Kolay İngilizce Eğitim Setleri

Easy English Komple İngilizce Seti

185 TL
145 TL

Komple İngilizce eğitim seti içeriği

2 adet gramer kitabı (464 sayfa)
6 adet DVD (80 adet öğretim videosu içermektedir)
Worldpal interaktif CD-ROM
Trumpcards interaktif CD-ROM
İngilizce konuşma kalıpları kitabı
İngilizce karşılıklı konuşmalar kitabı
İngilizce’de zamanlar kitabı
Çalışma kılavuzu
ve
3 ay Essentials online İngilizce kursu ilaveli

Komple İngilizce eğitim setimizin içerik açıklaması 

Easy English Komple İngilizce setimiz, İngilizce’yi başlangıç seviyesinden itibaren öğretmektedir. İngilizce gramer kitaplarımızda başlangıç (Beginner-A1) seviyesinden ileri (Advanced-C2) seviyesine kadar olan tüm konular yer almaktadır.

Kitaplarımız, İngilizce öğrenen bir kişinin kendi kendine çalışması esasına dayalı olarak hazırlanmıştır. Hiçbir yardımcıya ihtiyaç kalmadan İngilizce gramerini kitaplarımız, DVD’lerimiz ve CD-ROM’larımız ile öğrenmek mümkündür.

İngiliz eğitmenler tarafından İngiltere’de hazırlanmış olan 6 adet DVD’lerimizde ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizi izleyerek ve dinleyerek eğitim yapılmaktadır. 80 konu içeren videolarımızda, İngilizce gramer konularının anlatımları izlenmektedir. Genel kültür videolarımızda ise ilgi çekecek konularla karşılaşılmakta ve akıcı konuşma çalışması yapılmaktadır. Kitaplarımız ve DVD’lerimiz ile eş zamanlı çalışılarak mükemmel şekilde İngilizce öğrenmeyi sağlamaktadır.

İngilizce gramer kitaplarımız ve DVD’lerimizin ile nasıl çalışacaksınız?

- İngilizce'yi gramer kitaplarımızdaki kolay öğrenim yöntemlerimiz ile eğlenerek öğreneceksiniz. Kısa sürede ve mükemmel olarak İngilizce okuyabilir, anlayabilir ve konuşabilir seviyeye geleceksiniz.
- 2.000 üzerinde İngilizce kelime öğreneceksiniz.
- DVD’lerimizde, İngiliz öğretmenlerimiz, İngilizce gramerinin size en mükemmel şekilde anlatmaktadırlar.
- Genel kültür (pratik yapma) videolarımızda ise, hem genel kültürünüzü geliştirecek, hem turistik gezilere çıkacak, yeni ülkeler keşfedecek, hem de gerçek yaşanan ortamlarda İngilizce konuşma çalışması yapmış olacaksınız.
- Günlük çalışma saatinizi kendiniz belirleyeceksiniz.
- Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz. 
- Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

İnteraktif CD-ROM'lar

İnteraktif CD-ROM’lar öğretim sistemimizin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. İnteraktif CD’ler, dinleme, yazma ve okuma çalışmalarını bir arada barındırır

Trumpcards (2.000 kelime öğrenimi) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması

Trumpcards CD-ROM'u günlük hayata ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000'in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.

Wordpal (Bilgi ve kelime yarışması) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması

Wordpal interaktif CD-ROM’umuz size, İngiltere’deki yaşam ve çevre ile tanışma imkanı sunuyor. Tarif edilen kişiyi bulma alıştırmasında amaç, anlatılanlara yönelik olarak konuşmanın içeriğini kavramak ve doğru kelimeleri seçebilmektir. Bilgi yarışması alıştırmasında bazı genel kültür soruları ile soru cümlesi kurma ve doğru cevabı bulma tekniği uygulanmaktadır.

3 ay Essentials online İngilizce kursu

Easy English Komple İngilizce setimiz, tüm bu çalışma materyallerine ilaveten, 3 ay English Essentials online İngilizce kursu ilavelidir ve dijital dünyanın tüm imkanlarını sunmaktadır.

Easy English Komple İngilizce setimiz hem de online İngilizce kursumuz, birbirini tamamlayan iki ayrı öğretim programı olarak, İngilizce öğreniminin kısa sürede mükemmel şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

English Essentials online İngilizce kursumuza nasıl başlayacaksınız?

Kursumuza başlarken, seviyenizi kendiniz belirleyebileceksiniz veya seviye tespit testini cevaplayarak seviyenizi öğrenebileceksiniz. Seviyenize uygun olarak, çalışma programı aktif olacaktır.

Günlük çalışma süresi ne olmalıdır? 

Eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir.

English Essentials online İngilizce kursu programı nelerden oluşuyor? 

Online İngilizce kursumuz, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve sınıflandırılmasına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır. Kursumuzun eğitim programını kısaca özetleyerek sistemimizi size açıklayalım.

İngilizce dinleme çalışması yapacaksınız 

Online İngilizce kursumuzda 300’den fazla video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz.

1.000’den fazla alıştırma yapacaksınız 

50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 1.000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.

Genel kültür çalışmalarıyla farklı aksanlardaki İngilizce’yi duyacak ve izleyeceksiniz genel kültür konularını içeren videolarımız, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolarımız, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir.

İngilizce sınavlarında başarıyı yakalayacaksınız 

Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce seviye testlerinde kullanılan sistemlerle paraleldir. Böylece kursumuzu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz.

İngilizce seti ve English Essentials online İngilizce kursu ile çalışmayı nasıl bir arada yapabilirim? 

Online İngilizce kursumuzu, internetin olduğu her yerden bağlanarak çalışabilirsiniz.

İngilizce eğitim setlerimizin materyalleri ise kitaplarınız ve DVD’leriniz ile çalışma imkânı sunmaktadır. İngilizce eğitim setlerimizin içeriğini, online İngilizce kursumuzda bulunan konuların kitaplaştırılmış hali olarak düşünebilirsiniz. Kitaplarımız ve DVD’lerimiz, elinizin altında her istediğiniz zaman başvurabileceğiniz kaynaklar olarak kalacaklardır.

Yorumlar

Selma Kervan / Muş

İyi bir set, kitapta anlatım çok kaliteli. Videolar İngilizce okuduğumu pekiştirebiliyorum

Sevim gündüz / Samsun

Faydalı buldum teşekkürler. Anlatıldığı gibi kaliteli

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL