NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

LN İngilizce Eğitim Setleri + Online İngilizce + Konuşma Kursu

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 176 TL x 9
%45
İndirim
2.880 TL 1.584 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Yeni Öğretim Dönemi Kampanyası

Peşin fiyatına taksitle


LN İngilizce Eğitim Setlerimiz, Online Eğitim ve Tamamlayıcı Konuşma Kursumuz ile İngilizce’yi nasıl öğreneceksiniz?

 • İncelemekte olduğunuz LN İngilizce eğitim setlerimiz, Online İngilizce kursumuz ve bire bir tamamlayıcı konuşma derslerimiz (blended eğitim) bir arada sunulan benzersiz bir eğitim programıdır.
 • İngilizce’yi anlama, konuşma, yazma ve okuma becerilerinizi bir arada geliştirerek öğreneceksiniz.
 • Gramer anlatımlı videolarımız ve genel kültür içeriği bulunan videolarımıza ilaveten Podcast dosyalarımız ile yapacağınız çalışmalar sayesinde, kısa sürede akıcı konuşacak seviyeye geleceksiniz.
 • Kelime dağarcığınızı geliştirecek özel eğitim materyalleri ile, günlük hayatta gerekli binlerce kelimeyi eğlenerek öğrenmiş olacaksınız.
 • Öğretmeniniz ile 3 ay, bire bir pratik konuşma dersleri yapacaksınız. Bu derslerde ister öğrendiklerinizi tekrarlama çalışması yapabileceksiniz, isterseniz kendi takıldığınız yerleri veya merak ettiğiniz konuları sorabileceksiniz.
 • Eğitiminiz boyunca 300 video izleyecek, 50 saat Podcast ile telaffuz çalışmaları yapacaksınız.
 • 12 değişik konuda interaktif çalışmalar yapacaksınız.
 • 50 farklı soru tarzında, 8.000’in üzerinde alıştırma yapacaksınız.
 • 4.000’in üzerinde kelime öğrenmiş olacaksınız.
 • İş İngilizcesi bölümünde, 5 farklı sektör İngilizcesini öğreneceksiniz.
 • Eğitiminizin sonunda sınavda başarılı olursanız, İngiltere’den bitirme sertifikası alacaksınız. Eğer sınavda yeterli puan alamazsanız, Online İngilizce kursu üyeliğiniz, ücretsiz olarak 6 ay daha uzatılacaktır.
   

LN İngilizce eğitim programımız Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEF) programına %100 uyumludur ve tüm seviyeleri kapsamaktadır.

 • A1- Beginner (Başlangıç seviyesi)
 • A2- Elementary (Temel seviye)
 • B1- Pre-intermediate (Orta seviye öncesi)
 • B2- Intermediate (Orta seviye)
 • C1- Upper-intermediate (Orta seviye üstü)
 • C2- Advanced (İleri)

Özel İngilizce öğretmeniniz ile tamamlayıcı İngilizce dersleri

Blended İngilizce eğitim programımızda, LN İngilizce eğitim setlerimiz ve online İngilizce kursumuz ile İngilizce öğrenirken, özel öğretmeniniz ile haftalık yapacağınız bire bir canlı dersler sayesinde İngilizce konuşma çalışmaları yaparak ve eğlenerek, hızlı İngilizce öğreneceksiniz. İngilizce öğrenirken, konuşarak pratik yapmak çok faydalıdır. Böylece hem öğrendiğiniz bilgilerin kalıcı hale gelmesini sağlayabilecek, hem de konuşma becerinizi geliştireceksiniz. Konuşma dilinde en çok kullanılan kalıp cümleleri ve yeni kelimeleri eğlenerek öğreneceksiniz. Pratiğiniz geliştikçe kendinize olan güveniniz artacak ve İngilizce yeni konuları öğrenmeniz daha da kolaylaşacaktır.

Bire bir konuşma derslerinizi haftada 1 gün, günde 30 dakika olarak yapacaksınız. Cep telefonu veya bilgisayar ile öğretmeninize bağlanacaksınız. İngilizce eğitim programımıza paralel olarak yapılacak konuşma dersleri ile İngilizce seviyeniz hızla ilerleyecektir. Tamamlayıcı İngilizce dersleriniz 3 ay sürecektir. Her hafta 30 dakika olan canlı dersleriniz, sizin tercih ettiğiniz gün ve saatte yapılacaktır.

 

Setlerimizin öğretim metodunu görmek amacıyla Present Perfect Tense konusunu anlatan bir ders videomuzu izleyelim.

gramervideosu


Holmwood’s Premium Online İngilizce Kursumuzun sistemi nasıldır?

 • Online İngilizce kursumuz, merkezi İngiltere’de bulunan Holmwood’s Online Learning firması tarafından hazırlanmış olup, İngiltere'den yayınlanmaktadır.
   
 • Online İngilizce kursumuz, Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEF) programına %100 uyumlu olarak hazırlanmış dijital eğitim programıdır.
   
 • Eğitim programı öğrencinin çalışma performansına göre, yapay zeka yazılımı sayesinde kişiye özel kurs sistemi ile eğitim vermektedir.
   
 • 300 adet gramer videoları, genel kültür videoları, okuma parçaları gibi zengin içerik ile sunulan eğitimimiz sayesinde, her çalışma dosyası farklı beceriyi geliştirecek şekilde programlanmıştır.
   
 • Her seviyedeki çalışma programı, öğrencinin anlama, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirecek şekilde kurgulanmıştır.
   
 • 8.000’in üzerinde alıştırmalarla İngilizce’yi mükemmel öğrenmenizi sağlayacak kursumuz ile çalışırken, sistemimizin programladığı çalışma planını takip edeceksiniz.
   
 • Bir üst seviyeye geçiş için yeterli eğitim puanı alamadığınız durumlarda, ek ders notları ile sizi destekleyecek olan kursumuz, her seviye için gerekli yeterliliğe ulaşmanızı mutlaka sağlayacaktır.
   
 • Dil yeterlilik soru sistemine paralel hazırlanmış geliştirilmiş, alıştırma modellerimiz sayesinde, İngilizce dil yeterlilik sınavlarına katılmayı hedefleyen öğrencilerimiz için, kursumuz çok faydalı bir eğitim kaynağıdır.
   
 • İngilizce eğitim programlarımızı tamamladığınızda genel sınava girebilecek ve sertifika alacaksınız.


Holmwood's Premium Online İngilizce Kursu Tanıtım Videosu

Türkçe alt yazılı olarak izlemek için, lütfen CC butonunu tıklayınız.

Premium Online İngilizce Kursumuza nasıl kayıt olacaksınız?

Eğitim setlerimiz ile birlikte size Online İngilizce kursu aktivasyon kodu gönderilecektir. Aktivasyon kodunuzu sistemimize girerek istediğiniz tarihte kursumuza başlayabileceksiniz. Online İngilizce kursunuz 12 ay sürecektir.

Dijital eğitim öğrenci çalışma paneli

Dijital öğrenci panelinizde, LN İngilizce eğitim setlerimizin içeriklerini kapsayan dosyalar bulunmaktadır. Bu dosyalarda dinleme, telaffuz çalışmaları (podcast), izleme (gramer ve genel kültür videoları), online testler ve bu testlerin anlık değerlendirmeleri, interaktif çalışmaların yükleme dosyaları ve haftalık ders notları yer almaktadır. Öğrenci paneliniz eğitim programlarımız ile yapacağınız çalışmalarda önemli bir yer tutmaktadır. Programlarımızın bir çeşit sanal okul gibi işlev görmesine katkıda bulunmaktadır. 

Öğrenci paneliniz, sınırsız süreli olarak erişim sağlayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Programlarımızı tamamladıktan sonra bile panelinize istediğiniz zaman giriş yapabilecek ve çalışmaları tekrar edebileceksiniz.

Öğrenme ve başarı garantili eğitim sistemi nedir?

Eğitim programımız %100 öğrenme garantilidir. Tüm çalışma programımızı tamamladığınızda genel bitirme sınavına girmeye hak kazanacaksınız. Bu sınavınızdan yeterli puan alamadığınız takdirde, Online İngilizce kursunuzu ücretsiz olarak 6 ay daha çalışmanıza devam edebileceksiniz. Hedefimiz sizin ileri seviyede İngilizce'ye sahip olmanızı sağlamaktır.

İngiltere'den onaylı İngilizce bitirme sertifikası

Bitirme sertifikası örneği

İngiltere'den bitirme sertifikası

Online İngilizce kursumuzda her seviyenin ünite çalışmalarından sonra, bir üst seviyeye geçmek için sınav yapılmaktadır. Her sınavdan geçerli puan alındığında, seviye sertifikanız ekranınıza yansımaktadır. Kurs sonunda ise genel bitirme sınavı gerçekleştirilmektedir. İnternet ortamında dijital olarak yapılmakta olan bu sınav sonunda, başarınıza göre İngiltere'den bitirme belgeniz oluşturulmaktadır.

İngilizce'yi mutlaka öğrenmeniz için, sizlere garantili eğitim programı sunmaktayız. LN İngilizce eğitim setleri, Online İngilizce kursumuz ve bir bir canlı derslerimiz sonunda, eğer geçerli not alamazsanız, Online İngilizce kursumuz, ücretsiz olarak 6 ay daha eğitiminize açılacaktır. Sunulan bu imkan ile çalışmalarınıza devam etmeniz ve İngilizceyi mutlaka öğrenerek programı başarı ile tamamlamanız garanti altına alınmaktadır.

 

LN İngilizce Eğitim Setleri + Online İngilizce + Konuşma Kursu materyallerinin içerik listesini aşağıda görmektesiniz.

Gramer ve metot kitaplarımız
2 Adet gramer kitabı (464 Sayfa)
6 Adet metot kitabı (488 Sayfa)
Çalışma kılavuzu

Dijital eğitim materyalleri: (USB flash bellek içinde)
80 Adet İngilizce eğitim ve genel kültür videoları
Podcast (Kitaplarımızın seslendirme dosyaları) 

Trumpcards (2.000 kelimelik dijital kartlar)
Wordpal (Bilgi yarışması ve kelime eğitimi)
Teentalk British (İngiliz gençlerin röportajları ile pratik eğitim)
Teentalk Kanada (Kanadalı gençlerin röportajları ile pratik eğitim)
English Pro (Genel kuralları ile iş İngilizcesi) 
Business Territory (Elektronik sektördeki İngilizce eğitimi) 
Business Territory Hotel and Catering (Turizm ve otel İngilizcesi) 
Meet The English (Genel kültür konuları ile pratik konuşma çalışmaları)
Expert Gallery (Muhasebe sektöründeki İngilizce eğitimi) 
Vox Pop (Yazma ve konuşma çalışmaları)
Lazonby (Günlük pratik konuşma çalışmaları) 
The Steam Engine (Teknik İngilizce) 

Yardımcı Kitaplarımız
İngilizce’de zamanlar
İngilizce karşılıklı konuşmalar
Turizm ve otel İngilizcesi
İngilizce konuşma kılavuzu

Öğrenci paneli
Eğitici videolar
Genel kültür videoları
Dijital eğitim materyalleri dosyaları
Ders notları
Online testler
Raporlar

Online İngilizce kursu (12 Ay)
80 adet gramer videosu
220 adet genel kültür videoları
50 farklı soru tipi
8.000’in üzerinde alıştırma
Kişiselleştirilmiş eğitim
Detaylı çalışma raporu


İngilizce konuşma kursu
Özel İngilizce öğretmeni ile konuşma dersleri
3 ay
Haftada 1 gün
Günde 30 dakika
 

NOT: Tüm dijital materyallerimiz USB flash bellek olarak gönderilmektedir. 

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Burcu Karakoyunlu / Isparta

İyiki İngilizce seti ve online İngilizce programını bir arada almışım. Her ikisi birden çalışmak birbirini çok iyi tamamlıyor, şimdiye kadar 1000'in üzerinde alıştırma yaptım. Kursta 8.000 alıştırma var, bu da bol uygulama yapma fırsatı veriyor. Çok memnunum. İngilizcem hızla ilerliyor.

 

Ahmet Yıldırım / Bursa

İngilizceyi internet üzerinden çalışmak hem kolay hem de güzel. İşten sonra istediğim saatte İngilizce çalışabiliyorum. Online İngilizce kursunuz çok başarılı, emeği geçenlere teşekkür ederim.

Ayhan Cansu / Eskişehir

Sayın Yetkililer,
Senelerce çok çeşitli yöntemlerle İngilizce çalışmıştım. Ancak sonuca ulaşamıyordum. Sonunda kuruluşunuzu yıllar öncesinden tanıyan bir büyüğümün tavsiyesi üzerine sitenizi inceledim ve 3 Kur eğitim setlerinizi bir arada aldım. Yaklaşık iki aydır çalışıyorum. Setlerin her biri bir başka yönden İngilizcemi geliştiriyor. Ayrıca hediyeniz olan online İngilizce kursu ise hepsinin üzerinde bir motivasyonla hergün beni daha fazla çalışmaya yönlendiriyor. Tüm eğitim kadronuza sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Jale Daren / İstanbul

Korona virüs sebebiyle evden çalışmaya başladım. Çalışma saatimden sonra kalan boş zamanımı İngilizcemi geliştirmek için değerlendirmeye karar verdim. Online İngilizce kursunuza kayıt oldum. Çalışmam çok iyi gidiyor. İstediğim saatte giriş yapıp çalışabiliyorum. Program çok iyi, farklı alıştırma türleri var. Seviyeme uygun metinler okuyup, alıştırmaları yapıyorum. Oldukça keyifli içeriklerle hem İngilizcemi hem de genel kültürümü geliştiriyorum. Teşekkür ederim.

Nefiz Çamlıdağ / Etlik/Ankara

Herşey çok programlı, tam aradığım buydu. Çok teşekkürler.

Ayşe Samsumlu / Lüleburgaz

Çok memnunum, nihayet öğreniyorum.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL