NE ARAMIŞTINIZ?

Limasollu Naci İngilizce Eğitim Setleri ve Online İngilizce Kursu Bir Arada

İngilizce Türkçe çeviri bölümümüzde, Dans ve faydaları - Dance and advantages isimli bir İngilizce çeviri çalışmasını görebilirsiniz.

Dance and advantages

Dancing is an artistic movement of your body in a physical harmony with a real enjoyment of exercises. It also works every major muscle group and provides an perfect cardio exercise.

 

Dance have been accompanied by a Rhytm of Music since early times of civilizations. Many historical civilizations have had possibility to express themselves with their languages performing their figures in harmony with rhytmic music. Many kinds of dance such as historical, ethnic, modern, latin.. Etc have produced dance and music’s union development through years. If it is studied technically from the point of Choreography , Connection,  Dance Theory, Lead and Follow Musicality, the emotions and significance will be understood truely.

 

Additionally, dance increases flexibility and relaxation. Unfortunately, most of the people don’t know this reality, how the dance progresses the strenght and function of the brain. Most of the researchers believe that dance keeps cells of nerves healthy and make skills of memory and consciousness advanced.

 

Anyone,  not only women but also men who want to play a role artistically, for you , flowing with dance and music’s harmony will be the best preference. For dance training many studios and recreation centers, dance classes which are specialized in.

  

Dans ve faydaları

Dans, egzersizlerin gerçek zevk ile fiziksel uyumu içinde, vücudunuzun sanatsal hareketidir. Aynı zamanda her kas grubunu çalıştırır ve mükemmel bir kardiyo egzersizi sağlar.

 

Medeniyetlerin eski zamanlarından beri müziğin ritmi dansa eşlik etmiştir. Birçok tarihi medeniyet ritmik müzik ile uyum içinde figürlerini sergileyerek, dilleri ile kendilerini ifade etme imkanına sahip olmuştur. Etnik, tarihi, modern, Latin gibi birçok dans türü yıllarca dans ve müziğin birlikteliğinin gelişimine üretim sağlamıştır. Eğer, koreografi, bağlantı, dans teorisi, yönlendirme ve müzikalite takibi açısından bakılıp teknik olarak incelenirse, duygular ve önem gerçek şekli ile anlaşılır.

 

Ayrıca, dans gevşekliği ve rahatlamayı artırır. Maalesef, birçok kişi bu gerçeği bilmez, dansın nasıl beyin fonksiyon ve gücünü geliştirdiğini… Birçok araştırmacı, dansın sinir hücrelerini sağlıklı tuttuğuna, bilinç ve hafıza yeteneğini geliştirdiğine inanır.

 

Herkes,  sadece bayanlar değil, sanatsal rol üstlenmek isteyen baylar da sizin için dans ve müziğin uyumu içinde akıp gitmek en iyi tercih olacaktır. Dans eğitimleri için birçok eğlence merkezleri, stüdyolar ve dans sınıfları bu konuda uzmanlaşmıştır.

Tüm çeviri konularımızı  İngilizce Türkçe çeviri   sayfamızın en altındaki listemizde görebilirsiniz.

 

 

Faydalı olabilecek diğer bazı konu başlıklarımız

Present Continuous Tense

Future Tense

İngilizce Meyveler

 

 

Tüm diğer konularımızı  İngilizce Konu Listesi  sayfamızda bulabilirsiniz

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL