• sepet
 • WhatsApp ve Danışma Hattı
  Hafta içi: 09:00-17:00
  (0212) 230 89 09
  LN İngilizce Eğitim Setleri >> Online İngilizce Kursu >> Almanca Eğitim Seti >> Rusça Eğitim Seti >> İspanyolca Eğitim Seti >>

  Easy English Komple Ingilizce Seti - 9759757935617

  Easy English Komple İngilizce Seti - 9759757935617
  Easy English Komple İngilizce Seti - 9759757935617
  Setin İçeriği 2 adet gramer kitabı (464 sayfa)
  6 adet DVD (80 adet öğretim videosu içermektedir)
  Worldpal interaktif CD-ROM
  Trumpcards interaktif CD-ROM
  İngilizce konuşma kalıpları kitabı
  İngilizce karşılıklı konuşmalar kitabı
  İngilizce’de zamanlar kitabı
  Çalışma kılavuzu

  3 ay Essentials online İngilizce kursu

  Detaylı bilgiyi aşağıdaki butonları tıklayarak inceleyebilirsiniz.
  Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Kampanyası
  185,00 TL 145,00 TL
  %22
  İndirimli

  Ücretsiz Kargo
  Ayda 12,08 TL KDV Dahildir (12,08 TL x 12 Ay = 145,00 TL)


  İncelemek istediğiniz başlığa tıklayınız.
  Komple İngilizce eğitim setimizin içerik açıklaması

  Easy English Komple İngilizce setimiz, İngilizce’yi başlangıç seviyesinden itibaren öğretmektedir. İngilizce gramer kitaplarımızda başlangıç (Beginner-A1) seviyesinden ileri (Advanced-C2) seviyesine kadar olan tüm konular yer almaktadır.

  Kitaplarımız, İngilizce öğrenen bir kişinin kendi kendine çalışması esasına dayalı olarak hazırlanmıştır. Hiçbir yardımcıya ihtiyaç kalmadan İngilizce gramerini kitaplarımız, DVD’lerimiz ve CD-ROM’larımız ile öğrenmek mümkündür.

  İngiliz eğitmenler tarafından İngiltere’de hazırlanmış olan 6 adet DVD’lerimizde ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizi izleyerek ve dinleyerek eğitim yapılmaktadır. 80 konu içeren videolarımızda, İngilizce gramer konularının anlatımları izlenmektedir. Genel kültür videolarımızda ise ilgi çekecek konularla karşılaşılmakta ve akıcı konuşma çalışması yapılmaktadır. Kitaplarımız ve DVD’lerimiz ile eş zamanlı çalışılarak mükemmel şekilde İngilizce öğrenmeyi sağlamaktadır.


  İngilizce gramer kitaplarımız ve DVD’lerimizin ile nasıl çalışacaksınız
  - İngilizce'yi gramer kitaplarımızdaki kolay öğrenim yöntemlerimiz ile eğlenerek öğreneceksiniz. Kısa sürede ve mükemmel olarak İngilizce okuyabilir, anlayabilir ve konuşabilir seviyeye geleceksiniz.
  - 2.000 üzerinde İngilizce kelime öğreneceksiniz.
  - DVD’lerimizde, İngiliz öğretmenlerimiz, İngilizce gramerinin size en mükemmel şekilde anlatmaktadırlar.
  - Genel kültür (pratik yapma) videolarımızda ise, hem genel kültürünüzü geliştirecek, hem turistik gezilere çıkacak, yeni ülkeler keşfedecek, hem de gerçek yaşanan ortamlarda İngilizce konuşma çalışması yapmış olacaksınız.
  - Günlük çalışma saatinizi kendiniz belirleyeceksiniz.
  - Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz. 
  - Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

  İnteraktif CD-ROM'lar
  İnteraktif CD-ROM’lar öğretim sistemimizin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. İnteraktif CD’ler, dinleme, yazma ve okuma çalışmalarını bir arada barındırır
   

  Trumpcards (2.000 kelime öğrenimi) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması
  Trumpcards CD-ROM'u günlük hayata ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000'in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.


  Wordpal (Bilgi ve kelime yarışması) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması
  Wordpal interaktif CD-ROM’umuz size, İngiltere’deki yaşam ve çevre ile tanışma imkanı sunuyor. Tarif edilen kişiyi bulma alıştırmasında amaç, anlatılanlara yönelik olarak konuşmanın içeriğini kavramak ve doğru kelimeleri seçebilmektir. Bilgi yarışması alıştırmasında bazı genel kültür soruları ile soru cümlesi kurma ve doğru cevabı bulma tekniği uygulanmaktadır.

   
  3 ay Essentials online İngilizce kursu

  Easy English Komple İngilizce setimiz, tüm bu çalışma materyallerine ilaveten, 3 ay English Essentials online İngilizce kursu ilavelidir ve dijital dünyanın tüm imkanlarını sunmaktadır.

  Easy English Komple İngilizce setimiz hem de online İngilizce kursumuz, birbirini tamamlayan iki ayrı öğretim programı olarak, İngilizce öğreniminin kısa sürede mükemmel şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.   

   
  İngilizce Gramer Anlatımı Video Örneği


  English Essentials online İngilizce kursu içeriği ve özellikleri

  - İngilizce seviye tespit sınavı ile seviyeniz belirlenir. 
  - İngilizce gramer çalışmaları (A1-A2-B1-B2-C1-C2 seviyelerde) 
  - 300’ün üzerindeki farklı seviyelerde videolar 
  - 400’den fazla farklı seviyelerdeki, dinleme, okuma ve okuduğunu anlama alıştırmaları 
  - 50’den fazla alıştırma çeşitleri
  - 1.000’den fazla alıştırma 
  - Evinizde, işyerinizde veya istediğiniz her yerde, 7/24 sınırsız İngilizce çalışabilme imkanı 
  - Çalışma raporlarını görebilme ve başarınızı takip edebilme imkanı

  English Essentials online İngilizce kursumuza nasıl başlayacaksınız?
  Kursumuza başlarken, seviyenizi kendiniz belirleyebileceksiniz veya seviye tespit testini cevaplayarak seviyenizi öğrenebileceksiniz. Seviyenize uygun olarak, çalışma programı aktif olacaktır.

  Günlük çalışma süresi ne olmalıdır? 
  Eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir.

  English Essentials online İngilizce kursu programı nelerden oluşuyor? 
  Online İngilizce kursumuz, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve sınıflandırılmasına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır. Kursumuzun eğitim programını kısaca özetleyerek sistemimizi size açıklayalım.

  İngilizce dinleme çalışması yapacaksınız 
  Online İngilizce kursumuzda 300’den fazla video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz.

  1.000’den fazla alıştırma yapacaksınız 
  50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 1.000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.

  Genel kültür çalışmalarıyla farklı aksanlardaki İngilizce’yi duyacak ve izleyeceksiniz genel kültür konularını içeren videolarımız, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolarımız, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir.

  İngilizce sınavlarında başarıyı yakalayacaksınız 
  Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce seviye testlerinde kullanılan sistemlerle paraleldir. Böylece kursumuzu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz.

  İngilizce seti ve English Essentials online İngilizce kursu ile çalışmayı nasıl bir arada yapabilirim? 
  Online İngilizce kursumuzu, internetin olduğu her yerden bağlanarak çalışabilirsiniz.

  İngilizce eğitim setlerimizin materyalleri ise kitaplarınız ve DVD’leriniz ile çalışma imkânı sunmaktadır. İngilizce eğitim setlerimizin içeriğini, online İngilizce kursumuzda bulunan konuların kitaplaştırılmış hali olarak düşünebilirsiniz. Kitaplarımız ve DVD’lerimiz, elinizin altında her istediğiniz zaman başvurabileceğiniz kaynaklar olarak kalacaklardır.


  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme  Ödeme seçenekleri
  Teslimat süreleri
  Kredi kartı ile peşin (tek çekim) ya da 2-12 aya kadar taksit ile ödeme:
  Satın al sayfamızdaki formu doldurarak arzu ettiğiniz İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kredi kartınız ile 2'den 12 aya kadar olan taksit adetlerinden birini seçerek, güvenli ödeme sistemiyle ödeyebilirsiniz.

  Banka havalesi ya da EFT ile ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını peşin (tek ödeme) şeklinde banka aracılığıyla havale ya da EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

  Kapıda nakit (peşin) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda nakit (peşin) ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

  Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 

  Kapıda kredi kartı ile peşin (tek çekim) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda kredi kartı ile (tek çekim) peşin ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.
  Kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 
  İngilizce eğitim setlerimiz, kargo veya PTT ile gönderildiğinde, İstanbul için 1-2 iş günü, İstanbul dışı ve Türkiye geneli için 2-3 iş günüdür. Yurtdışı gönderileri, mesafeye göre farklılıklar göstermektedir.
  Yurtdışından sipariş
  Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri, her ülkeye postalanabilmekte ve dünyanın her köşesindeki öğrencilerimiz setlerimiz sayesinde İngilizce öğrenebilmektedirler.
  Yurtdışından sipariş yapmak için, satın al sayfamızdaki adres bölümünde bulunan ülkeler listesine tıklayarak bulunduğunuz ülkeyi seçerek siparişinizi kolayca yapabilirsiniz.
  Gönderim ücretleri
  Ücretsiz kargo. Yurtiçinden yapılan tüm siparişlerde, gönderim ücreti kuruluşumuz tarafından ödenmektedir. Ek gönderim ücreti alınmamaktadır.

  Yurtdışı gönderilerinde, PTT'nin uyguladığı kargo ücretlerindeki fark nedeniyle, tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve komşu ülkeler için 60,00 TL (Altmış TL.), Amerika, Avustralya ve diğer deniz aşırı ülkelerden 140,00 TL.(Yüzkırk TL.) posta ücreti alınmaktadır. Bu nedenle yurtdışından yapılacak siparişlerde, bu farkların eğitim setleri ücretlerine eklenmesi gerekmektedir.
  Güvenli alış-veriş
  Limasollu Naci Öğretim Yayınları, internetten yapılan siparişlerin, en güvenilir şekilde kuruluşumuza ulaşabilmesi için, bankaların internet sayfalarında uyguladığı gibi, SSL güvenlik sertifikası alt yapısını kullanmaktadır.
  Ürün garantisi
  Kuruluşumuzun tüm yayınları, her türlü baskı, cilt gibi yapım hatalarına, CD'lerdeki kayıt hatalarına karşı garantilidir. Bu ürünler ücretsiz olarak yenileri ile değiştirilebilmektedir.

  Easy English A’dan Z’ye İngilizce Seti - 9759757935616

  Easy English A’dan Z’ye İngilizce Seti - 9759757935616
  Easy English A’dan Z’ye İngilizce Seti - 9759757935616
  Setin İçeriği 2 adet gramer kitabı (464 sayfa)
  6 adet DVD (80 adet öğretim videosu içermektedir)
  Worldpal interaktif CD-ROM
  Trumpcards interaktif CD-ROM
  İngilizce konuşma kalıpları kitabı
  İngilizce karşılıklı konuşmalar kitabı
  İngilizce’de zamanlar kitabı
  Çalışma kılavuzu

  6 ay Essentials online İngilizce kursu

  Detaylı bilgiyi aşağıdaki butonları tıklayarak inceleyebilirsiniz.
  Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Kampanyası
  270,00 TL 215,00 TL
  %20
  İndirimli

  Ayda 17,92 TL KDV Dahildir (17,92 TL x 12 Ay = 215,00 TL)


  İncelemek istediğiniz başlığa tıklayınız.
  A’dan Z’ye İngilizce eğitim setimizin içerik açıklaması

  A’dan Z’ye İngilizce eğitim setimiz, İngilizce’yi başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar öğretmektedir.

  Kitaplarımız, İngilizce öğrenen bir kişinin kendi kendine çalışması esasına dayalı olarak hazırlanmıştır. Hiçbir yardımcıya ihtiyaç kalmadan İngilizce gramerini kitaplarımız, DVD’lerimiz ve CD-ROM’larımız ile öğrenmek mümkündür.

  İngiliz eğitmenler tarafından İngiltere’de hazırlanmış olan 6 adet DVD’lerimizde ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizi izleyerek ve dinleyerek eğitim yapılmaktadır. 80 konu içeren videolarımızda, İngilizce gramer konularının anlatımları izlenmektedir. Genel kültür videolarımızda ise ilgi çekecek konularla karşılaşılmakta ve akıcı konuşma çalışması yapılmaktadır.

  İnteraktif CD-ROM’larımız 3.000’den fazla kelimeyi, görsel ağırlıklı içeriği ile eğlenceli ve akılda kalıcı animasyonlarla öğretmektedir.

   

  İngilizce gramer kitaplarımız ve DVD’lerimizin ile nasıl çalışacaksınız
  - İngilizce'yi gramer kitaplarımızdaki kolay öğrenim yöntemlerimiz ile eğlenerek öğreneceksiniz. Kısa sürede ve mükemmel olarak İngilizce okuyabilir, anlayabilir ve konuşabilir seviyeye geleceksiniz.
  - 2.000 üzerinde İngilizce kelime öğreneceksiniz.
  - DVD’lerimizde, İngiliz öğretmenlerimiz, İngilizce gramerinin size en mükemmel şekilde anlatmaktadırlar.
  - Genel kültür (pratik yapma) videolarımızda ise, hem genel kültürünüzü geliştirecek, hem turistik gezilere çıkacak, yeni ülkeler keşfedecek, hem de gerçek yaşanan ortamlarda İngilizce konuşma çalışması yapmış olacaksınız.
  - Günlük çalışma saatinizi kendiniz belirleyeceksiniz.
  - Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz. 
  - Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

  İnteraktif CD-ROM'lar
  İnteraktif CD-ROM’lar öğretim sistemimizin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. İnteraktif CD’ler, dinleme, yazma ve okuma çalışmalarını bir arada barındırır
   

  Trumpcards (2.000 kelime öğrenimi) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması
  Trumpcards CD-ROM'u günlük hayata ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000'in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.


  Wordpal (Bilgi ve kelime yarışması) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması
  Wordpal interaktif CD-ROM’umuz size, İngiltere’deki yaşam ve çevre ile tanışma imkanı sunuyor. Tarif edilen kişiyi bulma alıştırmasında amaç, anlatılanlara yönelik olarak konuşmanın içeriğini kavramak ve doğru kelimeleri seçebilmektir. Bilgi yarışması alıştırmasında bazı genel kültür soruları ile soru cümlesi kurma ve doğru cevabı bulma tekniği uygulanmaktadır.

   
  6 ay Essentials online İngilizce kursu

  A’dan Z’ye İngilizce eğitim setimiz, tüm bu çalışma materyallerine ilaveten, 6 ay English Essentials online İngilizce kursu ilavelidir ve dijital dünyanın tüm imkanlarını sunmaktadır.

  Hem A’dan Z’ye İngilizce setimiz hem de online İngilizce kursumuz, birbirini tamamlayan iki ayrı öğretim programı olarak, İngilizce öğreniminin kısa sürede mükemmel şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.   


   
  İngilizce Gramer Anlatımı Video Örneği


  English Essentials online İngilizce kursu içeriği ve özellikleri

  - İngilizce seviye tespit sınavı ile seviyeniz belirlenir. 
  - İngilizce gramer çalışmaları (A1-A2-B1-B2-C1-C2 seviyelerde) 
  - 300’ün üzerindeki farklı seviyelerde videolar 
  - 400’den fazla farklı seviyelerdeki, dinleme, okuma ve okuduğunu anlama alıştırmaları 
  - 50’den fazla alıştırma çeşitleri
  - 1.000’den fazla alıştırma 
  - Evinizde, işyerinizde veya istediğiniz her yerde, 7/24 sınırsız İngilizce çalışabilme imkanı 
  - Çalışma raporlarını görebilme ve başarınızı takip edebilme imkanı

  English Essentials online İngilizce kursumuza nasıl başlayacaksınız?
  Kursumuza başlarken, seviyenizi kendiniz belirleyebileceksiniz veya seviye tespit testini cevaplayarak seviyenizi öğrenebileceksiniz. Seviyenize uygun olarak, çalışma programı aktif olacaktır.

  Günlük çalışma süresi ne olmalıdır? 
  Eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir.

  English Essentials online İngilizce kursu programı nelerden oluşuyor? 
  Online İngilizce kursumuz, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve sınıflandırılmasına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır. Kursumuzun eğitim programını kısaca özetleyerek sistemimizi size açıklayalım.

  İngilizce dinleme çalışması yapacaksınız 
  Online İngilizce kursumuzda 300’den fazla video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz.

  1.000’den fazla alıştırma yapacaksınız 
  50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 1.000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.

  Genel kültür çalışmalarıyla farklı aksanlardaki İngilizce’yi duyacak ve izleyeceksiniz genel kültür konularını içeren videolarımız, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolarımız, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir.

  İngilizce sınavlarında başarıyı yakalayacaksınız 
  Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce seviye testlerinde kullanılan sistemlerle paraleldir. Böylece kursumuzu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz.

  İngilizce seti ve English Essentials online İngilizce kursu ile çalışmayı nasıl bir arada yapabilirim? 
  Online İngilizce kursumuzu, internetin olduğu her yerden bağlanarak çalışabilirsiniz.

  İngilizce eğitim setlerimizin materyalleri ise kitaplarınız ve DVD’leriniz ile çalışma imkânı sunmaktadır. İngilizce eğitim setlerimizin içeriğini, online İngilizce kursumuzda bulunan konuların kitaplaştırılmış hali olarak düşünebilirsiniz. Kitaplarımız ve DVD’lerimiz, elinizin altında her istediğiniz zaman başvurabileceğiniz kaynaklar olarak kalacaklardır.

   

   
  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme  Ödeme seçenekleri
  Teslimat süreleri
  Kredi kartı ile peşin (tek çekim) ya da 2-12 aya kadar taksit ile ödeme:
  Satın al sayfamızdaki formu doldurarak arzu ettiğiniz İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kredi kartınız ile 2'den 12 aya kadar olan taksit adetlerinden birini seçerek, güvenli ödeme sistemiyle ödeyebilirsiniz.

  Banka havalesi ya da EFT ile ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını peşin (tek ödeme) şeklinde banka aracılığıyla havale ya da EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

  Kapıda nakit (peşin) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda nakit (peşin) ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

  Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 

  Kapıda kredi kartı ile peşin (tek çekim) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda kredi kartı ile (tek çekim) peşin ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.
  Kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 
  İngilizce eğitim setlerimiz, kargo veya PTT ile gönderildiğinde, İstanbul için 1-2 iş günü, İstanbul dışı ve Türkiye geneli için 2-3 iş günüdür. Yurtdışı gönderileri, mesafeye göre farklılıklar göstermektedir.
  Yurtdışından sipariş
  Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri, her ülkeye postalanabilmekte ve dünyanın her köşesindeki öğrencilerimiz setlerimiz sayesinde İngilizce öğrenebilmektedirler.
  Yurtdışından sipariş yapmak için, satın al sayfamızdaki adres bölümünde bulunan ülkeler listesine tıklayarak bulunduğunuz ülkeyi seçerek siparişinizi kolayca yapabilirsiniz.
  Gönderim ücretleri
  Ücretsiz kargo. Yurtiçinden yapılan tüm siparişlerde, gönderim ücreti kuruluşumuz tarafından ödenmektedir. Ek gönderim ücreti alınmamaktadır.

  Yurtdışı gönderilerinde, PTT'nin uyguladığı kargo ücretlerindeki fark nedeniyle, tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve komşu ülkeler için 60,00 TL (Altmış TL.), Amerika, Avustralya ve diğer deniz aşırı ülkelerden 140,00 TL.(Yüzkırk TL.) posta ücreti alınmaktadır. Bu nedenle yurtdışından yapılacak siparişlerde, bu farkların eğitim setleri ücretlerine eklenmesi gerekmektedir.
  Güvenli alış-veriş
  Limasollu Naci Öğretim Yayınları, internetten yapılan siparişlerin, en güvenilir şekilde kuruluşumuza ulaşabilmesi için, bankaların internet sayfalarında uyguladığı gibi, SSL güvenlik sertifikası alt yapısını kullanmaktadır.
  Ürün garantisi
  Kuruluşumuzun tüm yayınları, her türlü baskı, cilt gibi yapım hatalarına, CD'lerdeki kayıt hatalarına karşı garantilidir. Bu ürünler ücretsiz olarak yenileri ile değiştirilebilmektedir.

  Easy English Guncel ve Yasanan Ingilizce Egitim Seti - 9759757935625

  Easy English Güncel ve Yaşanan İngilizce Eğitim Seti - 9759757935625
  Easy English Güncel ve Yaşanan İngilizce Eğitim Seti - 9759757935625
  Setin İçeriği 2 adet gramer kitabı (464 sayfa)
  6 adet DVD (80 adet öğretim videosu)
  Çalışma kılavuzu

  1 ay Essentials online İngilizce kursu

  Detaylı bilgiyi aşağıdaki butonları tıklayarak inceleyebilirsiniz.
  Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Kampanyası
  159,00 TL 125,00 TL
  %21
  İndirimli

  Ücretsiz Kargo
  Ayda 10,42 TL KDV Dahildir (10,42 TL x 12 Ay = 125,00 TL)


  İncelemek istediğiniz başlığa tıklayınız.

  Easy English Güncel ve Yaşanan İngilizce eğitim setimizin içerik açıklaması

  Güncel ve Yaşanan İngilizce setimiz, İngilizce’yi başlangıç seviyesinden itibaren öğretmektedir. İngilizce gramer kitaplarımızda başlangıç (Beginner-A1) seviyesinden ileri (Advanced-C2) seviyesine kadar olan tüm konular yer almaktadır.

  Kitaplarımız, İngilizce öğrenen bir kişinin kendi kendine çalışması esasına dayalı olarak hazırlanmıştır. Hiçbir yardımcıya ihtiyaç kalmadan İngilizce gramerini kitaplarımız ve DVD’lerimiz ile öğrenmek mümkündür. İngiliz eğitmenler tarafından İngiltere’de hazırlanmış olan 6 adet DVD’lerimizde ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizi izleyerek ve dinleyerek eğitim yapılmaktadır. 80 konu içeren videolarımızda, İngilizce gramer konularının anlatımları izlenmektedir. Genel kültür videolarımızda ise ilgi çekecek konularla karşılaşılmakta ve akıcı konuşma çalışması yapılmaktadır. İnteraktif CD-ROM’larımız 3.000’den fazla kelimeyi, görsel ağırlıklı içeriği ile eğlenceli ve akılda kalıcı animasyonlarla öğretmektedir.


  İngilizce gramer kitaplarımız ve DVD’lerimizin ile nasıl çalışacaksınız

  - İngilizce'yi gramer kitaplarımızdaki kolay öğrenim yöntemlerimiz ile eğlenerek öğreneceksiniz. Kısa sürede ve mükemmel olarak İngilizce okuyabilir, anlayabilir ve konuşabilir seviyeye geleceksiniz.
  - 2.000 üzerinde İngilizce kelime öğreneceksiniz.
  - DVD’lerimizde, İngiliz öğretmenlerimiz, İngilizce gramerinin size en mükemmel şekilde anlatmaktadırlar.
  - Genel kültür (pratik yapma) videolarımızda ise, hem genel kültürünüzü geliştirecek, hem turistik gezilere çıkacak, yeni ülkeler keşfedecek, hem de gerçek yaşanan ortamlarda İngilizce konuşma çalışması yapmış olacaksınız.
  - Günlük çalışma saatinizi kendiniz belirleyeceksiniz.
  - Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz. - Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

  1 ay Essentials online İngilizce kursu

  Güncel ve Yaşanan İngilizce setimiz, tüm bu çalışma materyallerine ilaveten, 1 ay English Essentials online İngilizce kursu ilavelidir ve dijital dünyanın tüm imkanlarını sunmaktadır.

  Hem Güncel ve Yaşanan İngilizce setimiz hem de online İngilizce kursumuz, birbirini tamamlayan iki ayrı öğretim programı olarak, İngilizce öğreniminin kısa sürede mükemmel şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

   

  English Essentials online İngilizce kursu içeriği ve özellikleri

  - İngilizce seviye tespit sınavı ile seviyeniz belirlenir. 
  - İngilizce gramer çalışmaları (A1-A2-B1-B2-C1-C2 seviyelerde) 
  - 300’ün üzerindeki farklı seviyelerde videolar 
  - 400’den fazla farklı seviyelerdeki, dinleme, okuma ve okuduğunu anlama alıştırmaları 
  - 50’den fazla alıştırma çeşitleri
  - 1.000’den fazla alıştırma 
  - Evinizde, işyerinizde veya istediğiniz her yerde, 7/24 sınırsız İngilizce çalışabilme imkanı 
  - Çalışma raporlarını görebilme ve başarınızı takip edebilme imkanı

  İngilizce Gramer Anlatımı Video Örneği

  English Essentials online İngilizce kursumuza nasıl başlayacaksınız?

  Kursumuza başlarken, seviyenizi kendiniz belirleyebileceksiniz veya seviye tespit testini cevaplayarak seviyenizi öğrenebileceksiniz. Seviyenize uygun olarak, çalışma programı aktif olacaktır.

  Günlük çalışma süresi ne olmalıdır?
  Eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir.

  English Essentials online İngilizce kursu programı nelerden oluşuyor?
  Online İngilizce kursumuz, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve sınıflandırılmasına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır. Kursumuzun eğitim programını kısaca özetleyerek sistemimizi size açıklayalım.

  İngilizce dinleme çalışması yapacaksınız
  Online İngilizce kursumuzda 300’den fazla video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz.

  1.000’den fazla alıştırma yapacaksınız 
  50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 1.000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.

  Genel kültür çalışmalarıyla farklı aksanlardaki İngilizce’yi duyacak ve izleyeceksiniz genel kültür konularını içeren videolarımız, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolarımız, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir.

  İngilizce sınavlarında başarıyı yakalayacaksınız
  Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce seviye testlerinde kullanılan sistemlerle paraleldir. Böylece kursumuzu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz.

  İngilizce seti ve English Essentials online İngilizce kursu ile çalışmayı nasıl bir arada yapabilirim? 
  Online İngilizce kursumuzu, internetin olduğu her yerden bağlanarak çalışabilirsiniz.

  İngilizce eğitim setlerimizin materyalleri ise kitaplarınız ve DVD’leriniz ile çalışma imkânı sunmaktadır. İngilizce eğitim setlerimizin içeriğini, online İngilizce kursumuzda bulunan konuların kitaplaştırılmış hali olarak düşünebilirsiniz. Kitaplarımız ve DVD’lerimiz, elinizin altında her istediğiniz zaman başvurabileceğiniz kaynaklar olarak kalacaklardır.

   


  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme  Ödeme seçenekleri
  Teslimat süreleri
  Kredi kartı ile peşin (tek çekim) ya da 2-12 aya kadar taksit ile ödeme:
  Satın al sayfamızdaki formu doldurarak arzu ettiğiniz İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kredi kartınız ile 2'den 12 aya kadar olan taksit adetlerinden birini seçerek, güvenli ödeme sistemiyle ödeyebilirsiniz.

  Banka havalesi ya da EFT ile ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını peşin (tek ödeme) şeklinde banka aracılığıyla havale ya da EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

  Kapıda nakit (peşin) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda nakit (peşin) ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

  Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 

  Kapıda kredi kartı ile peşin (tek çekim) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda kredi kartı ile (tek çekim) peşin ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.
  Kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 
  İngilizce eğitim setlerimiz, kargo veya PTT ile gönderildiğinde, İstanbul için 1-2 iş günü, İstanbul dışı ve Türkiye geneli için 2-3 iş günüdür. Yurtdışı gönderileri, mesafeye göre farklılıklar göstermektedir.
  Yurtdışından sipariş
  Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri, her ülkeye postalanabilmekte ve dünyanın her köşesindeki öğrencilerimiz setlerimiz sayesinde İngilizce öğrenebilmektedirler.
  Yurtdışından sipariş yapmak için, satın al sayfamızdaki adres bölümünde bulunan ülkeler listesine tıklayarak bulunduğunuz ülkeyi seçerek siparişinizi kolayca yapabilirsiniz.
  Gönderim ücretleri
  Ücretsiz kargo. Yurtiçinden yapılan tüm siparişlerde, gönderim ücreti kuruluşumuz tarafından ödenmektedir. Ek gönderim ücreti alınmamaktadır.

  Yurtdışı gönderilerinde, PTT'nin uyguladığı kargo ücretlerindeki fark nedeniyle, tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve komşu ülkeler için 60,00 TL (Altmış TL.), Amerika, Avustralya ve diğer deniz aşırı ülkelerden 140,00 TL.(Yüzkırk TL.) posta ücreti alınmaktadır. Bu nedenle yurtdışından yapılacak siparişlerde, bu farkların eğitim setleri ücretlerine eklenmesi gerekmektedir.
  Güvenli alış-veriş
  Limasollu Naci Öğretim Yayınları, internetten yapılan siparişlerin, en güvenilir şekilde kuruluşumuza ulaşabilmesi için, bankaların internet sayfalarında uyguladığı gibi, SSL güvenlik sertifikası alt yapısını kullanmaktadır.
  Ürün garantisi
  Kuruluşumuzun tüm yayınları, her türlü baskı, cilt gibi yapım hatalarına, CD'lerdeki kayıt hatalarına karşı garantilidir. Bu ürünler ücretsiz olarak yenileri ile değiştirilebilmektedir.

  (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.
  Kampanyalarımızdan
  haberdar olun!

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları®

  Sitemizde, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dilleri alanında çeşitli ücretsiz hizmetler vermek ve eğitim setlerimizin, neden Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim setleri olduğunu açıklamak için titizlikle hazırlanmıştır.
  İngilizce eğitim seti, Almanca eğitim seti, Rusça eğitim seti ve İspanyolca eğitim seti linklerimizi tıklayarak setlerimizi inceleyebilir ve sipariş yapabilirsiniz.  

  Faydalı Linkler
  İngilizce Sözlük
  İngilizce - Türkçe Çeviri
  Seviye Testleri
  İngilizce Bilgiler
  Almanca Bilgiler
  Rusça Bilgiler
  İspanyolca Bilgiler
  Blog


  çözüm ortaklarıÇözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1
   

  Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 Şişli 34380 İstanbul
  Tel: (0212) 230 89 09           Faks: (0212) 230 18 49
  E-posta : info@limasollunaci.com
  İrtibat büromuzun çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
  (Cumartesi ve Pazar kapalıdır.)

  Creation by Medialine Works