• sepet
 • WhatsApp ve Danışma Hattı
  Hafta içi: 09:00-17:00
  (0212) 230 89 09

  3d Three Dimension Technology And Cinema


  İngilizce Türkçe çeviri bölümümüzde, 3d üç boyut teknolojisi ve sinema - 3d Three Dimension Technology And Cinema isimli bir İngilizce Türkçe çeviri çalışmasını inceleyebilirsiniz.

  3d three dimension technology and cinema

  3D Technology for the entertainment and film industry became indispensable for thrill seekers. 3d animation, imaging technologies, with the use of photography and cinema came to be known by everyone and everyday, shows that the development of new features is being followed and the illusion of depth perception is based on fully three-dimensional technology. 3D technology can be produced with a variety of methods with the movements of the stereoscopic images. Anaglyph Method is one of them, the Eclipse Method, regarded as an interface filter technology, 3d anaglyph images and polarization system theatrical 3D technology, providing the oldest surface targets. In fact, some forms of films were produced with 3D technology in 1950. Then, with the advancement of technology, especially in American Film and Television, in Film Industry and Television Industry took its place. 2000 the URLs and then reached the highest level especially with films just like Avatar. 3d technology, cinema, animation and photography industry and marketing of electronic products also gained momentum. Both the plasma and LCD televisions in homes with 3D input have been progressed.

  3d üç boyut teknolojisi ve sinema

  3D Teknolojisi eğlence ve sinema sektöründe heyecan arayanlar için vazgeçilmezlerden oldu. 3d görüntüleme teknolojileri animasyon, fotoğraf ve sinemada kullanılması ile herkes tarafından bilinir hale geldi ve her geçen gün ise yeni özellikleri ile gelişim gösteriyor. Üç boyut teknolojisi tamamı ile derinlik algısına ve yanılsamaya dayanır. Steroskopik fotoğrafların iki perspektiften çekilmesi ve birleştirilmesi ile oluşur. 3D Teknolojisi ile bu stereoskopik resimlerin hareketleri çeşitli metodlar ile üretilebilir. Bunlardan biri Anaglyph Metod , Eclipse Metod, Arayüz Filtre Teknolojisi. Anaglyph resimler ve polarizasyon 3d sistemi teatral 3d teknolojisini sunmada en eski yöntemlerdendir. 3D Teknolojisi ile üretilen filmler aslında bazı formlarda 1950’ lerde vardı. Daha sonra film endüstrisi’nde teknolojinin ilerlemesi ile özellikle Amerikan Film Endüstrisi’nde yerini aldı. 2000 ‘lerden sonra da özellikle Avatar gibi filmler ile en üst seviyeye ulaştı. 3d teknolojisini sinema, animasyon ve fotoğraf sektöründe ve elektronik ürünlerde pazarlanması da hız kazandı. 3D hem plazma hem de LCD televizyonlar ile evlere de girdi.
   

  Faydalı olabilecek diğer bazı konu başlıklarımız  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme
  (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.
  Kampanyalarımızdan
  haberdar olun!

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları®

  Sitemizde, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dilleri alanında çeşitli ücretsiz hizmetler vermek ve eğitim setlerimizin, neden Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim setleri olduğunu açıklamak için titizlikle hazırlanmıştır.
  İngilizce eğitim seti, Almanca eğitim seti, Rusça eğitim seti ve İspanyolca eğitim seti linklerimizi tıklayarak setlerimizi inceleyebilir ve sipariş yapabilirsiniz.  

  Faydalı Linkler
  İngilizce Sözlük
  İngilizce - Türkçe Çeviri
  Seviye Testleri
  İngilizce Bilgiler
  Almanca Bilgiler
  Rusça Bilgiler
  İspanyolca Bilgiler
  Blog


  çözüm ortaklarıÇözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1
   

  Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 Şişli 34380 İstanbul
  Tel: (0212) 230 89 09           Faks: (0212) 230 18 49
  E-posta : info@limasollunaci.com
  İrtibat büromuzun çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
  (Cumartesi ve Pazar kapalıdır.)

  Creation by Medialine Works