NE ARAMIŞTINIZ?

(0212) 230 89 09 WhatsApp WhatsApp

İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + 12 Ay Online İngilizce Kursu

Peşin Fiyatına Taksitle AYDA 99 TL x 9
%45
İndirim
1.620 TL 891 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Peşin fiyatına taksitle


3 Kur Bir Arada Komple İngilizce Eğitim Seti + 12 Ay Online İngilizce Kursu içeriği

Gramer ve metot kitaplarımız:
2 Adet gramer kitabı (464 Sayfa)
6 Adet metot kitabı (488 Sayfa)
Çalışma kılavuzu

Dijital eğitim materyalleri: (USB flash bellek içinde)
80 Adet İngilizce eğitim ve genel kültür videoları
Podcast (Kitaplarımızın seslendirme dosyaları) 

Trumpcards (2.000 kelimelik dijital kartlar)
Wordpal (Bilgi yarışması ve kelime eğitimi)
Teentalk British (İngiliz gençlerin röportajları ile pratik eğitim)
Teentalk Kanada (Kanadalı gençlerin röportajları ile pratik eğitim)
English Pro (Genel kuralları ile iş İngilizcesi) 
Business Territory (Elektronik sektördeki İngilizce eğitimi) 
Business Territory Hotel and Catering (Turizm ve otel İngilizcesi) 
Meet The English (Genel kültür konuları ile pratik konuşma çalışmaları)
Expert Gallery (Muhasebe sektöründeki İngilizce eğitimi) 
Vox Pop (Yazma ve konuşma çalışmaları)
Lazonby (Günlük pratik konuşma çalışmaları) 
The Steam Engine (Teknik İngilizce) 

Yardımcı Kitaplarımız:
İngilizce’de zamanlar
İngilizce karşılıklı konuşmalar
Turizm ve otel İngilizcesi
İngilizce konuşma kılavuzu

Öğrenci paneli:
Eğitici videolar
Genel kültür videoları
Dijital eğitim materyalleri dosyaları
Ders notları
Online testler
Raporlar

+ 12 Ay Online İngilizce kursu
80 adet gramer videosu
220 adet genel kültür videoları
50 farklı soru tipi
8.000’in üzerinde alıştırma
Kişiselleştirilmiş eğitim
Detaylı çalışma raporu

NOT: Tüm dijital materyallerimiz USB flash bellek olarak gönderilmektedir. 

İngilizce eğitim programımız tüm seviyeleri kapsamaktadır

 • A1- Beginner (Başlangıç seviyesi)
 • A2- Elementary (Temel seviye)
 • B1- Pre-intermediate (Orta seviye öncesi)
 • B2- Intermediate (Orta seviye)
 • C1- Upper-intermediate (Orta seviye üstü)
 • C2- Advanced (İleri)

Hibrit eğitim metodu ile size sunduğumuz 3 Kur İngilizce eğitim setlerimiz ve Online kursumuzun bir arada bulunduğu programımız, İngilizce’yi başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar eksiksiz olarak öğretmek için Türk ve İngiliz dil uzmanları tarafından hazırlanmıştır.

İngilizce Eğitim Setleri ve Online kursumuz ile İngilizce’yi nasıl öğreneceksiniz?

 • İngilizce’yi eğlenerek, anlama, konuşma, yazma ve okuma becerilerinizi geliştirerek öğreneceksiniz.
 • Eğitim setimizin fiziki materyalleri ve online İngilizce kursumuz ile bir arada çalışarak ve hibrit eğitim sistemimizin avantajını yaşayarak, daha kolay, hızlı eğitim alacaksınız.
 • Gramer anlatımlı videolarımız, genel kültür içeriği bulunan videolarımız ve Podcast dosyalarımız ile yapacağınız çalışmalar sayesinde, kısa sürede akıcı konuşacak seviyeye geleceksiniz.
 • Kelime dağarcığınızı geliştirecek özel eğitim materyalleri ile, günlük hayatta gerekli binlerce kelimeyi eğlenerek öğrenmiş olacaksınız.
 • Online İngilizce kursu içeriğimizdeki ilgi çekici konular ile hem genel kültürünüzü geliştirecek hem de farklı aksanları öğreneceksiniz.
 • Online kursumuzda A1 seviyesinden başlayarak C2 seviyesine kadar olan çalışmalarda 8.000’den fazla alıştırma yapmış olacaksınız.
 • Hem genel hem de sektörel İngilizce çalışmaları yapacaksınız. Turizm, teknik, muhasebe gibi farklı sektörlerdeki İngilizce’yi öğreneceksiniz.
 • Eğitim programımızı tamamladığınızda 4.000 kelime öğrenmiş olacaksınız.
 • Çalışmalarınızın raporlarını takip ederek, eğitiminizi bilinçli olarak yürütmeniz sağlanacaktır.
 • Programımızın sonunda hem kurumumuzdan onaylı hem de Holmwood’s Online Learning firmasından onaylı belge alacaksınız.

LN İngilizce Eğitim Setleri 3 Kur Bir Arada + Online İngilizce Kursu Tanıtım Videosu

Holmwood’s Premium Online İngilizce Kursumuzun sistemi nasıldır?

 • Online İngilizce kursumuz, merkezi İngiltere’de bulunan Holmwood’s Online Learning firması tarafından, Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEF) programına %100 uyumlu olarak hazırlanmış dijital eğitim programıdır.
 • Eğitim programı öğrencinin çalışma performansına göre, yapay zeka yazılımı sayesinde kişiye özel kurs sistemi ile eğitim vermektedir.
 • 300 adet gramer videoları, genel kültür videoları, okuma parçaları gibi zengin içerik ile sunulan eğitimimiz sayesinde, her çalışma dosyası farklı beceriyi geliştirecek şekilde programlanmıştır.
 • Her seviyedeki çalışma programı, öğrencinin anlama, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirecek şekilde kurgulanmıştır.
 • 8.000’in üzerinde alıştırmalarla İngilizce’yi mükemmel öğrenmenizi sağlayacak kursumuz ile çalışırken, sistemimizin programladığı çalışma planını takip edeceksiniz.
 • Bir üst seviyeye geçiş için yeterli eğitim puanı alamadığınız durumlarda, ek ders notları ile sizi destekleyecek olan kursumuz, her seviye için gerekli yeterliliğe ulaşmanızı mutlaka sağlayacaktır.
 • Dil yeterlilik soru sistemine paralel hazırlanmış geliştirilmiş, alıştırma modellerimiz sayesinde, İngilizce dil yeterlilik sınavlarına katılmayı hedefleyen öğrencilerimiz için, kursumuz çok faydalı bir eğitim kaynağıdır.
 • İngilizce eğitim setleri ve Online İngilizce kursumuzu tamamladığınızda genel sınava girebilecek ve sertifika alacaksınız.

1.Kur İngilizce Eğitim Setimiz

1.Kur LN İngilizce eğitim setimiz, başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar İngilizce gramer yapısını Türkçe anlatımlı olarak öğretmektedir. Basit konulardan en ileri konulara kadar tüm yapıyı özet olarak anlatan kitaplarımız sayesinde, İngilizce dilbilgisi konularını kolayca öğreneceksiniz.

Present Perfect Tense gramer konusu ile ilgili videomuzu inceleyebilirsiniz.

2.Kur İngilizce Eğitim Setimiz

2.Kur LN İngilizce eğitim setimiz, İngilizce gramer eğitiminden sonraki çalışma programımızdır. Programmed Instructions Learning Language sistemi ile İngiltere merkezli World of Learning firması tarafından hazırlanmış bulunan metot kitaplarımızdaki hikaye akışını takip ederek, pratik konuşma çalışmaları yapacak ve böylece günlük akıcı İngilizce konuşabilmek için gerekli cümle kalıplarını öğrenecek ve kelime dağarcığınızı geliştireceksiniz.

3.Kur LN Advanced and Business English İleri İngilizce ve İş İngilizcesi Setimiz

LN 3.Kur Advanced and Business English ileri İngilizce ve iş İngilizcesi setimiz, hem genel İngilizce’yi hem de birçok değişik sektör İngilizcesini öğretmektedir. Programımızda konuşma becerinizi geliştirecek içerikler yer almaktadır. Bu çalışmalarda İngiltere’nin değişik şehirlerindeki kişilerle yapılan video çekimleri sayesinde, farklı aksanlardaki İngilizce’yi de duymanız sağlanmaktadır.

