NE ARAMIŞTINIZ?

Kurumsal İngilizce

Şirketlerin İhtiyaçlarına Göre Özel İngilizce Eğitim Programları

Kurumsal İngilizce

Çalışanlarınız İngilizce öğrenerek şirketinize daha fazla katkı sağlasın

 

Limasollu Naci Öğretim Yayınları 1954 yılında kurulmuş, Türkiye’nin öncü, yabancı dil eğitimi firmasıdır. İngilizce eğitim setleri ve Online İngilizce kursu eğitim programlarımız, çalışanlarınıza İngilizce öğretmek ve seviyelerini geliştirmek için özel bir metoda sahiptir. 
 

İngilizce eğitim programlarımız ile çalışanlarınızın gereksinimi olan İngilizce eğitimi en verimli şekilde oluşturulacak ve onların hedeflenen seviyeye en kısa sürede ulaşması sağlanacaktır.
 

Şirketiniz için İngilizce eğitimi

Mekan bağımsız, zaman bağımsız eğitim

Eğitimlerimiz, çalışanlarınızın istedikleri zaman, istedikleri yerde alabilecekleri programlardır. Çalışma saatleri dışında alabilecekleri eğitimlerimizde, çalışma ve başarı durumları takip edilmekte ve raporlanmaktadır.  

İngilizce eğitim programı

İngilizce eğitim programımız kişiye özel olarak oluşturulmaktadır. Programımız hem fiziki, hem dijital eğitim materyalleri hem de canlı öğretmen dersleri ile birlikte oluşturulmakta ve bu sayede hızlı ve en etkili eğitim sunulmaktadır.

 

Kişiye özel ders programı

Canlı öğretmen derslerimiz, çalışanınızın İngilizce seviyesine ve gereksinimlerine göre özel olarak düzenlenecektir.

 

Online İngilizce kursumuz

Online İngilizce kursumuz, İngiltere merkezli Holmwood's Online Learning firması tarafından yayınlanmaktadır. Kursumuzun içerikleri İngiliz dil uzmanları tarafından oluşturulmuştur. Online kursumuzda 300’ün üzerinde eğitim videoları mevcuttur. Hem İngiliz hem de Amerikan aksanı ile eğitimler yapılmaktadır. Yapılan tüm çalışmalar, ilerleme ve başarı düzeyinin kontrolü amacıyla raporlanmaktadır.

 

İngiltere’den sertifika

Online İngilizce kursumuz Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR - Common European Framework of Reference for Languages) programına %100 uyumludur. Çalışanınız eğitim programını tamamlandığında İngiltere'den sertifika alabilecektir.

 

Bize yazınız

Şirketiniz için İngilizce eğitimi konusunda çözüm ortağınız olmaktan memnunluk duyarız. İletişim bilgilerinizi  [email protected]  adresimize ulaştırırsanız, eğitim birimimiz en kısa sürede sizin ile irtibata geçecektir.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL