• sepet
 • WhatsApp ve Danışma Hattı
  Hafta içi: 09:00-17:00
  (0212) 230 89 09

  Dance And Advantages


  İngilizce Türkçe çeviri bölümümüzde, Dans ve faydaları - Dance and advantages isimli bir İngilizce Türkçe çeviri çalışmasını inceleyebilirsiniz.

  Dance and advantages

  Dancing is an artistic movement of your body in a physical harmony with a real enjoyment of exercises. It also works every major muscle group and provides an perfect cardio exercise.
   
  Dance have been accompanied by a Rhytm of Music since early times of civilizations. Many historical civilizations have had possibility to express themselves with their languages performing their figures in harmony with rhytmic music. Many kinds of dance such as historical, ethnic, modern, latin.. Etc have produced dance and music’s union development through years. If it is studied technically from the point of Choreography , Connection,  Dance Theory, Lead and Follow Musicality, the emotions and significance will be understood truely.
   
  Additionally, dance increases flexibility and relaxation. Unfortunately, most of the people don’t know this reality, how the dance progresses the strenght and function of the brain. Most of the researchers believe that dance keeps cells of nerves healthy and make skills of memory and consciousness advanced.
   
  Anyone,  not only women but also men who want to play a role artistically, for you , flowing with dance and music’s harmony will be the best preference. For dance training many studios and recreation centers, dance classes which are specialized in.
    

  Dans ve faydaları

  Dans, egzersizlerin gerçek zevk ile fiziksel uyumu içinde, vücudunuzun sanatsal hareketidir. Aynı zamanda her kas grubunu çalıştırır ve mükemmel bir kardiyo egzersizi sağlar.
   
  Medeniyetlerin eski zamanlarından beri müziğin ritmi dansa eşlik etmiştir. Birçok tarihi medeniyet ritmik müzik ile uyum içinde figürlerini sergileyerek, dilleri ile kendilerini ifade etme imkanına sahip olmuştur. Etnik, tarihi, modern, Latin gibi birçok dans türü yıllarca dans ve müziğin birlikteliğinin gelişimine üretim sağlamıştır. Eğer, koreografi, bağlantı, dans teorisi, yönlendirme ve müzikalite takibi açısından bakılıp teknik olarak incelenirse, duygular ve önem gerçek şekli ile anlaşılır.
   
  Ayrıca, dans gevşekliği ve rahatlamayı artırır. Maalesef, birçok kişi bu gerçeği bilmez, dansın nasıl beyin fonksiyon ve gücünü geliştirdiğini… Birçok araştırmacı, dansın sinir hücrelerini sağlıklı tuttuğuna, bilinç ve hafıza yeteneğini geliştirdiğine inanır.
   
  Herkes,  sadece bayanlar değil, sanatsal rol üstlenmek isteyen baylar da sizin için dans ve müziğin uyumu içinde akıp gitmek en iyi tercih olacaktır. Dans eğitimleri için birçok eğlence merkezleri, stüdyolar ve dans sınıfları bu konuda uzmanlaşmıştır.

  Faydalı olabilecek diğer bazı konu başlıklarımız
  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme
  (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.
  Kampanyalarımızdan
  haberdar olun!

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları®

  Sitemizde, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dilleri alanında çeşitli ücretsiz hizmetler vermek ve eğitim setlerimizin, neden Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim setleri olduğunu açıklamak için titizlikle hazırlanmıştır.
  İngilizce eğitim seti, Almanca eğitim seti, Rusça eğitim seti ve İspanyolca eğitim seti linklerimizi tıklayarak setlerimizi inceleyebilir ve sipariş yapabilirsiniz.  

  Faydalı Linkler
  İngilizce Sözlük
  İngilizce - Türkçe Çeviri
  Seviye Testleri
  İngilizce Bilgiler
  Almanca Bilgiler
  Rusça Bilgiler
  İspanyolca Bilgiler
  Blog


  çözüm ortaklarıÇözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1
   

  Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 Şişli 34380 İstanbul
  Tel: (0212) 230 89 09           Faks: (0212) 230 18 49
  E-posta : info@limasollunaci.com
  İrtibat büromuzun çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
  (Cumartesi ve Pazar kapalıdır.)

  Creation by Medialine Works