NE ARAMIŞTINIZ?

Limasollu Naci İngilizce Eğitim Setleri ve Online İngilizce Kursu Bir Arada

İngilizce Türkçe çeviri bölümümüzde, Bir Veda Mektubu - A Farewell Letter isimli bir İngilizce çeviri çalışmasını görebilirsiniz.


Çeviri Tarihi: 10.09.2018

 

A Farewell Letter

Got some big news. After working here for nearly 40 years, Jonathan and I are retiring at the end of the summer. That means the school will stop running classes at the end of August and will close its doors in early September. (So if you know anyone who wants to study here, tell them the time is NOW!)
We are both going on to new things. Jonathan will work full-time for an environmental group, and I’m not going to be giving up English language teaching completely. I plan, among other things, to do some freelance teaching.
We’re obviously sad that the school won’t be carrying on, but we feel really proud that it managed to be such a friendly and successful place for four decades, during almost all of which time Jonathan and I were part of it either as teachers or managers.
And what means more to us than anything is that that we have had so many happy students here in that time. That feels like a very positive legacy.
We’ve also been lucky enough to work with so many wonderful colleagues, agent partners and host families, who have contributed so much to the school.
So we want to thank all of you for helping to make our time at ICS so enjoyable. We have so many happy memories of our time here – and hope you do too!


 

Bir Veda Mektubu

Size önemli haberlerim var. Burada yaklaşık 40 yıl çalıştıktan sonra, Jonathan ve ben yaz sonunda emekli oluyoruz. Bu da okulun Ağustos sonunda ders vermeyi bırakacağı ve Eylül başında da kapanacağı anlamına geliyor. (Bu nedenle eğer burada çalışmak isteyen birini tanıyorsanız ona ŞU ANDA tam zamanı olduğunu söyleyin.)

Her ikimizde değişik şeylere yöneliyoruz. Jonathan bir çevre grubu için tam zamanlı olarak çalışacak. Ben İngiliz dilini öğretmeyi tamamen bırakmayacağım. Diğer şeylerin yanı sıra bir yere bağlı olmadan öğretmenlik yapmayı planlıyorum.

Okul devam etmeyeceği için kesinlikle üzgünüz, ama Jonathan’ın ve benim ya öğretmen ya idareci olarak neredeyse tamamında bir parçası olduğumuz kırk yıl boyunca böyle dostluk dolu, başarılı bir yer olabildiği için de gerçekten gurur duyuyoruz.

Ve bizim için her şeyden çok anlamlı olan, bu zaman içerisinde burada pek çok mutlu öğrencimizin olması. Bu çok olumlu bir miras gibi geliyor.

Ayrıca okula çok katkısı bulunan pek çok harika meslektaşla, iş arkadaşlarıyla, misafir ailelerle çalıştığımız için şanslıyız.

ICS’de geçirdiğimiz zamanı bu kadar zevkli geçirmemize yardım ettiğiniz için hepinize teşekkür etmek istiyoruz. Burada geçirdiğimiz zamana dair pek çok mutlu anımız var – ve umarız sizin de vardır!

Tüm çeviri konularımızı  İngilizce Türkçe çeviri   sayfamızın en altındaki listemizde görebilirsiniz.

 

 

Faydalı olabilecek diğer bazı konu başlıklarımız

Present Continuous Tense

İngilizce Gramer

İngilizce Meyveler

 

 

Tüm diğer konularımızı  İngilizce Konu Listesi  sayfamızda bulabilirsiniz

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL