NE ARAMIŞTINIZ?

19 Kitaptan oluşan Masal Kütüphanesi

Peşin Fiyatına Taksitle
AYDA 44 TL x 9
%28
İndirim
551 TL 396 TL

ÜCRETSİZ HIZLI KARGO

Okul öncesi eğitim!

Okul öncesi çağdaki çocukların eğitimi için birçok yayın geliştiren Boyut Yayıncılık, şimdi de çocukların okul çağına geldiklerinde okumaya ısınmış olmaları, okumayı severek okul hayatına başlamaları için dünyanın en önemli yayınlarından birisini, çocuklarımız için yayına hazırladı. İtalyanca asıllarından Türkçeye aktarılarak “Masal Kütüphanesi” adı ile hazırlanan, birbirinden renkli ve eğlenceli masal kitapları serisi, çocukların uçsuz bucaksız hayal dünyasına yepyeni kapılar açıyor.

Merak ve hayal gücünü tetikleyen en kapsamlı eser...

Orijinali, 1842 yılında kurulmuş İtalyan dev Giunti yayıncılığa ait bu seri, Giunti’nin 2-6 yaş için hazırladığı yayınlarını içeren “Giunti Kids” kataloğunun, çocukların merak ve hayal gücünü tetikleyen en kapsamlı serisidir. Giunti Yayıncılık, Carlo Collodi’nin yazdığı Pinokyo’nun Maceraları kitaplarının dünyadaki ilk yayıncısı olduğu gibi çocuk, sanat, bilim ve tarih alanlarında da lider bir markadır.

Tam 19 ayrı masal kitabı

Çocuklar için farklı zorluk derecelerinde başlıklardan oluşan “Masal Kütüphanesi” okul öncesi çağdaki çocuklar için okumaya ilk yaklaşım olarak düşünülmüş, Bruno Tognolini, Rossana Guarnieri and Simone Frasca gibi ünlü yazarların kitaplarını içermektedir. ‘Masal Kütüphanesi’ adını taşıyan bu özel set, eğitici 19 ayrı masal kitabından oluşuyor.

Tüm dünyada pek çok anne, babanın seçimi olan masal kitapları ile siz de çocuğunuza okuma sevgisi aşılayın!

Masal Kütüphanesi” okul öncesi çağdaki çocuklar için okumaya ilk yaklaşım olarak düşünülmüş, Bruno Tognolini, Rossana Guarnieri and Simone Frasca gibi ünlü yazarların kitaplarını içermektedir. ‘Masal Kütüphanesi’ adını taşıyan bu özel set, eğitici 19 ayrı masal kitabından oluşuyor. ‘Noktalarıam Nerede’, ‘Pamuk ve Yedi Cüceler', ‘Üff, Keşke Kardeşim Olsa’, ‘Yarın Çiçeği Masalları’, ‘Geyik ile Kurbağa Kardeşler’, ‘Afacan ile Kedisi’, ‘Doğum Günüme Dabvetlisiniz’, ‘Ben Böyle Doğmuşum’, ‘Anaokulum Çok güzelmiş’, ‘Annemin Ayakkabıları’, ‘Yaşasın Kurtlar’ ve ‘Yuvarlak Bonbon' setin içinde yer alan masallardan bazıları...

Yorumlar

Öğrencilerimizden gelen binlerce yorum ve teşekkür mesajlarının birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Yorum Yazabilirsiniz

Lütfen değerlendirmenizi yapınız!

Alışveriş Sepetiniz

Sepetiniz henüz boş
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

Parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL