hale geldim. Konuşma derslerim de ise şimdi öğretmenim ile çok iyi anlaşarak hem pratiğimi geliştiriyorum hem de her istediğimi sorabiliyorum. Bu sistemi yaratanlara sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Selma Kurtulmuş / Bursa

Tam aradığım buydu. Herkese öneriyorum.

Medine Buse Özhan / Ayazağa-İstanbul

İngilizce öğrenmek için ne çok farklı imkan varmış. Keşke firmanızı daha önce farketseymişim.

Saylan Kırmızı / Çorum

İngilizcenin böyle çok yönlü bir çalışma ile öğrenilmesi ne güzel, herkese öneriyorum.

Bahar Demir / Rize

Kurumunuz ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Teşekkürler.

Sevil Karaburun / Beşiktaş-İstanbul

İngilizcemi lise ve üniversite hayatım boyunca iyi bir seviyeye getirememiştim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Limasollu Naci Yayınları'nın eğitim seti, online kurs ve birebir konuşma kursu programına kayıt oldum. Hem setler ve online kurs ile tüm eksiklerimi tamamladım. Hem de konuşma kursumda hocalarım ile ilgi alanlarım üzerinde konuşmalar yaptım. Şimdi çok iyi seviyede İngilizce konuşabiliyorum. Kuruluşunuzu tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

Ahmet Yurt / Trabzon

En büyük sorunum bildiğim İngilizce'yi konuşamamaktı. Setinizi aldım ve hemen öğretmenim ile derslere başladım. İngilizce konuşabildiğimi görmek beni acayip motive etti. Setimdeki diğer materyallerle çalışmaya devam ediyorum. Kısa zamanda seviyemi çok fazla ilerleteceğimi görebiliyorum. Azimliyim :). Firmanıza teşekkür ederim. Sağlıkla kalın..

Busenaz Korkmazgil / Çeşme-İzmir

İngilizce öğrenirken bir öğretmen desteği almak çok önemli. Bu nedenle programınızı almıştım. Doğru tercih yaptığımı kısa sürede anladım. İngilizcem zayıf olduğu için önce kitaplardan öğrenmeye başladım. Öğrenci panelimdeki ders notlarımdan da çok yarar görüyorum. Her konuyu çok iyi özetlemişsiniz. Böylece hem tekrar yapmış oluyorum hem de yeni kelimeler öğreniyorum. Geçen hafta öğretmen derslerine başladım. Hep konuşmaktan çok çekiniyordum hata yapacağım diye. Ama öğretmenim beni oldukça cesaretlendirdi. İlk ders çok iyi geçti. Bakalım gelecek derslerim nasıl geçecek? Programınızı herkese tavsiye ederim. Saygılarımla.

Burcu Karakoyunlu / Isparta

İyiki İngilizce seti ve online İngilizce programını bir arada almışım. Her ikisi birden çalışmak birbirini çok iyi tamamlıyor, şimdiye kadar 1000'in üzerinde alıştırma yaptım. Kursta 8.000 alıştırma var, bu da bol uygulama yapma fırsatı veriyor. Çok memnunum. İngilizcem hızla ilerliyor.

 

Ahmet Yıldırım / Bursa

İngilizceyi internet üzerinden çalışmak hem kolay hem de güzel. İşten sonra istediğim saatte İngilizce çalışabiliyorum. Online İngilizce kursunuz çok başarılı, emeği geçenlere teşekkür ederim.

Ayhan Cansu / Eskişehir

Sayın Yetkililer,
Senelerce çok çeşitli yöntemlerle İngilizce çalışmıştım. Ancak sonuca ulaşamıyordum. Sonunda kuruluşunuzu yıllar öncesinden tanıyan bir büyüğümün tavsiyesi üzerine sitenizi inceledim ve 3 Kur eğitim setlerinizi bir arada aldım. Yaklaşık iki aydır çalışıyorum. Setlerin her biri bir başka yönden İngilizcemi geliştiriyor. Ayrıca hediyeniz olan online İngilizce kursu ise hepsinin üzerinde bir motivasyonla hergün beni daha fazla çalışmaya yönlendiriyor. Tüm eğitim kadronuza sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Jale Daren / İstanbul

Korona virüs sebebiyle evden çalışmaya başladım. Çalışma saatimden sonra kalan boş zamanımı İngilizcemi geliştirmek için değerlendirmeye karar verdim. Online İngilizce kursunuza kayıt oldum. Çalışmam çok iyi gidiyor. İstediğim saatte giriş yapıp çalışabiliyorum. Program çok iyi, farklı alıştırma türleri var. Seviyeme uygun metinler okuyup, alıştırmaları yapıyorum. Oldukça keyifli içeriklerle hem İngilizcemi hem de genel kültürümü geliştiriyorum. Teşekkür ederim.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL