• sepet
 • WhatsApp ve Danışma Hattı
  Hafta içi: 09:00-17:00
  (0212) 230 89 09

  Konuşarak İngilizce Kursu

  Konuşarak İngilizce öğrenme kurslarımız, bire bir eğitim şeklinde uygulanmaktadır. İngilizce eğitmenlerimiz, tercih edilen program süresine göre, önceden tespit edilmiş gün ve saatte Skype üzerinden öğrencilerimize ulaşmaktadır.
   
  Haftalık programlar halinde uygulanan konuşarak canlı İngilizce eğitimimizde öğrencilerimiz, programımızın bir parçası olan Holmwood’s Online İngilizce kursunu takip edeceklerdir.

   


  Ayrıca İngilizce eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre programları düzenleyebilmekte, öğrencilerimizin seviyeleri doğrultusunda konuşarak  İngilizce çalışma programını çeşitlendirmektedir.

  İstediğiniz yerde, istediğiniz saatte ve istediğiniz sürede konuşarak İngilizce öğrenme programlarımıza katılabilir, mükemmel bir İngilizce’ye sahip olabilirsiniz.
   
  Konuşarak İngilizce öğrenme programları, haftanın 7 günü, saat 08:00-23:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.

  Konuşarak İngilizce (3 Ay) + 3 Aylık Online İngilizce

  Konuşarak İngilizce kursu 3 ay tanıtım
  Konuşarak İngilizce kursu 3 ay tanıtım Online İngilizce Kursu izleme ekran örneği Online İngilizce Kursu gramer anlatımı ve alıştırma ekran örneği Online İngilizce Kursu cümle kurma ekran örneği Online İngilizce Kursu gramer anlatımı ekran örneği Online İngilizce Kursu çalışma ekran örneği Online İngilizce Kursu okuma ve alıştırma ekran örneği Online İngilizce Kursu alıştırmalar ekran örneği Online İngilizce Kursu cümle kurma ekran örneği Online İngilizce Kursu okuma ekran örneği Online İngilizce Kursu başarı ekran örneği
  Eğitim İçeriği Haftalık gün sayısı:
  3 gün
  Eğitim süresi:
  3 ay
  Günlük konuşma süresi:
  20 Dakika
  Toplam eğitim süresi:
  12 Saat (720 Dakika)

  ve
  3 Ay Online İngilizce kursu


  Detaylı bilgiyi aşağıdaki butonları tıklayarak inceleyebilirsiniz.
  Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Kampanyası
  1.067,00 TL 960,00 TL
  %10
  İndirimli

  Ayda 80,00 TL KDV Dahildir (80,00 TL x 12 Ay = 960,00 TL)

  Tanıtım Videosu

  İncelemek istediğiniz başlığa tıklayınız.  3 Ay Konuşarak Canlı İngilizce Öğrenme Programı

  3 aylık konuşarak İngilizce öğrenme paketimiz, bire bir canlı eğitim şeklinde uygulanmaktadır.
   
  İngilizce eğitmenlerimiz, önceden tespit edilmiş gün ve saatte Skype üzerinden öğrencilerimize ulaşmaktadır.
   
  3 ay boyunca haftalık programlar halinde uygulanan canlı, bire bir İngilizce eğitimimizde, öğrencilerimiz, Holmwood’s Online İngilizce programını takip edeceklerdir. Holmwood’s Online İngilizce mükemmel ve komple bir İngilizce öğretim programıdır.
   
  Ayrıca İngilizce eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre programları düzenleyebilmekte, öğrencilerimizin seviyeleri doğrultusunda konuşarak İngilizce çalışma programını çeşitlendirmektedir.
   
  Konuşanak İngilizce canlı eğitim programı, haftanın 7 günü, tercih ettiğiniz günlerde, saat 08:00-23:00 arasında gerçekleştirilmektedir.

  Öğrenim Süreleri Ve Takvimi

  Haftalık eğitim gün sayısı:  3 gün
   
  Günlük eğitim süresi:  20 Dakika
   
  Toplam eğitim saati:  12 Saat (720 Dakika)

  Toplam eğitim süresi:  3 ay

  Not: İnternet bağlantısı kullanılarak canlı sesli veya görüntülü iletişim kurmayı sağlayan Skype programı, ücretsiz olarak tüm cihazlara yüklenebilmektedir.

  Konuşarak İngilizce Nedir?

  Konuşarak İngilizce Öğrenme Sistemimiz Hakkında, Merak Edilenler Ve Açıklamaları
   
  1. Programa Başlamadan Önce, Seviyemi Nasıl Öğrenebilirim?
  Öğrencimizin seviyesi tespit edilir. İnternet üzerinden yapılacak İngilizce seviye testi sonucunda, çıkan seviyeye göre, eğitim programı düzenlenir.
   
  2. Konuşarak İngilizce Eğitmeni İle Ders Nasıl Gerçekleşecek?
  Sizin tercih ettiğiniz gün ve saatte, Skype üzerinde eğitim alabileceksiniz. 
   
  Skype üzerinden İngilizce eğitimini yöneten eğitmenlerimiz, öğrencinin seviyesine göre bir eğitim programı düzenleyeceklerdir. Ayrıca sizin hangi seviyede İngilizce eğitimine ihtiyacınız olduğunu ve eksiklerinizi İngilizce eğitmenimiz ile tespit ederek, programımıza başlayacaksınız.
   
  3. Konuşarak İngilizce Eğitiminde Hangi Program Takip Edilecek?
  Konuşarak İngilizce eğitimimize kayıt olduğunuz takdirde, ilaveten size sunacağımız Holmwood's Premium online İngilizce kursumuza kaydınız yapılacaktır. Eğitiminiz boyunca, İngilizce eğitmeniniz ile yapacağınız derslerinizde, kursumuzdaki eğitim programından faydalanabileceksiniz.
   
  Sistem için gerekli kullanıcı adı ve şifre size gönderilecektir. Örneğin 3 aylık konuşarak İngilizce programını satın aldığınız takdirde, Holmwood's Premium online İngilizce kursumuzdan, 3 ay boyunca ücretsiz faydalanabileceksiniz.
   
  4. Holmwood's Online İngilizce Nasıl Bir Kurstur?
  Holmwood's Premium online İngilizce kursumuzda, tüm İngilizce gramer açıklamalarını bulabileceksiniz. Konuşarak İngilizce eğitmenimiz ile yapacağınız çalışmalara paralel olarak, Türkçe açıklamalı olarak, hem İngilizce grameri hem de İngilizce kelime çalışmasını online sistemle, haftanın 7 günü, günün 24 saati yapabileceksiniz.

  Holmwood's Premium Online İngilizce Kursu Özellikleri Ve İçeriği

  Holmwood's Premium Online İngilizce Kursu metodu İngilizce’yi başlangıç (beginner) seviyesinden, ileri (advance) seviyeye kadar mükemmel şekilde öğretmektedir. Hem çocuklar hem de her yaştaki başlangıç seviyesindekiler için mükemmel, eğlenceli, kolay ve zevkli bir online eğitim sistemidir.

  • Avrupa birliği seviye skalasına göre İngilizce gramerinin (A1, A2, B1, B2, C1) seviyelerinin tümünü içermektedir.
  • Her türlü orta dereceli okul, lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencileri için, ayrıca her yaştaki ve her meslektekiler için İngilizce Premium sistemi uygundur.
  • Avrupa’nın en başarılı eğitim kuruluşlarında kullanılan Holmwood’s English Premium metodu sayesinde artık İngilizce öğrenmek zevke dönüşüyor.
  • Kursumuz ile kelime ve cümle öğrenmenin yanı sıra İngilizce konuşmaktan zevk alacaksınız.
  • Her biri özel, dinleme, konuşma, okuma ve yazma çalışmaları ile, birbirini tamamlayıcı bir metotdur.
  • Çalışmanızı yönlendiren, zamanınızı doğru kullanmanızı sağlayan açıklamalar yer almaktadır.
  • 300'den fazla video (İngilizce gramer anlatımı ve pratik çalışma için, genel kültür videoları)
  • Çok farklı videolar, alıştırmalar ve anlatımlar içerir.
  • Kelime bilgisi çalışmaları. 3.000'lik kelime haznesi oluşturma.
  • 50'den fazla alıştırma çeşidi ve 4.000'den fazla alıştırma çalışması.
  • Mükemmel öğrenci destek hizmeti mevcuttur.
  • Holmwood’s eğitim metodu, eğitimciler ve bilim adamları tarafından geliştirilmiştir.
  • İngilizce öğrenmek için, her şey bir aradadır.
  • Holmwood's metodu ile İngilizce öğrenmek çok ama çok zevklidir.
  • Tüm cihazlarla ve işletim sistemleriyle uyumludur. (Android, tablet ve cep telefonları).

  Holmwood's Online İngilizce Kursunda Seviyem Nasıl İlerleyecek?
  Kursumuzda, her seviyede çalışmanız gereken konu ve alıştırmalar ekranınıza yansıyacaktır. Siz bu çalışmalarda ilerledikçe sistem sizi yönlendirecektir. Her seviyenin tüm çalışmalarını tamamladığınızda genel bir testi cevaplayacaksınız. Eğer bu testten yeterli not alırsanız, bir sonraki seviyeye devam edebileceksiniz.
   
  Holmwood's Online İngilizce Kursunuz İle İngilizce Setleriniz İle Çalışmayı Nasıl Bir Arada Yapabilirim?
  Online İngilizce kursumuzu, internetin olduğu her yerden ve cihazınızdan bağlanarak çalışabilirsiniz. İngilizce eğitim setlerimizin materyalleri ise kitaplarınız veya CD’leriniz ile çalışma imkânı sunmaktadır. İngilizce eğitim setlerimizin içeriğini, online İngilizce kursumuzda bulunan konuların kitaplaştırılmış hali olarak düşünebilirsiniz. Kitaplarımız ve CD’lerimiz, elinizin altında her istediğiniz zaman başvurabileceğiniz kaynaklar olarak kalacaklardır.
   
  Holmwood's Online İngilizce Kursunu Tamamladığımda Sertifika Alabilecek Miyim?
  İngilizce kursumuzun her seviyesi ile çalışmanızı tamamladığınızda genel bir testi cevaplayacaksınız. Eğer yeterli not alırsanız, seviyeyi başarılı olarak tamamladınız demektir. Bu işlemden sonra, ekranda dijital seviye sertifikanız yer alacaktır. Arzu ederseniz bu sertifikanızdan çıktı alarak, iş başvurusu gibi durumlarda kullanabilirsiniz.

  Online İngilizce Kursu Gramer Anlatımı Video Örneği


   

  Holmwood's Premium Online İngilizce Kursu Tanıtım Videosu  Türkçe alt yazılı olarak izlemek için, lütfen CC butonunu tıklayınız.


  Online Eğitim Nedir?
   
  Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete, hatta elinizdeki cep telefonuna sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır.  
   
  Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online İngilizce kursu seçildiğinde, bu online İngilizce kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem İngilizce’yi severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, İngiltere’ye gitmiş, orada yaşıyormuş ve İngilizce’yi canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.
   

  Holmwood’s Online İngilizce Eğitim Kursunun Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?

  İngilizce öğrenmeye başlarken, öğrenim metodu ne olursa olsun, uyulması gereken bir çalışma sırası vardır. O da İngilizce öğrenirken, önce gramer öğreniminden başlayarak, sırası geldikçe dinleme, izleme, anlamayı sağlamak ve ardından konuşma becerisini oluşturmaktır. Bu yöntem her seviye için, sırası geldikçe tekrarlanmalıdır. Bu şekilde mükemmel öğrenim kolayca gerçekleşmektedir. İngilizce, ancak bu sözü geçen tüm yöntemlerin hepsini bir arada, doğru bir uyumla sıralayan bir programla öğrenilir.  
   
  Holmwood’s online eğitim kursu size, bu yöntemlerin hepsini yaptırma imkanına sahiptir. Kursumuz, bunların hepsini doğru bir sıra ile yönlendirerek yaptırır. Size İngilizce’yi mükemmel öğretir. Öğretim gücünün okula, kursa hatta İngiltere’ye gitmekten hiçbir eksiği olmayıp, pek çok artıları vardır. Buna karşılık, online İngilizce kursumuza ödeyeceğiniz toplam miktar, sözü geçen diğer yöntemlerden çok daha ekonomiktir. Bugünkü dünyamızda en doğru eğitim yöntemi olduğu, tüm eğitim dünyasında her geçen gün biraz daha kabul edilmektedir.
   
  Günlük Çalışma Süresi Ne Olmalıdır?
  İngiliz ve Türk eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir.

  Elbetteki, 30 dakikadan daha fazla süre kursumuza zaman ayırarak çalışırsanız, daha hızlı tamamlayabilirsiniz, öğrencisiyseniz, okulunuzda İngilizce dersinden yüksek not alabilir, çalışıyorsanız iş ve sosyal hayatınızda avantajlı ve tercih edilen kişi haline gelebilirsiniz.
   
  Holmwood's Online İngilizce Kursu Programı Nelerden Oluşuyor?
  Online İngilizce kursumuz, okuma, yazma, anlama ve konuşma yeteneklerinizi bir arada geliştirmeyi hedefleyen özel bir programa sahiptir. Kursumuz, İngilizce’yi kısa zamanda ve mükemmel öğretmek için oluşturulmuş ve başarı odaklı bir programdır. Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve sınıflandırılmasına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır.
   
  Kursumuzun eğitim programını kısaca özetleyerek sistemimizi size açıklayalım.
   
  • İngilizce Dinleme Çalışması Yapacaksınız
  Online İngilizce kursumuzda 300 adet video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz.

  • İngilizce Gramer Videolarımız, Seviyeye Göre Ayarlanmıştır
  300’den fazla videolarımızda, İngiliz eğitmenlerimizden gramer anlatımlarını dinleyeceksiniz. Mümkün olduğu kadar formüle edilerek anlatılmaya çalışılan İngilizce gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, başlangıç ve orta seviyelerde yavaş bir tempo ile konu anlatımı yapmaktadır. Böylece, eğitmenizi takip etmeniz kolaylaşacak ve anlattığı konuyu daha iyi anlamanız sağlanacaktır.

  İleri seviye gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, konuları normal konuşma tempolarında anlatmaktadır. Bu şekilde, normal İngilizce konuşma temposunu öğrenmeniz amaçlanmaktadır.

  • 3.000’den Fazla İngilizce Kelime Öğreneceksiniz
  İngilizce’de en çok kullanılan 3.000’den fazla kelimeyi öğreneceksiniz. Dijital kelime kartları çalışmalarıyla, kelimeleri yazılı olarak görecek, telaffuzunu dinleyecek, temsili resmini görerek, örnek cümleyi dinleyeceksiniz. Bu çalışma ile geniş bir kelime dağarcığınız oluşacaktır.

  • 4.000’den Fazla Alıştırma Yapacaksınız
  50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 4.000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.

  • İngilizce Konuşma Çalışmaları Yapacaksınız
  Konuşma alıştırmalarında, ekranınızdaki kelime veya cümleyi önce İngiliz eğitmenimizden dinleyeceksiniz. Sonra aynı şekilde siz, dinlediğiniz kelime veya cümleyi tekrar ederken, sesinizi kayda alacaksınız. Yaptığınız ses kaydınızı dinleyerek, eğitmeninizin kaydı ile karşılaştıracak ve böylece telaffuzunuzu kontrol edebileceksiniz. Bu çalışmanız, telaffuzunuzu geliştirirken, konuşmanıza akıcılık sağlayacaktır.

  • Genel Kültür Çalışmalarıyla Farklı Aksanlardaki İngilizce’yi Duyacak Ve İzleyeceksiniz
  Genel kültür konularını içeren videolarımız, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolarımız, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir.

  • Hayatın İçinden İngilizce Konuşmalar
  Birçok iş sahasında yaptığımız çekimlerde, gerçek çalışanlar veya işyeri sahipleri çekimlere katılmıştır. Örneğin kuaför dükkanı işleten bir bayan işletmeci veya uçak sektöründe çalışan bir mühendis gibi. Kurgulanmış çekimler yerine, gerçek insanlarla yaptığımız bu çalışmalar, samimi ve gerçek hayatı yansıtabileceğimiz bir ortam ile size yaşamın içindeki İngilizce’yi öğretmek amacıyla hazırlanmıştır.
  Öğrendiğiniz İngilizce’nin gerçek hayattaki kullanımını izlemeniz ve bu videolar üzerine yapacağınız çalışmalar, İngilizce öğrenmenizi kolaylaştıracak ve daha kalıcı bir eğitim almanız sağlanacaktır.

  • İngilizce Sınavlarında Başarıyı Yakalayacaksınız
  Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce seviye testlerinde kullanılan sistemlerle paraleldir. Örneğin, bir paragraf ile ilgili sorulara cevap verme, dinlediğiniz bir video ile ilgili sorulara cevap verme, verilen cümleye uygun kelimeyi yerleştirme gibi, sınavlarda karşınıza çıkabilecek soru tipleriyle ilgili çalışmalar yapacaksınız. Böylece online İngilizce kursumuzu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda, hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz.

   
  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme  Kredi kartı ile ödeme:
   
  Tercih ettiğiniz Skype ile konuşarak İngilizce eğitimimizi, açıklama bölümünün sağındaki "Satın al" linkimize tıklayarak satın alabilirsiniz.

  Sipariş sayfamızdaki formu doldurarak toplam tutarı, kredi kartınız ile isterseniz tek ödeme (tek çekim) isterseniz 2'den 12 aya kadar olan taksit adetlerinden birini seçerek güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  Banka havalesi / EFT ile ödeme sistemi:
   
  Konuşarak İngilizce eğitimimizin toplam tutarını peşin (tek ödeme) şeklinde, sipariş formumuzda belirttiğimiz banka hesabımıza Havale / EFT yaparak ödeyebilirsiniz.
   
  Konuşarak İngilizce (6 Ay) + 6 Aylık Online İngilizce

  Holmwood’s Online İngilizce Kursu tanıtım resmi
  Holmwood’s Online İngilizce Kursu tanıtım resmi Online İngilizce Kursu cümleler ekran örneği Online İngilizce Kursu gramer anlatımı ve alıştırma ekran örneği Online İngilizce Kursu okuma ekran örneği Online İngilizce Kursu gramer anlatımı ekran örneği Online İngilizce Kursu alıştırmalar ekran örneği Online İngilizce Kursu cümle kurma ekran örneği Online İngilizce Kursu çalışma ekran örneği Online İngilizce Kursu başarı ekran örneği Online İngilizce Kursu okuma ekran örneği Online İngilizce Kursu izleme ekran örneği
  Eğitim İçeriği Haftalık gün sayısı:
  3 gün
  Eğitim süresi:
  6 ay
  Günlük konuşma süresi:
  20 Dakika
  Toplam eğitim süresi:
  24 Saat (1.440 Dakika)

  ve
  6 Ay Online İngilizce kursu

  Detaylı bilgiyi aşağıdaki butonları tıklayarak inceleyebilirsiniz.
  Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Kampanyası
  1.600,00 TL 1.440,00 TL
  %10
  İndirimli

  Ayda 120,00 TL KDV Dahildir (120,00 TL x 12 Ay = 1.440,00 TL)

  Tanıtım Videosu

  İncelemek istediğiniz başlığa tıklayınız.  6 Ay Konuşarak Canlı İngilizce Öğrenme Programı

  6 aylık konuşarak İngilizce öğrenme paketimiz, bire bir canlı eğitim şeklinde uygulanmaktadır.

  İngilizce eğitmenlerimiz, önceden tespit edilmiş gün ve saatte Skype üzerinden öğrencilerimize ulaşmaktadır.
   
  6 ay boyunca haftalık programlar halinde uygulanan canlı, bire bir İngilizce eğitimimizde, öğrencilerimiz, Holmwood’s Online İngilizce programını takip edeceklerdir. Holmwood’s Online İngilizce mükemmel ve komple bir İngilizce öğretim programıdır.
   
  Ayrıca İngilizce eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre programları düzenleyebilmekte, öğrencilerimizin seviyeleri doğrultusunda konuşarak İngilizce çalışma programını çeşitlendirmektedir.
   
  Konuşanak İngilizce canlı eğitim programı, haftanın 7 günü, tercih ettiğiniz günlerde, saat 08:00-23:00 arasında gerçekleştirilmektedir.

  Öğrenim Süreleri Ve Takvimi

  Haftalık eğitim gün sayısı:  3 gün
   
  Günlük eğitim süresi:  20 Dakika
   
  Toplam eğitim saati:  24 Saat (1.440 Dakika)

  Toplam eğitim süresi:  6 ay

  Not: İnternet bağlantısı kullanılarak canlı sesli veya görüntülü iletişim kurmayı sağlayan Skype programı, ücretsiz olarak tüm cihazlara yüklenebilmektedir.

  Konuşarak İngilizce Nedir?

  Konuşarak İngilizce Öğrenme Sistemimiz Hakkında, Merak Edilenler Ve Açıklamaları
   
  1. Programa Başlamadan Önce, Seviyemi Nasıl Öğrenebilirim?
  Öğrencimizin seviyesi tespit edilir. İnternet üzerinden yapılacak İngilizce seviye testi sonucunda, çıkan seviyeye göre, eğitim programı düzenlenir.
   
  2. Konuşarak İngilizce Eğitmeni İle Ders Nasıl Gerçekleşecek?
  Sizin tercih ettiğiniz gün ve saatte, Skype üzerinde eğitim alabileceksiniz. 
   
  Skype üzerinden İngilizce eğitimini yöneten eğitmenlerimiz, öğrencinin seviyesine göre bir eğitim programı düzenleyeceklerdir. Ayrıca sizin hangi seviyede İngilizce eğitimine ihtiyacınız olduğunu ve eksiklerinizi İngilizce eğitmenimiz ile tespit ederek, programımıza başlayacaksınız.
   
  3. Konuşarak İngilizce Eğitiminde Hangi Program Takip Edilecek?
  Konuşarak İngilizce eğitimimize kayıt olduğunuz takdirde, ilaveten size sunacağımız Holmwood's Premium online İngilizce kursumuza kaydınız yapılacaktır. Eğitiminiz boyunca, İngilizce eğitmeniniz ile yapacağınız derslerinizde, kursumuzdaki eğitim programından faydalanabileceksiniz.
   
  Sistem için gerekli kullanıcı adı ve şifre size gönderilecektir. Örneğin 6 aylık konuşarak İngilizce programını satın aldığınız takdirde, Holmwood's Premium online İngilizce kursumuzdan, 6 ay boyunca ücretsiz faydalanabileceksiniz.
   
  4. Holmwood's Online İngilizce Nasıl Bir Kurstur?
  Holmwood's Premium online İngilizce kursumuzda, tüm İngilizce gramer açıklamalarını bulabileceksiniz. Konuşarak İngilizce eğitmenimiz ile yapacağınız çalışmalara paralel olarak, Türkçe açıklamalı olarak, hem İngilizce grameri hem de İngilizce kelime çalışmasını online sistemle, haftanın 7 günü, günün 24 saati yapabileceksiniz.

  Holmwood's Premium Online İngilizce Kursu Özellikleri Ve İçeriği

  Holmwood's Premium Online İngilizce Kursu metodu İngilizce’yi başlangıç (beginner) seviyesinden, ileri (advance) seviyeye kadar mükemmel şekilde öğretmektedir. Hem çocuklar hem de her yaştaki başlangıç seviyesindekiler için mükemmel, eğlenceli, kolay ve zevkli bir online eğitim sistemidir.

  • Avrupa birliği seviye skalasına göre İngilizce gramerinin (A1, A2, B1, B2, C1) seviyelerinin tümünü içermektedir.
  • Her türlü orta dereceli okul, lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencileri için, ayrıca her yaştaki ve her meslektekiler için İngilizce Premium sistemi uygundur.
  • Avrupa’nın en başarılı eğitim kuruluşlarında kullanılan Holmwood’s English Premium metodu sayesinde artık İngilizce öğrenmek zevke dönüşüyor.
  • Kursumuz ile kelime ve cümle öğrenmenin yanı sıra İngilizce konuşmaktan zevk alacaksınız.
  • Her biri özel, dinleme, konuşma, okuma ve yazma çalışmaları ile, birbirini tamamlayıcı bir metotdur.
  • Çalışmanızı yönlendiren, zamanınızı doğru kullanmanızı sağlayan açıklamalar yer almaktadır.
  • 300'den fazla video (İngilizce gramer anlatımı ve pratik çalışma için, genel kültür videoları)
  • Çok farklı videolar, alıştırmalar ve anlatımlar içerir.
  • Kelime bilgisi çalışmaları. 3.000'lik kelime haznesi oluşturma.
  • 50'den fazla alıştırma çeşidi ve 4.000'den fazla alıştırma çalışması.
  • Mükemmel öğrenci destek hizmeti mevcuttur.
  • Holmwood’s eğitim metodu, eğitimciler ve bilim adamları tarafından geliştirilmiştir.
  • İngilizce öğrenmek için, her şey bir aradadır.
  • Holmwood's metodu ile İngilizce öğrenmek çok ama çok zevklidir.
  • Tüm cihazlarla ve işletim sistemleriyle uyumludur. (Android, tablet ve cep telefonları).

  Holmwood's Online İngilizce Kursunda Seviyem Nasıl İlerleyecek?
  Kursumuzda, her seviyede çalışmanız gereken konu ve alıştırmalar ekranınıza yansıyacaktır. Siz bu çalışmalarda ilerledikçe sistem sizi yönlendirecektir. Her seviyenin tüm çalışmalarını tamamladığınızda genel bir testi cevaplayacaksınız. Eğer bu testten yeterli not alırsanız, bir sonraki seviyeye devam edebileceksiniz.
   
  Holmwood's Online İngilizce Kursunuz İle İngilizce Setleriniz İle Çalışmayı Nasıl Bir Arada Yapabilirim?
  Online İngilizce kursumuzu, internetin olduğu her yerden ve cihazınızdan bağlanarak çalışabilirsiniz. İngilizce eğitim setlerimizin materyalleri ise kitaplarınız veya CD’leriniz ile çalışma imkânı sunmaktadır. İngilizce eğitim setlerimizin içeriğini, online İngilizce kursumuzda bulunan konuların kitaplaştırılmış hali olarak düşünebilirsiniz. Kitaplarımız ve CD’lerimiz, elinizin altında her istediğiniz zaman başvurabileceğiniz kaynaklar olarak kalacaklardır.
   
  Holmwood's Online İngilizce Kursunu Tamamladığımda Sertifika Alabilecek Miyim?
  İngilizce kursumuzun her seviyesi ile çalışmanızı tamamladığınızda genel bir testi cevaplayacaksınız. Eğer yeterli not alırsanız, seviyeyi başarılı olarak tamamladınız demektir. Bu işlemden sonra, ekranda dijital seviye sertifikanız yer alacaktır. Arzu ederseniz bu sertifikanızdan çıktı alarak, iş başvurusu gibi durumlarda kullanabilirsiniz.

  Online İngilizce Kursu Gramer Anlatımı Video Örneği   

  Holmwood's Premium Online İngilizce Kursu Tanıtım Videosu  Türkçe alt yazılı olarak izlemek için, lütfen CC butonunu tıklayınız.


  Online Eğitim Nedir?
   
  Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete, hatta elinizdeki cep telefonuna sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır.  
   
  Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online İngilizce kursu seçildiğinde, bu online İngilizce kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem İngilizce’yi severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, İngiltere’ye gitmiş, orada yaşıyormuş ve İngilizce’yi canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.
   

  Holmwood’s Online İngilizce Eğitim Kursunun Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?

  İngilizce öğrenmeye başlarken, öğrenim metodu ne olursa olsun, uyulması gereken bir çalışma sırası vardır. O da İngilizce öğrenirken, önce gramer öğreniminden başlayarak, sırası geldikçe dinleme, izleme, anlamayı sağlamak ve ardından konuşma becerisini oluşturmaktır. Bu yöntem her seviye için, sırası geldikçe tekrarlanmalıdır. Bu şekilde mükemmel öğrenim kolayca gerçekleşmektedir. İngilizce, ancak bu sözü geçen tüm yöntemlerin hepsini bir arada, doğru bir uyumla sıralayan bir programla öğrenilir.  
   
  Holmwood’s online eğitim kursu size, bu yöntemlerin hepsini yaptırma imkanına sahiptir. Kursumuz, bunların hepsini doğru bir sıra ile yönlendirerek yaptırır. Size İngilizce’yi mükemmel öğretir. Öğretim gücünün okula, kursa hatta İngiltere’ye gitmekten hiçbir eksiği olmayıp, pek çok artıları vardır. Buna karşılık, online İngilizce kursumuza ödeyeceğiniz toplam miktar, sözü geçen diğer yöntemlerden çok daha ekonomiktir. Bugünkü dünyamızda en doğru eğitim yöntemi olduğu, tüm eğitim dünyasında her geçen gün biraz daha kabul edilmektedir.
   
  Günlük Çalışma Süresi Ne Olmalıdır?
  İngiliz ve Türk eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir.

  Elbetteki, 30 dakikadan daha fazla süre kursumuza zaman ayırarak çalışırsanız, daha hızlı tamamlayabilirsiniz, öğrencisiyseniz, okulunuzda İngilizce dersinden yüksek not alabilir, çalışıyorsanız iş ve sosyal hayatınızda avantajlı ve tercih edilen kişi haline gelebilirsiniz.
   
  Holmwood's Online İngilizce Kursu Programı Nelerden Oluşuyor?
  Online İngilizce kursumuz, okuma, yazma, anlama ve konuşma yeteneklerinizi bir arada geliştirmeyi hedefleyen özel bir programa sahiptir. Kursumuz, İngilizce’yi kısa zamanda ve mükemmel öğretmek için oluşturulmuş ve başarı odaklı bir programdır. Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve sınıflandırılmasına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır.
   
  Kursumuzun eğitim programını kısaca özetleyerek sistemimizi size açıklayalım.
   
  • İngilizce Dinleme Çalışması Yapacaksınız
  Online İngilizce kursumuzda 300 adet video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz.

  • İngilizce Gramer Videolarımız, Seviyeye Göre Ayarlanmıştır
  300’den fazla videolarımızda, İngiliz eğitmenlerimizden gramer anlatımlarını dinleyeceksiniz. Mümkün olduğu kadar formüle edilerek anlatılmaya çalışılan İngilizce gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, başlangıç ve orta seviyelerde yavaş bir tempo ile konu anlatımı yapmaktadır. Böylece, eğitmenizi takip etmeniz kolaylaşacak ve anlattığı konuyu daha iyi anlamanız sağlanacaktır.

  İleri seviye gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, konuları normal konuşma tempolarında anlatmaktadır. Bu şekilde, normal İngilizce konuşma temposunu öğrenmeniz amaçlanmaktadır.

  • 3.000’den Fazla İngilizce Kelime Öğreneceksiniz
  İngilizce’de en çok kullanılan 3.000’den fazla kelimeyi öğreneceksiniz. Dijital kelime kartları çalışmalarıyla, kelimeleri yazılı olarak görecek, telaffuzunu dinleyecek, temsili resmini görerek, örnek cümleyi dinleyeceksiniz. Bu çalışma ile geniş bir kelime dağarcığınız oluşacaktır.

  • 4.000’den Fazla Alıştırma Yapacaksınız
  50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 4.000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.

  • İngilizce Konuşma Çalışmaları Yapacaksınız
  Konuşma alıştırmalarında, ekranınızdaki kelime veya cümleyi önce İngiliz eğitmenimizden dinleyeceksiniz. Sonra aynı şekilde siz, dinlediğiniz kelime veya cümleyi tekrar ederken, sesinizi kayda alacaksınız. Yaptığınız ses kaydınızı dinleyerek, eğitmeninizin kaydı ile karşılaştıracak ve böylece telaffuzunuzu kontrol edebileceksiniz. Bu çalışmanız, telaffuzunuzu geliştirirken, konuşmanıza akıcılık sağlayacaktır.

  • Genel Kültür Çalışmalarıyla Farklı Aksanlardaki İngilizce’yi Duyacak Ve İzleyeceksiniz
  Genel kültür konularını içeren videolarımız, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolarımız, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir.

  • Hayatın İçinden İngilizce Konuşmalar
  Birçok iş sahasında yaptığımız çekimlerde, gerçek çalışanlar veya işyeri sahipleri çekimlere katılmıştır. Örneğin kuaför dükkanı işleten bir bayan işletmeci veya uçak sektöründe çalışan bir mühendis gibi. Kurgulanmış çekimler yerine, gerçek insanlarla yaptığımız bu çalışmalar, samimi ve gerçek hayatı yansıtabileceğimiz bir ortam ile size yaşamın içindeki İngilizce’yi öğretmek amacıyla hazırlanmıştır.
  Öğrendiğiniz İngilizce’nin gerçek hayattaki kullanımını izlemeniz ve bu videolar üzerine yapacağınız çalışmalar, İngilizce öğrenmenizi kolaylaştıracak ve daha kalıcı bir eğitim almanız sağlanacaktır.

  • İngilizce Sınavlarında Başarıyı Yakalayacaksınız
  Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce seviye testlerinde kullanılan sistemlerle paraleldir. Örneğin, bir paragraf ile ilgili sorulara cevap verme, dinlediğiniz bir video ile ilgili sorulara cevap verme, verilen cümleye uygun kelimeyi yerleştirme gibi, sınavlarda karşınıza çıkabilecek soru tipleriyle ilgili çalışmalar yapacaksınız. Böylece online İngilizce kursumuzu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda, hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz.
  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme  Kredi kartı ile ödeme:
   
  Tercih ettiğiniz Skype ile konuşarak İngilizce eğitimimizi, açıklama bölümünün sağındaki "Satın al" linkimize tıklayarak satın alabilirsiniz.

  Sipariş sayfamızdaki formu doldurarak toplam tutarı, kredi kartınız ile isterseniz tek ödeme (tek çekim) isterseniz 2'den 12 aya kadar olan taksit adetlerinden birini seçerek güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  Banka havalesi / EFT ile ödeme sistemi:
   
  Skype ile konuşarak İngilizce eğitimimizin toplam tutarını peşin (tek ödeme) şeklinde, sipariş formumuzda belirttiğimiz banka hesabımıza Havale / EFT yaparak ödeyebilirsiniz.
   

  (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.
  Kampanyalarımızdan
  haberdar olun!

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları®

  Sitemizde, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dilleri alanında çeşitli ücretsiz hizmetler vermek ve eğitim setlerimizin, neden Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim setleri olduğunu açıklamak için titizlikle hazırlanmıştır.
  İngilizce eğitim seti, Almanca eğitim seti, Rusça eğitim seti ve İspanyolca eğitim seti linklerimizi tıklayarak setlerimizi inceleyebilir ve sipariş yapabilirsiniz.  

  Faydalı Linkler
  İngilizce Sözlük
  İngilizce - Türkçe Çeviri
  Seviye Testleri
  İngilizce Bilgiler
  Almanca Bilgiler
  Rusça Bilgiler
  İspanyolca Bilgiler
  Blog


  çözüm ortaklarıÇözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1
   

  Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 Şişli 34380 İstanbul
  Tel: (0212) 230 89 09           Faks: (0212) 230 18 49
  E-posta : info@limasollunaci.com
  İrtibat büromuzun çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
  (Cumartesi ve Pazar kapalıdır.)

  Creation by Medialine Works