• sepet
 • (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.

  Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seti  Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seti
  Setin İçeriği 4 Adet Çalışma Kitabı
  2 Adet İnteraktif CD-ROM
  4 Adet Audio CD
  3 Adet İngilizce öğretici boyama kitabı
  3 Adet İngilizce en çok kullanılan kelimeler boyama kitabı
  Çalışma Kılavuzu

  ve
  6 Ay Online İngilizce kursu


  Detaylı bilgiyi aşağıdaki butonları tıklayarak inceleyebilirsiniz.
  Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Kampanyası
  356,00 TL 288,00 TL
  %19
  İndirimli

  Ücretsiz Kargo
  Ayda 24,00 TL KDV Dahildir (24,00 TL x 12 Ay = 288,00 TL)

  Çocuklar İçin İngilizce Seti İçerik Açıklaması

  Çocuğunuz Nasıl Bir Eğitim Programı ile Çalışacak?
  • Setimiz 6-14 yaş grubuna uygundur.
  • Anaokulu dönemi çocuklar, İngilizce öğretici boyama kitapları ile çalışmaya başlayabilecektir.
  • 1 ve 2 numaralı İngilizce gramer kitaplarımız, görseller üzerinden İngilizce kelimeleri öğretmektedir.
  • 3 ve 4 numaralı kitaplarımızda kelime ve çocuğun kendini ifade etmesi için gerekli İngilizce alt yapı verilmiştir.
  • Çocuğunuz, 500’ün üzerinde İngilizce kelime öğrenecektir.
  • İngiliz eğitmenlerin seslendirdiği CD’lerle doğru telaffuzu dinleyerek kelime ve cümle öğrenmesi sağlanacaktır.
  • 12-14 yaş grubundaki çocuklar için uygun olan CD-ROM çalışmalarında, yaşıtlarıyla pratik konuşma çalışmaları yapıyormuş gibi İngilizce’nin detaylarını öğrenecektir.
  • İngilizce’de en çok kullanılan ve gerekli olan kelimeler, eğlenceli bir oyun programı ile öğretilmektedir.
  Limasollu Naci Öğretim Yayınları Çocuklar için İngilizce Eğitim Seti, 6-14 yaş grubu çocuklara İngilizce öğretimi için en uygun eğitim setidir. Aşağıda çocuklar için İngilizce eğitim setimizin tüm detaylarını inceleyebilirsiniz.
   
  Metot Kitapları
  Çocuklar için İngilizce seti metot kitapları, 4 kitaptan oluşan bir takımdır.

  Konular 6 yaşındaki bir çocuğa hitap ederek başlamakta, çalışma sonunda bu yaş sınırı 14’e kadar çıkmaktadır. İçerik olarak, çocuklarınızın dikkatini çekecek konular ve görsellerle desteklenmiş bir program sunulmuştur.
  1 ve 2 numaralı kitaplarımızda daha çok görsel ağırlıklı çalışma mevcuttur. 3 ve 4 numaralı kitaplarımız da ise görseller ile aynı oranda yazılar da kullanılmıştır.

  Çocuklar için İngilizce seti, çocuklarınız ile birlikte çalışırken, hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de onlarla çok faydalı bir çalışma yapacağınız bir uğraş olacaktır.

  Her kitabın tüm İngilizce içeriği, audio CD’lerde seslendirilmiştir. Audio CD’lerin numaraları, kitap numaralarıyla aynıdır. Çalışmalarda audio CD’leri dinlemek, hem duyarak hem de okuyarak uygulama yapmanıza imkan verecektir.
  Ayrıca, her kitabımızın son bölümünde, kelimeler dizini bulunmaktadır. Kitaplarda geçen İngilizce kelimelerin Türkçe karşılıklarını, alfabetik sırayla bulabilirsiniz. 

  İngilizce Öğretici Boyama Kitapları
  İngilizce öğretici boyama kitaplarımızın amacı, ilköğretim okuluna başlamış veya başlamak üzere olan öğrencilere, hem İngilizce'yi sevdirmek, hem zekalarını geliştirmek, hem de resim konusundaki ilgilerini arttırmaktır.
  Kitaplarımızın sol sayfalarında, resimde tanıtılan kelimenin İngilizce olarak ismini ve ismin altında Türkçe okunuşu ve karşısında da Türkçe anlamı bulunmaktadır. Böylece, öğrenciler, bu çalışma ile hem İngilizce kelimeleri tanımakta, hem de İngilizce karşılığını görerek, o kelimeyi İngilize olarak okuyabilmektedir. Ayrıca, her kelime cümle içinde kullanılarak öğrencinin kelimeyi daha iyi tanıması hedeflenmiştir.

  Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seti

  Online Eğitim Nedir ve Çocuğunuza Ne İmkanlar Sağlar?
  Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete, hatta elinizdeki cep telefonuna sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır. Hiç şüphesiz yakın gelecekte online eğitim tüm eğitin sistemlerinin yerini alarak, çağımızın eğitim dünyasının temelini oluşturacaktır.

  Kuruluşumuz çocuk İngilizce eğitim setimize de online eğitim bölümünü ekleyerek, çocuklarımıza hem mükemmel bir İngilizce öğrenme imkanı sunmakta hem de onların tam zamanında günümüzün teknolojisi ile tanışmalarını sağlamaktadır.

   
  İnteraktif CD-ROM Nedir?
   
  Eğitim setlerimizde bulunan interaktif multimedya CD-ROM’larımız, eğitim setlerimizin yardımcı materyali olarak gönderilmektedir. Bu CD-ROM'lar öğretim sistemimizin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır.
   
  İnteraktif multimedya CD-ROM, dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir.
   
  İnteraktif CD’ler, Dinleme, Yazma Ve Okuma Çalışmalarını Bir Arada Barındırır
  İnteraktif multimedya CD-ROM’larımızda, öğretim videoları, testler, farklı alıştırmalar bulunmaktadır. İçeriklerdeki videoları izlerken hem telaffuzunuzu geliştirecek hem de doğru dinleme çalışmaları yapacaksınız. Video konuşmalarını, ekranda yazılı olarak okuyabilirsiniz. Her konu ile ilgili farklı soru şekilleri ile çalışmalar yapacaksınız. Dinlediğinizi anlama ve anladığınızı yazma alıştırmalarıyla, İngilizce’ye daha fazla hâkim olmanız sağlanacaktır.
  Görsellerin ön planda olduğu CD-ROM çalışmalarında, daha hızlı öğrenmeniz ve öğrendiklerinizin hafızanızda kolay yer etmesi sağlanmaya çalışılmıştır. Böylece hem eğlenerek hem de kısa sürede İngilizce’yi öğrenmeniz mümkün olacaktır.

   Wordpal British İnteraktif CD-ROM'umuzdan bir ekran görüntüsü
   Wordpal British İnteraktif CD-ROM'umuzdan bir ekran görüntüsü

  Wordpal İnteraktif Multimedya CD-ROM İçerik Açıklaması
  WordPal, öğrencilere İngiltere’deki yaşam ve çevre ile tanışma imkanı sunuyor.
  Tarif edilen kişiyi bulma alıştırmasında hedef, anlatılanlara yönelik olarak konuşmanın içeriğini kavramak ve doğru kelimeleri seçebilmek.
  Bilgi yarışması alıştırmasında bazı genel kültür soruları ile soru cümlesi kurma ve doğru cevabı bulma tekniği uygulanır.

  Dilbilgisi alıştırmalarında Türkçe ipuçları bulunuyor. Aynı zamanda cümle sesli olarak dinleniyor. Yanlış yapıldığında doğruyu bulana kadar soru tekrar ediliyor.

  WordPal interaktif CD'miz, insan, ev, çevre, hayvanlar, okul,hobiler, yemek, alışveriş seyahat, tatil, zaman, sayılar gibi çeşitli konularda geniş kelime dağarcığı sağlar.
  Oyun oynar gibi eğlenceli şekilde öğrenme imkanı oluşturur.
   
  Teentalk British İnteraktif Multimedya CD-ROM İçerik Açıklaması
  Lingonet Teentalk, öğrenciler için özendirici, cesaretlendirici uygun materyaller sağlayan bir interaktif multimedia İngilizce dil öğrenme paketidir.
  Anlama ve konuşma becerilerini geliştirmek için en uygun çözümdür.
   
  Teentalk British interaktif CD'miz, 231 video görüntülü röportaj, 148 alıştırma ve İngilizce’de günlük konuşmalarda en çok kullanılan kelimelerin yüzde 80’ini oluşturan, seçilmiş 1.000 kelimenin sık sık kullanılmasını içermektedir.
  Teentalk’un bir diğer özelliği, çok geniş alıştırmalar ve yazılı çalışmalar yaptırmasıdır.
  Bu çalışmalar, öğrenilenlerin belleklere daha iyi yerleşmesi ve istenildiği zaman kolayca kullanılabilmesi için tasarlanmıştır.
  Teentalk programı yapısal olarak ulaşımı çok kolay bir programdır. Öğrenciler açısından kullanımı kolaydır ve çok yönlü etkinliklerle dil öğretimini eğlenceli bir uğraş haline getirmektedir.

  İngilizce Eğitim Setimizi Tamamladıktan Sonra Çocuğunuzun Seviyesi Ne Olacak?
  • Boyama yaparak hem el becerisini geliştirecek hem güzel vakit geçirecek hem de boyadığı objeyi İngilizce olarak öğrenecektir.
  • Yazma alıştırmaları ile motor becerisini geliştirerek, gördüğü harfi yazabilmesi ve kelimenin anlamını öğrenmesi mümkün olacaktır.
  • Günlük hayatta kullanılan basit İngilizce kelimeleri öğrenmiş olacaktır.
  • Kısa ve basit cümlelerle kendini ve etrafındaki olayları ifade edebilecektir.
  • Dinleme CD’lerimizdeki seslendirmeleri dinleyerek, kitaplarda bulunan İngilizce kelime ve cümlelerin telaffuzlarını dinleyebilecek, böylece duyduklarını tekrarlayarak dili kullanabilme becerisini geliştirecektir.
  • Bol alıştırmalarla öğrendiklerini uygulama imkânı bulacak ve böylece kalıcı bir İngilizce eğitimi almış olacaktır.
  • Özellikle en çok gerekli olan İngilizce kelimeleri öğrenmiş ve kelime haznesini geliştirmiş olacaktır.
  • Okuldaki eğitimine destek olacağından, dersteki başarısına katkıda bulunacaktır.

  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme
  Ödeme seçenekleri
  Teslimat süreleri
  Kredi kartı ile peşin (tek çekim) ya da 2-12 aya kadar taksit ile ödeme:
  Satın al sayfamızdaki formu doldurarak arzu ettiğiniz İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kredi kartınız ile 2'den 12 aya kadar olan taksit adetlerinden birini seçerek, güvenli ödeme sistemiyle ödeyebilirsiniz.

  Banka havalesi ya da EFT ile ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını peşin (tek ödeme) şeklinde banka aracılığıyla havale ya da EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

  Kapıda nakit (peşin) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda nakit (peşin) ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

  Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 

  Kapıda kredi kartı ile peşin (tek çekim) ödeme sistemi:
  İngilizce eğitim setlerimizin toplam tutarını, kapıda kredi kartı ile (tek çekim) peşin ödeyerek kargonuzu teslim alabilirsiniz.
  Kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme seçeneği sadece Türkiye gönderileri için geçerlidir. Yurtdışı adreslerine kapıda ödeme seçenekleriyle gönderim yapılamamaktadır. 
  İngilizce eğitim setlerimiz, kargo veya PTT ile gönderildiğinde, İstanbul için 1-2 iş günü, İstanbul dışı ve Türkiye geneli için 2-3 iş günüdür. Yurtdışı gönderileri, mesafeye göre farklılıklar göstermektedir.
  Yurtdışından sipariş
  Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setleri, her ülkeye postalanabilmekte ve dünyanın her köşesindeki öğrencilerimiz setlerimiz sayesinde İngilizce öğrenebilmektedirler.
  Yurtdışından sipariş yapmak için, satın al sayfamızdaki adres bölümünde bulunan ülkeler listesine tıklayarak bulunduğunuz ülkeyi seçerek siparişinizi kolayca yapabilirsiniz.
  Gönderim ücretleri
  Ücretsiz kargo. Yurtiçinden yapılan tüm siparişlerde, gönderim ücreti kuruluşumuz tarafından ödenmektedir. Ek gönderim ücreti alınmamaktadır.

  Yurtdışı gönderilerinde, PTT'nin uyguladığı kargo ücretlerindeki fark nedeniyle, tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve komşu ülkeler için 60,00 TL (Altmış TL.), Amerika, Avustralya ve diğer deniz aşırı ülkelerden 140,00 TL.(Yüzkırk TL.) posta ücreti alınmaktadır. Bu nedenle yurtdışından yapılacak siparişlerde, bu farkların eğitim setleri ücretlerine eklenmesi gerekmektedir.
  Güvenli alış-veriş
  Limasollu Naci Öğretim Yayınları, internetten yapılan siparişlerin, en güvenilir şekilde kuruluşumuza ulaşabilmesi için, bankaların internet sayfalarında uyguladığı gibi, SSL güvenlik sertifikası alt yapısını kullanmaktadır.
  Ürün garantisi
  Kuruluşumuzun tüm yayınları, her türlü baskı, cilt gibi yapım hatalarına, CD'lerdeki kayıt hatalarına karşı garantilidir. Bu ürünler ücretsiz olarak yenileri ile değiştirilebilmektedir.

  (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.
  Kampanyalarımızdan
  haberdar olun!

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları®

  Sitemizde, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dilleri alanında çeşitli ücretsiz hizmetler vermek ve eğitim setlerimizin, neden Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim setleri olduğunu açıklamak için titizlikle hazırlanmıştır.
  İngilizce eğitim seti, Almanca eğitim seti, Rusça eğitim seti ve İspanyolca eğitim seti linklerimizi tıklayarak setlerimizi inceleyebilir ve sipariş yapabilirsiniz.  

   

   

  çözüm ortaklarıÇözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1
   

  Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 Şişli 34380 İstanbul
  Tel: (0212) 230 89 09           Faks: (0212) 230 18 49
  E-posta : info@limasollunaci.com
  İrtibat büromuzun çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
  (Cumartesi ve Pazar kapalıdır.)

  Creation by Medialine Works