İngilizce seviye tespit sınavı sayfamıza hoşgeldiniz


İngilizce eğitimi alanında Türkiye'deki en köklü, en mükemmel hizmeti veren kuruluşumuzun internet sitesine ulaştınız.
İngilizce seviye tespit sınavı ile İngilizce seviyenizi belirlerken, aşağıda da İngilizce eğitimi alanında aklınıza gelebilecek tüm soruları cevaplamak istedik.

 

Welcome
Ücretsiz İngilizce seviye testi
Teste başlamak için, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.


İngilizce öğrenmenin en kolay yolu


İngilizce öğrenmenin önemini bildiğinizden hiç şüphemiz yok. Bu nedenle size yabancı dil ve özellikle İngilizceyi sadece en kolay, en hızlı, en mükemmel nasıl öğrenebileceğiniz veya seviyenizi nasıl mükemmele ulaştırabileceğiniz konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

İngilizce eğitim metodu seçerken çok önemli 6 soru ve cevapları 

 

1- E-learning nedir ve yabancı dili günümüzde eğitim setleriyle öğrenmek neden en başarılı yöntemdir?


Yabancı dil eğitimi alanında çok önemli bir güncel konu, bugünkü dünyamızda hangi eğitim yolunun yabancı dil öğrenmek için en geçerli yöntem olduğudur.
Dünyamızda, çok uzun yıllardır süre gelen klasik öğrenim yolu, sınıflarda ve kurslarda eğitim bugünün ulaşım şartlarında uygun yöntem olmaktan çıkmıştır. Buna karşılık şimdilerde E-learning adı verilen Multimedya CD'lerle ve onları destekleyen kitaplarla öğrenim hem sınıfı hem öğretmeni öğrencinin ayağına getirmektedir. Yaratılan yeni teknikler ve bilgisayar imkanları ile, evinde bir yabancı dil eğitim seti ile çalışan öğrenci, hem istediği saatte, istediği sürelerde tekrar edebileceği bir kurs imkanını bulmakta, hem de çalıştığı dilin konuşulduğu ülkeye gitmiş ve yerel insanlarla kaynaşarak, konuşarak o dili öğreniyormuş gibi olmaktadır. 
Yabancı dil eğitim setleri, multimedya CD'ler ve kitaplardan oluşan bir bütündür ve bu imkan günümüzde yabancı dil öğrenmeyi eskisinden çok daha kolay ve eğlenceli hale getirmektedir.
Yabancı dil eğitimi alanında Türkiye'nin en köklü kuruluşlarından biri olan Limasollu Naci Öğretim Yayınları, bu alanda da, İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Rusça eğitim setleri ile öncülük yapmaktadır.
 

2- Yabancı dil çalışırken, öğretim metodu neden çok önemlidir?


Biliyorsunuz bazı kişiler yeni bir dili kolayca öğrenirken, bazı kişiler ise bu konuda zorlanmaktadırlar. Bugüne kadar bu konuda çok çeşitli araştırmalar ve deneyler yapılmıştır. Uzmanların dil öğreniminde IQ (klasik zeka) düzeyinin mi, yoksa Yabancı dil eğitimine karşı kişideki özel kabiliyetin mi (genetik yatkınlık), yoksa hafıza (bellek tutma) yeteneğinin mi, önemli olduğu konusunda hala kesin bir karara varamamışlardır. Ancak kesin olan bir şey vardır ki, o da doğru bir metot ve sistemli bir çalışmanın, herkes için en geçerli yöntem olduğudur. Kimimiz daha kolay, kimimiz daha zor öğrenebiliriz ama doğru metot ve sistemli bir çalışma ile hepimiz istediğimiz yabancı dili öğrenebiliriz.
İşte kuruluşumuz uzun yıllardır öğrencilerine, Yabancı dil eğitim setleri ile bu imkanı sunmaktadır. Bugüne kadar setlerimiz ile onbinlerce kişi, bir yabancı dil öğrenerek geleceklerini sağlam temellere dayandırmış, kazançlarını ve başarılarını arttırmışlardır.
 

3-Limasollu Naci Öğretim Yayınları setleri, neden Türkiye de en çok satılan eğitim setleridir?

 
Özellikle İngilizce eğitimi alanında, 60 yıllık tecrübeye sahip Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın güvencesi ile, Türkiye'nin veya dünyanın neresinde bulunursanız bulununuz, evinizde veya işinizin başında, İngilizce eğitim setleri ile çalışarak mükemmel İngilizce öğrenebilirsiniz.
Bugüne kadar çok değişik İngilizce kurs çalışması yapmış birçok İngilizce dersi almış ama İngilizceyi mükemmel öğrenememiş olabilirsiniz. Göz önünde bulundurunuz ki, bu sizin hatanız değil, çalıştığınız yöntemlerin eksikliği olabilir. Kuruluşumuzun İngilizce eğitim setlerinin 60 yıldır Türkiye'de en çok satan İngilizce eğitim seti olmasının nedeni, öğretim metodunun mükemmelliğidir. Siz de İngilizce eğitim setlerimiz ile İngilizceyi kısa sürede, mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz.
 

4- Limasollu Naci Öğretim Yayınları setlerinin, özelliği ve farkı nedir?


İngilizce eğitim setlerimizin en önemli özelliği, bir kişinin kendi kendine çalışacağı esas olarak hazırlanmış bir metoda sahip olmasıdır. İngiliz eğitmenler ve Türk eğitmenlerle ortaklaşa yapılan çalışmalar sonucunda, setlerimizin içeriği belirlenmiştir. Öğrencinin yeni bir dili öğrenirken nelere ihtiyaç duyulabileceği araştırılmış, gelişen son teknolojik gelişmeler de göz önüne alınarak, görsel ve duysal metaryeller setlerimize ilave edilmiştir. İngilizce eğitim setlerimizde, evinizde İngilizce öğrenimi için ihtiyaç olacak tüm öğrenim malzemesi birbirini tamamlayacak şekilde bir bütün olarak verilmektedir.
 

5- İngilizce konuşabilmek için, gramer bilgisi şart mıdır?

İngilizce eğitimi hakkında genelde üzerinde en çok konuşulan konu “ gramer bilgisi olarak mı öğrenilmesi yoksa pratik olarak mı çalışılması daha doğrudur?” tartışmasıdır. Bu nedenle İngilizce eğitim metodunun, grameri mi öğrettiği yoksa pratik üzerinde çalışmalar mı yaptığı sorusu kuruluşumuza da sorulmaktadır. Bu soruya cevabımız, kesin olarak her ikisinin de setlerimizin öğretim metodunda yer aldığı şeklindedir. Çünkü yeni bir lisanı öğrenebilmek için sadece gramer bilgisi veya sadece pratik çalışma yeterli değildir. Mutlaka hem gramer yapısını mükemmel öğrenmek, hem de bu gramer bilgisinin üstünde bol bol pratik çalışması yapmak gereklidir.

6- İngilizce eğitim setleri ile, çalışma süremi nasıl ayarlayacağım?

İngilizce eğitim setlerimiz ile birlikte, çalışmanızı en doğru şekilde yönlendirmek amacı ile, rehber niteliğinde olan bir çalışma kılavuzu gönderilmektedir. Kılavuzlarımızdaki tavsiyelere uyarak çalıştığınız taktirde, her öğrenim setimiz için tavsiye olunan süre, yaklaşık 6 aylık bir çalışmadır.
Ancak önemle belirtiriz ki, İngilizce eğitim setlerimiz ile çalışırken, çalışma süresi tamamen öğrencinin arzusuna bırakılmıştır. İsteyen kişi setimiz ile birlikte verilen çalışma kılavuzumuza göre, her gün bir saat çalışarak, 6 ay gibi kısa bir sürede o dili mükemmel öğrenebilir veya isteyen kişi, yine çalışma kılavuzumuza göre, sadece boş vakitlerini değerlendirerek, yavaş bir çalışma temposuyla, daha uzun bir sürede programımızı tamamlayabilir.
Uzmanlarımızın tavsiye ettiği çalışma süresi ise, ortalama günde 1 saat vakit ayırarak, haftada 6-7 saatlik bir çalışma temposudur. Setlerimiz ile ve böyle bir çalışma temposuyla, yaklaşık 6 ayda mükemmel bir şekilde, o dili öğrenmek mümkün olmaktadır.
 
İngilizce seviyeler
Doğru cevap Seviye
1-8   Beginner
9-16   Elementary
17-24   Pre-intermediate
25-32   Intermediate
33-40   Upper-intermediate
41-50   Advanced

İngilizce seviye tespit sınavı

 seviye tespit sınavı

 

İngilizce seviye tespit sınavı, sizin için ücretsiz İngilizce test imkanı sağlamakta ve seviyenizi belirlemektedir.

 

İngilizce seviyenizi test etmek için lütfen yandaki formu doldurarak sorular sayfamıza geçiş yapınız.

 

İngilizce soruları, 50 sorudan oluşmaktadır ve ingilizce soruları tamamlayarak ingilizce seviye tespit sınavı denemenizi bitirdiğinizde, yukarıda belirtilen 6 seviyeden hangisine uygun olduğu otomatik olarak görülecektir.

Seviyeniz, ingilizce testler sonunda, adınıza hazırlanmış bir sertifika olarak size belirtilecektir. Arzu ederseniz bu sertifikayı ekranınızdan görüntüleyerek, kağıda çıkış alabilirsiniz.

 


İngilizce soruları

İngilizce seviye tespit sınavı soruları, başlangıçtan ileri seviyeye doğru bir sıra takip etmemektedir. Özellikle karışık bir seviye sırasına göre gelmektedir. Bu soru düzeni, İngilizce test uygulamamızın özelliğindendir.

 

 

 

İngilizce seviye tespit sınavı ne kadar faydalıdır ?

 

İngilizce seviye tespit sınavı, sizin İngilizce sevinizi belirler ve ingilizce sınav alışkanlığınızı arttırır, çalışmanızı o doğrultuda yönlendirmenizi sağlar. İngilizce seviye tespit sınavı daha bilinçli bir ingilizce seti tercihi yapmanıza yardımcı olur.

 

İngilizce test çözmek, ingilizce öğrenme için yararlı mıdır?

 

Her konuda olduğu gibi, ingilizce eğitimi alanında da, ingilizce test çöz mek ve ingilizce alıştırmalar yapmak çok yararlıdır. İngilizce soruları hatırlamak için sarfettiğiniz çaba, bunların belleğinize yerleşmesini kolaylaştırır. Ne kadar çok online ingilizce test çözme çabası içinde olursanız, ingilizce öğreniminiz o kadar hızlı ilerleyecektir.

 


 

İngilizce eğitim setleri siparişi

 

 

İngilizce bölümümüzün tüm konu başlıkları  

 

İngilizce eğitim seti

 

Çocuklar için ingilizce seti

 

Online ingilizce kursu

 

Seviye tespit sınavı

 

Kelime testi

 

Çeviri

 

Sözlük

 

Eğitim

 

Gramer

 

Alfabe

 

Sayılar

 

Zamanlar

 

Tensler

 

Deyimler

 

Cümleler

 

Hikayeler

 

Öğreniyorum

 

Hergün bir kelime

 

Kelimeler

 

Kurs

 

Ders

 

Konuşma

 

Metin

 

Çalışma

 

Irregular verbs

 

Pratik yapmak

 

 

Mektup

 

 

Mektup arkadaşı

 
Pangaltı, Ergenekon Cad.
No:18 Şişli 34380 İstanbul

Tel: (0212) 230 89 09
Faks: (0212) 230 18 49

E-posta: info@limasollunaci.com
Telefonumuz Cumartesi-Pazar açıktır.
ingilizce-öğrenim-setleri almanca-öğrenim-seti rusça-öğrenim-seti ispanyolca-pratik-konuşma-seti