NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp
LN Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu
3.207 TL 1.764 TL
( 196 TL x 9 Ay )

LN Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu

Peşin Fiyatına Taksitle
Ayda 196 TL
%45
İndirim
3.207 TL 1.764 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO


İngilizce Eğitim Seti: 954 TL + 12 Ay Online İngilizce Kursu: 2.253 TL = 3.207 TL
%45 İndirim = 1.764 TL
Peşin fiyatına 9 ay taksitle (196 TL x 9 Ay = 1.764 TL)
 

LN Komple İngilizce Eğitim Setimiz ve 12 Ay Online Eğitim Kursumuz ile İngilizce’yi nasıl öğreneceksiniz?

 • İncelemekte olduğunuz LN Komple İngilizce eğitim setimiz ve 12 Ay Online İngilizce kursumuz bir arada sunulan benzersiz bir eğitim programıdır.
 • İngilizce’yi anlama, konuşma, yazma ve okuma becerilerinizi bir arada geliştirerek öğreneceksiniz.
 • Gramer anlatımlı videolarımız ve genel kültür içeriği bulunan videolarımıza ilaveten Podcast dosyalarımız ile yapacağınız çalışmalar sayesinde, kısa sürede akıcı konuşacak seviyeye geleceksiniz.
 • Kelime dağarcığınızı geliştirecek özel eğitim materyalleri ile, günlük hayatta gerekli binlerce kelimeyi eğlenerek öğrenmiş olacaksınız.
 • Eğitiminiz boyunca 300 video izleyecek, 50 saat Podcast ile telaffuz çalışmaları yapacaksınız.
 • 12 değişik konuda interaktif çalışmalar yapacaksınız.
 • 50 farklı soru tarzında, 8.000’in üzerinde alıştırma yapacaksınız.
 • 4.000’in üzerinde kelime öğrenmiş olacaksınız.
 • İş İngilizcesi bölümünde, 5 farklı sektör İngilizcesini öğreneceksiniz.
 • Eğitiminizin sonunda sınavda başarılı olursanız, İngiltere’den bitirme sertifikası alacaksınız. Eğer sınavda yeterli puan alamazsanız, Online İngilizce kursu üyeliğiniz, ücretsiz olarak 6 ay daha uzatılacaktır. Böylece İngilizce kursunuzu başarı ile tamamlamanız ve İngiltere’den sertifika almanız garanti altına alınmaktadır.
 • LN İngilizce eğitim programımız Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) programına %100 uyumludur ve tüm seviyeleri kapsamaktadır.
 • Eğer TOEFL, YDS, YÖKDİL veya IELTS sınavlarına hazırlanıyorsanız, setimiz bu sınavlarda başarılı olmanızı sağlamaktadır.

Setimizin tüm materyallerinin listesini sayfamızın alt bölümünde görebilirsiniz.

Online Kurs Nedir?   Holmwood’s Premium Online İngilizce Kursumuzun sistemi nasıldır?

 • Online İngilizce kursumuz, merkezi İngiltere’de bulunan Holmwood’s Online Learning firması tarafından hazırlanmış olup, İngiltere'den yayınlanmaktadır.
 • Online İngilizce kursumuz, Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) programına %100 uyumlu olarak hazırlanmış dijital eğitim programıdır.
 • Eğitim programı öğrencinin çalışma performansına göre, yapay zeka yazılımı sayesinde kişiye özel kurs sistemi ile eğitim vermektedir.
 • 300 adet gramer videoları, genel kültür videoları, okuma parçaları gibi zengin içerik ile sunulan eğitimimiz sayesinde, her çalışma dosyası farklı beceriyi geliştirecek şekilde programlanmıştır.
 • Her seviyedeki çalışma programı, öğrencinin anlama, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirecek şekilde kurgulanmıştır.
 • 8.000’in üzerinde alıştırmalarla İngilizce’yi mükemmel öğrenmenizi sağlayacak kursumuz ile çalışırken, sistemimizin programladığı çalışma planını takip edeceksiniz.
 • Bir üst seviyeye geçiş için yeterli eğitim puanı alamadığınız durumlarda, ek ders notları ile sizi destekleyecek olan kursumuz, her seviye için gerekli yeterliliğe ulaşmanızı mutlaka sağlayacaktır.
 • Dil yeterlilik soru sistemine paralel hazırlanmış geliştirilmiş, alıştırma modellerimiz sayesinde, İngilizce dil yeterlilik sınavlarına katılmayı hedefleyen öğrencilerimiz için, kursumuz çok faydalı bir eğitim kaynağıdır.
 • İngilizce eğitim programlarımızı tamamladığınızda genel sınava girebilecek ve sertifika alacaksınız.

Online İngilizce Kursumuza nasıl kayıt olacaksınız?

Eğitim setimiz ile birlikte size Online İngilizce kursu aktivasyon kodu gönderilecektir. Aktivasyon kodunuzu sistemimize girerek istediğiniz tarihte kursumuza başlayabileceksiniz. Online İngilizce kursunuz 12 ay sürecektir.
 

LN Komple İngilizce Eğitim Seti + Online İngilizce Kursu Bir Arada Tanıtım Videosu

İngilizce Eğitim Setimizin İçerik Açıklamaları

İngilizce Gramer (Dil Bilgisi) Eğitimi 

Setimizin gramer kitapları sıfırdan başlayarak İngilizce gramerini öğretmektedir. Hiç İngilizce bilmeyen veya bir miktar İngilizce bilgisine sahip olanların setimizin programını başlangıçtan itibaren sistemli olarak çalışmasını önermekteyiz. Kitaplarımızda İngilizce gramer konuları özetlenerek, formüle edilerek, Türkçe açıklamalı şekilde öğretilmektedir. Özel öğretim sistemimiz, öğrencilerimiz tarafından beğenilmekte, takdir görmekte ve 'Sihirli Metot" olarak tanımlanmaktadır. İngilizce gramer eğitim kitaplarımızı tamamladığınızda tüm İngilizce gramer konularını öğrenmiş olacaksınız.

İngilizce Akıcı Konuşma Eğitimi

Setimizin Speak English Better metot kitapları, İngiltere merkezli World of Learning firması tarafından hazırlanmıştır. Gramer eğitimi çalışması sonrasında çalışılacak programımızdır. Setimiz akıcı ve pratik konuşma çalışmaları içermektedir. Bir hikaye üzerinden yapacağınız çalışmalarda, hikayemizin kahramanı Bay Lorens ile İngiltere'de bir iş seyahati programına dahil olacaksınız. Eğitim programımızda ilgi çekici hikayeyi takip ederken, bir yandan karşılıklı konuşmalarda en çok kullanılan cümle kalıpları, deyimsel fiilleri ve kelimeleri öğrenecek, bir yanda da İngiltere'yi dolaşmış olacaksınız. Eğlenceli bir içerik ile sunulan programımızda, kimi zaman sizi gülümsetecek diyaloglar ile de karşılaşacaksınız.

Dinleme ve telaffuz çalışmalarında, program sizi bazen Bay Lorens'ın söylediği cümleleri tekrar etmenizi isteyecek. Böylece sistemimiz sizin, dinleme ve anlama becerilerinizi geliştirirken, bir yandan da telaffuz çalışmaları yaparak konuşmanıza akıcılık kazandıracaktır.

İş İngilizcesi Eğitimi

Setimizin İş İngilizcesi bölümü, genel iş İngilizcesi ve sektörel İngilizce konuları ile konuşma seviyenizi en üst düzeye çıkarabilmeniz için oluşturulmuş interaktif çalışmalardan oluşmaktadır. Setimizin interaktif eğitim materyallerindeki çalışma dili İngilizce'dir. İş İngilizcesi çalışmalarımızın içeriklerinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için setimizin gramer kitapları ve Speak English Better metot kitapları ile çalışmalarınızı tamamlamış olmanız gerekmektedir.

İnteraktif eğitim materyallerimiz, röportaj videoları, alıştırmalar, yazılı içerikler ve görseller ile oluşturulmuş içeriklere sahiptir. Birçok programımızda gerçek kişilerle yapılan röportajlar yer almaktadır. Farklı aksanları da izlemenizi sağlayacak röportajlarda, günlük konuşmalar veya sektörel konulardaki İngilizce kullanımını deneyimlemeniz sağlanacaktır.
 

Setimizin öğretim metodunu görmek amacıyla Simple Future Tense konusunu anlatan bir ders videomuzu izleyelim.

gramervideosu

Dijital eğitim öğrenci çalışma paneli

Dijital öğrenci panelinizde, LN İngilizce eğitim setimizin içeriklerini kapsayan dosyalar bulunmaktadır. Bu dosyalarda dinleme, telaffuz çalışmaları (podcast), izleme (gramer ve genel kültür videoları), Online testler ve bu testlerin anlık değerlendirmeleri, interaktif çalışmaların yükleme dosyaları ve haftalık ders notları yer almaktadır. Öğrenci paneliniz eğitim programlarımız ile yapacağınız çalışmalarda önemli bir yer tutmaktadır. Programlarımızın bir çeşit sanal okul gibi işlev görmesine katkıda bulunmaktadır. 

Öğrenci paneliniz, sınırsız süreli olarak erişim sağlayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Programlarımızı tamamladıktan sonra bile panelinize istediğiniz zaman giriş yapabilecek ve çalışmaları tekrar edebileceksiniz.

İngiltere'den bitirme sertifikası ve öğrenme garantili eğitim nedir?

Eğitim programımız %100 öğrenme garantilidir. Tüm çalışma programımızı tamamladığınızda genel bitirme sınavına girmeye hak kazanacaksınız. 

Online İngilizce kursumuzda her seviyenin ünite çalışmalarından sonra, bir üst seviyeye geçmek için sınav yapılmaktadır. Her sınavdan geçerli puan alındığında, seviye sertifikanız ekranınıza yansımaktadır. Kurs sonunda ise genel bitirme sınavı gerçekleştirilmektedir. İnternet ortamında dijital olarak yapılmakta olan bu sınav sonunda, başarınıza göre İngiltere'den bitirme belgeniz oluşturulmaktadır.

İngilizce'yi mutlaka öğrenmeniz için, sizlere garantili eğitim programı sunmaktayız. LN İngilizce eğitim seti, Online İngilizce kursumuz ve bir bir canlı derslerimiz sonunda, eğer geçerli not alamazsanız, Online İngilizce kursumuz, ücretsiz olarak 6 ay daha eğitiminize açılacaktır. Kuruluşumuzun hedefi, sunulan bu imkan ile çalışmalarınıza devam etmenizi, İngilizce'yi mutlaka öğrenerek programı başarı ile tamamlamanızı ve İngiltere'den Holmwood's Online Learning sertifikası almanızı sağlamaktır.

İngiltere'den onaylı İngilizce bitirme sertifikası

Bitirme sertifikası örneği  

İngilizce Eğitim Sistemlerimiz ile Çalışmanızı Tamamladığınızda Ulaşacağınız Seviye

• Tüm İngilizce gramer yapısını öğrenmiş olacaksınız ve bütün tensleri (zamanlar) kullanabileceksiniz. • Active-passive, direct-indirect gibi gramer konularını ve İngilizce dilinde çok önemli bir yeri olan deyimleri, idioms öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabilir hale geleceksiniz. • Hem günlük konuşmalarda, hem de özel bir konuda istediğinizi anlatabilir veya herhangi bir konuda fikrinizi ifade edebilir, neticede kurmak istediğiniz her cümle yapısını kurabilir hale geleceksiniz. • İş mektuplarını, gerekli ticari kalıpları kullanarak yazabilecek ve gelen cevapları değerlendirebileceksiniz. İş konularında gerekli tüm kullanılan kalıpları ve yazışma konularındaki görgü kuralları dahil, tüm alışkanlıkları öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca tüm özel mektupları yazıp okuyabilecek, e-mailleri anlayabilecek ve yazabileceksiniz. • Eğer turizm sektörünün herhangi bir branşında çalışıyorsanız, ister otel yöneticisi ister resepsiyon görevlisi olun, turizm sektörünün bütün alanlarında kullanılan özel kelimeleri öğrenerek bu sektördeki gerekli tüm yazışmaları yapabileceksiniz. • İngilizce gazete, dergi ve televizyon yayınlarında tüm konuşmaları anlayabilecek, dünya medyasını takip edebilecek ve işinizde bundan yararlanabileceksiniz. • Çalışmalarınız içinde geçen binlerce kelimeyi öğrenecek ve yeri geldiği zaman kullanabileceksiniz. • İnternette ticari ve özel tüm yazışmaları mükemmel şekilde yapabileceksiniz. Mesleğiniz ve uğraşınız ne olursa olsun, o konuda internetten üst düzeyde yararlanabileceksiniz. • Eğer KPDS sınavına katılacaksanız, sınavda başarılı olmak için gerekli olan İngilizce bilgisine rahatlıkla ulaşacaksınız. • Eğer TOEFL sınavına katılacaksanız, gerekli İngilizce alt yapısını oluşturmuş olacaksınız ve çalışma modeli olarak TOEFL sınavı için gerekli bilgi ve tecrübeyi edinmiş olacaksınız.  

LN Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce materyallerinin içerik listesini aşağıda görmektesiniz.

İngilizce eğtim setimizin materyalleri 2 Adet gramer kitabı (464 Sayfa) 3 Adet metot kitabı (480 Sayfa) English Conversations (İngilizce karşılıklı konuşmalar) kitabı İngilizce konuşma kılavuzu kitabı

Dijital eğitim materyalleri: 80 Adet İngilizce eğitim ve genel kültür videoları Podcast (Gramer ve metot kitapları seslendirme dosyaları) 

Trumpcards (2.000 kelimelik dijital kartlar) Wordpal (Bilgi yarışması ve kelime eğitimi) Teentalk British (İngiliz gençlerin röportajları ile pratik eğitim) Teentalk Kanada (Kanadalı gençlerin röportajları ile pratik eğitim) English Pro (Genel kuralları ile iş İngilizcesi)  Business Territory (Elektronik sektördeki İngilizce eğitimi)  Business Territory Hotel and Catering (Turizm ve otel İngilizcesi)  Meet The English (Genel kültür konuları ile pratik konuşma çalışmaları) Expert Gallery (Muhasebe sektöründeki İngilizce eğitimi)  Vox Pop (Yazma ve konuşma çalışmaları) Lazonby (Günlük pratik konuşma çalışmaları)  The Steam Engine (Teknik İngilizce) 

Online İngilizce kursu (12 Ay) 80 adet gramer videosu 220 adet genel kültür videoları 50 farklı soru tipi 8.000’in üzerinde alıştırma Kişiselleştirilmiş eğitim Detaylı çalışma raporu

Öğrenci paneli Eğitici videolar Genel kültür videoları Dijital eğitim materyalleri dosyaları Ders notları Online testler Raporlar

 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş

Taksit seçeneklerini ödeme sayfamızda görebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL