NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

Turizm ve Otel İngilizcesi eğitim seti + 6 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 42 TL x 9
%40
İndirim
630 TL 378 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Diğer eğitim ürünlerimiz için tıklayabilirsiniz

Peşin Fiyatına Taksitle
AYDA 66 TL x 9
%45
İndirim
1.080 TL 594 TL

Tüm eğitim setlerimizde Bahar Kampanyası %40'a varan indirim ve peşin fiyatına 9 ay taksit imkanı
21 Nisanda sona eriyor

Peşin fiyatına taksitle

Turizm ve Otel İngilizcesi Eğitim Seti +  Online Turizm İngilizcesi Kursu 

Kitaplar
2 Adet gramer kitabı (464 Sayfa)
Turizm ve otel İngilizcesi kitabı (160 Sayfa)
Çalışma kılavuzu

Podcast
Kitap içeriklerinin seslendirme dosyaları

İnteraktif materyaller
Trumpcards (Dijital kelime kartları)
Business Territory Hotel and Catering (Otel ve Yemek Servisi İngilizcesi)

Yardımcı Kitaplar
İngilizce’de Zamanlar
İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu
İngilizce Karşılıklı Konuşmalar 

Öğrenci Paneli
Podcast
İnteraktif çalışma dosyaları
Testler
Raporlar

+ 6 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu 

Turizm ve Otel İngilizcesi Setimizin Öğretim Sistemi Nedir?

Setimiz turizm ve otel İngilizcesi setimizde fiziki çalışma materyalleri ile birlikte dijital ders eğitimini de öğrencilerimize sunmaktadır. Turizm sektöründe kullanılan İngilizce'yi öğrenebilmeniz için önce temel İngilizce bilgilerini öğrenmeniz gerekmektedir. Setimizin içeriğinde bulunan İngilizce gramer kitaplarımız ile çalışmaya başlayacak ve tüm dilbilgisi detaylarını öğreneceksiniz. Hem İngilizce bilginiz zenginleşecek hem de mükemmel bir alt yapıya sahip olacaksınız.

Turizm sektöründeki özellikle otel ve yemek servisi bölümlerinde kullanılan İngilizce'yi size öğretecek olan kitabımız, interaktif eğitim materyalimiz ve Online kursumuz ile kombine ettiğimiz eğitim setimiz, ihtiyacınız olacak tüm bilgileri size vermektedir. Çalışmalarda genel turizm İngilizcesi konularının yanısıra, oteldeki her bölümde kullanılan sektörel kelime grupları da öğretilmektedir.

Yardımcı kitaplarımızdaki içeriklerle İngilizce kalıp cümleleri öğrenmeniz sağlanacaktır. Sorulan sorulara veya isteklere verilen kullanım alışkanlığı olan kelime ve cümleleri öğrenmeniz, kuracağınız diyaloglarda kendinizi daha rahat ifade etmenize yardımcı olacaktır.

İnteraktif çalışmada gerçek bir otelin çalışanları ile yapılan röportaj videolarını izleyecek, böylece İngiltere'deki bir otelin genel akışını öğrenirken, kullanılan güncel dili de öğrenmiş olacaksınız.

Podcast dosyaları ile dinleme çalışmaları yaparak İngilizce cümle ve kelimelerin telaffuzlarını öğrenecek böylece akıcı konuşma becerinizi geliştireceksiniz.

İnteraktif Çalışmalar

Trumpcards 

Trumpcards çalışmamızda İngilizce konuşmalarda gerekli olan 2.000 kelime öğretilmektedir. Dijital kelime kartı formatında hazırlanan içeriğimizde, görsellerle desteklenmiş bir sistem ile kelime öğreneceksiniz.

Business Territory Hotel and Catering

Business Territory programımızda, gerçek otel çalışanları ile yapılmış olan röportajlar üzerinden çalışmalar yapılmaktadır. Her departman çalışanları ile yapılan soru-cevap formatındaki videolarda, çalışanın, sorumlulukları ile ilgili sorular yöneltilmekte ve verdiği cevaplara bağlı olarak yeni sorular sorulmaktadır. Sektörde çalışanlar için bu röportajlar oldukça tanıdık gelecektir. İnteraktif çalışmamızda, sektöre özel yüzlerce kelimelerin öğrenilmesi sağlanmaktadır.

Öğrenci Paneli

Turizm ve Otel İngilizcesi eğitim setimizin dijital eğitim materyallerine öğrenci panelinizden ulaşabileceksiniz. İnteraktif çalışmalarınızı ve seslendirme dosyalarını istediğiniz cihaza yükleyerek, çalışmanıza çevirimdışı olarak devam edebileceksiniz. Öğrenci paneliniz erişiminize sınırsız olarak açık olacaktır. 

Online Turizm İngilizcesi Kursumuz

Online turizm İngilizcesi kursumuz dijital dünyanın avantajlarını kullanarak, ses, görsel ve video içerikleriyle İngilizce eğitimini daha eğlenceli hale getirmektedir. Her konu alıştırmalarla çalışılmakta ve böylece kalıcı öğrenim sağlanmaktadır. Kursumuz istediğiniz yerden istediğiniz süre içinde çalışma imkanı vererek, çalışma programını kendinize göre düzenlemenizi sağlanmaktadır.

Online kursumuzda turizm sektöründe farklı departmanlar çalışanlara yönelik içerikleri barındırmaktadır. Ayrıca kursumuzun seyahat edenleri de kapsayan içerikleri bulunmaktadır. Hem hizmet verenlerin hem de hizmeti alanların ihtiyaçlarına uygun bilgiler verilmektedir. Online turizm İngilizcesi kursumuz ile çalışmak öğrencilere bu güzel sektörde çalışmanın zevkini tattırmaktadır.

Online Turizm İngilizcesi Kursumuzun Öğretim Sistemi Nasıldır?

  • Online turizm kursumuza sınırsız 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.
  • Çalışma programınızı kendinize özel oluşturabileceksiniz.
  • Online turizm kursumuzda 4 ana bölüm başlıklarında eğitim alacaksınız.
  • Genel konular, tanışma, takdim ve tanıtım konuları, yemek siparişi verme, acil durumlarda yapılacak işlemler ile ilgili çalışmalar yapacaksınız.
  • Dijital kelime kartları ile eğlenerek kelime öğreneceksiniz.
  • Turizm sektöründe gerekli olan 1.000 kelimeyi öğrenmiş olacaksınız.
  • Her konu çalışması bir alıştırma ile desteklenmekte, böylece öğrendiklerinizin kalıcı olması sağlanmaktadır.
  • Tüm çalışmalarınızı raporlar bölümünde detaylı şekilde görebilecek ve ilerlemenizi takip edebileceksiniz.
  • Çalışmanız sonunda sertifika alabileceksiniz.

 Online Turizm İngilizcesi Kursumuza Nasıl Kayıt Olacaksınız?

Turizm ve otel İngilizce eğitim setimiz ile birlikte gönderilecek olan aktivasyon kodunuzu sistemimize girerek Online turizm İngilizcesi kursunuza hemen başlayabileceksiniz.

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL