• sepet
 • (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.

  En Doğru İngilizce Eğitim Metodu Nedir?


  İngilizce eğitim alanında çok önemli bir güncel konu, bugünkü dünyamızda hangi öğrenim yolunun İngilizce eğitim için en geçerli yöntem olduğudur.
   
  Dünyamızda, çok uzun yıllardır süre gelen klasik öğrenim yolu, sınıflarda ve dershanelerde İngilizce eğitim bugünün ulaşım şartlarında uygun yöntem olmaktan çıkmıştır.
   
  Buna karşılık şimdilerde e-learning adı verilen multimedya CD’lerle ve onları destekleyen İngilizce kitaplar ile öğrenim ve online kurs (uzaktan eğitim) imkanları, hem sınıfı hem öğretmeni, hem de dünyanın önde gelen eğitim firmalarının öğrenim metotlarını öğrencinin ayağına getirmektedir.
  Yaratılan yeni teknikler ve bilgisayar imkanları ile, evinde İngilizce setleri ile çalışan öğrenci, hem istediği saatte, istediği sürelerde tekrar edebileceği bir kurs imkanını bulmakta, hem de anadili İngilizce olan bir ülkeye gitmiş ve yerel insanlarla kaynaşarak, konuşarak yaşıyormuş gibi olmaktadır.
   
  Bunlara ilaveten yine teknolojinin getirdiği yeni imkanlardan biri olan konuşarak yabancı dil kursları, Skype ile bağlanarak öğretmenimiz ile, Türkiye’nin veya dünyanın neresinde bulunursanız bulununuz mükemmel şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

  Sonuç olarak kuruluşumuz İngilizce öğrenmek isteyen herkese, kendi şartlarına uygun, en doğru olan eğitim metodunu sunmaktadır. Gerisi size kalmıştır. Unutmayınız, size bir İngiliz atasözünü hatırlatmak isteriz: "Başlamak yarı bitirmektir."

  İngilizce eğitim seti   Online İngilizce Kursu    Konuşarak İngilizce kursu

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları®

  Sitemizde, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dilleri alanında çeşitli ücretsiz hizmetler vermek ve eğitim setlerimizin, neden Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim setleri olduğunu açıklamak için titizlikle hazırlanmıştır.
  İngilizce eğitim seti, Almanca eğitim seti, Rusça eğitim seti ve İspanyolca eğitim seti linklerimizi tıklayarak setlerimizi inceleyebilir ve sipariş yapabilirsiniz.  

   

   

  çözüm ortaklarıÇözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1
   

  Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 Şişli 34380 İstanbul
  Tel: (0212) 230 89 09           Faks: (0212) 230 18 49
  E-posta : info@limasollunaci.com
  İrtibat büromuzun çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
  (Cumartesi ve Pazar kapalıdır.)

  Creation by Medialine Works