• sepet
 • WhatsApp ve Danışma Hattı
  Hafta içi: 09:00-17:00
  (0212) 230 89 09

  Blog | Online Eğitim Nedir?  Blog | Online Eğitim Nedir?


  Online dil eğitimi günümüzde en etkili, en güncel, en geçerli eğitim modelidir. Bugünün teknolojik yenilikleri, her sahada olduğu gibi eğitim ve öğretim alanında da büyük imkanlar ve kolaylıklar getirmektedir. Geçmişte okullar, sınıflar, dershaneler, trafikte geçirilen zamanlar gerektiren yabancı dil eğitim çalışmaları, bugün online eğitim sayesinde masanızdaki bilgisayara, laptoplara, hatta elinizdeki cep telefonuna girerek ayağınıza gelmektedir. Kaliteli bir online eğitim kursu, bugün bu imkanların hepsini size sunmaktadır.
   
  Uzman öğretmenlerin ders anlatımları, tüm gramer bilgileri, interaktif konuşma çalışmaları, videolar ile canlı dersler, çalıştığınız dilin, ana dil olarak konuşulduğu ülkelere sanal seyahatler, sanal sohbetler ve daha pek çok bunlara benzer imkanların hepsi online eğitim kursları ile önünüze serilmektedir.
  Online İngilizce eğitimi alanında, dünyanın önde gelen en başarılı online İngilizce eğitim kuruluşlarından olan Holmwood’s Online Learning firmasının,  online İngilizce kursu , günümüzde Limasollu Naci Öğretim Yayınları  ile Türkiye’de İngilizce öğrenmek isteyen herkesin hizmetindedir.
   

  Holmwood’s online İngilizce kursunun farkı nedir?

  Ana dili farklı olan bir kişinin, İngilizce çalışmasına başlarken seçilen öğrenim yöntemi ne olursa olsun, mutlaka izlenmesi gereken bir yol vardır. O da çalışmaya gramer ile başlamak, daha sonra izleme, dinleme, okuma, alıştırma yapma gibi çok çeşitli uygulamalar ile öğrendiği gramer üzerinde konuşma becerisi kazanmaktır. Gereksiz zaman harcamamak ve öğrenme azmini kaybetmemek için bu çalışma sırasını çok doğru uygulamak gerekir. 
   
  Holmwood’s online İngilizce kursu size, yukarıda sözü geçen çalışma şekillerini çok doğru bir sıra ile ve öğrencinin gelişmesini takip ederek yaptırır. Sonuçta mükemmel İngilizce öğrenmenizi sağlar.

  Holmwood’s online İngilizce kursu ile çalışmak, size okula, kursa veya İngiltere’ye gitmekten çok daha fazla canlı İngilizce yaşantısının içine girme imkanı kazandırır.

  Oysa Holmwood’s online İngilizce kursunun ücreti, tüm sözü geçen diğer yöntemlerden mukayese edilmeyecek kadar ekonomiktir.
   
  Böyle başarılı online eğitim sistemleri, bugünkü dünyamızda en geçerli İngilizce öğretim metodu olarak kabul edilmektedirler.

  Bu makalenin İngilizcesini okumak için tıklayabilirsiniz.
   
  Holmwood’s online İngilizce kursu öğretim metodunun detaylarını öğrenmek ve nasıl kayıt olabileceğinizi görmek için tıklayabilirsiniz.
   

  Faydalı olabilecek diğer bazı konu başlıklarımız


  Yorum yazabilirsiniz.

  Ad / Soyad:
  Şehir:
  E mail :

  Yorumunuz:

  Değerlendirme
  (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.
  Kampanyalarımızdan
  haberdar olun!

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları®

  Sitemizde, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dilleri alanında çeşitli ücretsiz hizmetler vermek ve eğitim setlerimizin, neden Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim setleri olduğunu açıklamak için titizlikle hazırlanmıştır.
  İngilizce eğitim seti, Almanca eğitim seti, Rusça eğitim seti ve İspanyolca eğitim seti linklerimizi tıklayarak setlerimizi inceleyebilir ve sipariş yapabilirsiniz.  

  Faydalı Linkler
  İngilizce Sözlük
  İngilizce - Türkçe Çeviri
  Seviye Testleri
  İngilizce Bilgiler
  Almanca Bilgiler
  Rusça Bilgiler
  İspanyolca Bilgiler
  Blog


  çözüm ortaklarıÇözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1
   

  Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 Şişli 34380 İstanbul
  Tel: (0212) 230 89 09           Faks: (0212) 230 18 49
  E-posta : info@limasollunaci.com
  İrtibat büromuzun çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
  (Cumartesi ve Pazar kapalıdır.)

  Creation by Medialine Works