• sepet
 • (0212) 230 89 09


  Telefonumuz C.tesi ve Pazar da açıktır.
  Okuyucu Görüntüsü

  İngilizce seviye tespit sınavı


  İngilizce seviye tespit sınavı, sizin için ücretsiz İngilizce test imkanı sağlamakta ve seviyenizi belirlemektedir.
   
  İngilizce seviyenizi test etmek için lütfen yukarıdaki formu doldurarak sorular sayfamıza geçiş yapınız.
   
  İngilizce soruları, 50 sorudan oluşmaktadır ve İngilizce soruları tamamlayarak ingilizce seviye tespit sınavı denemenizi bitirdiğinizde İngilizce seviyeniz otomatik olarak görülecektir.

  Seviyeniz, ingilizce testler sonunda, adınıza hazırlanmış bir sertifika olarak size belirtilecektir. Arzu ederseniz bu sertifikayı ekranınızdan görüntüleyerek, kağıda çıkış alabilirsiniz.

  İngilizce soruları

  İngilizce seviye tespit sınavı soruları, başlangıçtan ileri seviyeye doğru bir sıra takip etmemektedir. Özellikle karışık bir seviye sırasına göre gelmektedir. Bu soru düzeni, İngilizce test uygulamamızın özelliğindendir

  İngilizce seviye tespit sınavı ne kadar faydalıdır ?

  İngilizce seviye tespit sınavı, sizin İngilizce sevinizi belirler ve İngilizce sınav alışkanlığınızı arttırır, çalışmanızı o doğrultuda yönlendirmenizi sağlar. İngilizce seviye tespit sınavı daha bilinçli bir ingilizce seti tercihi yapmanıza yardımcı olur.

  İngilizce test çözmek, ingilizce öğrenme için yararlı mıdır?

  Her konuda olduğu gibi, İngilizce eğitimi alanında da, İngilizce test çözmek ve İngilizce alıştırmalar yapmak çok yararlıdır. İngilizce soruları hatırlamak için sarfettiğiniz çaba, bunların belleğinize yerleşmesini kolaylaştırır. Ne kadar çok online İngilizce test çözme çabası içinde olursanız, İngilizce öğreniminiz o kadar hızlı ilerleyecektir.
   

  Test Adı Bilgilendirme
  İngilizce seviye tespit sınavı Teste başlamak için yukarıdaki formu doldurmanız ve e-mail adresinize gelen linke tıklamanız gerekmektedir.

  Limasollu Naci Öğretim Yayınları®

  Sitemizde, İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dilleri alanında çeşitli ücretsiz hizmetler vermek ve eğitim setlerimizin, neden Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim setleri olduğunu açıklamak için titizlikle hazırlanmıştır.
  İngilizce eğitim seti, Almanca eğitim seti, Rusça eğitim seti ve İspanyolca eğitim seti linklerimizi tıklayarak setlerimizi inceleyebilir ve sipariş yapabilirsiniz.  

   

   

  çözüm ortaklarıÇözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1 Çözüm Ortakları-1
   

  Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 Şişli 34380 İstanbul
  Tel: (0212) 230 89 09           Faks: (0212) 230 18 49
  E-posta : info@limasollunaci.com
  İrtibat büromuzun çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00
  (Cumartesi ve Pazar kapalıdır.)

  Creation by Medialine Works