Çalışma süreniz ne kadar olmalı?

İngilizce öğrenmek için günlük çalışma süresini uzmanlarımız yaklaşık günde 30 dakika olarak belirtmektedirler.

Öğrenci paneliniz

Öğrenci panelinizde ders notlarınız, online testleriniz, eğitici - genel kültür videolarımız, interaktif materyal dosyalarınız ve raporlarınız bulunmaktadır. Panelinizde ayrıca Podcast dosyalarınız yer almaktadır. Seslendirmeleri panelinizden dinleyebilir veya cihazınıza yükleyebilirsiniz.

 

Holmwood's Premium Online İngilizce Kursu Tanıtım Videosu


Türkçe alt yazılı olarak izlemek için, lütfen CC butonunu tıklayınız.

Premium Online İngilizce Kursumuza nasıl kayıt olacaksınız?

Eğitim setlerimiz ile birlikte size aktivasyon kodu gönderilecektir. Aktivasyon kodunuzu sistemimize girerek istediğiniz tarihte kursumuza başlayabileceksiniz. Online İngilizce kursunuz 12 ay sürecektir.

Premium Online İngilizce Kursunu tamamladığımda sertifika alabilecek miyim?

İngilizce kursumuzun her seviyesi ile çalışmanızı tamamladığınızda testimizi cevaplayacaksınız. Eğer yeterli not alırsanız, her seviyeyi başarılı olarak tamamladınız demektir. Bu işlemden sonra, ekranda seviye sertifikanız yer alacaktır. Arzu ederseniz bu sertifikanızdan çıktı alarak, iş başvurusu gibi durumlarda kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Burcu Karakoyunlu / Isparta

İyiki İngilizce seti ve online İngilizce programını bir arada almışım. Her ikisi birden çalışmak birbirini çok iyi tamamlıyor, şimdiye kadar 1000'in üzerinde alıştırma yaptım. Kursta 8.000 alıştırma var, bu da bol uygulama yapma fırsatı veriyor. Çok memnunum. İngilizcem hızla ilerliyor.

 

Ahmet Yıldırım / Bursa

İngilizceyi internet üzerinden çalışmak hem kolay hem de güzel. İşten sonra istediğim saatte İngilizce çalışabiliyorum. Online İngilizce kursunuz çok başarılı, emeği geçenlere teşekkür ederim.

Ayhan Cansu / Eskişehir

Sayın Yetkililer,
Senelerce çok çeşitli yöntemlerle İngilizce çalışmıştım. Ancak sonuca ulaşamıyordum. Sonunda kuruluşunuzu yıllar öncesinden tanıyan bir büyüğümün tavsiyesi üzerine sitenizi inceledim ve 3 Kur eğitim setlerinizi bir arada aldım. Yaklaşık iki aydır çalışıyorum. Setlerin her biri bir başka yönden İngilizcemi geliştiriyor. Ayrıca hediyeniz olan online İngilizce kursu ise hepsinin üzerinde bir motivasyonla hergün beni daha fazla çalışmaya yönlendiriyor. Tüm eğitim kadronuza sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Jale Daren / İstanbul

Korona virüs sebebiyle evden çalışmaya başladım. Çalışma saatimden sonra kalan boş zamanımı İngilizcemi geliştirmek için değerlendirmeye karar verdim. Online İngilizce kursunuza kayıt oldum. Çalışmam çok iyi gidiyor. İstediğim saatte giriş yapıp çalışabiliyorum. Program çok iyi, farklı alıştırma türleri var. Seviyeme uygun metinler okuyup, alıştırmaları yapıyorum. Oldukça keyifli içeriklerle hem İngilizcemi hem de genel kültürümü geliştiriyorum. Teşekkür ederim.

Nefiz Çamlıdağ / Etlik/Ankara

Herşey çok programlı, tam aradığım buydu. Çok teşekkürler.

Ayşe Samsumlu / Lüleburgaz

Çok memnunum, nihayet öğreniyorum.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL