• sepet
 • (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.
  Okuyucu Görüntüsü

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları İngilizce eğitim setleri neden Türkiye’de en çok tercih edilen eğitim setleridir?


  Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setinin 60 yılı geçkin bir süredir Türkiye’de en çok tercih edilen eğitim setleri olmasının nedeni, mükemmel öğretim metodu ile en iyi İngilizce eğitim setleri olmasıdır.
   
  Günümüzde eğitim setlerimize ilaveten online İngilizce kursları ve konuşarak canlı İngilizce eğitimi gibi teknolojinin sunduğu yeni imkanlar, eğitim programlarımıza eklenmiştir.
  Tüm bu yeni öğrenim seçenekleri ile günümüzde yabancı dil öğrenme konusu eskisinden çok daha kolay ve eğlenceli bir uğraş haline gelmiştir.
    
  Özellikle İngilizce eğitim alanında, 60 yılı geçkin bir tecrübeye sahip kuruluşumuzun güvencesi ile, Türkiye’nin veya dünyanın neresinde bulunursanız bulununuz, evinizde veya işinizin başında, her gün gelişen yeni eğitim programlarımız ile çalışarak, mükemmel İngilizce veya diğer bir yabancı dili öğrenebilirsiniz. 

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları®

  Sitemizde, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dilleri alanında çeşitli ücretsiz hizmetler vermek ve eğitim setlerimizin, neden Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim setleri olduğunu açıklamak için titizlikle hazırlanmıştır.
  İngilizce eğitim seti, Almanca eğitim seti, Rusça eğitim seti ve İspanyolca eğitim seti linklerimizi tıklayarak setlerimizi inceleyebilir ve sipariş yapabilirsiniz.  

   

   

  çözüm ortaklarıÇözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1
   

  Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 Şişli 34380 İstanbul
  Tel: (0212) 230 89 09           Faks: (0212) 230 18 49
  E-posta : info@limasollunaci.com
  İrtibat büromuzun çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
  (Cumartesi ve Pazar kapalıdır.)

  Creation by Medialine Works