• sepet
 • WhatsApp ve Danışma Hattı
  Hafta içi: 09:00-17:00
  (0212) 230 89 09

  TOEFL Sınavı Nedir?

  Test of English as a Foreign Language (TOEFL), 1964 yılında, Amerika Birleşik Devletleri’nde kâr amacı gütmeyen Educational Testing Service (ETS) tarafından tasarlanmış, ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce yeterliliğini ölçen bir sınavdır.

  Günümüzde 130 ülkede 9.000’den fazla okul ve kurum tarafından kabul edilmektedir.

  TOEFL sınavı 4 bölümden oluşmaktadır. Bunlar okuma, yazma, dinleme ve konuşmadır. Sınav TOEFL IBT (Internet Based Test) ve TOEFL PBT (Paper Based Test) olarak iki şekilde yapılmaktadır. Türkiye’de ağırlıklı olan TOEFL PBT şeklinde uygulanmaktadır. Türkiye’de birçok TOEFL sınav merkezi bulunmaktadır. Sınav ücreti Türkiye’de ortalama 170 Amerikan Doları’dır. Ülkeden ülkeye sınav ücreti değişkenlik göstermektedir.

  TOEFL sınav puanı 0 ile 120 puan aralığındadır. Sınav süresi ortalama 4 saattir. İki bölümden sonra bir mola verilir ve diğer iki bölüme geçilir. 
   

  Bölümler    Zaman Süresi     Soru Adedi
  Dinleme            40-60 dakika                 30-50
  Konuşma          15-20 dakika                 20-25
  Mola                        5 dakika
  Okuma              70-90 dakika                44-55
  Yazma                    30 dakika               1 konu

  TOEFL sınavına, akademik kariyer yapmak için yüksek lisans ve doktora yapmak isteyenler, yurtiçinde veya yurtdışında İngilizce müfredatlı okullarda eğitim görmek isteyenler veya çalıştıkları kurumlarda İngilizce bilgisini belgelemek isteyenler girmektedir.


  Delta’s Key Notes To The TOEFL IBT Hazırlık Kitapları

  Delta TOEFL kitaplarımızda, okuma, yazma, anlama ve konuşma becerileri konularında eğitim verilmektedir. Önceki yıllarda çıkan TOEFL soruları incelenmekte, doğru cevapları ve bu cevaplarla ilgili detaylı açıklamalar bulunmaktadır.

  Delta’s kitap serisinin anlatım dili İngilizce’dir.

  Delta TOEFL kitaplarımız toplam 3 seriden oluşmaktadır. Kitaplarımızı tek tek alabileceğiniz gibi, 3 kitaplık set olarak da alabilirsiniz.

  Delta TOEFL kitaplarımız ile çalışarak sınava tam donanımlı olarak girebilir ve hedeflediğiniz puanı alabilirsiniz.

  TOEFL sınavında şimdiden başarılar dileriz.

  Aşağıda Toefl eğitim setlerimizin içerik açıklamalarını inceleyebilir ve setlerimizi satın alabilirsiniz.

  DELTA’S KEY TO THE NEXT GENERATION TOEFL Test ESSENTIAL GRAMMAR FOR THE iBT

  DELTYA’S KEY TO THE NEXT GENERATION TOEFL Test ESSENTIAL GRAMMAR FOR THE iBT
  DELTYA’S KEY TO THE NEXT GENERATION TOEFL Test ESSENTIAL GRAMMAR FOR THE iBT DELTYA’S KEY TO THE NEXT GENERATION TOEFL Test ESSENTIAL GRAMMAR FOR THE iBT
  Setin İçeriği 1 kitap 308 sayfa
  1 audio CD


  20 units covering vital points of sentence structure
  Abundant practice in TOEFL-like questions
  Listening texts on audio CD
  Diagnostic test and review quizzes
  Answer key, audio scripts, and index
  Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Kampanyası
  240,00 TL 192,00 TL
  %20
  İndirimli

  Ücretsiz Kargo
  Ayda 16,00 TL KDV Dahildir (16,00 TL x 12 Ay = 192,00 TL)


  İncelemek istediğiniz başlığa tıklayınız.

   DELTYA'S KEY TO THE NEXT GENERATION TOEFL Test ESSENTIAL GRAMMAR FOR THE iBT
  Although the TOEFL iBT does not have a discrete grammar section, knowledge of English sentence structure is important throughout the test. Essential Grammar for the iBT reviews the skills that are fundamental to success on tests. Content includes noun and verb forms, clauses, agreement, parallel structure, punctuation, and much more. The book may be used in conjunction with the other texts in the Delta's Key to the Next Generation TOEFL Test series or as a standalone grammar text for intermediate and advanced students.

   
  Features
  •     20 units covering vital points of sentence structure
  •     Abundant practice in TOEFL-like questions
  •     Listening texts on audio CD
  •     Diagnostic test and review quizzes
  •     Answer key, audio scripts, and index
  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme  Ödeme seçenekleri
  Teslimat süreleri
  Kredi kartı ile peşin (tek çekim) ya da 2-12 aya kadar taksit ile ödeme:
  Satın al sayfamızdaki formu doldurarak arzu ettiğiniz İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kredi kartınız ile 2'den 12 aya kadar olan taksit adetlerinden birini seçerek, güvenli ödeme sistemiyle ödeyebilirsiniz.

  Banka havalesi ya da EFT ile ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını peşin (tek ödeme) şeklinde banka aracılığıyla havale ya da EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

  Kapıda nakit (peşin) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda nakit (peşin) ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

  Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 

  Kapıda kredi kartı ile peşin (tek çekim) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda kredi kartı ile (tek çekim) peşin ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.
  Kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 
  İngilizce eğitim setlerimiz, kargo veya PTT ile gönderildiğinde, İstanbul için 1-2 iş günü, İstanbul dışı ve Türkiye geneli için 2-3 iş günüdür. Yurtdışı gönderileri, mesafeye göre farklılıklar göstermektedir.
  Yurtdışından sipariş
  Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri, her ülkeye postalanabilmekte ve dünyanın her köşesindeki öğrencilerimiz setlerimiz sayesinde İngilizce öğrenebilmektedirler.
  Yurtdışından sipariş yapmak için, satın al sayfamızdaki adres bölümünde bulunan ülkeler listesine tıklayarak bulunduğunuz ülkeyi seçerek siparişinizi kolayca yapabilirsiniz.
  Gönderim ücretleri
  Ücretsiz kargo. Yurtiçinden yapılan tüm siparişlerde, gönderim ücreti kuruluşumuz tarafından ödenmektedir. Ek gönderim ücreti alınmamaktadır.

  Yurtdışı gönderilerinde, PTT'nin uyguladığı kargo ücretlerindeki fark nedeniyle, tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve komşu ülkeler için 60,00 TL (Altmış TL.), Amerika, Avustralya ve diğer deniz aşırı ülkelerden 140,00 TL.(Yüzkırk TL.) posta ücreti alınmaktadır. Bu nedenle yurtdışından yapılacak siparişlerde, bu farkların eğitim setleri ücretlerine eklenmesi gerekmektedir.
  Güvenli alış-veriş
  Limasollu Naci Öğretim Yayınları, internetten yapılan siparişlerin, en güvenilir şekilde kuruluşumuza ulaşabilmesi için, bankaların internet sayfalarında uyguladığı gibi, SSL güvenlik sertifikası alt yapısını kullanmaktadır.
  Ürün garantisi
  Kuruluşumuzun tüm yayınları, her türlü baskı, cilt gibi yapım hatalarına, CD'lerdeki kayıt hatalarına karşı garantilidir. Bu ürünler ücretsiz olarak yenileri ile değiştirilebilmektedir.

  DELTA’S KEY TO THE TOEFL IBT: Advanced Skill Practice

  DELTA’S KEY TO THE TOEFL IBT: Advanced Skill Practice
  DELTA’S KEY TO THE TOEFL IBT: Advanced Skill Practice DELTA’S KEY TO THE TOEFL IBT: Advanced Skill Practice
  Setin İçeriği 1 kitap 708 sayfa
  1 audio CD - 9 saat MP3

  35 units of study in reading, listening, speaking, and writing
  Four full–length tests in TOEFL iBT format
  1,200 questions in the units, quizzes, and tests
  Answer key, audio script, and score charts
  Abundant skill practice for 15 weeks of study
  Nine hours of audio in mp3 format included with the book
  Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Kampanyası
  390,00 TL 312,00 TL
  %20
  İndirimli

  Ücretsiz Kargo
  Ayda 26,00 TL KDV Dahildir (26,00 TL x 12 Ay = 312,00 TL)


  İncelemek istediğiniz başlığa tıklayınız.


  DELTA'S KEY TO THE TOEFL IBT: Advanced Skill Practice

  Delta’s Key to the TOEFL iBT: Advanced Skill Practice is a revised and updated edition of Delta’s Key to the Next Generation TOEFL Test.

  Since the introduction of the TOEFL iBT in 2005, there have been significant changes to some of the test questions, particularly the integrated writing and integrated speaking tasks. The new 2011 edition of Delta’s Key reflects these changes with the addition of many new practice questions and updated strategies. All of the content in our new edition meets the current specifications of the Internet–based TOEFL iBT.

  We have listened to the concerns of our users, and the new edition of Delta’s Key incorporates feedback from students and instructors. Now, for the first time, we include the companion audio in mp3 format on a single CD with the book. This means the full nine hours of audio can be played on a variety of media players. The audio does not have to be purchased separately.
  Delta’s Key to the TOEFL iBT: Advanced Skill Practice is a comprehensive test preparation course for advanced and high–intermediate learners of English who are studying for the Test of English as a Foreign Language. The course format works very well in the classroom and for independent study. Ample practice builds the skills and confidence that are keys to success in an English–speaking environment.

  Features
  •     35 units of study in reading, listening, speaking, and writing
  •     Four full–length tests in TOEFL iBT format
  •     1,200 questions in the units, quizzes, and tests
  •     Answer key, audio script, and score charts
  •     Abundant skill practice for 15 weeks of study
  •     Nine hours of audio in mp3 format included with the book
  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme  Ödeme seçenekleri
  Teslimat süreleri
  Kredi kartı ile peşin (tek çekim) ya da 2-12 aya kadar taksit ile ödeme:
  Satın al sayfamızdaki formu doldurarak arzu ettiğiniz İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kredi kartınız ile 2'den 12 aya kadar olan taksit adetlerinden birini seçerek, güvenli ödeme sistemiyle ödeyebilirsiniz.

  Banka havalesi ya da EFT ile ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını peşin (tek ödeme) şeklinde banka aracılığıyla havale ya da EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

  Kapıda nakit (peşin) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda nakit (peşin) ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

  Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 

  Kapıda kredi kartı ile peşin (tek çekim) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda kredi kartı ile (tek çekim) peşin ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.
  Kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 
  İngilizce eğitim setlerimiz, kargo veya PTT ile gönderildiğinde, İstanbul için 1-2 iş günü, İstanbul dışı ve Türkiye geneli için 2-3 iş günüdür. Yurtdışı gönderileri, mesafeye göre farklılıklar göstermektedir.
  Yurtdışından sipariş
  Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri, her ülkeye postalanabilmekte ve dünyanın her köşesindeki öğrencilerimiz setlerimiz sayesinde İngilizce öğrenebilmektedirler.
  Yurtdışından sipariş yapmak için, satın al sayfamızdaki adres bölümünde bulunan ülkeler listesine tıklayarak bulunduğunuz ülkeyi seçerek siparişinizi kolayca yapabilirsiniz.
  Gönderim ücretleri
  Ücretsiz kargo. Yurtiçinden yapılan tüm siparişlerde, gönderim ücreti kuruluşumuz tarafından ödenmektedir. Ek gönderim ücreti alınmamaktadır.

  Yurtdışı gönderilerinde, PTT'nin uyguladığı kargo ücretlerindeki fark nedeniyle, tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve komşu ülkeler için 60,00 TL (Altmış TL.), Amerika, Avustralya ve diğer deniz aşırı ülkelerden 140,00 TL.(Yüzkırk TL.) posta ücreti alınmaktadır. Bu nedenle yurtdışından yapılacak siparişlerde, bu farkların eğitim setleri ücretlerine eklenmesi gerekmektedir.
  Güvenli alış-veriş
  Limasollu Naci Öğretim Yayınları, internetten yapılan siparişlerin, en güvenilir şekilde kuruluşumuza ulaşabilmesi için, bankaların internet sayfalarında uyguladığı gibi, SSL güvenlik sertifikası alt yapısını kullanmaktadır.
  Ürün garantisi
  Kuruluşumuzun tüm yayınları, her türlü baskı, cilt gibi yapım hatalarına, CD'lerdeki kayıt hatalarına karşı garantilidir. Bu ürünler ücretsiz olarak yenileri ile değiştirilebilmektedir.

  DELTA’S KEY TO THE TOEFL iBT: SEVEN Practice Tests for the iBT

  DELTA’S KEY TO THE TOEFL iBT: SEVEN Practice Tests for the iBT
  DELTA’S KEY TO THE TOEFL iBT: SEVEN Practice Tests for the iBT DELTA’S KEY TO THE TOEFL iBT: SEVEN Practice Tests for the iBT
  Setin İçeriği 1 kitap 412 sayfa
  1 audio CD-7 saat MP3


  Description of the TOEFL iBT form and content
  Sample questions in the four skill areas of reading, listening, speaking, and writing
  Seven full–length practice tests
  Nearly 700 questions in TOEFL format
  Complete answer key and audio script
  Charts to record test scores and monitor progress
  Seven hours of audio in mp3 format
  Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Kampanyası
  270,00 TL 216,00 TL
  %20
  İndirimli

  Ayda 18,00 TL KDV Dahildir (18,00 TL x 12 Ay = 216,00 TL)


  İncelemek istediğiniz başlığa tıklayınız.
  DELTA'S KEY TO THE TOEFL IBT: Advanced Skill Practice

  Delta’s Key to the TOEFL iBT: SEVEN Practice Tests will give students plenty of practice as they prepare for the Internet–based TOEFL (iBT)… This new book/audio package contains a concise introduction to the TOEFL and the various questions types, along with seven full–length tests, one of which has not been published before.

  Seven Practice Tests can be used in a number of ways:
  • As practice for taking the TOEFL iBT
  • As a companion to Delta’s Key to the TOEFL iBT: Advanced Skill Practice
  • As the primary or secondary text in a TOEFL preparation course
  • As a resource for independent study or laboratory
  Features
  • Description of the TOEFL iBT form and content
  • Sample questions in the four skill areas of reading, listening, speaking, and writing
  • Seven full–length practice tests
  • Nearly 700 questions in TOEFL format
  • Complete answer key and audio script
  • Charts to record test scores and monitor progress
  • Seven hours of audio in mp3 format
  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme  Ödeme seçenekleri
  Teslimat süreleri
  Kredi kartı ile peşin (tek çekim) ya da 2-12 aya kadar taksit ile ödeme:
  Satın al sayfamızdaki formu doldurarak arzu ettiğiniz İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kredi kartınız ile 2'den 12 aya kadar olan taksit adetlerinden birini seçerek, güvenli ödeme sistemiyle ödeyebilirsiniz.

  Banka havalesi ya da EFT ile ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını peşin (tek ödeme) şeklinde banka aracılığıyla havale ya da EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

  Kapıda nakit (peşin) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda nakit (peşin) ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

  Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 

  Kapıda kredi kartı ile peşin (tek çekim) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda kredi kartı ile (tek çekim) peşin ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.
  Kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 
  İngilizce eğitim setlerimiz, kargo veya PTT ile gönderildiğinde, İstanbul için 1-2 iş günü, İstanbul dışı ve Türkiye geneli için 2-3 iş günüdür. Yurtdışı gönderileri, mesafeye göre farklılıklar göstermektedir.
  Yurtdışından sipariş
  Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri, her ülkeye postalanabilmekte ve dünyanın her köşesindeki öğrencilerimiz setlerimiz sayesinde İngilizce öğrenebilmektedirler.
  Yurtdışından sipariş yapmak için, satın al sayfamızdaki adres bölümünde bulunan ülkeler listesine tıklayarak bulunduğunuz ülkeyi seçerek siparişinizi kolayca yapabilirsiniz.
  Gönderim ücretleri
  Ücretsiz kargo. Yurtiçinden yapılan tüm siparişlerde, gönderim ücreti kuruluşumuz tarafından ödenmektedir. Ek gönderim ücreti alınmamaktadır.

  Yurtdışı gönderilerinde, PTT'nin uyguladığı kargo ücretlerindeki fark nedeniyle, tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve komşu ülkeler için 60,00 TL (Altmış TL.), Amerika, Avustralya ve diğer deniz aşırı ülkelerden 140,00 TL.(Yüzkırk TL.) posta ücreti alınmaktadır. Bu nedenle yurtdışından yapılacak siparişlerde, bu farkların eğitim setleri ücretlerine eklenmesi gerekmektedir.
  Güvenli alış-veriş
  Limasollu Naci Öğretim Yayınları, internetten yapılan siparişlerin, en güvenilir şekilde kuruluşumuza ulaşabilmesi için, bankaların internet sayfalarında uyguladığı gibi, SSL güvenlik sertifikası alt yapısını kullanmaktadır.
  Ürün garantisi
  Kuruluşumuzun tüm yayınları, her türlü baskı, cilt gibi yapım hatalarına, CD'lerdeki kayıt hatalarına karşı garantilidir. Bu ürünler ücretsiz olarak yenileri ile değiştirilebilmektedir.

  3 Delta eğitim seti bir arada

  3 Delta eğitim seti bir arada
  3 Delta eğitim seti bir arada 3 Delta eğitim seti bir arada
  Setin İçeriği 3 Kitap
  3 Audio CD
  Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Kampanyası
  737,00 TL 600,00 TL
  %19
  İndirimli

  Ücretsiz Kargo
  Ayda 50,00 TL KDV Dahildir (50,00 TL x 12 Ay = 600,00 TL)


  İncelemek istediğiniz başlığa tıklayınız.
  DELTA'S KEY TO THE TOEFL IBT: Advanced Skill Practice

  Delta’s Key to the TOEFL iBT: SEVEN Practice Tests will give students plenty of practice as they prepare for the Internet–based TOEFL (iBT)… This new book/audio package contains a concise introduction to the TOEFL and the various questions types, along with seven full–length tests, one of which has not been published before.

  Seven Practice Tests can be used in a number of ways:
  • As practice for taking the TOEFL iBT
  • As a companion to Delta’s Key to the TOEFL iBT: Advanced Skill Practice
  • As the primary or secondary text in a TOEFL preparation course
  • As a resource for independent study or laboratory
  Features
  • Description of the TOEFL iBT form and content
  • Sample questions in the four skill areas of reading, listening, speaking, and writing
  • Seven full–length practice tests
  • Nearly 700 questions in TOEFL format
  • Complete answer key and audio script
  • Charts to record test scores and monitor progress
  • Seven hours of audio in mp3 format


   DELTYA'S KEY TO THE NEXT GENERATION TOEFL Test ESSENTIAL GRAMMAR FOR THE iBT
  Although the TOEFL iBT does not have a discrete grammar section, knowledge of English sentence structure is important throughout the test. Essential Grammar for the iBT reviews the skills that are fundamental to success on tests. Content includes noun and verb forms, clauses, agreement, parallel structure, punctuation, and much more. The book may be used in conjunction with the other texts in the Delta's Key to the Next Generation TOEFL Test series or as a standalone grammar text for intermediate and advanced students.

   
  Features
  •     20 units covering vital points of sentence structure
  •     Abundant practice in TOEFL-like questions
  •     Listening texts on audio CD
  •     Diagnostic test and review quizzes
  •     Answer key, audio scripts, and index


  DELTA'S KEY TO THE TOEFL IBT: Advanced Skill Practice

  Delta’s Key to the TOEFL iBT: Advanced Skill Practice is a revised and updated edition of Delta’s Key to the Next Generation TOEFL Test.

  Since the introduction of the TOEFL iBT in 2005, there have been significant changes to some of the test questions, particularly the integrated writing and integrated speaking tasks. The new 2011 edition of Delta’s Key reflects these changes with the addition of many new practice questions and updated strategies. All of the content in our new edition meets the current specifications of the Internet–based TOEFL iBT.

  We have listened to the concerns of our users, and the new edition of Delta’s Key incorporates feedback from students and instructors. Now, for the first time, we include the companion audio in mp3 format on a single CD with the book. This means the full nine hours of audio can be played on a variety of media players. The audio does not have to be purchased separately.
  Delta’s Key to the TOEFL iBT: Advanced Skill Practice is a comprehensive test preparation course for advanced and high–intermediate learners of English who are studying for the Test of English as a Foreign Language. The course format works very well in the classroom and for independent study. Ample practice builds the skills and confidence that are keys to success in an English–speaking environment.

  Features
  •     35 units of study in reading, listening, speaking, and writing
  •     Four full–length tests in TOEFL iBT format
  •     1,200 questions in the units, quizzes, and tests
  •     Answer key, audio script, and score charts
  •     Abundant skill practice for 15 weeks of study
  •     Nine hours of audio in mp3 format included with the book
  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme  Ödeme seçenekleri
  Teslimat süreleri
  Kredi kartı ile peşin (tek çekim) ya da 2-12 aya kadar taksit ile ödeme:
  Satın al sayfamızdaki formu doldurarak arzu ettiğiniz İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kredi kartınız ile 2'den 12 aya kadar olan taksit adetlerinden birini seçerek, güvenli ödeme sistemiyle ödeyebilirsiniz.

  Banka havalesi ya da EFT ile ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını peşin (tek ödeme) şeklinde banka aracılığıyla havale ya da EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

  Kapıda nakit (peşin) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda nakit (peşin) ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

  Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 

  Kapıda kredi kartı ile peşin (tek çekim) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda kredi kartı ile (tek çekim) peşin ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.
  Kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 
  İngilizce eğitim setlerimiz, kargo veya PTT ile gönderildiğinde, İstanbul için 1-2 iş günü, İstanbul dışı ve Türkiye geneli için 2-3 iş günüdür. Yurtdışı gönderileri, mesafeye göre farklılıklar göstermektedir.
  Yurtdışından sipariş
  Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri, her ülkeye postalanabilmekte ve dünyanın her köşesindeki öğrencilerimiz setlerimiz sayesinde İngilizce öğrenebilmektedirler.
  Yurtdışından sipariş yapmak için, satın al sayfamızdaki adres bölümünde bulunan ülkeler listesine tıklayarak bulunduğunuz ülkeyi seçerek siparişinizi kolayca yapabilirsiniz.
  Gönderim ücretleri
  Ücretsiz kargo. Yurtiçinden yapılan tüm siparişlerde, gönderim ücreti kuruluşumuz tarafından ödenmektedir. Ek gönderim ücreti alınmamaktadır.

  Yurtdışı gönderilerinde, PTT'nin uyguladığı kargo ücretlerindeki fark nedeniyle, tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve komşu ülkeler için 60,00 TL (Altmış TL.), Amerika, Avustralya ve diğer deniz aşırı ülkelerden 140,00 TL.(Yüzkırk TL.) posta ücreti alınmaktadır. Bu nedenle yurtdışından yapılacak siparişlerde, bu farkların eğitim setleri ücretlerine eklenmesi gerekmektedir.
  Güvenli alış-veriş
  Limasollu Naci Öğretim Yayınları, internetten yapılan siparişlerin, en güvenilir şekilde kuruluşumuza ulaşabilmesi için, bankaların internet sayfalarında uyguladığı gibi, SSL güvenlik sertifikası alt yapısını kullanmaktadır.
  Ürün garantisi
  Kuruluşumuzun tüm yayınları, her türlü baskı, cilt gibi yapım hatalarına, CD'lerdeki kayıt hatalarına karşı garantilidir. Bu ürünler ücretsiz olarak yenileri ile değiştirilebilmektedir.

  (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.
  Kampanyalarımızdan
  haberdar olun!

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları®

  Sitemizde, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dilleri alanında çeşitli ücretsiz hizmetler vermek ve eğitim setlerimizin, neden Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim setleri olduğunu açıklamak için titizlikle hazırlanmıştır.
  İngilizce eğitim seti, Almanca eğitim seti, Rusça eğitim seti ve İspanyolca eğitim seti linklerimizi tıklayarak setlerimizi inceleyebilir ve sipariş yapabilirsiniz.  

  Faydalı Linkler
  İngilizce Sözlük
  İngilizce - Türkçe Çeviri
  Seviye Testleri
  İngilizce Bilgiler
  Almanca Bilgiler
  Rusça Bilgiler
  İspanyolca Bilgiler
  Blog


  çözüm ortaklarıÇözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1
   

  Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 Şişli 34380 İstanbul
  Tel: (0212) 230 89 09           Faks: (0212) 230 18 49
  E-posta : info@limasollunaci.com
  İrtibat büromuzun çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
  (Cumartesi ve Pazar kapalıdır.)

  Creation by Medialine Works