İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seti + 6 Ay Online İngilizce Kursu

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 14 TL x 12
%23
İndirim
218 TL
168 TL
Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 26 TL x 12
%27
İndirim
426 TL
312 TL
Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 67 TL x 12
%26
İndirim
1.080 TL
804 TL
Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 91 TL x 12
%25
İndirim
1.464 TL
1.092 TL

PEŞİN FİYATINA 12 AY TAKSİT VE ÜCRETSİZ KARGO

Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seti + 6 Ay Online İngilizce Kursu İçeriği

4 Adet Metot Kitabı (320 sayfa)
2 Adet İnteraktif CD-ROM 
4 Adet Audio CD
Çalışma Kılavuzu
ve
6 Ay Online İngilizce kursu

Çocuğunuz Nasıl Bir Eğitim Programı ile Çalışacak?

  • Çocuklar için İngilizce eğitim setimiz 10-16 yaş grubuna uygundur.
  • Çocuğunuzun metot kitapları ve İngiliz eğitmenlerin seslendirdiği CD’lerle dogru telaffuzu dinleyerek kelime ve cümle öğrenmesi saglanacaktır.
  • İnteraktif CD-ROM çalışmalarında, ingilizce’de en çok kullanılan ve gerekli olan kelimeler, eğlenceli bir oyun programı ile öğretilmektedir.
  • Setimiz ile birlikte size sunulan 6 ay online Ingilizce kursumuz sayesinde, çocugunuzun İngilizce’yi, severek, eğlenerek öğrenmesi sağlanacaktır.

Metot Kitapları

Çocuklar için İngilizce seti metot kitapları, 4 kitaptan oluşan bir takımdır. Kitaplarımızın içeriklerinde çocugunuzun dikkatini çekecek konular ve görsellerle desteklenmis bir program sunulmuştur.
1 ve 2 numaralı kitaplarımızda daha çok görsel agırlıklı çalısma mevcuttur. 3 ve 4 numaralı kitaplarımız da ise görseller ile aynı oranda yazılar da kullanılmıstır.

Çocuklar için İngilizce seti, çocuklarınız ile birlikte çalışırken, hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de onlarla çok faydalı bir çalışma yapacağınız bir uğraş olacaktır.

Her kitabın tüm İngilizce içeriği, audio CD’lerde seslendirilmiştir. Audio CD’lerin numaraları, kitap numaralarıyla aynıdır. Çalışmalarda audio CD’leri dinlemek, hem duyarak hem de okuyarak uygulama yapmanıza imkan verecektir.
Ayrıca, her kitabımızın son bölümünde, kelimeler dizini bulunmaktadır. Kitaplarda geçen İngilizce kelimelerin Türkçe karşılıklarını, alfabetik sırayla bulabilirsiniz. 

Online Eğitim Nedir ve Çocuğunuza Ne İmkanlar Sağlar?

Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete, hatta elinizdeki cep telefonuna sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır. Hiç şüphesiz yakın gelecekte online eğitim tüm eğitim sistemlerinin yerini alarak, çağımızın eğitim dünyasının temelini oluşturacaktır.

Kuruluşumuz çocuk İngilizce eğitim setimize de online eğitim bölümünü ekleyerek, çocuklarımıza hem mükemmel bir İngilizce öğrenme imkanı sunmakta hem de onların tam zamanında günümüzün teknolojisi ile tanışmalarını sağlamaktadır.

İnteraktif CD-ROM Nedir?

Eğitim setlerimizde bulunan interaktif CD-ROM’larımız, eğitim setlerimizin yardımcı materyali olarak gönderilmektedir. Bu CD-ROM'lar öğretim sistemimizin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır.

İnteraktif CD-ROM, dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir.

İnteraktif CD’ler, Dinleme, Yazma Ve Okuma Çalışmalarını Bir Arada Barındırır

İnteraktif CD-ROM’larımızda, öğretim videoları, testler, farklı alıştırmalar bulunmaktadır. İçeriklerdeki videoları izlerken hem telaffuzunuzu geliştirecek hem de doğru dinleme çalışmaları yapacaksınız. Video konuşmalarını, ekranda yazılı olarak okuyabilirsiniz. Her konu ile ilgili farklı soru şekilleri ile çalışmalar yapacaksınız. Dinlediğinizi anlama ve anladığınızı yazma alıştırmalarıyla, İngilizce’ye daha fazla hâkim olmanız sağlanacaktır.

Görsellerin ön planda olduğu CD-ROM çalışmalarında, daha hızlı öğrenmeniz ve öğrendiklerinizin hafızanızda kolay yer etmesi sağlanmaya çalışılmıştır. Böylece hem eğlenerek hem de kısa sürede İngilizce’yi öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Wordpal (Bilgi ve kelime yarışması) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması

Wordpal interaktif CD-ROM’umuz size, İngiltere’deki yaşam ve çevre ile tanışma imkanı sunuyor. Tarif edilen kişiyi bulma alıştırmasında amaç, anlatılanlara yönelik olarak konuşmanın içeriğini kavramak ve doğru kelimeleri seçebilmektir. Bilgi yarışması alıştırmasında bazı genel kültür soruları ile soru cümlesi kurma ve doğru cevabı bulma tekniği uygulanmaktadır.

Teentalk British (İngiliz öğrencilerle pratik yapmak) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması

Teentalk British CD-ROM'u anlama ve konuşma becerilerini geliştirmek için hazırlanmıştır. İngilizce’de günlük konuşmalarda en çok kullanılan kelimelerin yüzde 80’ini oluşturan, seçilmiş 1.000 adet kelime öğrenilmektedir.

İngilizce Eğitim Setimizi Tamamladıktan Sonra Çocuğunuzun Seviyesi Ne Olacak?

  • Günlük hayatta kullanılan basit İngilizce kelimeleri öğrenmiş olacaktır.
  • Kısa ve basit cümlelerle kendini ve etrafındaki olayları ifade edebilecektir.
  • Dinleme CD’lerimizdeki seslendirmeleri dinleyerek, kitaplarda bulunan İngilizce kelime ve cümlelerin telaffuzlarını dinleyebilecek, böylece duyduklarını tekrarlayarak dili kullanabilme becerisini geliştirecektir.
  • Bol alıştırmalarla öğrendiklerini uygulama imkânı bulacak ve böylece kalıcı bir İngilizce eğitimi almış olacaktır.
  • Özellikle en çok gerekli olan İngilizce kelimeleri öğrenmiş ve kelime haznesini geliştirmiş olacaktır.
  • Okuldaki eğitimine destek olacağından, dersteki başarısına katkıda bulunacaktır.

 

Yorumlar

Hasan / Rize

Çocuklar için çok iyi bir metodunuz var yeni aldık cok begendik

Tuğçe Kaynak / İstanbul

Çocuklarımın İngilizce bilmesi çok önemli. Ben hassas bir anneyim. Eski bir firma olmanızdan dolayı size güvenerek, okuldaki eğitimlerine destek olması için setinizi aldım. Memnunum, severek kitapları çalışıyorlar. Setteki tüm kelimeleri neredeyse ezbere biliyorlar

Daha Fazla Yorum

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL