NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
Çocuklar İçin İngilizce Hikayeler Sesli 2'li Kitap Seti
0 TL 450 TL
( 150 TL x 3 Ay )

Çocuklar İçin İngilizce Hikayeler Sesli 2'li Kitap Seti

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 150 TL
450 TL

Peşin Fiyatına 3 Ay Taksit ve ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

 


Çocuklar İçin İngilizce Hikayeler Sesli 2'li Kitap Setimize,  Peşin Fiyatına 3 Aya Kadar Taksitle ve Ücretsiz Hızlı Kargo ile Sahip Olabilirsiniz.
 

 

Çocuklar İçin İngilizce Hikayeler Sesli 2’li Kitap Setimiz, İngilizce ile yeni tanışacak 4-7 yaş grubu çocuklar için hazırlanmıştır. Çocukların erken yaşlarda İngilizce’yi duyması ve görsellerle dinlediklerini eşleştirmesi, yakın gelecekte İngilizce konuşabilmelerine yardımcı olacaktır.
Çocukların ilgisini çekecek ve aynı zamanda genel kültür bilgileri ile gelişmelerine katkı sağlayacak hikayelerimiz, özel olarak görselleştirilmiştir.
Tüm kitaplarımız İngiliz öğretmenlerimiz tarafından seslendirilmiştir. Kitaplarımızın arka bölümünde bulunan kare kodunu okutarak tüm hikayelerimizi çocuğunuza dinletebilirsiniz.
2 kitaptan oluşan serimizde, her kitabımızda 2 hikaye yer almaktadır. Kitaplarımızı hem günlük aktivite kitabı olarak hem de uyku öncesi hikaye kitabı olarak çocuğunuza okuyabilir veya dinletebilirsiniz.

İngiliz Öğretmenlerimizden Kitaplarımızı Dinleyiniz 

Sesli kitap serimizin özelliği, her hikayemizin İngiliz öğretmenimiz tarafından seslendirilmiş olmasıdır. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmetimiz için kitaplarımızın arka kapağında bulunan kare kodunu okutarak seslendirme dosyamıza erişmeniz yeterlidir. 
Çocuğunuzun hikayeleri dinlemesi ve aynı zamanda kitaplarımızdan konuyu takip etmesi onlar için eğlenceli bir aktivite olacaktır. Çocuğunuz ile kaliteli zaman geçirmenize de katkı sağlayacak bu aktive sayesinde, onun İngilizce öğrenmesine de yardımcı olacaksınız.

Hem eğitici hem de İngilizce öğretici kitaplarımızın hikaye konularını aşağıda açıklayalım.
 

1.Kitap: Milo's Birthday Party - Say Cheese! 

4-6 yaş grubu çocuklara İngilizce öğretmek amacıyla hazırlanmış kitabımızda 2 adet hikâye bulunmaktadır.

Milo’s Birthday Party

Milo sevimli bir kirpidir. Milo doğum gününde arkadaşlarıyla birlikte büyük bir doğum günü partisi organize etmek ister. Milo’nun arkadaşlarını nasıl davet ettiğini ve onları bir araya getirmek için neler planladığını eğlenerek okuyacaksınız. Siz doğum gününüzde arkadaşlarınızı nasıl davet ediyorsunuz?

Say Cheese!

Lizzy’in büyük bir ailesi var. Lizzy tüm ailesi ile birlikte aile fotoğrafı çektirmek istemektedir. Ancak bunu nasıl yapması gerektiğini bilememektedir. Bakalım Lizzy aile fotoğrafını çektirmek için nasıl bir çözüm buluyor? 
 

2.Kitap: Back to School-Every day Tom 

Kitabımız 6-7 yaş grubu çocuklar için hazırlanmıştır. Kitabımızda 2 adet hikâye yer almaktadır.

Back to School 

Sınıf öğretmeni yaz tatilini nasıl değerlendirdiğini öğrencilerine anlatıyor. Çocuğunuz, uzun bir tatil dönemini birçok ülke gezerek değerlendiren öğretmenimizin deneyimlerini öğrenerek ülkeler hakkında genel bilgilere sahip olacaktır. 
Genel kültür gelişimi için çok faydalı olan kitabımızda, seyahat ederek farklı ülke insanlarıyla tanışmanın ve farklı kültürleri tanımanın çok güzel bir aktivite olduğunu belirtmesi, çocuğunuzun dünya görüşüne çok olumlu katkılar sağlayacaktır.

Every day Tom

Dedesiyle sohbet eden Tom, dedesinin, gelecekte hangi işi yapmak istediğini sorması üzerine düşüncelerini anlatmaktadır. Tom’un kafası oldukça karışıktır. Önünde oldukça fazla meslek seçeneği vardır. Örneğin Tom, çiftçi, ahçı, diş hekimi, astronot veya itfaiyeci olmayı aklından geçirmektedir. Sizce Tom hangi mesleği seçecek? Cevabı kitabımızda.
 

 

Bu kategorinin diğer ürünleri

LN Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Paketi + 6 Ay Online İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce Kelime Kartları - English Words - 3 lü Takım

Çocuklar için İngilizce Kelime Kartları - English Words - 6 lı Takım

İngilizce Kelime Kartları - English Words - Alphabet/Alfabe

Art Crazy Yaratıcı Çocuk Seti

 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL